Aktualności
Obwoluta i początkowe strony serii „Gachiakuta" 2!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Gachiakuta" 2. Drugi tom tego niestandardowego shonena na pewno nie pozwoli Wam się nudzić. Sprawdźcie sami, zerkając na początkowe strony. „Gachiakuta" 2 Rudo został niesłusznie skazany za zabójstwo swojego przybranego ojca. W ramach kary strącono go do Padołu, gdzie ku jego zaskoczeniu roztacza się nieznany mu świat. Chłopak poznaje tam Enjina, jednego ze Sprzątaczy, których celem jest niszczenie gruzów, czyli bestii atakujących ludzi. Rudo decyduje się dołączyć do grupy, skuszony perspektywą poznania szefa organizacji, który podobno posiada bardzo cenne informacje... Przypominamy, że do dnia premiery, czyli 22 lutego, możecie zakupić tomik z dodatkowym rabatem.
czytaj dalej »
„Zew nocy" 7 - prezentujemy początkowe strony
Spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron mangi „Zew nocy" 7! Co czeka bohaterów pod osłoną nocy? „Zew nocy" 7 Nazuna chce odzyskać pamięć z czasów, kiedy była człowiekiem. Aby to zrobić, razem z Ko udaje się do Kabury Hondy, która wręcza jej swoją krew sprzed przemiany i zaczyna opowiadać o przeszłości. Jakie kryje wspomnienia i uczucia? Kto zniknął w odmętach czasu? Tajemnica Nazuny ukryta pod osłoną nocy i szpitala wychodzi na światło dzienne! Przypominamy, że do 25 lutego możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą.
czytaj dalej »
Nadchodzi dziesiąty tom mangi „Zapiski zielarki"!
Na sam koniec miesiąca oddamy w Wasze ręce dziesiąty tom mangi „Zapiski zielarki" w miękkiej oprawie! Natomiast wersja specjalna w twardym wydaniu, tak jak wczesniej uprzedzaliśmy, będzie mieć premierę 6 marca. Co tym razem przydarzy się Maomao na cesarskim dworze? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron! „Zapiski zielarki" 10 W czasie uczty na cześć wysłanniczek z daleka Maomao sprawia, że w brzoskwiniowym sadzie pojawia się księżycowa wróżka otoczona srebrzystą poświatą. Zachwycone ambasadorki mogą wrócić w rodzime strony. Tymczasem zielarka odkrywa, że w Wewnętrznym Pałacu wciąż znajdują się wonne olejki, które dzięki jej interwencji zostały zakazane wkrótce po wizycie karawany. Czyżby ktoś pragnął wykorzystać je w niecnym celu? Przypominamy, że możecie kupić prenumeratę na ten tom w miękkiej oprawie do 25 lutego, a w twardej do 28 lutego. Do każdej prenumeraty dodajemy dwustronną megakartę A5!
czytaj dalej »
„Yona w blasku świtu" 25 i „Niech śmierć nas rozdzieli" 4 już u nas!
Tydzień kończymy dwoma nowościami: „Yona w blasku świtu" 25 oraz „Niech śmierć nas rozdzieli" 4. „Yona w blasku świtu" 25 Po wielu perypetiach Yona wreszcie staje oko w oko z Su-wonem. Udaje jej się nakłonić króla Koki do negocjacji z Xing, po czym natychmiast wyrusza w drogę powrotną, by powiadomić o tym księżniczkę Koren. Tymczasem na granicę ściągają przeciwnicy wojny, którym przewodzi kapłan Gobi. Czy jednak rzeczywiście są tak pokojowo nastawieni, jak twierdzą? W tym tomie znajdziecie również rozdział specjalny! „Niech śmierć nas rozdzieli" 4 Yoshino i Kirishimę, wnuczęta dwóch rodów mafijnych, połączyły zaaranżowane zaręczyny. Korzystając z wakacji, jadą na wycieczkę do Osaki, by odwiedzić rodzinne strony Yoshino. Dziewczyna pierwszy raz od dawna spotyka członków gangu i swojego przyjaciela Shomę. Z kolei Kirishima odnawia kontakt z byłą dziewczyną, Nao Shiotą. Zdaje się, że powód, dla którego chciał przyjechać do Osaki akurat wtedy, ma z nią coś wspólnego. Jednocześnie ktoś zaczyna dybać na Yoshino i Kirishimę... W jaką aferę wplączą się tym razem? Plan dystrybucji: - piątek - prenumeraty wysłane. - wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Już niedługo „Dorohedoro" 10 - zobacz początkowe strony!
W przyszłym tygodniu premierę będzie miał dziesiąty tom serii „Dorohedoro"! Ponownie nie zabraknie mocnych wrażeń. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony. „Dorohedoro" 10 Podczas gdy Kajman odkrywa kolejne wskazówki na temat swojego poprzedniego życia, Nikaido wraca myślami do własnej przeszłości. Jak narodziła się jej moc władania czasem? Dlaczego dziewczyna zrezygnowała z korzystania z magii? I jaką rolę w tym wszystkim odegrał Asu, jej prywatny demon stróż? Odpowiedzi wciąż jeszcze spowija chaos. To właśnie... Dorohedoro! Przypominamy, że do 18 lutego możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną MEGAkartą A5!
czytaj dalej »
„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 17 już jest!
Dziś przychodzimy do Was z tomikami „Hanako, duch ze szkolnej toalety” 17! Chcecie wiedzieć, co zdarzy się tym razem u naszych bohaterów? Zachęcamy do lektury! „Hanako, duch ze szkolnej toalety” 17 Nene i spółka wciąż poszukują sposobu, żeby przedostać się na granicę wymiarów. Chcąc odnaleźć Hanako i uratować Aoi, trafiają do tajemniczego Czerwonego Domu, gdzie spotykają małego Tsukasę. Jednak próba opuszczenia posiadłości wraz z nim kończy się źle... Przed Wami siedemnasty tom opowieści o szkolnych duchach i klątwie Czerwonego Domu. Plan dystrybucji: - czwartek - prenumeraty wysłane. - poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
„Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu " 2 - zachęcamy do lektury początkowych stron
Czas na prezentację początkowych stron niezwykle wciągającego i trzymającego w napięciu horroru „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 2. Czy Sawamurze uda się ocalić bliskich?! „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu " 2 Detektyw Sawamura podąża tropem seryjnego mordercy i zdaje się być coraz bliżej celu. Choć wciąż pozostaje oficjalnie odsunięty od sprawy, prowadzi śledztwo na własną rękę, a jego metody stają się coraz bardziej desperackie. Czy istnieje jeszcze jakakolwiek szansa, że jego żona i syn wciąż żyją? Przypominamy, że do 23 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną pocztówką!
czytaj dalej »
„Znaki naszych uczuć” 4 oraz „Gannibal" 2 już są!
Dziś mamy dla Was dwie nowości - „Znaki naszych uczuć” 4, które idealnie sprawdzą się jako walentynka, oraz dla przełamania miłosnej atmosfery drugi tom „Gannibala” dla każdego antyfana Walentynek! „Znaki naszych uczuć” 4 Yuki zaczyna powoli wkraczać do nowej, nieznanej jej wcześniej rzeczywistości, ponieważ ona i Itsuomi w końcu zostają parą. Oto czwarty tom miłosnej opowieści o dziewczynie, której codzienność pogrążona jest w ciszy, oraz o chłopaku, który odmienił jej życie. Miłej lektury! „Gannibal" 2 Daigo, policjant rezydujący we wsi Kuge, podejrzewa, że jej mieszkańcy dopuszczają się aktów kanibalizmu. Musi też stawić czoła własnej mrocznej przeszłości. „Na oczach córki zamordowałem człowieka”. Co właściwie wydarzyło się między Daigo a jego córką, która przestała mówić? I do jakich tarć znowu dojdzie w pozornie spokojnym Kuge? To już drugi tom trzymającej w napięciu historii o wiosce kanibali! Plan dystrybucji: - środa - prenumeraty wysłane. - piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
„Tokyo Aliens" 4 - zachęcamy do lektury początkowych stron
Prezentujemy początkowe strony naszej pełnej akcji mangi „Tokyo Aliens" 4. Przed Wami ciąg dalszy kosmicznych przygód! „Tokyo Aliens" 4 Sho Tenkubashi wierzy, że tym, kto go ocalił w dzieciństwie wraz z młodszą siostrą, był Akira Gunji. Jednak Christina wyjawia mu całkowicie odmienne informacje na ten temat. Tymczasem Akira trenuje dzień w dzień, by zapewnić partnerowi bezpieczeństwo. Nadchodzi moment konfrontacji poszczególnych bohaterów, z których każdy skrywa własne tajemnice! Przypominamy, że do 23 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Niech śmierć nas rozdzieli" 4 - zapraszamy do lektury początkowych stron
Podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony czwartego tomu mangi „Niech śmierć nas rozdzieli". Jak potoczy się osobliwa relacja zaaranżowana przez dwie mafijne rodziny? "Niech śmierć nas rozdzieli" 4 Yoshino i Kirishimę, wnuczęta dwóch rodów mafijnych, połączyły zaaranżowane zaręczyny. Korzystając z wakacji, jadą na wycieczkę do Osaki, by odwiedzić rodzinne strony Yoshino. Dziewczyna pierwszy raz od dawna spotyka członków gangu i swojego przyjaciela Shomę. Z kolei Kirishima odnawia kontakt z byłą dziewczyną, Nao Shiotą. Zdaje się, że powód, dla którego chciał przyjechać do Osaki akurat wtedy, ma z nią coś wspólnego. Jednocześnie ktoś zaczyna dybać na Yoshino i Kirishimę... W jaką aferę wplączą się tym razem? Przypominamy, że do 12 lutego możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!
czytaj dalej »
„Hirano i Kagiura" 4 oraz „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 12 już są!
Przed Wami pierwsze lutowe nowości, czyli „Hirano i Kagiura" 4 oraz „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 12! Na co stawiacie tym razem? Na duet Nagatoro i Mistrzunia, w którym ciągle iskrzy? A może stęskniliście się za uroczym budowaniem relacji między Hirano a Kagiurą? „Hirano i Kagiura" 4 Choć Hirano zgodził się na pomysł Kagiury, to nadal nie czuje różnicy między zwyczajnym kontaktem fizycznym a tym, jaki mają pary. O co jeszcze poprosi go współlokator...? „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 12 Mistrz i Nagatoro wybierają się na randkę! Co prawda ma to być wyłącznie „randka próbna”, ale przecież każda okazja jest dobra, by nieco się ze sobą podroczyć. Nasi bohaterowie nie spodziewają się jednak, że są śledzeni... I to przez dwie grupy o zupełnie odmiennych zamiarach! Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem kwitnącego uczucia? I jak zakończy się romantyczny wypad do akwarium?! Plan dystrybucji: - piątek - prenumeraty wysłane. - wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony mangi „Znaki naszych uczuć" 4
Zbliża się premiera mangi „Znaki naszych uczuć" 4. Jak Yuki i Itsuomi odnajdą się, będąc w związku? Tymczasem zachęcamy do obejrzenia obwoluty i zapoznania się z pierwszymi stronami tomu. „Znaki naszych uczuć" 4 Yuki zaczyna powoli wkraczać do nowej, nieznanej jej wcześniej rzeczywistości, ponieważ ona i Itsuomi w końcu zostają parą. Oto czwarty tom miłosnej opowieści o dziewczynie, której codzienność pogrążona jest w ciszy, oraz o chłopaku, który odmienił jej życie. Miłej lektury! Przypominamy, że do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą!
czytaj dalej »