Aktualności
Nadchodzi „Seven Deadly Sins" 27!
Wkrótce w Wasze ręce trafi manga „Seven Deadly Sins" 27! Co jeszcze czeka bohaterów na polu bitwy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron! „Seven Deadly Sins" 27 OSiedem Grzechów Głównych, zbierzcie się! Czas zniszczyć Dziesięć Przykazań! Tkwiący w tyglu bezlitosnych walk starożytnej wojny King i Diane zostają przyparci do muru. Zbliża się pora ostatecznych prób. Jaką decyzję podejmie każde z nich? Niedługo później Siedem Grzechów Głównych znów jest razem. Moment relaksu nie trwa jednak zbyt długo, bo na horyzoncie majaczy się zapowiedź kolejnej bitwy... Choć drużyna wreszcie działa w pełnym składzie, nadal nie widać końca śmiercionośnych konfliktów. Bohaterowie będą walczyć, póki ostatnie z Dziesięciu Przykazań nie zostanie zwyciężone, a światło nie powróci na ziemie Britannii...! Przypominamy, że do 29 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie (w tym również w prenumeracie zbiorczej na tomy 27-34 w zestawie z akrylową figurką)!
czytaj dalej »
„Tokyo Aliens" 4 oraz „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 2 już są!
Przed Wami „Tokyo Aliens" 4 oraz „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 2! Którym z tych tytułów uzupełnicie swoją biblioteczkę? „Tokyo Aliens" 4 Sho Tenkubashi wierzy, że tym, kto go ocalił w dzieciństwie wraz z młodszą siostrą, był Akira Gunji. Jednak Christina wyjawia mu całkowicie odmienne informacje na ten temat. Tymczasem Akira trenuje dzień w dzień, by zapewnić partnerowi bezpieczeństwo. Nadchodzi moment konfrontacji poszczególnych bohaterów, z których każdy skrywa własne tajemnice! „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 2 Detektyw Sawamura podąża tropem seryjnego mordercy i zdaje się być coraz bliżej celu. Choć wciąż pozostaje oficjalnie odsunięty od sprawy, prowadzi śledztwo na własną rękę, a jego metody stają się coraz bardziej desperackie. Czy istnieje jeszcze jakakolwiek szansa, że jego żona i syn wciąż żyją? Plan dystrybucji: - środa - prenumeraty wysłane. - piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Zapraszamy do lektury początkowych stron mangi „Moja gwiazda" 8!
W przyszłym tygodniu oddamy w Wasze ręce ósmy tom mangi „Moja gwiazda"! Co przyniesie podróż do Takachiho? Już teraz możecie przeczytać początkowe strony tego tomu. „Moja gwiazda" 8 Kontynuacja szóstej części historii: za kulisami! Aqua odkrywa, co stało się z jego ojcem, i traci powód do zemsty. Tymczasem dziewczyny z reaktywowanego B-Komachi decydują się nagrać teledysk w celu promocji swojego kanału na YouTubie. Aby połączyć wyjazd służbowy z odpoczynkiem po występach w teatrze, ekipa wraz z Aquą i Akane wyrusza do Takachiho, miasta mitów. Jest to też miejsce, w którym dwójka bohaterów zmarła w poprzednim życiu... Przypominamy, że do 28 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch!
czytaj dalej »
Nadchodzi „Pochi Kuro" 2!
Czas na prezentację początkowych stron mangi „Pochi Kuro" 2. Przed Wami druga odsłona uroczej opowieści o demonie, który zakochuje się w śmiertelnej dziewczynie! „Pochi Kuro" 2 Krainę Demonów zamieszkują rozmaite gatunki mitycznych istot, dla których największy przysmak stanowi ludzkie mięso. Problem w tym, że człowieka od ponad stu lat nikt tu nie widział. Nic więc dziwnego, że gdy pewnej nocy demon imieniem Kuro przypadkowo sprowadza tu śmiertelną nastolatkę, nie może uwierzyć własnym oczom. Mało tego, zamiast pożreć dziewczynę... z miejsca się w niej zakochuje! Czy mimo swoich uczuć zdecyduje się pomóc jej bezpiecznie wrócić do domu? Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 29 lutego, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego 2"!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego" 2. To opowieść o ekscentrycznym detektywie i jego zagadkowych śledztwach. Jeśli lubicie czarny humor i kryminalne zagadki – to tytuł idealny dla Was! „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego" 2 Seryjny morderca z Aichi, „Hand Collector”, obcina swoim ofiarom dłonie i zabiera je jako trofea. Gdy pasująca do jego modus operandi zbrodnia ma miejsce również w Tokio, Totomaru zostaje wybrany do prowadzenia wspólnego śledztwa policji prefekturalnej Aichi i policji metropolitalnej. Kto pierwszy rozwiąże krwawą zagadkę? Kawasemi „Sokole Oko” czy Totomaru, którym potajemnie dyryguje Ron...? Przed Wami drugi odcinek pełnego akcji kryminału! W rolach głównych: detektyw z problemami oraz nierozgarnięty śledczy o gołębim sercu. Jakie nowe zagadki czekają na ten niecodzienny duet? Przypominamy, że do 25 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Dorohedoro" 10 oraz „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 9 już u nas!
Melduje się piątkowa dostawa nowych mang! Przed Wami 10. tom „Dorohedoro", a także 9. tom „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" - czas na ciąg dalszy przygód Kajmana i Tatsu! „Dorohedoro" 10 Po odzyskaniu pamięci Ebisu wraca do rodzinnego domu, gdzie dokonuje mrożącego krew w żyłach odkrycia. Profesor Kasukabe tymczasem wspomina zmarłego pacjenta, który marzył o tym, by zostać czarownikiem. Czy chłopak może okazać się kluczem do tajemnic przeszłości? „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 9 Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu opuścił półświatek i zamiast tego za domenę obrał sobie kuchnię, a jego misja to poszerzanie kulinarnych horyzontów! W prawym narożniku - perfekcyjny pan domu, który wie jak sprawić, że pokochasz warzywa. W lewym - uparta pięciolatka, która zieleniną absolutnie gardzi. Szykuje się starcie gigantów! Czy Tatsu wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką? Oto dziewiąty tom przygód byłego gangstera, którego przepisy to sztuka, nie ściema! Plan dystrybucji: - piątek - prenumeraty wysłane. - wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
„Gachiakuta" 2 już jest!
Dziś przychodzimy do Was z tomikami „Gachiakuta" 2! Chcecie wiedzieć, jak potoczą się losy Rudo? Zachęcamy do lektury! „Gachiakuta" 2 Rudo został niesłusznie skazany za zabójstwo swojego przybranego ojca. W ramach kary strącono go do Padołu, gdzie ku jego zaskoczeniu roztacza się nieznany mu świat. Chłopak poznaje tam Enjina, jednego ze Sprzątaczy, których celem jest niszczenie gruzów, czyli bestii atakujących ludzi. Rudo decyduje się dołączyć do grupy, skuszony perspektywą poznania szefa organizacji, który podobno posiada bardzo cenne informacje... Plan dystrybucji: - czwartek - prenumeraty wysłane. - poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Nadchodzi „Servamp" 18!
Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Servamp" 18! Walka trwa - kto wyjdzie z niej cało? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi. „Servamp" 18 Nasi przyjaciele nadal przebywają w Londynie. Podczas walki z demonem, który opętał Lenistwo, Mahiru trafia do wewnętrznego świata wampira, gdzie podąża za jego wspomnieniami i poznaje prawdę o narodzinach servampów. Tymczasem w Tokio Misono i pozostali czynią przygotowania do walki z Zazdrością, by chronić to, co im drogie. Przypominamy, że do 25 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch!
czytaj dalej »
Informacja dla fanów „Pokoju w kolorach szczęścia”!
Dziś mamy ważną informację dla fanów „Pokoju w kolorach szczęścia”! Jak może pamiętacie, w jedenastym, a zarazem ostatnim tomie serii na etapie produkcji pojawił się problem – po aktualizacji oprogramowania w drukarni z jednej strony zniknął czarny paseczek cenzury oraz kilka wyrazów z innego dymku na tej stronie. Choć tego rodzaju błąd drukarski nie wpływa znacząco na odbiór fabuły, bardzo chcieliśmy ten brak uzupełnić. Postanowiliśmy więc skorzystać z jednego z proponowanych przez Was rozwiązań – za sugestię bardzo dziękujemy! – i wraz z drukarnią przygotowaliśmy dla Was dokładnie wymierzone naklejki, dzięki którym będziecie mogli uzupełnić swoje tomiki – i to bez względu na to, gdzie zostały zakupione! Jak zdobyć naklejki? - od dzisiaj będziemy je dodawać do każdego tomu „Pokoju w kolorach szczęścia” 11 zamówionego w sklepie Yatta.pl, - od dzisiaj możecie je odebrać w każdym sklepie stacjonarnym Yatta.pl – wystarczy przy kasie poprosić o nie obsługę sklepu, - dodatkowo o naklejkę możecie również poprosić w komentarzu do zamówienia złożonego w sklepie Yatta.pl (z wyłączeniem prenumerat i e-mang).
czytaj dalej »
Zbliża się „Yakuza w fartuszku" 9!
Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 9! Przed Tatsu kolejne wyzwania! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron! „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 9 Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu opuścił półświatek i zamiast tego za domenę obrał sobie kuchnię, a jego misja to poszerzanie kulinarnych horyzontów! W prawym narożniku - perfekcyjny pan domu, który wie jak sprawić, że pokochasz warzywa. W lewym - uparta pięciolatka, która zieleniną absolutnie gardzi. Szykuje się starcie gigantów! Czy Tatsu wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką? Oto dziewiąty tom przygód byłego gangstera, którego przepisy to sztuka, nie ściema! Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 23 lutego, manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony serii „Gachiakuta" 2!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Gachiakuta" 2. Drugi tom tego niestandardowego shonena na pewno nie pozwoli Wam się nudzić. Sprawdźcie sami, zerkając na początkowe strony. „Gachiakuta" 2 Rudo został niesłusznie skazany za zabójstwo swojego przybranego ojca. W ramach kary strącono go do Padołu, gdzie ku jego zaskoczeniu roztacza się nieznany mu świat. Chłopak poznaje tam Enjina, jednego ze Sprzątaczy, których celem jest niszczenie gruzów, czyli bestii atakujących ludzi. Rudo decyduje się dołączyć do grupy, skuszony perspektywą poznania szefa organizacji, który podobno posiada bardzo cenne informacje... Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 22 lutego, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
„Zew nocy" 7 - prezentujemy początkowe strony
Spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron mangi „Zew nocy" 7! Co czeka bohaterów pod osłoną nocy? „Zew nocy" 7 Nazuna chce odzyskać pamięć z czasów, kiedy była człowiekiem. Aby to zrobić, razem z Ko udaje się do Kabury Hondy, która wręcza jej swoją krew sprzed przemiany i zaczyna opowiadać o przeszłości. Jakie kryje wspomnienia i uczucia? Kto zniknął w odmętach czasu? Tajemnica Nazuny ukryta pod osłoną nocy i szpitala wychodzi na światło dzienne! Przypominamy, że do 25 lutego możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą.
czytaj dalej »