"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-09-21 14:42:27 - 167 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3! Pakujemy prenumeraty, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 3
Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Każda z nich na swój sposób doświadcza samotności - Koyuki jako szkolna prymuska, Konatsu jako nowa uczennica, która przyjechała na prowincję z wielkiego miasta. Właśnie to uczucie wyobcowania sprawia, że między dziewczynami rodzi się przyjaźń.

W trakcie letniego festiwalu Konatsu zadaje starszej koleżance dręczące ją od pewnego czasu pytanie: „Tego dnia, gdy spotkałyśmy się po raz pierwszy... Dlaczego do mnie zagadałaś?”. Zakłopotana Koyuki pragnie szczerze odpowiedzieć, jednak nie potrafi nazwać swoich uczuć.

Czy w tej niezręcznej atmosferze nasze bohaterki zdołają zrobić krok naprzód...?
Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy trzecią kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-18 13:20:44 - 273 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Klątwa Haru"! To już trzecia karta, jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 11 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Klątwa Haru"
Po tym jak Haru umarła na raka, w Natsumi zgasła wszelka chęć do życia. Złożyła więc nad trumną ukochanej siostry obietnicę, że już wkrótce do niej dołączy. Niedługo po pogrzebie, Natsumi otrzymuje propozycję poślubienia byłego narzeczonego Haru, co miałoby sfinalizować aranżowane wcześniej małżeństwo mające połączyć ich rodziny. Pomimo dręczących ją wyrzutów sumienia, Natsumi zgadza się, ale stawia przyszłemu mężowi dość niezwykły warunek. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że mężczyzna nie jest z nią do końca szczery...

Zobaczcie obwolutę oraz przykładowe strony "Grand Blue" 2

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 14:27:51 - 130 unikalnych wyświetleń;

Przyszły tydzień rozpoczniemy od premiery mangi "Grand Blue" 2! Do jakich nieczystych zagrywek uciekną się Iori i Kohei, by uniknąć kompromitacji na oczach całego kampusu? Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz gorąco zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Grand Blue" 2
Początek studiów to dla większości młodych ludzi skok na głęboką wodę. W wypadku Ioriego skok ten okazał się jednak całkiem dosłowny - chłopak dołączył do klubu nurkowego „PEEK A BOO”! Teraz wraz ze swoją nową ekipą przygotowuje się do obchodów juwenaliów. Wielkimi krokami zbliża się bowiem Wiosenny Festiwal Izu, a wraz z nim wybory miss i mistera uczelnianych klubów i kół zainteresowań w ramach PARUW-konu (Konkursu wspierającego Program Akceptacji Różnorodności na Uczelniach Wyższych). Wytypowani do tego zadania Iori i Kohei podejmują rozpaczliwą próbę wymigania się od przykrego obowiązku. Nie zawahają się nawet uciec do najbrudniejszych sztuczek i występków, byle tylko nie zbłaźnić się na scenie na oczach pozostałych studentów... i pięknych studentek.

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamawiać z 25% rabatem!

Zbliża się premiera "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 14:17:38 - 22 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6. Czy Siva i mistrz zdołają umknąć nadciągającemu zagrożeniu?! Tymczasem gorąco zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony!

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6
Siva i mistrz muszą opuścić swój dom. Po długiej wędrówce odnajdują bezpieczną przystań, lecz wkrótce zrozumieją, że przed przeznaczeniem nie ma ucieczki. Los żołnierzy dotkniętych klątwą, oczekiwania ludzi zza muru, niejasna przeszłość mistrza - te i inne zagadki powoli się rozwiązują...

Oto wzruszająca baśń o dziecku jasnym niczym jutrzenka i potworze czarnym jak noc.


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zamawiać z 20% rabatem!

Prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony z "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 13:48:07 - 233 unikalnych wyświetleń;

Drugi tom pełnego akcji i humoru shonena "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2 już w przyszłym tygodniu trafi na sklepowe półki oraz prosto w łapki prenumeratorów! Im mierzy się z potężnym wrogiem oraz z demonami własnej przeszłości. Czy z obu pojedynków uda mu się wyjść zwycięsko? Tymczasem gorąco zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 2
Zapieczętowany tysiące lat temu egipski kapłan przebudził się we współczesnej Japonii, jednak upływ czasu nie wymazał jego win. Zbrodniarz, który niegdyś złamał boskie prawa, dziś musi ponieść konsekwencje swoich czynów! Imhotep staje do walki z członkiem tajemniczego Stowarzyszenia Kapłanów Amona, Harugo Misorą, którego ród został niemal doszczętnie wymordowany przez magai. Podczas starcia na jaw wychodzi wstrząsająca prawda o przeszłości Ima. Czy Hinome będzie w stanie mu zaufać, gdy dowie się, z kim ma do czynienia?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Jesienny Festiwal Mangowy - ujawniamy drugą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-16 10:44:49 - 409 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Sposób na pięcioraczki", jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwsze tomy trzech serii festiwalowych - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Sposób na pięcioraczki"
Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »