„Znaki naszych uczuć” 2, „Seven Deadly Sins” 24 i „Blood Blockade Battlefront” 8 już są!

Dodany przez: ajaworska - 2023-09-01 14:39:47 - 154 unikalnych wyświetleń;

Na miłe zakończenie tygodnia dotarły dzisiaj do nas 3 nowości: „Znaki naszych uczuć” 2, „Seven Deadly Sins” 24 i „Blood Blockade Battlefront” 8.
Preferujecie spokojniejsze i ciepłe romanse czy shoneny pełne akcji i zaskakujących zwrotów? Wśród dzisiejszych premier na pewno znajdziecie coś dla siebie!

„Znaki naszych uczuć” 2
"Dlaczego czas, który spędzamy razem, wydaje się tak krótki?" Yuki jest coraz bardziej zauroczona Itsuomim, który traktuje ją jak każdą inną pełnosprawną osobę. Dziewczyna chce się bardziej do niego zbliżyć i postanawia posłuchać głosu serca.

„Seven Deadly Sins” 24
Powraca Meliodas – bohater we własnej osobie! Wszyscy wyczekiwali jego zmartwychwstania. Gdy kapitan Grzechów ściera w proch zło Przykazań wyciągające swe macki ku Elizabeth, sygnał do rozpoczęcia kontrofensywy odbija się echem w całym Liones! Najlepsi magowie Britannii, niezrównany zakon rycerski, a także jego mistrzowie... Nieustraszeni wojownicy, w pieśniach sławieni jako najpotężniejsi, tworzą zjednoczony front przeciw Dziesięciu Przykazaniom!!!

„Blood Blockade Battlefront” 8
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.