Grand Blue #5 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-04-20 09:46:49 - 196 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 5. tomik mangi "Grand Blue"! Bohaterowie docierają na Okinawę! Co wydarzy się w gorących tropikach? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Grand Blue" 5
Czas zdobyć licencję płetwonurka! Iori w towarzystwie kolegów i koleżanek z klubu wybiera się na Okinawę, żeby podejść do egzaminu, a następnie eksplorować niedostępne dla niego wcześniej głębiny. Szybko jednak okazuje się, że ze wszystkich świeżaków jest najbardziej do tyłu. Postanawia w sekrecie odbyć specjalny trening, który pozwoli mu wyrównać szanse. Czy to wystarczy, aby zdobyć upragnioną licencję? Zwłaszcza że jego podejrzane zachowanie zwróci uwagę dziewczyn z klubu i... policji?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Beztroskie dni"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-19 11:07:20 - 181 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego przedpremierowo ukaże się pierwszy tom "Beztroskich dni"! Do regularnej sprzedaży trafi on jednak pod koniec maja! Jak potoczą się początkowe kroki na krętej drodze miłości? Już niedługo sami będziecie mogli się dowiedzieć!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Beztroskie dni" 1
Romantyczny, ciągle bujający w obłokach Natsuki, szkolny donżuan Tomoya, Kei’ichi, który ze swoim pogodnym uśmiechem wcale nie wygląda na wielbiciela praktyk BDSM, oraz nieco wycofany Tsuyoshi, fan mangi… Z jakiegoś powodu chłopcy o tak odmiennych charakterach zostali przyjaciółmi i teraz są nierozłączni, a każdy dzień ich licealnego życia to nowa przygoda!

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z piątego tomu serii "Miłość to wojna"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-19 10:14:31 - 216 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera piątego tomu "Miłość to wojna"! Dla kogo miłosne batalie zakończą się sukcesem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Miłość to wojna" 5
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu, uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!
Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej! Oprócz klasycznej wojny intelektów w szkolnej oprawie tom piąty kryje także wątek wakacyjny, który podbił serca czytelników magazynu „Young Jump”! Przekonaj się, jakie wspomnienia zostaną Kagui i Miyukiemu po gorącym lecie!


"Projekt: cosplay" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-16 09:49:19 - 319 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego przedpremierowo ukaże się pierwszy tom "Projektu: cosplay"! Do regularnej sprzedaży trafi on jednak na początku maja! To prawdziwa gratka dla amatorów cosplayu i wszystkich otaku!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Projekt: cosplay" 1
Co łączy skrytego licealistę i klasową piękność? Marin Kitagawa to szkolna ślicznotka, zawsze otoczona wianuszkiem znajomych. Jej kolega z klasy, Wakana Gojo, żyje w zupełnie innym świecie. Chłopak jest nieśmiały i ma niety­powe marzenie - pragnie pójść w ślady swojego dziadka i zostać rzemieślnikiem wytwarzającym tradycyjne lalki. Gdy pewnego dnia po lekcjach nastolatek ćwiczy szycie, Marin przypad­kiem odkrywa jego pasję… „Uszyjesz dla mnie strój?” Przygotujcie się na niesamowitą podróż do krainy cosplayu!

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

„Sposób na pięcioraczki” #3 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-15 10:43:08 - 190 unikalnych wyświetleń;

Mamy dziś dla Was premierę „Sposobu na pięcioraczki” 3! Jaki przebieg będzie miało nocne wkuwanie w apartamencie sióstr Nakano? Poniżej znajdziecie opis tomiku oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Sposób na pięcioraczki” 3
Futaro postanawia zrobić wszystko, aby cała piątka jego podopiecznych ukończyła liceum. Ku wielkiemu zdziwieniu korepetytora dziewczęta grzecznie odrabiają pracę domową, żeby pójść na pokaz fajerwerków. W trakcie festiwalu chłopak zaczyna odkrywać sekrety z przeszłości pięcioraczek i stopniowo zyskuje ich zaufanie. Jednakże tuż przed testami śródsemestralnymi otrzymuje niespodziewany telefon od pana Nakano. Mężczyzna stawia twardy warunek: „Jeśli choć jedna z moich córek nie zda, wylatujesz”. Czy Futaro i kłopotliwe rodzeństwo poradzą sobie z tym wyzwaniem?!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Cicha piosenka o miłości"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-15 10:14:19 - 209 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego swoją premierę będzie miał pierwszy tom mangi "Cicha piosenka o miłości"! To przesympatyczna opowieść o różnych odcieniach miłości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Cicha piosenka o miłości" 1
Himari Kino zaczyna naukę w liceum. Ceremonię rozpoczęcia roku uświetnia występ muzyczny czte­rech dziewczyn. Himari zakochuje się bez pamięci w pięknym głosie wokalist­ki imieniem Yori i chce opowiedzieć jej o swoich wrażeniach z koncertu. Jednak Yori bierze entuzja­styczną reakcję pierwszoklasistki za deklarację dużo poważniejszego uczucia...

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »