Zbliża się premiera mangi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-07 11:17:07 - 158 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce 17. tom "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach"! Czy bohaterowie zdołają rozwiązać tajemnicę? A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17
Nieznany sprawca atakuje kolejnych kandydatów do ręki lady Seiran. Ku powszechnemu zaskoczeniu Mitsuhide staje się głównym podejrzanym i zostaje aresztowany! Sir Hisame oraz książę Zen postanawiają zastawić pułapkę, by schwytać prawdziwego przestępcę na gorącym uczynku. Jakie sekrety ujrzą światło dzienne?

Przypominamy, że tylko do końca dnia możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony "Po deszczu" #02!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-06 11:10:22 - 198 unikalnych wyświetleń;

Już w tym miesiącu ukaże się drugi tom mangi "Po deszczu"! Macie już dosyć szkolnych romansów? Szukacie nietypowej historii o miłości? Ten seinen jest zdecydowanie dla Was!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!
"Po deszczu" 2
Czterdzieści pięć lat, włosy w nieładzie, żadnych perspektyw na rozwój kariery… A jednak to właśnie nieco gapowaty, wiecznie przepraszający za wszystko Masami Kondo, kierownik zmiany w restauracji Garden, sprawił, że serce siedemnastoletniej Akiry Tachibany zabiło mocniej. Dziewczyna wyjawia przełożonemu swoje uczucie. Ale czy taka miłość może dać im szczęście?

Przypominamy, że do 11 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci wyjątkowej naklejki!

"Shaman King" 2 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-05 11:43:49 - 256 unikalnych wyświetleń;

Już niebawem ukaże się drugi tom kultowej mangi "Shaman King"! Jeśli zdecydujecie się na zakup tomiku w Yatta.pl, dostaniecie dodatkowo bonusową obwolutę, zawierającą oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka drugiego tomu!
"Shaman King" 2
Yo przybywa do Tokio, aby kontynuować swój szamański trening. Poznaje tu Amidamaru, ducha samuraja sprzed sześciuset lat, z którym się zaprzyjaźnia. Niespodziewanie w mieście zjawia się szaman pragnący zagarnąć Amidamaru dla siebie. Yo udaje się odeprzeć atak przeciwnika... jednak co dalej?!

Przypominamy, że do 7 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci wyjątkowej karty postaci!

Nadchodzi „Yona w blasku świtu" #13!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-02 13:43:31 - 193 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Yona w blasku świtu" 13! Jaki przebieg będzie miała wojna? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Yona w blasku świtu" #13
Kan Su-jin, generał Klanu Ognia, od dawna wyczekiwał okazji, by przejąć tron Koki. Gdy nadarzyła się okazja, zebrał wojsko i wszczął bunt przeciw królowi Su-wonowi! Yona i jej towarzysze ruszają w sam środek pola bitwy, gdzie ścierają się dwie potężne armie. Co tam na nich czeka? Oto finał opowieści o Klanie Ognia! W tym tomie znajdziecie także dodatek o pierwszym spotkaniu Haka i Geun-tae - „Grzmiąca Bestia”.

Przypominamy, że do 4 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty!

Przed chwilą zawitały do nas 4 nowości: „Yakuza” 5, „Zakuro” 10, „HAGANAI" 18 oraz „ERASED" 9!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-02 10:55:58 - 211 unikalnych wyświetleń;

Właśnie z drukarni dostaliśmy dostawę pachnących jeszcze tomików: „Yakuza” 5, „Zakuro” 10, „HAGANAI" 18 oraz „ERASED" 9. Która z tych nowości zawita na Wasze mangowe półeczki? Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji!

„Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu” 5
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu zerwał ze światem przestępczym i w pełni korzysta z życia rodzinnego — bierze udział w osiedlowej bitwie na rapsy, razem z żoną stołuje się na bufetach „jesz, ile chcesz”, czego pragnąć więcej? Oto tom piąty historii o gangsterze, który pożegnał kryminalną przeszłość, by odnaleźć się w roli gosposi!

„Demon Maiden Zakuro” 10
Pewnego dnia Zakuro i jej koleżanki dowiadują się o brutalnym ataku na Ganryu. Hozuki i Bombori ruszają odwiedzić rannego żołnierza i trafiają do... dzielnicy uciech! Okazuje się, że Ganryu ukrywał przed bliźniaczkami prawdę o swoim dzieciństwie spędzonym wśród czerwonych latarni, lecz demonianki nie żywią urazy. Cała trójka szuka tajemniczego napastnika. Wszystkie poszlaki wskazują, że sprawcą był... duch!

„HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" 18
Nadchodzi koszykarski pojedynek odwiecznych rywalek! Szybsza, silniejsza i bardziej sprawna technicznie Sena ma miażdżącą przewagę. Jak z grą tak twardej zawodniczki poradzi sobie Yozora?! Wielkimi krokami zbliża się również Gwiazdka. Każdy z członków Klubu Sąsiadów żywi inne nadzieje względem ich wspólnego spotkania wigilijnego. Ale tam czeka na nich okrutne przeznaczenie.

„ERASED Miasto, z którego zniknąłem" 9
Jak czuli się bliscy Satoru, gdy ten, stawiając na szali swój CZAS, próbował zmienić bieg historii? O czym myśleli? Kei Sanbe powraca, by jeszcze raz przedstawić Wam historię Satoru, tym razem opowiedzianą z perspektywy jego przyjaciół.

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Zakuro” oraz „HAGANAI” nie są dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

Lipcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2021-07-01 13:47:23 - 1048 unikalnych wyświetleń;

Zaczyna się gorący lipiec, a wraz z nim nadchodzi mnóstwo mangowych premier! Zaczynamy od "Carole and Tuesday" 2, następnie do sprzedaży trafi "Yona w blasku świtu" 13, "Projekt: cosplay" 2, "Shaman King" 2 (ponownie z podwójną obwolutą na Yatta.pl), "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17, "Po deszczu" 2, "IM Wielki Kapłan Imhotep" 6, "Dziecię słońca i deszczu" 1, "Seven Deadly Sins" 15, "Iruma w szkole demonów" 10, "Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1, "Beztroskie dni" 2, "Podejrzane sekrety" 6, przedostatni tom mangi "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 8, "Beastars" 5, a także przedpremierowo "Penguin Highway" 1. Natomiast w bocznej linii wydawniczej ukaże się przedostatni tom mangi "Ajin" 16 i "Overlord" 14.

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (NIE są to daty premier!):
- "Carole and Tuesday" 2 - do 4 lipca
- "Yona w blasku świtu" 13 - do 4 lipca
- "Projekt: cosplay" 2 - do 4 lipca
- "Shaman King" 2 - do 7 lipca
- "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17 - do 7 lipca
- "Po deszczu" 2 - do 11 lipca
- "IM Wielki Kapłan Imhotep" 6 - do 11 lipca
- "Dziecię słońca i deszczu" 1 - do 12 lipca
- "Seven Deadly Sins" 15 - do 13 lipca
- "Iruma w szkole demonów" 10 - do 13 lipca
- "Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1- do 19 lipca
- "Beztroskie dni" 2 - do 19 lipca
- "Podejrzane sekrety" 6 - do 21 lipca
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 8 - do 23 lipca
- "Beastars" 5 - do 23 lipca
- "Penguin Highway" 1 - do 26 lipca

Druga linia wydawnicza:
- "Ajin" 16 - do 19 lipca
- "Overlord" 14 - do 23 lipca

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »