Otaku #31 (5/2011)


Już za klika dni na sklepowych półkach pojawi się wakacyjne ?Otaku? z uroczą Kirino z ?Ore no Im?to...? na okładce. Prócz recenzji tego tytułu, w najnowszym numerze zajmiemy się także perypetiami Araragiego i Senj?gahary z ?Bakemonogatari?, zagramy razem z Danem w Basquasha, stoczymy kilka walk razem z seksownymi bohaterkami ?Hyakka Ry?ran Samurai Girls?, a z Takatoshim z ?Seitokai Yakuindomo? poznamy sekrety sfeminizowanego (jak dotąd) samorządu szkolnego liceum ?sai. Prócz tego przyjrzymy się też trochę starszym, ale wciąż wartym zobaczenia anime ?Fantastic Children? oraz mandze yaoi ?Kaze to Ki no Uta?. Nie zapominamy też o pozycjach wydanych w naszym kraju. W najnowszym numerze ?Otaku? na warsztat weźmiemy ?Odległą dzielnicę? Hanami oraz ?Pamiętnik Kociłapki? i ?Seimadena? od Waneko.


Jednak nie samą manga i anime człowiek żyje, prawda? W dziale kultura dowiemy się więcej na temat purikurowego szaleństwa, które zaczyna docierać również i do naszego kraju, zaś dział offroad uraczy nas krótkim podsumowaniem najważniejszych dla fana anime festiwali filmowych odbywających się w Polsce, na które warto się wybrać. Nie zabraknie też Waszego ulubionego podsumowania Top 10 ? tym razem Grisznak zaprezentuje Wam swój konik, czyli tytuły spod znaku białej lilii.
Na koniec zostawiliśmy niespodziankę ? od tego numeru na łamach ?Otaku? na stałe zagoszczą dwa nowe działy: Gaming, w którym prezentować będziemy krótkie recenzje mangowych gier, oraz FigureCorner, gdzie pojawi się nie tylko recenzja wybranej figurki, ale znajdziecie najlepsze figurkowe preordery i zapowiedzi.