Aktualności
„Zew nocy" 9 - prezentujemy początkowe strony
Spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron mangi „Zew nocy" 9! Co czeka bohaterów pod osłoną nocy? „Zew nocy" 9 Przeszłość Nazuny i pierwszej osoby, którą chciała przemienić w wampira, wychodzi na jaw. Niestety w noc, kiedy Kyoko Mejiro upewniła się w przekonaniu, że pragnie żyć jak Nazuna, sprawy przybrały dramatyczny obrót... Obietnica zostaje złamana, a dawne przyjaciółki rozdzielone przez świt. Kiedy Nazuna rzuca światło na swoją historię, w cieniu majaczy jakaś postać... Przypominamy, że jeszcze do 23 czerwca możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą z serii.
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony „Tańcząc w klatce" 2!
Czas na powrót do Miasta Więziennego! Wielkimi krokami zbliża się premiera 2. tomu „Tańcząc w klatce". Czy Chloe uda się odnaleźć brata i przy okazji uniknąć czyhających na nią niebezpieczeństw? A by nieco umilić Wam oczekiwanie, prezentujemy obwolutę i początkowe strony tego tomu! „Tańcząc w klatce" 2 Chloe nadal poszukuje brata. W końcu udaje jej się uzyskać pomoc informatora. Choć szanse na sukces są nikłe, podąża za wskazanym przez niego tropem do innego sektora. Co znajdzie w miejscu tak okropnym, że nie zbliżają się do niego nawet strażnicy? Przypominamy, że do 20 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!
czytaj dalej »
Obwoluta i początkowe strony mangi „Gachiakuta" 4!
W przyszłym tygodniu premiera czwartego tomu mangi „Gachiakuta". Czy Rudo uda się wykorzystać pełen potencjał jego broni? Tymczasem prezentujemy całą obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi. „Gachiakuta" 4 Wandale obierają sobie za cel Rudo. W trakcie walki chłopak budzi moc Meritum – maksymalizowanie użyteczności przedmiotów. Zmusza przeciwników do ucieczki, jednak staje przed nowym wyzwaniem: rozgryźć, dlaczego jego Meritum zostało nazwane częścią „kolekcji”, i dowiedzieć się więcej na temat bariery między Sferą a Padołem. Przypominamy, że jeszcze do 20 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Cicha piosenka o miłości" 8 już u nas!
Dziś premiera 8. tomu mangi „Cicha piosenka o miłości"! Czas na przełom w relacji Shiho i Aki! „Cicha piosenka o miłości" 8 Himari wie już o smutnej przeszłości, która dała początek Laureley, oraz o uczuciach, jakie Shiho żywi do Aki. Wśród tych poplątanych emocji zaczyna się szkolny festiwal... Plan dystrybucji: - poniedziałek - prenumeraty wysłane. - środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »
Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi „Frieren. U kresu drogi" 7!
Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Frieren. U kresu drogi" 7. Kto już nie może się doczekać dalszych przygód Frieren i jej towarzyszy? „Frieren. U kresu drogi" 7 Mag Frieren niesie ze sobą w przyszłość wspomnienia o drużynie bohaterów. Po zakończonym egzaminie elfka wraz z towarzyszami kontynuuje podróż ku Aureole – krainie, gdzie dusze śpią. Nowe znajomości i nieuchronne rozstania sprawiają, że pamięć podsuwa słowa dawnych kompanów... Kolejny tom niezwykłej opowieści ukaże fragmenty świata uwolnionego spod jarzma Króla Demonów, a także uczucia skrywane w sercach herosów! Przypominamy, że jeszcze tylko do końca dnia możecie zakupić tomik w prenumeracie wraz z wyjątkowym dodatkiem - kartą z efektem soft touch.
czytaj dalej »
„100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8, „Miłość to wojna" 19 i „Dandadan" 6 już są!
Przed Wami kolejne nowości! Dziś premierę - oprócz tomików pyrkonowych - mają: „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8, „Miłość to wojna" 19 oraz „Dandadan" 6! Prenumeraty „100 rzeczy..." już do Was lecą, nasz magazyn dzielnie pakuje „Dandadana", natomiast prenumeraty „Miłość to wojna" zostaną wysłane dzień później - drukarnia opóźniła dostawę dodatków i jeszcze do nas nie dotarły. Mamy też wiadomość dotycząco „Hanako, duch ze szkolnej toalety 19". Dostaliśmy od drukarni informację o opóźnieniu premiery - tomików spodziewamy się w przyszłym tygodniu. „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8 Po drodze nad Morze Japońskie Akira i jego towarzysze przejeżdżają przez znaną z ryżu Niigatę. Słabość Shizuki do sake bierze nad nią górę i dziewczyna wyprasza postój wraz z wizytą w pijalni. Przyjaciele zostają z niej jednak przepędzeni przez nieproszonych i nieżywych gości, więc kierują się do Fukui, gdzie Akira planuje zrealizować swoje paleontologiczne marzenie. Niestety coraz mniej interesują go zombie i popada w niespodziewany, ogromny kryzys... „Miłość to wojna" 19 A przynajmniej tak się to wszystko zaczęło – nasi bohaterowie są już parą i wyruszają z klasą do Kioto! To miała być okazja, by wszystko odreagować i dobrze się bawić… Lecz tuż przed wycieczką Ai ogłasza Kagui, że rezygnuje z pracy jako jej służąca wraz z końcem wyjazdu – mało tego, w wyniku jej decyzji w sprawę angażuje się ród Shinomiya! W urokliwej scenerii dawnej stolicy rozgrywają się sceny rodem z filmów akcji, a więź Kagui i Ai zostaje poddana próbie. Oto finał wątku wycieczki klasowej! „Dandadan" 6 Okarun wraz z przyjaciółmi trafiają do podziemi domu Jijiego, gdzie mają zostać złożeni w ofierze wielkiemu wężowi przez rodzinę Kito. Dziecko, które w przeszłości spotkał podobny los, jako Złe Oko przejęło ciało Jijiego i zaatakowało pozostałą dwójkę! Okarun wysyła przyjaciółkę na powierzchnię, a sam stawia czoła opętanemu Jijiemu. Tymczasem Momo wpada na genialny plan, jak pozbyć się wielkiego węża. Czy zdołają pokonać szalejącego potwora i uwolnić Jijiego od Złego Oka?!
czytaj dalej »
„Dark Rise" od C.S. Pacat już jesienią tego roku!
Dziś mamy dla Was fantastyczne ogłoszenie, które ucieszy wszystkich fanów serii „Zniewolony książę"! Już jesienią tego roku premierę będzie miała bowiem kolejna książka autorstwa C.S. Pacat, a mianowicie „Dark Rise"! Poznajcie losy bohaterów, którzy staną w obliczu nadchodzącej wojny między Światłem i Ciemnością - czy zdołają wypełnić swoje przeznaczenie i odmienić losy świata? „Dark Rise" Magia odeszła z tego świata, zaś dawni bohaterowie i wielkie bitwy między Światłem a Ciemnością przepadły w odmętach niepamięci. Jednak pewnego dnia Mroczny Król powróci, by ponownie rozpocząć rządy okrucieństwa i terroru, a jedyną siłą zdolną go zatrzymać będzie starożytny zakon Namiestników. Szesnastoletni Will ukrywa się w dokach dziewiętnastowiecznego Londynu, próbując uciec przed zabójcami swojej matki. Pewnej nocy spotyka człowieka, który wyjawia mu jego przeznaczenie – chłopak musi odnaleźć Namiestników i stanąć u ich boku w walce przeciwko wrogom ludzkości. Tym sposobem Will wkracza do świata, w którym potomkowie Światła i Ciemności zmierzają ku nieuchronnej wojnie. Odżyją pradawne sojusze, powrócą zatarte urazy, a wygasłe płomienie rozgorzeją na nowo... Parametry wydania: - twarda oprawa - format A5 - barwione brzegi - złote tłoczenia Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się na zakup książki w prenumeracie na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym DARKRISE, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu! Zachęcamy również do odwiedzania strony dedykowanej serii!
czytaj dalej »
„Beastars" 18 już wkrótce!
W tym miesiącu premiera mangi „Beastars" 18. Jak potoczy się spotkanie Legoshiego i Jacka? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony. „Beastars" 18 Melon, nowy przywódca Shishigumi, przez całe życie cierpi, bo jako hybryda jest pozbawiony zmysłu smaku. Lecz teraz nabiera apetytu na Haru. Tymczasem Legoshi próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o mieszańcach od grupy Kopi Luwak, która bada takie przypadki. Jednak po wypiciu niezwykłej kawy w nim samym wzbiera apetyt na mięso i wraca do swojej kawalerki, gdzie… czeka na niego Haru. Króliczka chce zatrzymać się u swojego chłopaka na noc. I mało nie dochodzi do tragedii. Niestety Melon kolejny raz wymyka się Legoshiemu z rąk, a co gorsza – już nieodwracalnie przejmuje władzę na Czarnym Rynku. Przypominamy, że do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą!
czytaj dalej »
Premiery pyrkonowe!
Przed Wami pyrkonowe premiery – w tym 6 nowości! Wśród nich znajdziecie piękne ekskluzywne wydanie serii „Zniewolony książę", a także uroczą BL i pozycję skierowaną szczególnie do fanów gier: „Zniewolony książę” 1 - „Zniewolony książę” WYDANIE EKSKLUZYWNE (nowość) „Zniewolony książę” 2 - „Książęcy gambit” WYDANIE EKSKLUZYWNE (nowość) „Zniewolony książę” 3 - „Narodziny królów” WYDANIE EKSKLUZYWNE (nowość) „Zniewolony książę” 4 - „Opowiadania” WYDANIE EKSKLUZYWNE” (nowość) „Darling, give me a break!” (nowość) „Elden Ring: Droga do Złotego Drzewa” 1 (nowość) „Helena Wiktoria” 3 (premiera) „Lato, kiedy umarł Hikaru” 4 (premiera) „Kaiju No.8” 10 (premiera) „Cicha piosenka o miłości” 8 (przedpremiera) Który z tych tomików przeczytacie jako pierwszy? Na naszym stoisku na Pyrkonie będziecie mogli je zakupić na takiej samej zasadzie jak prenumeraty – w cenach okładkowych i z dodatkiem (do wyczerpania zapasów). „Zniewolony książę” 1 - „Zniewolony książę” WYDANIE EKSKLUZYWNE Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen szuka sposobu, by przeżyć na dworze, gdzie toczy się podstępna walka o władzę, w którą zostaje mimowolnie wplątany. Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik sprzymierza się z największym wrogiem – swoim nowym panem. Książę Laurent jest jednak równie urodziwy, co wyrachowany, a przede wszystkim... śmiertelnie niebezpieczny! Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, by go nienawidzić… Oto pierwsza część emocjonującej trylogii „Zniewolony książę”! „Zniewolony książę” 2 - „Książęcy gambit” WYDANIE EKSKLUZYWNE Nad Vere i Akielos zawisło widmo wojny. W obliczu nadchodzącego zagrożenia Laurent zostaje wysłany na granicę, aby ustabilizować sytuację. Młody książę zabiera ze sobą Damena, który w wyprawie dostrzega szansę na powrót do ojczyzny. Decyzją regenta przydzielony zostaje im oddział żołdaków najgorszego sortu - niezdyscyplinowana hałastra, pełna podżegaczy i awanturników, niechybnie zwiastuje druzgocącą klęskę. Czy mając takich ludzi u boku, da się stawić czoła śmiertelnym zasadzkom, jakie regent zastawił na swojego bratanka? Damen i Laurent będą musieli walczyć ramię w ramię, aby przeżyć i uratować swoje królestwa. Jednak im bardziej stają się sobie bliscy, tym mocniej ciążą im tajemnice, które skrywają... Oto druga część emocjonującej trylogii „Zniewolony książę”! „Zniewolony książę” 3 - „Narodziny królów” WYDANIE EKSKLUZYWNE Gdy szokująca prawda wychodzi na jaw, Damen zmuszony jest stanąć przed Laurentem jako następca tronu Akielos, a zarazem zabójca jego ukochanego brata. Czy książę Vere zdoła zawrzeć sojusz z kimś, kogo od lat nienawidził i pragnął zabić? Tymczasem wojska regenta zmierzają na południe, gdzie swoje siły gromadzi również Kastor. To właśnie stolica Akielos będzie areną, na której rozstrzygną się losy obu królestw. Czy Damen i Laurent zdołają odsunąć na bok prywatne urazy, zjednoczyć wrogie sobie armie i pokonać uzurpatorów, którzy odebrali im władzę? Żaden z nich nawet nie podejrzewa, jak daleko sięga intryga regenta i co czeka ich u kresu tej wyprawy... Oto ostatnia część emocjonującej trylogii „Zniewolony książę”! „Zniewolony książę” 4 - „Opowiadania” WYDANIE EKSKLUZYWNE” Po wielu trudach Damen i Laurent zajęli swoje prawowite miejsca na tronach Akielos i Vere. Jednak na tym ich historia się nie kończy. W czasach pokoju muszą zmierzyć się zarówno z politycznymi wyzwaniami, jak i trudną przeszłością, która ich łączy. Czy zdołają odnaleźć szczęście i zbudować razem wspólną przyszłość? Historia naszych bohaterów przeplata się z losami innych znanych nam postaci. Poznajcie perspektywę nałożnika Ancela, przyjrzyjcie się z bliska romansowi kapitana straży Jorda i arystokraty Aimerica, a następnie weźcie udział w podróży kupca bławatnego Charlsa, któremu towarzyszyć będą Laurent i Damen. Oto niezwykły zbiór opowieści wzbogacających świat trylogii „Zniewolony książę”! „Darling, give me a break!” Wychowany w zamożnej japońsko-włoskiej rodzinie Kokoro wreszcie spełnia swoje marzenie o przyjeździe do Kraju Kwitnącej Wiśni. Postanawia zamieszkać w małej wiosce, gdzie już pierwszego dnia poznaje Haijiego – młodego mężczyznę o nieco gburowatym charakterze, który okazuje się jego sąsiadem. Kokoro, mimo swojej pogodnej natury i niegasnącego entuzjazmu, wydaje się zupełnie nieprzystosowany do życia na wsi. O dziwo, ta nieporadność wcale nie irytuje Haijiego, a wręcz wzbudza w nim... instynkt opiekuńczy? A może... coś więcej? Czyżby tego lata na jego farmie miały zakwitnąć nie tylko pomidorki, ale i zupełnie nowe uczucia? „Elden Ring: Droga do Złotego Drzewa” 1 Zmateo trafia do Pogrobna na terenach Ziem Pomiędzy bez broni, ekwipunku czy chociażby... spodni! Prześladujący go pech niemal od razu wpędza mężczyznę do grobu, jednak z pomocą przychodzi mu tajemnicza nieznajoma imieniem Melina, która nakazuje mu podążać za przewodnictwem łaski i udać się w stronę Złotego Drzewa. Tak oto rozpoczyna się niezwykła podróż Zmateo, na którego drodze staną Blaidd Półwilk, Margit, Upadły Omen, Godrick Zszywaniec, wiedźma Ranni i wielu innych. Czy Zmateo zdoła dotrzeć do Zamku Burzowego Całunu w jednym kawałku? „Helena Wiktoria” 3 Bytom, 1876 r. Ośmioletnia Helena Kocik, siostrzenica Stanisława Krolla, otrzymuje po nim w spadku ogromny majątek – nie tylko ziemie, ale również huty i kopalnie. Mogłoby się wydawać, że testamentu nie sposób podważyć, jednak dalsza rodzina Krollów próbuje zanegować wolę zmarłego i grozi sprawą w sądzie. Gdy dekadę później Helena wraca do swoich włości, nie wie, że jej bliscy zgodzili się wypłacić rozgoryczonym krewnym odszkodowanie za rzekomo poniesione straty. Niestety problem nie został ostatecznie rozwiązany. Jedynym ratunkiem wydaje się ślub Heleny z człowiekiem wystarczająco utytułowanym i wpływowym, by ukrócił szantaże. Młoda, ambitna dziewczyna nie chce jednak budować swojego związku na kolejnych kłamstwach i przemilczeniach. Zwłaszcza że jej uczucia wobec hrabiego Konstantego Scholza są coraz bardziej skomplikowane... „Lato, kiedy umarł Hikaru” 4 Yoshiki zauważył, że coś zajęło miejsce Hikaru, jego najlepszego przyjaciela, z którym wspólnie dorastał. Mimo to, chłopak decyduje się dalej wieść życie w towarzystwie tej tajemniczej istoty. Tylko czym ona jest? By poznać jej prawdziwą tożsamość, Yoshiki postanawia zgłębić historię Kubitachi i Wielkiego Intry. Otoczenie nie zamierza jednak bezczynnie czekać... „Kaiju No.8” 10 Kraj staje w obliczu masowego ataku kaiju. W tej sytuacji wicekapitan Hoshina zostaje wyposażony w broń numerową z Dziesiątki. Walka pierwszym w historii orężem, które posiada własną wolę, stanowi nie lada wyzwanie, jednak Hoshina i tak przystępuje do ofensywy. Tymczasem w Oizumi, gdzie przebywa Kafka, pojawia się sześć wielkich kaiju i sytuacja na polu walki przyjmuje nieciekawy obrót. Lecz wtedy nadciąga nieoczekiwana pomoc... W tomie 10 intryga goni intrygę! „Cicha piosenka o miłości” 8 Himari wie już o smutnej przeszłości, która dała początek Laureley, oraz o uczuciach, jakie Shiho żywi do Aki. Wśród tych poplątanych emocji zaczyna się szkolny festiwal...
czytaj dalej »
Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 19. tomu serii „Miłość to wojna"!
Zbliża się premiera 19. tomu „Miłość to wojna"! Jesteście ciekawi dalszych sercowych perypetii Kaguyi i Miyukiego? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron. „Miłość to wojna" 19
czytaj dalej »
Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z ósmego tomu serii „Cicha piosenka o miłości"!
Niedługo premiera ósmego tomu mangi „Cicha piosenka o miłości"! Tym razem historia skupi się na Shiho i Aki. Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony oraz obwolutę! „Cicha piosenka o miłości" 8 Himari wie już o smutnej przeszłości, która dała początek Laureley, oraz o uczuciach, jakie Shiho żywi do Aki. Wśród tych poplątanych emocji zaczyna się szkolny festiwal... Przypominamy, że do 13 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kartą soft touch!
czytaj dalej »
„Shaman King" 15 już jest!
Dziś w Wasze ręce oddajemy mangę „Shaman King" 15! Jesteście ciekawi, jak przebiegnie dalsza część Turnieju Szamanów? „Shaman King" 15 W pierwszej rundzie walk kolejnego etapu Turnieju Szamanów drużyna Rena staje naprzeciw popleczników Hao. Wysiłki Joco sprawiają, że przyjaciele Yo wychodzą z tego starcia zwycięsko. Ich radość pryska jednak w chwili, gdy zauważają Lyserga ubranego w mundur X-Laws. Plan dystrybucji: - wtorek - prenumeraty wysłane. - czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
czytaj dalej »