„Hirano i Kagiura" 3 - zachęcamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2023-11-03 14:34:34 - 270 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami początkowe strony mangi „Hirano i Kagiura" 3, uroczego spin-offu do serii „Sasaki i Miyano". Jesteście ciekawi, co słychać u naszych ulubionych współlokatorów?

„Hirano i Kagiura" 3
Hirano i Kagiura mają nowy cel – chcą nadal dzielić pokój w internacie. Aby uzyskać zgodę, muszą zdobyć dobre oceny z nadchodzących sprawdzianów. Nieprzepadający za nauką Kagiura codziennie uczy się do późnej nocy. Co pomyśli Hirano, gdy zobaczy, z jaką determinacją podchodzi do tego wyzwania współlokator...?

Do 10 listopada możecie zakupić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą soft touch z serii!

"Zew nocy" 6 - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: mbloch - 2023-11-03 14:15:21 - 317 unikalnych wyświetleń;

Szukacie przezabawnej, nietypowej komedii z akcją? Jeśli tak, z pewnością zaciekawi Was „Zew nocy" 6! Co czeka bohaterów pod osłoną nocy? Spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Zew nocy" 6
Ko pozbył się wszelkich wątpliwości, a Nazuna wreszcie podjęła decyzję. Nie wiedzą, na czym polega miłość, ale noc ich nauczy. Miłość jest jak hazard. Nie każdego stać, żeby się w nią bawić.
Wędrując po mrokach miejskiej dżungli, szukają własnego przeznaczenia, lecz znajdują coś, czego się nie spodziewali...


Przypominamy, że do 10 listopada możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą.

"Black Clover" 3 - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2023-11-02 12:35:54 - 444 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację początkowych stron shonenowego hitu „Black Clover". Z jakimi przeciwnościami będzie musiał się zmierzyć Asta w trzecim tomie tej niezwykłej serii?

„Black Clover" 3
Mars, potężny mag z wrogiego Królestwa Karo, bez problemu pokonał Yuno, a teraz przyparł do muru Astę! Czy chłopak wyjdzie cało z tej zażartej walki? I czy nasi bohaterowie wreszcie wydostaną się z lochu?

Przypominamy, że do 5 listopada możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z dwoma kartami postaci!

Obwoluta i początkowe strony "Kaiju No.8" 8!

Dodany przez: mbloch - 2023-11-02 11:26:37 - 415 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce kolejny tom mangi "Kaiju No.8" - a dziś podrzucamy jego obwolutę i początkowe strony. Co czeka bohaterów na polu bitwy?

„Kaiju No.8" 8
Leno Ichikawa kontynuuje trening na użytkownika broni numerowej, a jego umiejętności wkrótce zostaną wystawione na próbę podczas akcji likwidacyjnej kaiju. Widząc postępy kolegi, Iharu martwi się własnymi brakami... do czasu, aż we dwójkę stają przed kolejnym przeciwnikiem. Jednak wtedy Leno zaczyna się dziwnie zachowywać.
W tomie ósmym powraca nadzieja!


Przypominamy, że do 3 listopada możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z dwoma kartami z bohaterami!

"Sasaki i Miyano" 8 oraz "Zapiski zielarki" 9 w miękkiej oprawie już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-10-31 12:20:02 - 549 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do naszego magazynu dotarły dwie nowości "Sasaki i Miyano" 8 oraz "Zapiski zielarki" 9 w miękkiej oprawie. Jesteście ciekawi, jak nasza para odnajdzie się po zmianach, które zaszły w ich życiu? A może macie zamiar wybrać się na grzybobranie razem z Maomao?

"Sasaki i Miyano" 8
Sasaki skończył liceum, a Miyano przeszedł do trzeciej klasy. Ich związek powoli nabiera kolorów...

"Zapiski zielarki" 9
Do Wewnętrznego Pałacu przybywają wędrowni kupcy. Jest to wielkie wydarzenie nie tylko dla dworek i służek. Jednak cesarskie małżonki i konkubiny wysokiej rangi muszą być niezwykle czujne, by swoimi wyborami nie zdradzić zbyt wiele o wydarzeniach z Wewnętrznego Pałacu… Gdy mija szał zakupów, przychodzi pora na… grzybobranie. Ta niewinna rozrywka może mieć jednak niezwykle groźne konsekwencje, więc pan Jinshi zwraca się do Maomao z nietypowym zadaniem. A zielarka dokonuje odkrycia, którego nikt nie mógł się spodziewać…

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

"Shaman King" 13 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2023-10-31 11:29:28 - 485 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu przekażemy w Wasze ręce trzynasty tom kultowej mangi "Shaman King"! Jeśli zdecydujecie się zakupić go w Yatta.pl, dostaniecie dodatkowo bonusową obwolutę, zawierającą oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

Tymczasem zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony ze środka tomu!
"Shaman King" 13
Po dotarciu do wioski Paczów oczom Yo i spółki ukazuje się Wielki Duch – źródło wszystkich zjaw na tej planecie. Szamani rozpoczynają przygotowania do kolejnego etapu Turnieju. Warunkiem, by przejść dalej, jest stworzenie trójosobowych drużyn. Jak Yo poradzi sobie z brakiem Lyserga?

Przypominamy, że do 3 listopada możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z kartą postaci!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Następny › Ostatni »