Jak podobał Wam się ostatni numer Otaku?

Dodany przez: Urd - 2015-08-01 13:59:09 - 23968 unikalnych wyświetleń;

Jako że od pojawienia się w sklepach nowego numeru "Otaku" minął już ponad miesiąc, jesteśmy ciekawi jak oceniacie ostatnie wydanie. Które recenzje przypadły Wam do gustu, jaki temat poruszony w offroadzie przykuł Waszą uwagę lub jakie emocje wzbudziła część poświęcona kulturze. Dodatkowo od ostatniego numeru rozpoczęliśmy publikowanie pasków komiksowych na temat polskiego rynku wydawniczego - co sądzicie o podobnych eksperymentach? Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i sugestie!

Jako że nowy numer planujemy wydać w połowie sierpnia, są to również ostatnie dni na zakup czerwcowego wydania. Zachęcamy także do zapoznania się z jego recenzją: recenzją.

Nowy numer magazynu SMASH! już w piątek

Dodany przez: Urd - 2015-08-01 12:30:49 - 4371 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejny, trzeci numer magazynu SMASH! Powraca on zupełnie nowej, odmienionej formie. Ma on bowiem aż 68 stron! A jakby to nie była wystarczająco duża niespodzianka od tego numeru w magazynie będziecie mogli znaleźć dwa wielkie plakaty. Zadowoleni? Zajrzyjmy zatem do środka.

Jak sugeruje okładka przygotowaliśmy dla Was recenzję świetnego komiksu "Ekspedycja". Ale poczytać będziecie mogli zarówno o starszych, jak i nowszych tytułach. Wśród nich znajdzie się tekst o "Dylanie Dogu", czy choćby "Dead Boy Detectives". O tym jak ciekawie można zaadaptować komiks na słuchowisko przeczytacie w wywiadzie z członkami studia dźwiękowego Sound Tropez. Ucieszą się również fani zombie - w tym wydaniu poświęciliśmy im całkiem sporo miejsca. Oprócz recenzji serialu popularnego "iZombie" będziecie mogli spojrzeć na żywych umarlaków w szerszej perspektywie, co umożliwi Wam przekrojowy tekst opisujący ewolucję zombie w kulturze i popkulturze. Oczywiście nie zabraknie też samych komiksów - w tym wydaniu będzie ich aż trzy. A to tylko część niespodzianek jakie czekać będą na Was w środku. Nie przegapcie nowego magazynu!

W numerze znajdziecie dwa duże plakaty z komiksów „Ekspedycja” i „Avengers”. Premiera najnowszego "SMASHa!" odbędzie się w przyszły piątek, ale już teraz możecie go zamawiać na yatta.pl.

DANE TECHNICZNE:
Format: A4
Ilość stron: 68
Oprawa: klejona
Druk: full kolor
Dodatki: dwa plakaty A2

Premiera Monster Musume już w następny weekend!

Dodany przez: Urd - 2015-07-30 13:15:33 - 5837 unikalnych wyświetleń;

W końcu wszystkim formalnościom stało się zadość i nareszcie możemy ogłosić, że "Monster Musume" jest już w druku. Praca nad tą komedią przyniosła nam niesamowicie dużo radości i śmiechu, dlatego z przyjemnością oddajemy ją w Wasze ręce. A premiera już 8 sierpnia! (Jest to zatem kolejny powód, aby przyjść na otwarcie sklepu stacjonarnego yatta.pl w Gdańsku). Już teraz prezentujemy Wam okładkę wydania, którego polski podtytuł brzmi "Codzienność z potworzycami". Jeśli ktoś jeszcze nie wie o jakich potwornych pannicach mowa, poniżej zamieszczamy krótki wstęp, zachęcamy również do lektury przykładowych stron.

"Monster Musume" #1
Nasz bohater niespodziewanie zaczyna gościć w swoim domu urocze dziewczęta z rodziny Legendariae. Chociaż jest kompletnie niedoświadczonym w kontaktach z kobietami prawiczkiem, ma u nich ogromne powodzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że pod żadnym pozorem nie wolno mu znaleźć się w dwuznacznej (a co dopiero jednoznacznej!) sytuacji z żadną z dziewcząt. Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu o stosunkach międzygatunkowych!

Giga Tokyo Toy Box #4 już jest

Dodany przez: Urd - 2015-07-30 11:57:17 - 3144 unikalnych wyświetleń;

Zapachniało farbą drukarską i w drzwiach biura stanął czwarty tom "Giga Tokyo Toy Box". Po czym odwrócił się na pięcie i zaczął rozsyłać do prenumeratorów. Grzeczna manga. A jeśli ktoś już teraz chciałby dowiedzieć się, czego dotyczyć będą dramaty i dylematy Studia G3 w tym tomie, zapraszamy do zapoznania się z opisem.

"Giga Tokyo Toy Box" #4
Prace nad projektem trwają! Wielka okazja dla Studia G3 to jednocześnie życiowe wyzwanie dla Taiyo. Wizja nowej gry przywołuje w nim niespełnione ambicje związane z niedokończoną „Sword Chronicle 4”. Czy jednak historia będzie miała się powtórzyć i nowy projekt pogrąży ambitnego twórcę? Członkowie jego zespołu coraz mniej wierzą w sukces gry, natomiast Tsukiyama dostaje niespodziewane zaproszenie od Sensuia.

Już teraz możecie przeczytać pierwsze strony mangi na naszej stronie.

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach komiksowych

UWAGA!
Ponieważ sieć Empik nie gwarantuje optymalnego zatowarowania swoich sklepów w niskonakładowy tytuł jakim jest "Giga Tokyo Toy Box", podjęliśmy decyzję o przeniesieniu jego dystrybucji wyłącznie do komiksowych sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

Uśmiech Kanoko już w drodze do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2015-07-20 12:55:52 - 4891 unikalnych wyświetleń;

Choć los nie uśmiechnął się do Kanoko na tyle, żeby pojawiła się w miniony weekend na Ryuconie, drukarnia nareszcie przywiozła nam pierwsze tomiki tej trzytomowej, zwariowanej komedii. Jeśli męczą Was komedie szkolne, lubicie sarkazm i macie ochotę się pośmiać, zdecydowanie powinniście poznać naszą okularnicę!

"Uśmiech Kanoko" #1
Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość? Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.

Już teraz możecie przeczytać pierwsze strony mangi na naszej stronie

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- środa - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Premiera No.6 #4

Dodany przez: Naq - 2015-07-17 12:09:14 - 2719 unikalnych wyświetleń;

Do naszego biura zawitał czwarty tomik "No. 6"! Jak zawsze, początek tego tomu możecie przeczytać na naszej stronie.

No. 6 #4
Shion dowiaduje się, że Safu została aresztowana i trafiła do wiezienia w Bloku Zachodnim. Zdesperowany postanawia na własną rękę ruszyć przyjaciółce na ratunek. Nie chce, aby Szczur wiedział o jego zamiarach, gdyż boi się ponownie narażać go na niebezpieczeństwo. Czy jednak zdoła zupełnie sam włamać się do fortecy jaką jest owiane złą sławą więzienie? A jeśli nawet mu się to uda, czy będzie w stanie go opuścić? Jakby tego było mało, okazuje się, że Safu może nie mieć już wiele czasu…

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty, mangę będzie można kupić podczas krakowskiego konwentu Ryucon
- sobota - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- wtorek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Niestety, drukarnia nie zdążyła dowieźć nam dziś pierwszego tomu "Uśmiechu Kanoko", więc manga swoją premierę będzie miała w poniedziałek. Jeśli chcecie przeczytać pierwsze strony tego tytułu, zapraszamy tutaj. Za opóźnienie przepraszamy :(

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 ... Następny › Ostatni »