Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony "Po deszczu" #01!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-14 10:09:42 - 231 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego przedpremierowo ukaże się pierwszy tom mangi "Po deszczu"! Do regularnej sprzedaży trafi on jednak pod koniec maja! Macie już dosyć szkolnych romansów? Szukacie nietypowej historii o miłości? Ten seinen jest zdecydowanie dla Was!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Po deszczu" 1
Siedemnastoletnia Akira Tachibana chodzi do drugiej klasy liceum. Nie reaguje na zaloty kolegów, nie wzdy­cha do szkolnych idoli, nie plotkuje ze znajomymi o chłopakach. Ale to nie znaczy, że serce Akiry dla nikogo nie zabiło mocniej. Dziewczyna zakochała się na zabój w Masamim Kondo, życzliwym, choć niepozor­nym kierowniku zmiany w restauracji Garden. Niestety – ona ma kłopoty z wyrażaniem uczuć, on – czter­dzieści pięć lat. Oto słodko-gorzka historia o spotkaniu dojrzałego mężczyzny po przejściach i nastolatki podejmującej pierwsze ważne wybory.

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Carole & Tuesday" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-13 11:18:39 - 209 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego przedpremierowo ukaże się pierwszy tom "Carole & Tuesday"! Do regularnej sprzedaży trafi on jednak na początku maja! Ta wyjątkowa, pełna humoru i muzycznych motywów historia rozgrywa się w świecie łączącym futurystyczną wizję z melancholią minionych dni. Czy oprzecie się takiemu połączeniu?

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Carole & Tuesday" 1
Minęło pięćdziesiąt lat odkąd ludzkość skolonizowała Marsa. Obecnie to sztuczna inteligencja tworzy większość popkulturowych hitów, dominując w ten sposób przemysł rozrywkowy. W takim świecie spotykają się dwie dziewczyny, które łączy miłość do muzyki. Czy uda im się zrealizować swoje marzenia?

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Zapiski zielarki"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-12 15:05:28 - 312 unikalnych wyświetleń;

Jedną z nowości, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego będzie manga "Zapiski zielarki" 1! Jeszcze tylko do końca dnia możecie zamawiać tom 1 w prenumeracie - do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie, w zestawie z uroczym notesikiem!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zgarnąć wyjątkowe karty kolekcjonerskie WFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech serii festiwalowych otrzymacie kartę do każdego z zakupionych tytułów! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu.

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Zapiski zielarki" 1
Młodziutka Maomao zgłębia sztukę zielarską, marząc o odkryciu leku na wszelkie dolegliwości. Jednak wbrew swojej woli trafia do cesarskiego haremu jako służąca. Postanawia ukrywać zdobytą wiedzę, udaje więc jedną z wielu niepiśmiennych dziewczyn. Tymczasem dzieci władcy umierają w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy cały dwór mówi o tajemniczej klątwie, Maomao rozpoznaje symptomy zatrucia. Ale jak ostrzec zrozpaczone matki przed niebezpieczeństwem, skoro w otoczeniu cesarza głos prostej służki nic nie znaczy? Za bramami Wewnętrznego Pałacu lada chwila może dojść do kolejnej tragedii. Czy Maomao odnajdzie swoje miejsce w tym pełnym intryg świecie?

"Overlord" 13 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-09 14:53:41 - 154 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Overlord" 13! Jak Ainz poradzi sobie z nieoczekiwanymi komplikacjami? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Overlord" 13
Starcie z Jaldabaotem wchodzi w decydującą fazę! Jaki jest prawdziwy cel tego nowego, potężnego przeciwnika? I jak zareaguje Ainz, kiedy pozna motywacje wroga, którego dotąd uważał za sojusznika?

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty
- piątek - manga trafia do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie
- poniedziałek - komiksy znajdą się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami.

Overlord #13 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-08 10:19:30 - 176 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Overlord" 13! Jak Ainz poradzi sobie z nieoczekiwanymi komplikacjami? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Overlord" 13
Starcie z Jaldabaotem wchodzi w decydującą fazę! Jaki jest prawdziwy cel tego nowego, potężnego przeciwnika? I jak zareaguje Ainz, kiedy pozna motywacje wroga, którego dotąd uważał za sojusznika?

Przypominamy, że jeszcze tylko do jutra manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z trzeciego tomu serii "Sposób na pięcioraczki"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-07 16:36:10 - 275 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera trzeciego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Jak ułożą się relacje Futaro z siostrami Nakano? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 3
Futaro postanawia zrobić wszystko, aby cała piątka jego podopiecznych ukończyła liceum. Ku wielkiemu zdziwieniu korepetytora dziewczęta grzecznie odrabiają pracę domową, żeby pójść na pokaz fajerwerków. W trakcie festiwalu chłopak zaczyna odkrywać sekrety z przeszłości pięcioraczek i stopniowo zyskuje ich zaufanie. Jednakże tuż przed testami śródsemestralnymi otrzymuje niespodziewany telefon od pana Nakano. Mężczyzna stawia twardy warunek: „Jeśli choć jedna z moich córek nie zda, wylatujesz”. Czy Futaro i kłopotliwe rodzeństwo poradzą sobie z tym wyzwaniem?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »