"Sasaki i Miyano" 4 już jest!

Dodany przez: ajaworska - 2023-01-04 13:33:04 - 163 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do naszego magazynu dotarła wyczekiwana dostawa, a w niej świeżutkie tomki „Sasaki i Miyano" 4. W jakim kierunku rozwinie się relacja głównych bohaterów?
Zaczynamy pakowanie prenumerat i podrzucamy Wam opis tego tomiku:

„Sasaki i Miyano" 4
Choć Miyano obiecał Sasakiemu, że odpowie na jego wyznanie, to nadal nie jest pewien, co do niego czuje. Zaczyna jednak kiełkować w nim pewne podejrzenie...

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

„MASHLE" 4 - zachęcamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: ajaworska - 2023-01-04 11:47:49 - 138 unikalnych wyświetleń;

W połowie przyszłego tygodnia do naszego magazynu dotrze 4. tom mangi „MASHLE". Tym samym czas na prezentację początkowych stron czwartego tomu naszej magicznej (czy na pewno?) serii. Macie ochotę na świetnego akcyjniaka, przełamanego rozbrajającym humorem? To idealny wybór!

„MASHLE" 4
Mash zadał Drugiemu Kłowi druzgocący cios! Strzaskanie maski ujawnia prawdziwą twarz Abyssa, który zaczyna atakować z jeszcze większą zaciekłością. W tym samym czasie Dot i Finn walczą z czarodziejką o dwóch znamionach. Ten pierwszy, zapędzony w kozi róg, przechodzi nieoczekiwaną transformację! Już tylko ostatnie drzwi (i odwieczny dylemat – pchać czy ciągnąć?) dzielą Masha od przywódcy Magii Lupus – Abla. W starciu z nieprzejednanym elitarystą zawyją wszystkie mięśnie!!!

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca tygodnia możecie zamawiać prenumeraty na ten tom - wraz z unikatowym dodatkiem, przypinką z emblematem Domu Lang!

Już w czerwcu nowa manga autora mangi "Mąż mojego brata" - Bokura no Shikisai

Dodany przez: Urd - 2022-12-30 15:19:24 - 320 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec roku przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawą, choć nietypową zapowiedź! Przed Wami „Bokura no Shikisai" – kolejne dzieło Tagame Gengoroh, autora mangi „Mąż mojego brata”. Ten zamknięty w trzech tomach seinen to inspirowana własnymi przeżyciami opowieść o tym, ile odwagi kosztuje bycie sobą. Pierwszy tom tej niezwykle poruszającej historii ukaże się już w czerwcu!

Jeśli zaś zdecydujecie się zakupić prenumeratę do poniedziałku włącznie i posłużycie się hasłem rabatowym KOLORY – otrzymacie 5% zniżki!

„Bokura no Shikisai"
Sora to szesnastoletni, uzdolniony artystycznie licealista, który skrycie podkochuje się w swoim koledze z klasy. Jednak sama myśl, że miałby się do tego przyznać, zupełnie go przeraża, a związany z tym strach rzutuje na całe jego życie. Pewnego dnia nastolatek poznaje pana Amamiyę, właściciela pobliskiej kawiarni, który... otwarcie przyznaje się do bycia gejem. Gdy mężczyzna dowiaduje się o zdolnościach Sory, proponuje, aby ten namalował na ścianie jego kawiarenki mural. Czy nowa znajomość sprawi, że chłopak znajdzie w sobie siłę, żeby zawalczyć o swoją miłość?

Autor: Tagame Gengoroh
Gatunek: seinen, obyczajowy
Format: A5
Liczba tomów: 3
Przedpremiera: czerwiec

„Pasożyt" 6 i „Toradora" 10 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2022-12-29 15:32:25 - 169 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu dotarły dwie nowości: „Pasożyt” 6 i „Toradora” 10.
Wszystkim fanom nietypowych horrorów psychologicznych polecamy losy Shin’ichiego. A jeśli wolelibyście przeczytać coś lżejszego, sympatyczna szkolna komedia z Taigą i Ryuujim w rolach główny na pewno przypadnie Wam do gustu!

„Pasożyt” 6
Pasożyty próbują raz na zawsze uciszyć detektywa Kuramoriego, jednak nie wszystko idzie zgodnie ich z planem. Shin'ichi tymczasem konfrontuje się z Reiko Tamurą, która od jakiegoś czasu kwestionuje swoją naturę drapieżnika. Czy człowiek oraz bestia w ludzkiej skórze zdołają nawiązać nić porozumienia?

„Toradora” 10
Choć śnieżne góry to nie tropiki na Okinawie, wystarczy dać im szansę, a potrafią sobą oczarować. Ryuujiemu jednak nie białe stoki zaprzątają głowę, tylko Minori, Taiga i jego własne życie. Na domiar złego znika Tyci Tygrys, a chwilę później rozpętuje się straszna śnieżyca. Nieszczęśliwy wypadek zmusza Ryuujiego do rozważań nie tylko o tym, co czuje Taiga, ale przede wszystkim on sam.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami).

"Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 4 - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: ajaworska - 2022-12-29 10:22:52 - 197 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj przychodzimy do Was z prezentacją obwoluty „Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 4, a także zachęcamy do lektury początkowych stron. To przewrotny, przerażająco śmieszny komediowy horror! Odważycie się oswoić straszydła?


„Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 4
Po wykorzystaniu trzech kół ratunkowych dziewczyna decyduje się odwiedzić świątynię, gdzie po raz pierwszy spotkała swoich tajemniczych wybawców. Chce im podziękować, jednak nie jest to takie proste...

Przypominamy, że prenumeraty (wraz z dodatkiem - kartę z efektem soft touch) możecie zamawiać jeszcze do końca tygodnia!

Zobacz początkowe strony 10 tomu "Toradory"!

Dodany przez: Urd - 2022-12-27 14:54:03 - 213 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień w Wasze ręce trafi „Toradora" 10!
Czy Taiga w końcu będzie zdolna stawić czoła własnym uczuciom? Jakie sekrety skrywa Minori? Czy pozwoli się sprowokować Ami? No i jak w tym wszystkim odnajdzie się Ryuuji? Szykuje się prawdziwy uczuciowy rollercoaster!

Tymczasem prezentujemy początkowe strony i obwolutę dziesiątego tomu.

"Toradora" 10
Choć śnieżne góry to nie tropiki na Okinawie, wystarczy dać im szansę, a potrafią sobą oczarować. Ryuujiemu jednak nie białe stoki zaprzątają głowę, tylko Minori, Taiga i jego własne życie. Na domiar złego znika Tyci Tygrys, a chwilę później rozpętuje się straszna śnieżyca. Nieszczęśliwy wypadek zmusza Ryuujiego do rozważań nie tylko o tym, co czuje Taiga, ale przede wszystkim on sam.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »