Aktualności
Autorka „Zniewolonego księcia" C.S. PACAT zawita w Polsce w czerwcu!
Dziś mamy niesamowitą niespodziankę dla wszystkich fanów „Zniewolonego księcia"! Już w połowie czerwca do Polski zawita na nasze zaproszenie C.S. PACAT, autorka tej fantastycznej serii! Będziecie mogli spotkać się z nią na sesjach autografowych w Warszawskim Centrum Popkultury Yatta.pl, a także na naszym stoisku podczas tegorocznego Pyrkonu w Poznaniu - pełny harmonogram zamieścimy w przyszłym tygodniu. Podekscytowani? My również nie możemy się doczekać! Przypominamy, że jeszcze tylko do 9 czerwca można zamawiać ekskluzywne wydanie serii w prenumeracie!
czytaj dalej »
„Black Clover" 6 oraz „Grand Blue" 18 już u nas!
W czwartkowe popołudnie mamy dla Was „Black Clover" 6 oraz „Grand Blue" 18! Czy któryś z tych tomików powędruje na Wasze mangowe półki? „Black Clover" 6 Asta rusza w pościg za porywaczem dzieci, Baro. Na miejsce przybywa również badaczka magii, Sally, która zamienia Baro w potwora o praktycznie nieskończonych zasobach mocy. Trwa zaciekła walka, a tymczasem w Gauche’u budzi się coś, co odmieni losy bitwy! Ale nie na długo… „Grand Blue" 18 Po powrocie z Okinawy Iori ma nie lada problem - Nanaka domyśla się, że Chisa towarzyszyła chłopakowi w trakcie wyprawy! Z uśmiechem na ustach i żądzą mordu w sercu obmyśla podstępny plan, jak pod przykrywką niewinnej gry wydobyć z niego prawdę. Czy Kitahara zdoła przechytrzyć dziewczynę i uniknąć wyjawienia prawdy? A może jak zwykle potencjalna katastrofa okaże się trzy razy gorsza, niż zakładał? Przekonajcie się sami! Plan dystrybucji: - czwartek - pakujemy prenumeraty / prenumeraty wysłane. - poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
„MASHLE" 10 - zachęcamy do lektury początkowych stron
Czas na prezentację początkowych stron „MASHLE" 10. Jak Mash poradzi sobie podczas ostatniego zadania? Czy kolejny raz wystarczy jedynie prawy sierpowy? „MASHLE" 10 Rozpoczyna się ostatnie zadanie egzaminu na boskiego adepta, które zadecyduje o losie Masha! Elita uczniów Szkoły Magii Easton i Akademii Magii Walkis wkracza do usianej klątwami rezydencji. Przyjaciele i wrogowie zostają rozproszeni po przypominających labirynt korytarzach, a Mash przypadkiem wpada w pułapkę Léviego! W obliczu przytłaczającej potęgi uczniów Akademii Walkis Lance i Dot wykazują determinację, by stawić im czoła... nawet za cenę życia! Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 29 maja, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
Środowe nowości, czyli „Sakamoto Days" 8, „Overlord" 16 i „Noragami" 26!
Przed Wami „Sakamoto Days" 8, „Overlord" 16 oraz „Noragami" 26! To się nazywa prawdziwy wysyp akcyjniaków - z tymi tytułami na pewno nuda nie straszna! Natomiast jeśli chodzi o „Black Clover" 6 - drukarnia właśnie poinformowała nas o jednodniowym przesunięciu i tomik ma dotrzeć do nas jutro. „Sakamoto Days" 8 Nabór uzupełniający do JCC, trzeci etap egzaminu. Podzieleni na kilka drużyn uczestnicy zmierzą się ze sobą w grze w łapanie ogona! Na ostatnią chwilę do konkurencji dołączają jeszcze trzy osoby „z rekomendacji”, dysponujące wyjątkowo groźnymi umiejętnościami. Tymczasem Shin, który został rywalem Sakamoto, stawia sobie za punkt honoru, by udowodnić, jak bardzo dojrzał... „Overlord" 16 Grupa łowców przygód zapuszcza się w głąb Wielkiego Podziemnego Grobowca Nazarick. Jak Ainz podejmie nieproszonych gości? I czy którykolwiek ze śmiałków wyjdzie z tego spotkania w jednym kawałku? „Noragami" 26 Wielkie starcie z Zaklinaczem trwa! Ebisu w końcu odkrywa sekret, który pozwalał twórcy masek powracać z Krainy Ciemności, ale czy będzie w stanie na zawsze odciąć jego drogę powrotną? Tymczasem Yato niestrudzenie walczy z ojcem, który wciąż zdaje się mieć nowe asy w rękawie. Kazuma jest na skraju wytrzymałości, jednak nie ma zamiaru rezygnować, nawet jeśli ma go to kosztować najwyższą cenę. Natomiast Hiyori zaczyna grozić niebezpieczeństwo, którego Yato od początku najbardziej się obawiał... Plan dystrybucji: - środa - pakujemy prenumeraty / prenumeraty wysłane. - piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Nadchodzi „Iruma w szkole demonów" 20!
Czas na powrót do demonicznej szkoły! W przyszłym tygodniu „Iruma w szkole demonów" 20! Czy Iruma i jego przyjaciele zdołają sięgnąć po zwycięstwo podczas Festiwalu Muzyki? Prezentujemy obwolutę i początkowe strony tomiku. „Iruma w szkole demonów" 20 Czy płomienny występ klasy specjalnych przypadków zdoła poruszyć serce byłego członka Trzynastu Koron, Amdusciasa...?! Wielkie szkolne wydarzenie dobiega końca z przytupem! Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 29 maja, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
Zbliża się „Księga Przyjaciół Natsume" 28
Już wkrótce „Księga Przyjaciół Natsume" 29! Natsume i Tanuma trafiają do tajemniczej rezydencji - co ich tam czeka? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron! „Księga Przyjaciół Natsume" 29 Shuichi zostaje uwolniony spod iluzji, którą rzuciła yokai podająca się za jego kuzynkę Mitsuru. Tajemnica klanu Natorich wychodzi na jaw. Co zrobi Natsume, gdy egzorcysta postanowi wyeliminować ayakashi...? Tom zawiera również historię, w której Takashi razem z Tanumą trafiają do salonu prowadzonego przez byłą aktorkę... I wspólnie z gośćmi uczestniczą w przywołaniu demona! Przypominamy, że do dnia premiery możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
„Haikyu!!" 11 już jest!
Co powiecie na dawkę sportowych emocji? Przed Wami „Haikyu!!" 11! „Haikyu!!" 11 Trwa obóz treningowy w Tokio, a Karasuno powoli zaczyna widzieć efekty swoich ćwiczeń! Jednak Kageyama nie może sobie poradzić z nową krótką. To irytuje Hinatę, który chciałby już walczyć w powietrzu. Dlatego postanawia dołączyć do dodatkowego treningu Bokuto, asa Fukurodani, jednego z najsilniejszych atakujących w kraju. Plan dystrybucji: - wtorek - pakujemy prenumeraty. - czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Zapraszamy do lektury początkowych stron mangi „Wind Breaker" 4!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Wind Breaker" 4. Ten pełen akcji shonen na pewno nie pozwoli Wam się nudzić! „Wind Breaker" 4 Otoczony silnymi przyjaciółmi Haruka Sakura chce stanąć na czele liceum Furin, znanego zarówno z największych chuliganów, jak i z bohaterów chroniących miasto. Po serii pojedynków z członkami wyznającego absolutne prawo pięści Shishitoren wreszcie nadszedł czas na walkę liderów obu grup. Jakiej odpowiedzi udzieli Umemiya owładniętemu myślą o potędze Chojiemu Tomiyamie? Przypominamy, że do 22 maja możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą postaci!
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony serii „Gdy zapada zmrok" 4!
Zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami ostatniego tomu serii „Gdy zapada zmrok". Przed Wami zakończenie historii nastolatka, który otrzymuje od losu narzędzie do dokonania zbrodni doskonałej... Czy będzie w stanie dokonać zemsty pomimo nowych trudności? „Gdy zapada zmrok" 4 Osiem lat temu ukochana siostra Wataru została zamordowana. Chłopak poprzysiągł zemstę i jednego ze sprawców, Sakamoto, już zdołał zabić. Ceną jego sukcesu było jednak zaalarmowanie policji. Pan Misumi opracowuje plan mający na celu sprawdzenie, czy Wataru jest winny. Żeby to osiągnąć, zbiera w opuszczonej szkole osoby, którym bliska była Saya. Czy działania detektywa doprowadzą do tragedii? Przypominamy, że do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą soft touch!
czytaj dalej »
Zbliża się premiera „Goblin Slayer" 13!
Niedługo „Goblin Slayer" 13! Zabójca Goblinów po praz kolejny będzie musiał stawić czoła potworom! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi. „Goblin Slayer" 13 Zabójca – wciąż zdruzgotany rolą, jaką odegrał w przeszłości młodego czarodzieja – dostaje zaproszenie na wieczór z kolegami po fachu. Mężczyźni rozmawiają o swoich planach i ambicjach, a nasz bohater przypomina sobie, o czym dawniej marzył: przed laty chciał zostać... poszukiwaczem przygód. Niespodziewanie dla wszystkich centrum szkoleniowe zostaje celem ataku hordy goblinów! Tom trzynasty: mężczyźni marzą, mężczyźni walczą. Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!
czytaj dalej »
„Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy" 7 - zachęcamy do lektury początkowych stron
Czas na prezentację początkowych stron mangi „Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy" 7. Przed Wami siódma odsłona niezwykłego joseia o trzech singielkach po trzydziestce i ich życiu w wielkim mieście! „Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy" 7 Trzy przyjaciółki, które nieustannie dumają nad swoim życiem, wcale nie pragną więcej, niż powinny oczekiwać. Przecież można sobie od czasu do czasu pomarzyć! W swoim gdybaniu dotarły jednak do punktu, w którym pragnienie miłości zderzyło się z bolesną rzeczywistością. Mimo wysiłku upragniona przyszłość wciąż jest bardzo daleko! Oddział tęgich rozkminiar został przyparty do muru! Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kartą stylizowaną na polaroid!
czytaj dalej »
„Grand Blue" 17 już niedługo w sprzedaży!
Już wkrótce do sprzedaży trafi 18. tomik mangi „Grand Blue"! Co czeka Ioriego po powrocie z pobytu na Okinawie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron. „Grand Blue" 18 Po powrocie z Okinawy Iori ma nie lada problem - Nanaka domyśla się, że Chisa towarzyszyła chłopakowi w trakcie wyprawy! Z uśmiechem na ustach i żądzą mordu w sercu obmyśla podstępny plan, jak pod przykrywką niewinnej gry wydobyć z niego prawdę. Czy Kitahara zdoła przechytrzyć dziewczynę i uniknąć wyjawienia prawdy? A może jak zwykle potencjalna katastrofa okaże się trzy razy gorsza, niż zakładał? Przekonajcie się sami! Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 23 maja, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »