Poszukujemy pracowników zdalnych

Dodany przez: Naq - 2012-07-22 23:00:47 - 10071 unikalnych wyświetleń;

Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

Tokyo Toy Box #2 i przeprowadzka

Dodany przez: Zel - 2012-07-19 16:12:41 - 13580 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie przybył! Drugi tom mangi "Tokyo Toy Box" już jest gotów by ruszyć do rąk prenumeratorów i na sklepowe półki. Wszyscy, którzy czekali z niecierpliwością zostaną wynagrodzeni. Rozpoczęta w pierwszym tomie historia projektanta gier video, Taiyo znajdzie swój finał na kartach najnowszej mangi Studia JG! Gorąco zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tym tytułem.

Przypominamy też, że zgodnie z naszym terminarzem, w przyszłym tygodniu pojawi się u nas kolejny komiks! Wyczekiwany przez wielu z Was "Vassalord". W sklepie Yatta.pl dostępny jest już także pierwszy tom "Vassalorda".

OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC Uwaga, uwaga! Wszystkim, a zwłaszcza tym z Was, którzy odwiedzają nas w naszym biurze w centrum Warszawy przypominamy, że zmieniliśmy lokal. Co prawda wciąż znajdziecie nas w tym samym budynku, jednak piętro wyżej niż ostatnio. Czekamy na Was na piątym piętrze w lokalu numer 17.
Pełny, nowy adres wygląda następująco:
Studio JG | Magazyn Otaku | Yatta.pl
Biurowiec Szpitalna 6 lok 17
00-031 Warszawa

Terminarz Studia JG - lipiec

Dodany przez: Zel - 2012-07-02 15:39:33 - 14937 unikalnych wyświetleń;

Drodzy czytelnicy - otrzymujemy od Was wiele maili, wiadomości na Facebooku i gołębi pocztowych z pytaniami "jaką mangę następną wydacie?", "kiedy będzie?", "jaki konwent odwiedzicie?", w związku z tym - przed Wami lista kilku dat z naszego terminarza.

Najbliższe premiery:
"Tokyo Toy Box" #2 - 13.07
"Vassalord" #1 - 21.07
"Otaku" #40 - druga połowa lipca
"Stigmata" #1 - 30.07


Najbliższe konwenty:
Animatsuri - 13.07–15.07

Informujemy także wszystkich tych, którzy nie zamówili drugiego tomu "Tokyo Toy Boxa" w prenumeracie, że mają już możliwość zamówić go w sklepie Yatta.pl.
To też ostatnie chwile by zamówić prenumeraty naszych pozostałych tytułów, których premiery przewidujemy na lipiec! Nie wahajcie się - klikajcie!

Poszukujemy pracowników

Dodany przez: vafel - 2012-06-25 16:37:10 - 9078 unikalnych wyświetleń;

Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

"Drug-on" #3 już w sklepach!

Dodany przez: Naq - 2012-05-31 21:26:14 - 10376 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj miała miejsce premiera trzeciego tomiku mangi "Drug-On", autorstwa Misaki Saitō.
Prenumeraty (razem z obiecywaną niespodzianką) zostały już rozesłane i lada dzień powinny trafić w Wasze ręce. W sklepach komiksowych oraz empikach manga pojawi się do końca tego tygodnia. Jak zawsze, umieściliśmy też kilka pierwszych stron mangi do przeczytania na naszym koncie na facebooku.

A oto i opis tomiku:
Była kopalnia minerałów, wyspa o nazwie Dragon’s Beak, jest dziś tylko ruiną, do której nikt nie ma wstępu. Legenda głosi, że znajduje się tam Źródło spełniające wszelkie życzenia, więc chętnych do przeprawy na zakazaną wyspę nie brakuje. Jednakże ci odrzuceni przez Źródło zmieniają się w koszmarne monstra. Polowaniem na nie zajmują się Takers.
Pewnego dnia Dorothy i Alice spotykają lalkarza – starszego człowieka z marionetką imieniem Veda, która potrafi poruszać się bez sznurków. Dorothy odkrywa, że Nicola jest Przybyszem – kimś, kto kiedyś dotarł na wyspę i zyskał moc Źródła. Wraz z pragnącą porozmawiać z lalkarzem Alice, Dorothy udaje się na spotkanie ze starcem…

39. "Otaku" w natarciu!

Dodany przez: Zel - 2012-05-28 10:26:20 - 13159 unikalnych wyświetleń;

I tak oto kolejny miesiąc za nami. Rok szkolny i akademicki powoli, acz nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Z tego miejsca pragniemy pozdrowić wszystkich maturzystów, którzy szkołę oraz egzamin dojrzałości mają już za sobą. Jednak bez względu na to, czy Wasze głowy zaprzątają jeszcze szkolne obowiązki czy już wdziera się do nich wakacyjna beztroska, to kolejny miesiąc jest nieodzownym wyznacznikiem premiery najnowszego numeru "Otaku". Oficjalna data tegoż wydarzenia przypada na poniedziałek 4 czerwca, czyli już za tydzień!
A co ciekawego znajdziecie w środku? Przede wszystkim temat numeru, czyli powrót "ThunderCats"! Z tekstu nie tylko dowiecie się co wyszło z połączenia klasycznego, amerykańskiego serialu animowanego z japońską stylistyką i reżyserią, lecz także co takiego należy zrobić, by wygrać jedną z trzech figurek bohaterów serii. Dodatkowo będziecie mogli poczytać o tym, jak wypadła animowana adaptacja znakomitej gry studia Atlus, "Persona 4: The Animation". Przygotowaliśmy dla Was także obszerny tekst o kultowej serii Masamiego Kurumady, "Saint Seiya", który w dobie powstających ostatnio sequeli oraz prequeli z pewnością pomoże uporządkować nieco wiedzę o "Rycerzach Zodiaku".
Nie zapominamy także o Waszym ulubionym dziale, "Offroad"! Po pierwsze, polemika między naszymi redaktorami dotycząca kwestii oryginalności w anime wchodzi w kolejną fazę. Tym razem głos trzeci oraz drobne podsumowanie ustalonych faktów. Dla tych z kolei, którzy przepadają za modą, zwłaszcza japońską, przygotowaliśmy coś specjalnego. Od tego numeru otwieramy cykl "Kalejdoskop mody", gdzie będziecie mogli poczytać o tym jak stylowo wyglądać w Tokio i kto te trendy dyktuje.
Tradycyjnie już zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszego magazynu!

SPIS TREŚCI:

Stałe działy:
4 Wstępniak
5 Newsy
10 FigureCorner
11 Nowości
50 OtakuCorner

Manga & anime:
12 13 Grzmot z przeszłości - ThunderCats
16 Śmierć bez igrzysk - Battle Royale
18 Pomoc z ograniczoną odpowiedzialnością - Sket Dance
22 Po drugiej stronie ekranu - Persona 4: The Animation
25 Przygodę ktoś dogoni... - Saint Seiya
28 Matoły i ciasteczkowe potwory - Black Rock Shooter
30 Bo to złe afro było - Phi Brain: Puzzle of God
32 Wichry niespokojne samurajskiej wojny - Księga Wiatru

Kultura:
34 Japoński: Potoczna forma czasu przeszłego
35 Lepsze i najlepsze

Offroad:
36 Głos w sprawie oryginalności
40 Krwawy księżyc
42 Kalejdoskop mody cz.1: La Pafait
44 Top 10: Wojenko, wojenko…
47 Miłośnik miast i Batmana
49 Gaming 3x3

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 ... Następny › Ostatni »