Jesienny Festiwal Mangowy - zamawianie festiwalowych tytułów

Dodany przez: mbloch - 2021-09-29 10:44:06 - 627 unikalnych wyświetleń;

Witajcie! Dziś mamy dla Was garść bardzo ważnych i pomocnych informacji! Jeśli macie zamiar wziąć udział w Jesiennym Festiwalu Mangowym koniecznie zapoznajcie się z treścią newsa - zdradzimy jak NAJSZYBCIEJ, NAJTANIEJ i NAJWYGODNIEJ zamówić swoją paczkę. Od czasu ostatniego Festiwalu wprowadziliśmy bowiem kilka zmian.

Ze względu na to, że przy poprzednim Festiwalu pojawiły się problemy z realizacją paczek z darmową wysyłką (zbyt duża liczba paczek naraz blokowała możliwości ich odbioru i przetworzenia ich ze strony poczty), wprowadziliśmy możliwość zamiany kuriera PP na Paczkomat lub Kuriera DPD za symboliczną dopłatą. Poniżej zamieszczamy instrukcję korzystania z tych opcji, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak zamawiać najtaniej i najbezpieczniej?
Najważniejsza rzecz - jeśli masz w planach zamówić więcej niż 2 premierowe tomiki (czyli min. 3), biorące udział w Festiwalu Mangowym, twoje zamówienie zostanie automatycznie złączone PRZEZ NAS w jedną paczkę. Zamawiając prenumeraty koniecznie zaznaczaj dla każdej z nich DARMOWĄ opcję dostawy. Gdy na Twoim koncie uzbierają się minimum 3 nowości festiwalowe - SAMODZIELNIE ZMIEŃ w panelu darmową wysyłkę na InPost lub DPD za dopłatą 2-3 zł (w przeciwnym razie, opłacając paczkomat lub DPD pojedynczo dla każdej prenumeraty, zapłacisz pełną kwotę wysyłki!).

Czy muszę zamawiać prenumeraty w jednym zamówieniu?
NIE. Nie trzeba zamawiać prenumerat w jednym zamówieniu ani opłacać ich w tym samym czasie. To nasz system grupuje festiwalowe prenumeraty w jedną paczkę.

Nie wyświetla mi się jedna z kart, które powinienem otrzymać - co robić?
Sprawdź, czy wszystkie prenumeraty festiwalowe zostały zamówione na ten sam adres - nawet literówka może mieć znaczenie. Jeśli znalazłeś błąd/literówkę, możesz samodzielnie ujednolicić adresy w panelu prenumerat.

Czy mogę zamówić dwa te same pierwsze tomy i otrzymać za nie karty?
Tak, ale z limitem do dwóch kart o tym samym wzorze. Przykładowo:
"Pasożyt" #1 + "Pasożyt" #1 + "Pasożyt" #1 + "Łowca dusz" #1 = 2 karty "Pasożyta" + 1 karta z "Łowcy dusz" (za trzeci taki sam tom już nie można otrzymać trzeciej karty).

Czy to, jak szybko zamówię nowości wpłynie na czas wysyłki lub numer otrzymanych kart?
Nie. Logistycznie byłoby to niemożliwe. Jedyne, co może o parę dni przesunąć realizację Twojego zamówienia, to jeśli Twoje prenumeraty nie zostaną opłacone do 25 października (bo przypominamy, że na opłacenie zamówienia przysługuje 7 dni, także po zamknięciu sprzedaży prenumerat).

Kiedy wysyłacie paczki festiwalowe?
Paczki festiwalowe zaczniemy wysyłać jeszcze przed festiwalem, gdy mangi dotrą do nas z druku, a prenumeraty zostaną opłacone i zaksięgowane. Ze względu na ogromną liczbę wysyłek, a także pracochłonne przygotowywanie i zabezpieczanie paczek, zastrzegamy, że pakowanie może się przeciągnąć do tygodnia po festiwalu.

Jakie karty dostanę?
Karty przypisane są do nowości mających premierę w trakcie Festiwalu. Jeśli więc spełnisz warunek otrzymania kart (czyli będziesz mieć zamówiony pierwszy tom minimum 3 nowości), to otrzymasz karty z tych właśnie serii.

Czy można zamawiać paczkę festiwalową za pobraniem?
Jak najbardziej, ale wyjątkowo trzeba w takim wypadku zaznaczyć pobranie (i zaakceptować opłatę pobraniową) przy KAŻDEJ prenumeracie festiwalowej. Ale oczywiście przy odbiorze zapłaci się tylko jedną opłatę pobraniową.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?
Jak najbardziej, można wybrać dowolny sklep stacjonarny Yatta.pl jako miejsce odbioru, należy jednak zaznaczyć go w każdej prenumeracie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, możesz zadać je w komentarzu pod newsem lub skontaktować się indywidualnie ze sklepem poprzez komentarz do zamówienia lub pisząc na adres yatta@yatta.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numer: 22 487 54 77.

„Yona w blasku świtu” 14 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-23 10:40:43 - 258 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Yony w blasku świtu” 14! Jakie przygody tym razem czekają na wojowniczą księżniczkę i jej kompanów? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Yona w blasku świtu” 14
Podróż wiedzie Yonę na ziemie Klanu Wody, które słyną z najpiękniejszych krajobrazów w całym królestwie. Szybko wychodzi na jaw, że ten region nękają poważne problemy z nadai - nieznanym dotąd w Koce narkotykiem. Księżniczka postanawia zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Niebawem na jej drodze staje długowłosa, pełna determinacji dziewczyna... Kim się okaże?

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Siódmy tom serii "Miłość to wojna" nareszcie u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-22 11:25:06 - 242 unikalnych wyświetleń;

Po wielkim zamieszaniu z dostawami do naszego magazynu wreszcie dotarły tomiki "Miłość to wojna" 7! Prenumeraty już wysłane, zaś jutro manga trafi do sklepów Yatta.pl.

"Miłość to wojna" 7
Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!
W tym tomie rozpoczynamy kolejny etap. Wraz z rozwiązaniem samorządu 67. kadencji Kaguya i Miyuki tracą większość okazji do spędzania czasu razem. Były przewodniczący uznaje, że nadeszła pora, by pokazać, na co go stać. Postanawia raz jeszcze wystartować w wyborach i prosi Kaguyę o wygłoszenie przemówienia. Pozornie niewinne pytanie nieoczekiwanie stawia naszych bohaterów w centrum zainteresowania całej szkoły. Miyuki jak zwykle angażuje się w kolejne intelektualne boje, gdy na jego drodze staje… Miko Iino, genialna pierwszoklasistka!
Jaki będzie finał nowych wyborów na przewodniczącego samorządu?


„Carole & Tuesday" 3 - dzisiejsza nowość!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-21 10:57:38 - 202 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie wpadł trzeci tom „Carole & Tuesday" 3! To już pożegnalna odsłona tej wyjątkowej, pełnej humoru i muzycznych motywów historii. Poniżej podrzucamy opis tomu i plan dystrybucji!

„Carole & Tuesday" 3
Minęło pięćdziesiąt lat, odkąd Ziemianie skolonizowali Marsa. Obecnie to sztuczna inteligencja tworzy większość popkulturowych hitów, dominując w ten sposób przemysł rozrywkowy. W takim świecie spotykają się Carole i Tuesday, które łaczy miłość do muzyki. Po wielu perypetiach udaje im się zakwalifikować do finału programu „Mars' Brightest". Jednak przed nimi jeszcze wiele kłopotów...

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się premiera mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 8!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-15 14:14:16 - 274 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce 8. tom "Dziewczynki w Krainie Przeklętych"! Jak potoczą się losy Sivy i mistrza?

Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 8
By ratować Sivę, mistrz musi popełnić najgorszą zbrodnię. Przed tym czynem powstrzymuje go już tylko resztka człowieczeństwa, która opiera się działaniu klątwy... Wygnaniec wkrótce pojmie, że jeśli nie potrafi skrzywdzić innych, będzie musiał zadać cios samemu sobie. Lecz co mu pozostanie, gdy odda dziewczynce swoją duszę? Od jego decyzji zależy, czy w życiu mistrza i Sivy pojawi się promyk nadziei, czy pochłonie ich czarna rozpacz...

Przypominamy, że do 24 września możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z naklejką!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-15 12:38:36 - 219 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu wpadła właśnie "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18! Czy Zen poradzi sobie z niebezpieczeństwem? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18
Aby odzyskać kontrolę nad północą królestwa, Touka atakuje garnizon w Sereg. Gdy Zen stawia czoła hrabiemu, ten w końcu wyjawia swoje prawdziwe intencje i rozkazuje podwładnym pozbyć się księcia! W międzyczasie Kiki i Obi ratują Tsurubę z opresji i wyruszają do twierdzy. Czy zdołają dotrzeć tam na czas...?!

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »