Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 12. tomu serii "Miłość to wojna"!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-08 10:16:05 - 169 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera dwunastego tomu "Miłość to wojna"! Dla kogo miłosne batalie zakończą się sukcesem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Miłość to wojna" 12
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!
W tomie dwunastym Miyuki przechodzi do ofensywy. Zbliża się Hoshinsai, czyli festiwal szkolny Akademii Shuchi’in – a przewodniczący postanowił, że jeśli Kaguya nie wyzna mu uczuć do ostatniego dnia imprezy, sam weźmie sprawy w swoje ręce. Porzuca dumę i robi wszystko, by dziewczyna powiedziała, że go kocha! Tymczasem Kaguya poznaje legendę, od której wzięła się nazwa festiwalu. Czyżby miłosna historia dwojga bohaterów miała nabrać tempa?!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: mbloch - 2022-11-07 15:01:31 - 1310 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie, w tym miesiącu będziemy mieć dla Was dużo fantastycznych premier! Mamy nadzieję, że będą stanowić przyjemną lekturę na chłodne jesienne wieczory.

Dodatkowo informujemy, że "Po deszczu" 7 otrzymamy z drukarni jutro, a "Niebieską flagę" 6 po weekendzie, więc nie umieszczaliśmy ich na rozpisce.

Po długim procesie approvalowym "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11 i "Dorohedoro" 3 dostały już zielone światło i staramy się, aby wydrukowano je w ekspresowym tempie. Niestety na akcept "Absolutnie doskonałego" 3 wciąż czekamy - damy znać, gdy coś już ruszy w tej sprawie.

Oprócz tego w tym miesiącu w Wasze ręce trafią: "Miłość to wojna" 12, "Księga Przyjaciół Natsume" 25, "Łowca dusz" 5, "Blood Blockade Battlefront" 5, "Grand Blue" 12, "Nie drocz się ze mną, Nagatoro" 6, "Haikyu!!" 4, "Podejrzane sekrety" 11, "Ragna Crimson" 3, "Velvet Kiss" 2, "Cicha piosenka o miłości" 5, "Noragami" 23, "Łowcy smoków" 7, "Wielki Strażnik Biblioteki" 5, "Projekt: cosplay" 8, "Servamp" 17, "Shaman King" 8, "Opowieść panny młodej" 13, ostatni tom "Kronik przystojnych samurajów" 4, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 23, a także dwie nowości:  "Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu" 1 i "Shuukatsu!! - Kimi ni Naitei".

Poniżej lista minimalnych terminów otwarcia prenumerat (nie są to daty premier!):

Niebieska flaga 6 - do 9 listopada
Dorohedoro 3 - min. do 14 listopada
Hanako, duch ze szkolnej toalety 11 - min. do 16 listopada
Absolutnie doskonały 3 - min. 3 dni po otrzymaniu akceptu (od razu poinformujemy na mediach)

Miłość to wojna 12 - jeszcze tylko do 7 listopada!
Księga Przyjaciół Natsume 25 - min. do  13 listopada
Łowca dusz 5 - min. do 14 listopada
Blood Blockade Battlefront 5 - min. do  16 listopada
Grand Blue 12 - min. do  16 listopada
Nie drocz się ze mną, Nagatoro 6 - min. do  17 listopada
Haikyu!! 4 - min. do  17 listopada
Podejrzane sekrety 11 - min. do  17 listopada
Ragna Crimson 3 - min. do  20 listopada
Velvet Kiss 2 - min. do 20 listopada
Cicha piosenka o miłości 5 - min. do 20  listopada
Noragami 23 - min. do 20  listopada
Łowcy smoków 7 - min. do  23 listopada
Wielki Strażnik Biblioteki 5 - min. do  24 listopada
Projekt: cosplay 8 - min. do  24 listopada
Servamp 17 - min. do  24 listopada
Shaman King 8 - min. do 24  listopada
Opowieść panny młodej 13 - min. do 24 listopada
Kronik przystojnych samurajów 4 - min. do 24 listopada
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 23 - min. do 24 listopada
Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu 1 - min. do 24 listopada
Shuukatsu!! - Kimi ni Naitei - min. do 24 listopada

"Niebieska flaga" 6 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-07 11:39:43 - 153 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się szósty tom mangi "Niebieska flaga"! Zbliża się jesień, a także czas refleksji w życiu bohaterów...

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!
"Niebieska flaga" 6
Szkolny festiwal tuż-tuż. Taichi i Toma rozmawiają o przyszłości, ale nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Toma raz jeszcze konfrontuje się z Mami, której bezwarunkowa otwartość i wsparcie skłaniają go do podjęcia kluczowej decyzji. Czas nieubłaganie wymusza na wszystkich dokonanie życiowych wyborów.

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!

"Beztroskie dni" 7, "Seven Deadly Sins" 20 oraz "Długo i szczęśliwie?!" 5 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-04 13:23:15 - 179 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie dotarły tomiki "Beztroskie dni" 7, "Seven Deadly Sins" 20 oraz "Długo i szczęśliwie?!" 5! W takim zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie!

"Beztroskie dni" 7
W czasie świątecznej randki Natsuki pod wpływem gorączki pocałował Annę! Jednak niczego nie pamięta, co dla dziewczyny okazuje się wielkim szokiem. Tymczasem Nozomi, pomimo przygotowań do egzaminów wstępnych, postanawia wręczyć Kei’ichiemu walentynkowe czekoladki. A w bonusowym rozdziale nasi bohaterowie odegrają znaną baśń!

"Seven Deadly Sins" 20
Ruszajmy na wielki turniej! Nagrodą dla zwycięzcy serii potyczek ma być spełnienie dowolnego życzenia. I nawet gdy staje się jasne, że zawody są elementem mrocznego planu Dziesięciu Przykazań, w żyłach naszych bohaterów buzuje wola walki. Uczestnicy turnieju jeden za drugim docierają do celu... Tylko gdzie w tym czasie podziewają się Ban, King oraz siódmy Grzech, Escanor? Kolejni nowi bohaterowie również szykują się do wkroczenia na arenę, która wkrótce spłynie krwią.

"Długo i szczęśliwie?!" 5
Na początku życie w małżeństwie nie było dla Chiwy i Hokuto łatwe, ale z czasem zaczęło przypominać prawdziwy związek. Po incydencie z porwaniem groził im rozwód, ale dzięki szczerej rozmowie ich więź tylko się wzmocniła. Tymczasem ojciec Chiwy znowu popada w finansowe tarapaty. Chcąc mu pomóc, dziewczyna podejmuje nową pracę. A co na to Hokuto?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami

"Yona w blasku świtu" 19 oraz "Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-02 14:25:15 - 219 unikalnych wyświetleń;

W naszym magazynie właśnie zawitały nowiusieńkie tomiki "Yony w blasku świtu" 19 oraz "Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3! Zabawny horror? A może przygodowe shojo? Które z nietypowych połączeń bardziej do Was przemawia i dlaczego?

"Yona w blasku świtu" 19
Podczas rozbijania obozu Shin-ah znajduje w lesie posąg smoka... który niespodziewanie próbuje pożreć Ao! By ratować wierną towarzyszkę, chłopak odcina kamiennej rzeźbie głowę, a wtedy z jej paszczy zaczyna wydobywać się złowrogi cień! Co to oznacza?! Ten tom zawiera również dodatkowy rozdział o przygodach Yony i Haka w czasach, kiedy mieszkali jeszcze w stolicy.

"Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3
Miko w dalszym ciągu spędza swoje licealne dni na unikaniu tajemniczych upiorów. Aż niespodziewanie do jej klasy na zastępstwo przychodzi... Zen Tono – młody mężczyzna opętany przez istoty nie z tego świata! Nad szkolnym życiem naszej widzącej więcej bohaterki zaczynają gromadzić się ciemne chmury...

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - mangi będą dostępne w sklepach Yatta.pl.
- poniedziałek - tomy znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę "Po deszczu" 7!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-02 12:32:59 - 150 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się siódmy tom niezwykłego seinena "Po deszczu"! Co tym razem wydarzy się w życiu Tachibany? Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!


"Po deszczu" 7
Kiedy pan Kondo sugeruje z troską, żeby Akira brała mniej godzin w pracy, dziewczyna rzuca w gniewie: „Nie chcę robić niczego innego”. Mężczyzna czuje się niezrozumiany. Halloween, urodziny Yuto czy wspólna wycieczka nad morze stwarzają kolejne okazje, by ta dwójka mogła przyjrzeć się swoim emocjom. Aż w końcu nadchodzi zima...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »