"Grand Blue" 10 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-05 13:34:00 - 151 unikalnych wyświetleń;

W czwartkowe popołudnie mamy dla Was miłą wiadomość, czyli premierę "Grand Blue" 10. Dacie zaprosić się na studencką randkę?

"Grand Blue" 10
Tapeciara zbiera w sobie całą odwagę, żeby zaprosić Ioriego na randkę. Jednak, gdy chłopak się zgadza, dziewczyna nie jest pewna, czy dobrze zrozumiał jej intencje. Z pewnością jej koleżanki, nie pomagają rozwiązać tej zagadki... Czy jest tu jakikolwiek potencjał na romans, czy tradycyjnie - to przepis na katastrofę?

Obwoluta i początkowe strony "Blood Blockade Battlefront" 3!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-04 09:33:15 - 151 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce premiera „Blood Blockade Battlefront" 3. To zakręcona, pełna akcji opowieść science fiction, przy której nie sposób się nudzić. Tymczasem prezentujemy obwolutę tomu i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Blood Blockade Battlefront" 3
Na zgliszczach Nowego Jorku w ciągu jednej nocy powstało Hellsalem’s Lot – metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

Uwaga! Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Sprawdź, co kryje "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-02 11:27:55 - 170 unikalnych wyświetleń;

Czas zaprezentować obwolutę „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3. Jeśli lubicie mangi z dreszczykiem i nutką tajemnicy, to na pewno zainteresuje Was seria o paranormalnych dochodzeniach. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3
Mihai, tajemniczy członek agencji kemonoistycznej, to wampir. Jest niemal nieśmiertelny, cieszy się wieczną młodością, ma nadludzką siłę... i na dodatek trudną osobowość. Z nudów wrabia Kabane, Shikiego i Akirę w pewne problematyczne zlecenie. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi nieprzyjemna prawda...

Przypominamy, że do 3 maja możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z kartą postaci!

Obwoluta i początkowe strony "Kaiju No.8" 3

Dodany przez: mbloch - 2022-04-27 10:13:26 - 249 unikalnych wyświetleń;

Też jesteście pod nieustannym wrażeniem mangi "Kaiju No.8"?! Tuż przed weekendem podrzucamy obwolutę i początkowe strony trzeciego tomu tego niezwykłego tytułu. Wartka akcja, bohaterowie, których nie sposób nie polubić i fabuła, która pochłonie Was do reszty - słowem pootworrrnie dobra lektura!

„Kaiju No.8" 3
Przemieniony Kafka powala humanoidalnego kaiju jednym potężnym ciosem. Udaje mu się ocalić członków Korpusu Obrony, Ichikawę i Furuhashiego. Jednak nie ma okazji dobić bestii, bo zauważają go inni żołnierze. Humanoidalny kaiju znika. Widząc, że jego koledzy są już bezpieczni, Kafka również podejmuje próbę ucieczki... ale na drodze staje mu kapitan Hoshina. W trzecim tomie rozpęta się piekło!

Przypominamy, że do 3 maja możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwoma dwustronnymi kartami!

Grand Blue 10 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-27 10:00:27 - 175 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 10. tomik mangi "Grand Blue"! Dacie się zaprosić na studencką randkę? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Grand Blue" 10
Tapeciara zbiera w sobie całą odwagę, żeby zaprosić Ioriego na randkę. Jednak, gdy chłopak się zgadza, dziewczyna nie jest pewna, czy dobrze zrozumiał jej intencje. Z pewnością jej koleżanki, nie pomagają rozwiązać tej zagadki... Czy jest tu jakikolwiek potencjał na romans, czy tradycyjnie - to przepis na katastrofę?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Seven Deadly Sins" 18 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" 13 dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-04-26 14:27:30 - 178 unikalnych wyświetleń;

Właśnie rozpakowaliśmy dostawę nowych tomików: "Seven Deadly Sins" 18 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" 13! Który z nich będzie Wasz? Wskoczycie w sam środek pola bitwy czy raczej najpierw przekonacie się, co czeka Chise podczas pobytu w Kolegium? My już pakujemy Wasze prenumeraty, a tymczasem zerknijcie na opisy tomów.

"Seven Deadly Sins" 18
Podczas gdy Dziesięć Przykazań kontynuuje podbój Britannii, Meliodas i jego towarzysze planują swój następny ruch. Niespodziewanie do akcji wkraczają nowi sojusznicy: Plejady Lazurowego Nieba. Kim są i jaką siłą dysponują...? Tymczasem Ban wciąż poszukuje sposobu na przywrócenie do życia ukochanej Elaine. Kręte ścieżki losu prowadzą go w rodzinne strony... Co takiego zastanie na miejscu?

"Oblubienica czarnoksiężnika" 13
W Kolegium każdy ma swoje tajemnice - nie dotyczy to jedynie wychowanki Eliasa... Piątka adeptów zawiera zaklęty pakt, by ochronić poznany przypadkiem sekret Iveya. Ich wzajemna więź pogłębia się, lecz zarazem każde z nich jest spętane przeszłością swojej rodziny... Kolegium organizuje swoim podopiecznym zajęcia w terenie. Na miejscu okazuje się jednak, że stworzenia skryte w mroku nie mają pokojowych zamiarów...

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »