„Grand Blue" 6 oraz „Księga Przyjaciół Natsume" 17 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-01 12:16:02 - 121 unikalnych wyświetleń;

No i znowu zmiana sytuacji na froncie! Informacje, które podaliśmy Wam przedwczoraj, odnośnie do przesunięć w drukarni... są już nieaktualne! Drukarnia właśnie poinformowała nas, że jutro dowiezie całą linię boczną, a dziś oprócz „Grand Blue" 6 zawitała również „Księga Przyjaciół Natsume" 17. Zatem czekamy już tylko na "Miłość to wojna" z prawidłowymi kolorami.

„Grand Blue" 6
Nadchodzą juwenalia Żeńskiego Uniwersytetu Oumi. Wydarzenie, w którym Iori widzi idealną okazję na podryw, dla Koheia okazuje się niepowtarzalną szansą, by spotkać ulubioną aktorkę głosową! Problem tylko w tym, że liczba wejściówek jest ściśle limitowana... Jak daleko posuną się nasi bohaterowie, by zdobyć bilety? Przed Wami kolejny tom zwariowanej komedii o nurkowaniu... tym razem bez nurkowania!

„Księga Przyjaciół Natsume" 17
Natsume odziedziczył po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów pozwalający władać yokai. Wracając ze sprawunków Natsume spotyka tajemniczego chłopaka imieniem Aoi, który chce znaleźć swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, ale nie wie, gdzie szukać. Takashi prowadzi go do swojej szkoły, nie wiedząc, że odkryje tam pewien sekret... Tom zawiera również dodatkowy rozdział ukazujący przeszłość Natoriego i Matoby!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

"Carole & Tuesday" 2 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-30 13:10:00 - 164 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo ukaże się drugi tom "Carole & Tuesday"! Ta wyjątkowa, pełna humoru i muzycznych motywów historia rozgrywa się w świecie łączącym futurystyczną wizję z melancholią minionych dni. Czy oprzecie się takiemu połączeniu?

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka drugiego tomu!
"Carole & Tuesday" 2
Minęło pięćdziesiąt lat, odkąd Ziemianie skolonizowali Marsa. Obecnie to sztuczna inteligencja tworzy większość popkulturowych hitów, dominując w ten sposób przemysł rozrywkowy. W takim świecie spotykają się Carole i Tuesday, które łaczy miłość do muzyki. Natomiast Angela, genialna aktorka dziecięca, pragnie zadebiutować jako piosenkarka... 

Przypominamy, że do 1 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty!

Przed Wami „Bakemonogatari" 6 oraz „Fairy Tail" 32!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-29 12:18:21 - 198 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was garść informacji. Po pierwsze - w oddajemy w Wasze ręce „Bakemonogatari" 6 (w dwóch wersjach - zwykłej i specjalnej) oraz „Fairy Tail" 32.

Niestety mamy też smutną wiadomość - ze względu na zamieszanie urlopowo-kadrowe drukarnia w ostatniej chwili poinformowała nas o kilku przesunięciach:
- "Grand Blue" 6 - przesunięcie z 30.06 na 1.07
- "Księga Przyjaciół Natsume" 17 - z 30.06 na 5.07
- "Yakuza" 5, "Erased" 9 - 5-6.07
- "Zakuro" 10 i "HAGANAI" 18 - 6-7.07

Dodatkowo "Miłość to wojna" 6 musi zostać poprawione, ponieważ nie możemy zaakceptować obecnych kolorów obwoluty. Czekamy na datę.
Będziemy jednak robić wszystko, aby zmiany te nie wpłynęły na wydanie kolejnych części ukazujących się w regularnych cyklach mang (będziemy je sztucznie skracać, aby odrobić te przesunięcia przy kolejnym tomie).

„Bakemonogatari" 6
Dopiero widmo pojedynku z Surugą uświadamia Koyomiemu, jak diametralnie różni się ich sytuacja. Za tę naiwność przyjdzie mu zapłacić, gdy prawdziwe uczucia dziewczyny uderzą w niego z siłą potężnej klątwy.

„Fairy Tail" 32
Wielki Turniej Magiczny czas zacząć! Gildię Fairy Tail reprezentuje drużyna złożona z Natsu, Lucy, Erzy, Graya i Elfmana, którzy szczęśliwie zdążyli podrasować swoje umiejętności. Jednak, mimo ogromnego wysiłku, zakwalifikowali się do zawodów dopiero na ostatnim, ósmym miejscu. W dodatku ich dużo potężniejsi rywale to starzy znajomi lub śmiertelni wrogowie... Ale najwięcej emocji wzbudza drużyna magów, których nikt nie spodziewał się zobaczyć na arenie! Przed naszymi bohaterami aż pięć dni zmagań w konkurencjach-niespodziankach i zaciekłych pojedynkach! Czy Fairy Tail wyjdzie z tych zawodów zwycięsko i odzyska dawne miejsce wśród gildii Fiore?!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty "Bakemonogatari" 6, prenumeraty FT zostały wysłane wczoraj
- środa - FT trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (edycja specjalna „Bakemonogatari" dostępna wyłącznie w sieci sklepów yatta.pl!).

Nadchodzi "Demon Maiden Zakuro" 10!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-29 11:31:52 - 123 unikalnych wyświetleń;

Premiera "Demon Maiden Zakuro" 10 już niedługo - czy Zakuro i jej towarzysze poradzą sobie ze śledztwem? Tymczasem prezentujemy obwolutę, opis i początkowe strony!

"Demon Maiden Zakuro" 10
Pewnego dnia Zakuro i jej koleżanki dowiadują się o brutalnym ataku na Ganryu. Hozuki i Bombori ruszają odwiedzić rannego żołnierza i trafiają do... dzielnicy uciech! Okazuje się, że Ganryu ukrywał przed bliźniaczkami prawdę o swoim dzieciństwie spędzonym wśród czerwonych latarni, lecz demonianki nie żywią urazy. Cała trójka szuka tajemniczego napastnika. Wszystkie poszlaki wskazują, że sprawcą był... duch!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 17

Dodany przez: mbloch - 2021-06-28 13:58:04 - 96 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 17! Jak bardzo tym razem demony namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 17
Natsume odziedziczył po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów pozwalający władać yokai. Wracając ze sprawunków Natsume spotyka tajemniczego chłopaka imieniem Aoi, który chce znaleźć swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, ale nie wie, gdzie szukać. Takashi prowadzi go do swojej szkoły, nie wiedząc, że odkryje tam pewien sekret... Tom zawiera również dodatkowy rozdział ukazujący przeszłość Natoriego i Matoby!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Dziecię słońca i deszczu" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-25 12:29:29 - 257 unikalnych wyświetleń;

Już w lipcu ukaże się pierwszy tom naszej letniej nowości "Dziecię słońca i deszczu"! Najnowsze dzieło Makoto Shinkaia (znanego mi.in. z filmu oraz mangi "twoje imię.") - trzymająca w napięciu, wzruszająca, pełna zwrotów akcji historia z pewnością pochłonie Was do reszty!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Dziecię słońca i deszczu" 1
Pierwsza liceum, lato. Wtedy wszystko się zaczęło...
Hodaka ucieka z domu, z zostawiając za sobą odległą rodzinną wyspę, i przybywa do Tokio. Ponieważ nie zna tam żywej duszy, musi samotnie walczyć o przetrwanie. Pewnego wieczoru wyczerpany szuka schronienia w fast foodzie, gdzie pomaga mu Hina. Spotkanie z obdarzoną niezwykłą mocą dziewczyną wywraca jego życie do góry nogami.


Przypominamy, że do 30 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty z efektem soft touch!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »