Nadchodzi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 21!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-25 10:15:53 - 179 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce 21. tom "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach"! Przed Wami wyjątkowo emocjonalna odsłona tego tytułu! A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 21
Po zakończonych wakacjach Zen wraca do Wistal, gdzie otrzymuje od króla rozkaz przeniesienia się do zamku Wilant. Tymczasem negocjacje przedmałżeńskie Kiki postępują w błyskawicznym tempie, zielarze w Lilias zaś w napięciu oczekują wyników ekspertyzy dotyczącej ich badań nad olin maris. Czy Shirayuki oraz jej współpracownicy osiągną swój cel i wyhodowana przez nich odmiana świecącej rośliny zostanie uznana za nowy gatunek?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 21

Dodany przez: mbloch - 2022-04-22 10:58:43 - 137 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 21! Jak bardzo tym razem demony namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 21
Natsume spotyka w lesie małego demona, któremu powierzono tytuł Ishi-okoshi, a wraz z nim zadanie przebudzenia lidera grupy yokai. Liczne ayakashi, skuszone obietnicą nagrody w postaci wyśmienitego trunku, próbują przeszkodzić maluchowi i rozpoczynają wyścig do miejsca, gdzie śpi przywódca! Wśród uczestników znajduje się też Mistrz Nyanko!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Nadchodzi Seven Deadly Sins 18!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-22 09:12:30 - 172 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 18! Jaki los czeka naszych bohaterów? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!


"Seven Deadly Sins" 18
Podczas gdy Dziesięć Przykazań kontynuuje podbój Britannii, Meliodas i jego towarzysze planują swój następny ruch. Niespodziewanie do akcji wkraczają nowi sojusznicy: Plejady Lazurowego Nieba. Kim są i jaką siłą dysponują...? Tymczasem Ban wciąż poszukuje sposobu na przywrócenie do życia ukochanej Elaine. Kręte ścieżki losu prowadzą go w rodzinne strony... Co takiego zastanie na miejscu?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3 - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2022-04-21 14:21:49 - 300 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3! Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi. Czy mały złośliwiec znajdzie się na Waszej mangowej półeczce?

"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3
Nagatoro nie ustaje w walce o to, aby jej starszy kolega stał się najlepszą wersją samego siebie! Tym razem pomoże naszemu bohaterowi poprawić kondycję, a nawet... fryzurę! Ale na tym oczywiście nie koniec - pewnego deszczowego dnia, relacja naszej dwójki ponownie się pogłębi...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi "Haikyu!!"

Dodany przez: mbloch - 2022-04-21 09:57:42 - 434 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Haikyu!!" . Dajcie się porwać wirowi sportowych emocji i koniecznie zerknijcie na początkowe strony.

"Haikyu!!" 1
Shoyo Hinata jest zafascynowany siatkówką. Jednak gdy w gimnazjum z trudem zdołał zebrać drużynę i wyjechać z nią na prawdziwe zawody, ta już w pierwszym meczu została rozgromiona przez faworytów turnieju. Wśród jego przeciwników znalazł się Król Boiska, genialny Tobio Kageyama, który nie omieszkał powiedzieć Shoyo kilku ostrych słów. Od tego czasu chłopak marzy o rewanżu i z tą myślą zgłasza się do klubu siatkarskiego liceum Karasuno. Ku jego zaskoczeniu do tej samej drużyny pragnie wstąpić również Tobio!

"Beastars" 8 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-20 10:33:43 - 216 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera mangi „Beastars" 8. Kolejny raz przeniesiemy się do mrocznej wersji zwierzogrodu! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Beastars" 8
Życie na Czarnym Rynku nie jest łatwe, szczególnie dla roślinożerców. Jednak Louis czuje, że dla niego nie ma już powrotu do szkolnej rzeczywistości. Legoshi nabiera przekonania, że morderca Tema kryje się wśród uczniów Akademii Cherryton. Jednak zostaje zaatakowany i odkrywa, że nie ma szans z tak potężnym przeciwnikiem. Wraca więc na Czarny Rynek, by prosić o pomoc Gohina. Pod okiem niekonwencjonalnego terapeuty wilk zaczyna swój morderczy trening.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »