Aktualności
Obwoluta i początkowe strony „Tańcząc w klatce" 1!
Zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami naszej emocjonującej nowości, czyli „Tańcząc w klatce" 1. To opowieść o rodzeństwie, któremu przyszło urodzić się w opresyjnym mieście-więzieniu. Jak potoczą się ich losy? „Tańcząc w klatce" 1 Miasto Więzienne to ponure miejsce zamieszkałe przez różnego rodzaju przestępców. Wewnątrz jego murów nikt nie może czuć się bezpiecznie, a już na pewno nie kilkuletnia Chloe i jej młodszy braciszek, którzy ukrywają się w jednym z budynków. Pewnego dnia dziewczynce cudem udaje się uciec z miasta, jednak jej brat nie ma tyle szczęścia. Nie mogąc pogodzić się ze swoją bezsilnością, Chloe postanawia za wszelką cenę zdobyć umiejętności, dzięki którym pewnego dnia zdoła wrócić i uratować chłopca. Przypominamy, że do 22 kwietnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!
czytaj dalej »
Łowcy smoków 12 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!
Zbliża się premiera dwunastego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Przed załogą Quin Zaza kolejne wyzwania! A tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron. „Łowcy smoków” 12 Połączone wysiłki Vannie i Miki pozwoliły pokonać smoka, który prześladował Arenę. Wojna domowa dobiegła końca i mogłoby wydawać się, że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Politycy Areny oczekują jednak od Vannie, że zostanie w mieście jako królowa. Zbliża się czas rozstania… Tymczasem Mika zakrada się do sypialni Vannabelle i żąda, by ta przyrządziła dla niego terrinę. O czym będą rozmawiać? Jaką decyzję ostatecznie podejmie Vannie? Wszystkiego dowiecie się w tym tomie! Przypominamy, że do 17 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą. Dodatkowo mamy dla Was informację na temat dwóch kwietniowych premier - „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 oraz „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18. Drukarnia właśnie poinformowała nas o wydłużeniu terminu realizacji obu tomików. Nowa data premiery „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 przesunie się o 3 dni, więc tomik ukaże się 18 kwietnia, natomiast premiera „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18 - w związku z koniecznością poprawy wszystkich obwolut (a nakład jest bardzo duży) – przesunie się na 23 kwietnia. Z tego względu wydłużamy możliwość zamawiania prenumeraty na ten tom do 18 kwietnia.
czytaj dalej »
„Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 - zapraszamy do lektury początkowych stron
Zbliża się premiera „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2. Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi. Przed Wami zakończenie przezabawnej historii o bohaterach zagubionych w meandrach mang boys love! „Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 2 By ich BL-ka osiągnęła sukces, Satoru i jego redaktor Shishio są nawet gotowi razem zamieszkać. Shishio już nie może się doczekać wspólnego życia i przestaje postrzegać to jak zwykłą relację służbową. Jednak jego partner, choć bliskość z mężczyzną sprawia mu przyjemność, nie potrafi się zaangażować emocjonalnie. Nie rozumie też, dlaczego słowa „kocham cię” tak łatwo przechodzą innym przez usta... Jak zakończy się ten niezwykły romans między redaktorem i początkującym mangaką? Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Niech śmierć nas rozdzieli" 5 - zapraszamy do lektury początkowych stron
Podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony piątego tomu mangi „Niech śmierć nas rozdzieli". Czym tym razem zaskoczy nas yakuzowy duet? „Niech śmierć nas rozdzieli" 5 W Osace, rodzinnych stronach Someich, wybucha afera! Yoshino, Kirishima i Shoma nieoczekiwanie łączą siły, ale czy we trójkę zdołają opanować sytuację?! Wkrótce dochodzi do bezpośredniego starcia między Kirishimą a Azamim, tajemniczym mężczyzną, który wydaje się być w centrum tego konfliktu. Podczas ich walki Kirishima niespodziewanie ukazuje swoje prawdziwe oblicze... Przypominamy, że do 18 kwietnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!
czytaj dalej »
Nadchodzi „Seven Deadly Sins" 28!
Wkrótce w Wasze ręce trafi manga „Seven Deadly Sins" 28! Jaki los czeka Elizabeth? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron! „Seven Deadly Sins" 28 Przeznaczenie ogłasza wyrok śmierci...! Miłość, która przez wieki odradzała się wciąż na nowo, raz za razem ponownie łącząc kochanków. Elizabeth z radością przyjmuje prawdę obwieszczoną przez Zeldrisa. Nie zdaje sobie jednak sprawy, co to w rzeczywistości dla niej oznacza. Meliodas – świadom, że odzyskanie wspomnień w konsekwencji sprowadzi na jego ukochaną okrutny koniec – pogrąża się w otchłani rozpaczy. Aby uniknąć kolejnej nieuchronnej tragedii, Grzech skacze w wir walki bez szans na zwycięstwo! Przypominamy, że do 18 kwietnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie (w tym również w prenumeracie zbiorczej na tomy 28-35 w zestawie z akrylową figurką)!
czytaj dalej »
Sprawdź, co kryje „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18!
Pora odkryć kolejne tajemnice świata serii „Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Zachęcamy do lektury początkowych stron osiemnastego tomu mangi. „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 18 Nene w końcu udaje się odnaleźć Hanako. Jednak emocje sprawiają, że trudno im dojść do porozumienia. W tym samym czasie Ko i spółka zostają zaatakowani przez Numer Szósty... Jaką tajemnicę skrywa jego przeszłość? Przed Wami osiemnasty tom opowieści o perypetiach szkolnych duchów! Przypominamy, że do 11 kwietnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Dandadan" 5 i „Miłość to wojna" 18 już u nas!
Dziś prezentujemy Wam „Dandadan” 5 oraz „Miłość to wojna" 18”. Czekaliście na kolejne miłosne perypetie Kagui i Miyukiego? A może wolicie paranormalne przygody Momo i Okaruna? „Dandadan” 5 Okarun wraz z przyjaciółmi wyrusza do miasta słynącego z gorących źródeł, by zbadać tajemnicze wydarzenia w rodzinie Jijiego, kolegi Momo z dzieciństwa. Kiedy Okarun i Jiji odnajdują pokój w całości pokryty talizmanami, do domu przybywają jego właściciele: rodzina Kito, która czci wielkiego węża i chce mu złożyć w ofierze całą trójkę licealistów! Jaka jest prawdziwa tożsamość pojawiającego się w tym domu przeklętego mężczyzny oraz wielkiego węża? „Miłość to wojna" 18 Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej! A przynajmniej tak się to wszystko zaczęło – tymczasem w tomie osiemnastym trwa już trzeci trymestr, a nasi bohaterowie są parą! Ten fakt pod żadnym pozorem nie może wyjść na jaw, lecz... cóż to?! Czyżby romantyczny nastrój aż tak zawrócił wiceprzewodniczącej w głowie, że nawet gabinet samorządu wydaje się jej dobrym miejscem na miłosne igraszki?! Nadchodzi wyczekiwana wycieczka szkolna – drugie klasy jadą do Kioto! Nie ma jednak czasu na czułości... Zaczynamy nowy wątek, w którym więź Kagui i Ai Hayasaki, jej osobistej służącej, zostanie poddana próbie! Plan dystrybucji: - piątek - wysyłamy prenumeraty/prenumeraty wysłane. - wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Zobacz początkowe strony i obwolutę mangi „Gannibal" 3!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Gannibal" 3. To mrożąca krew w żyłach opowieść zdecydowanie dla starszego czytelnika! Co ukrywają mieszkańcy wioski? Przekonajcie się sami! „Gannibal" 3 Daigo, choć dostrzega mrok spowijający wioskę, usiłuje zbudować dobre relacje z jej mieszkańcami. Jednak nawiązuje kontakt z coraz większą liczbą potencjalnie ważnych świadków. Tymczasem kobieta, która twierdzi, że odebrano jej niemowlę, wyjawia Daigo straszliwą prawdę o Kuge... Policjant dochodzi do niepokojących wniosków: „W tej wsi rodzi się zbyt wiele martwych dzieci”. Przypominamy, że do 18 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą soft touch!
czytaj dalej »
Nadchodzi premiera „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 11!
Niedługo premiera „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 11! Jak przebiegnie walka Kabane i Inugamiego z lisami na usługach Inari? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony. „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 11 Przyjaciele, rodzina, druga połowa... każdy ma ważne dla siebie osoby. Czasem, by ich nie stracić, trzeba stanąć do walki na śmierć i życie. W sercu fabryki Ogreham Kabane i Inugami przygotowują skoordynowany atak na lisy pilnujące kamienia kemono, lecz nagle ktoś zupełnie niespodziewany bierze Inugamiego jako zakładnika. Czy Kabane poradzi sobie w tej trudnej sytuacji...? Przypominamy, że do 14 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą postaci!
czytaj dalej »
Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 7!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 7. Które punkty ze swojej listy Akira wykreśli tym razem? „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 7 Akira i jego towarzysze decydują nie zostawiać Japonii na pastwę zarazy. Zanim jednak wezmą się za ratowanie kraju, wyruszają do jego najbardziej wysuniętego na północ punktu. Niestety ich środek transportu staje, więc zmuszeni są pokonać 246 kilometrów przez Hokkaido pieszo. Wtedy Akira przypomina sobie inny punkt z listy! Czy uda mu się go zrealizować? I jakie tajemnice kryje luksusowy hotel, do którego po trudach wyprawy dociera ekipa przyjaciół? Czas na nową przygodę! Zobaczcie, jak przemierzać świat w czasie pandemii! Przypominamy, że do 14 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą z efektem soft touch!
czytaj dalej »
„Beastars" 17 już wkrótce!
W tym miesiącu premiera mangi „Beastars" 17. Do czego doprowadzi współpraca Legoshiego i Shishigumi? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony. „Beastars" 17 Melon, hybryda lamparta i gazeli, jak większość mieszańców nie posiada zmysłu smaku. Żyje targany sprzecznymi emocjami - lękiem przed mięsożercami i żądzą mordu wobec roślinożerców. Aby go pokonać, Legoshi i Shishigumi łączą siły. Próbują razem dotrzeć do organizacji Kopi Luwak oraz rządzącej nią cywety. Tymczasem w przedszkolu dla hybrydziątek, gdzie Gosha pomaga jako wolontariusz, pojawia się podejrzana grupa nietoperzy... Przypominamy, że do 14 kwietnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą!
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony serii „Dandadan" 5!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Dandadan" 5. Jesteście ciekawi, jakim zjawom i kosmitom tym razem stawią czoła Ayase i Okarun? „Dandadan" 5 Okarun wraz z przyjaciółmi wyrusza do miasta słynącego z gorących źródeł, by zbadać tajemnicze wydarzenia w rodzinie Jijiego, kolegi Momo z dzieciństwa. Kiedy Okarun i Jiji odnajdują pokój w całości pokryty talizmanami, do domu przybywają jego właściciele: rodzina Kito, która czci wielkiego węża i chce mu złożyć w ofierze całą trójkę licealistów! Jaka jest prawdziwa tożsamość pojawiającego się w tym domu przeklętego mężczyzny oraz wielkiego węża? Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 5 kwietnia, manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!
czytaj dalej »