Nowy tytuł od Studia JG - Toradora!

Dodany przez: Naq - 2013-03-22 18:22:28 - 28982 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj nasi fani na facebooku oraz twitterze poznali już tą elektryzującą wiadomość - ujawniliśmy zapowiadaną już od jakiegoś czasu pod kryptonimem "puchata w paski" mangową nowość. A jest nią... "Toradora!", autorstwa Yuyuko Takemiya oraz Zekkyō.

Premiera pierwszego tomu mangi odbędzie się na warszawskim konwencie Animatsuri, 12 lipca. Manga będzie ukazywać się w cyklu dwu miesięcznym, a jej wydanie będzie analogiczne do "Alicji w Krainie Serc" (B6+, obwoluta). Prenumeratę na komplet tomów 1-5 można już zamawiać w naszym sklepie yatta.pl. Pamiętajcie, że kupując tomiki na yatta.pl wspieracie bezpośrednio nasze wydawnictwo.

Opis tytułu:
Główny bohater mangi to Ryūji Takasu, niezwykle sympatyczny chłopak o przerażającym spojrzeniu ścinającym białko w jajkach i zamrażającym wrzątek. Przez jego spojrzenie, wszyscy myślą, iż jest paskudnym bandziorem - co przekłada się na praktycznie zerowe szanse na znalezienie dziewczyny. Jak w takiej sytuacji może zdobyć serce swojej potajemnej miłości, Minori Kushiedy? I jak bardzo w całej sytuacji namiesza niezwykle zadziorna przyjaciółka Minori - Taiga Aisaka?

Piękna manga w wydaniu deluxe

Dodany przez: Yanek - 2013-03-11 18:29:42 - 26434 unikalnych wyświetleń;

Miło nam zapowiedzieć nowy tytuł Studia JG, mangę autorstwa Kaoru Mori, przez wielu uznawaną za jeden z najpiękniej narysowanych tytułów wszech czasów: "Otoyomegatari".

Premierę mangi zaplanowaliśmy na czerwiec tego roku. Manga ukaże się w wydaniu deluxe - oznacza to większy format (A5) oraz twardą okładkę z obwolutą. Jednocześnie, specjalnie dla Polskich fanów, udało się nam wynegocjować, niezwykle niską jak dla tej jakości, cenę okładkową wynoszącą jedynie 29,99 zł.

Opis tytułu:
"Dwudziestoletnia Amir zostaje wydana za młodszego o 8 lat Karluka. Dziewczyna opuszcza swoje koczownicze plemię, by zamieszkać wraz z mężem i jego rodziną w odległym mieście na Jedwabnym Szlaku. Uzdolniona w łucznictwie i jeździectwie, otwarta i bezpośrednia Amir próbuje odnaleźć swoje miejsce w nowej społeczności. Gdy między nią a Karlukiem rozkwita głębsze uczucie, w mieście pojawia się starszy brat Amir, żądając unieważnienia małżeństwa. Między dwoma rodzinami wybucha spór."

Yatta.pl Mangę już teraz można zamawiać w prenumeracie w sklepie https://yatta.pl.
Szczególnie polecamy pełną wersję prenumeraty ze względu na bardzo korzystny rabat. Zamiast 149,95 zł za pełną prenumeratę zapłacimy tylko 129,99 zł.

UWAGA!
W ten piątek zamykamy prenumeraty na następujące mangi:
-Zakuro #3
-Rappa #1-2
-Spice and Wolf #1 oraz Spice and Wolf #1-7
Jeśli jeszcze nie zdążyliście ich zamówić - macie na to ostatnie kilka dni. Oficjalna premiera wszystkich trzech tomów, czyli Zakuro #3, Rappa #1 i Spice and Wolf #1, odbędzie się na konwencie Pyrkon (Poznań, 22-24 marca), na który serdecznie zapraszamy wszystkich naszych fanów. Prenumeraty mang zostaną wysłane jeszcze przed konwentem, przez co powinny trafić do Waszych rąk odpowiednio wcześniej. W sklepach mangi pojawią się dopiero koło wtorku 26 marca.

Otaku 44 + Bokura ni Matsuwaru Etc.

Dodany przez: Yanek - 2013-03-01 18:46:09 - 22635 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu ukaże się 44. numer "Otaku"!
W środku czekają na Was jak zawsze ciekawe recenzje, m.in. takich tytułów jak „Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos”, "Psycho-pass" czy "Ruchomy zamek Hauru". Nie zabraknie też tekstów poświęconym mangom wydanym w Polsce tj. 1-tomowemu yaoi "Keep Out" oraz serii "Kagen no Tsuki" autorstwa Ai Yazawy. Spełniliśmy też Wasze prośby i powiększyliśmy dział offroad – tym razem podsumujemy mangowy 2012 rok, wrócimy do tematu pisania faników, opiszemy aferę pewnego zdjęcia oraz pokażemy Wam jak zrobić opaskę Ciela. Prócz tego, przyszykowaliśmy też dla Was konkurs, w którym do wygrania będą fiszki do nauki języka japońskiego.

W numerze dodatkowo dwa duże plakaty, z serii "Doubt" oraz "Keep Out".


Ponadto, do zaktualizowanego działu mangowych zapowiedzi Studia JG, trafiła właśnie jednotomowa manga Bokura ni Matsuwaru Etc. - tomik zawiera zbiór krótkich historyjek o tematyce shonen-ai. Bardzo przyjemna i lekka manga w sam raz do poczytania na poprawę humoru. Manga ta ukaże się w serii wydawniczej "Otaku Manga 4 girls" a jej premiera zapowiedziana jest na maj/czerwiec.

Ostatni tom "Alicji" i 4. tom "Drug-ona"

Dodany przez: Naq - 2013-02-01 17:05:16 - 5040 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyszła do nas dostawa czwartego tomiku mangi "Drug-on". Choć minęło już trochę czasu od wydania poprzedniej części przygód naszych dzielnych Łowców, z przyjemnością wraca się do historii Jacka, Dorothy, Alicji i Kaia.

Opis tomu: Pragnący nieśmiertelności Hrabia i jego towarzyszka Flane próbowali dostać się do Źródła, lecz przeszkodzili im Łowcy. Kiedy Kai był jeszcze dzieckiem, Hrabia długo więził i torturował Jacka. Co jeszcze czai się w mrocznej przeszłości tego panującego nad wiatrem Łowcy?

Dotarły do nas także świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską tomiki przygód "Alicji w Krainie Serc"! Tomiki wyglądają fenomenalnie - są pokryte dodatkową warstwą złotej, metalicznej, błyszczącej farby, która ślicznie mieni się pod światłem. Warto też zwrócić uwagę, że w tomiku znajdziecie aż osiem kolorowych stron (!) z ilustracjami Waszych ulubionych bohaterów "Alicji"

Opis tomu: Alicja opuszcza niebezpieczną Krainę Serc, w której wszyscy mierzą do siebie z broni. Lecz kiedy wraca do swojego świata, pojawia się przed nią… Sen Alicji wreszcie dobiega końca. Oto wydanie specjalne ostatniego tomu kultowej mangi o Krainie Czarów wraz z dodatkowymi ilustracjami w kolorze!

Tym sposobem dotarliśmy do końca naszej przygody z Alicją i mieszkańcami Krainy Serc. Trochę nam smutno, że to już koniec, ale czekają na nas nowe serie. M.in. "Spiece and Wolf", którego prenumeratę możecie zamawiać już w sklepie Yatta.pl. Niedługo też ujawnimy kolejny tytuł, który ukaże się w 2013 roku. Jak zwykle, umieściliśmy już tu i tam kilka podpowiedzi, co to będzie, także śledźcie nasze poczynania uważnie, bo może już dziś domyślicie się jaką niespodziankę dla Was szykujemy :)

A na koniec szybkie info...

Najbliższe premiery:
Vassalord #4 - ok. 13-15 lutego
Axis Powers Hetalia #5 - koniec lutego (UWAGA: jeszcze przez dosłownie kilka dni można zamawiać prenumeratę tego tomiku wraz z gratisem-niespodzianką)

Spice and Wolf

Dodany przez: Yanek - 2013-01-18 18:05:28 - 29237 unikalnych wyświetleń;


Od jakiegoś czasu dawaliśmy Wam drobne sugestie co do naszych nowych tytułów, a dziś możemy już oficjalnie zdradzić, iż jedna z nowości to uwielbiana przez otaku z całego świata seria "Spice and Wolf"!

Premierę pierwszego tomu planujemy na późny marzec, kolejne tomy ukazywać się co dwa miesiące.

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o tym tytule (są tacy?) - krótkie wprowadzenie: głównymi bohaterami mangi są wędrowny kupiec - Lawrence Kraft oraz pradawna bogini plonów - Horo. Lawrence od siedmiu lat jeździ po kraju i ciężko pracując stara się uzbierać pieniądze konieczne do rozpoczęcia działalności handlowej z prawdziwego zdarzenia. Podczas jednej ze swoich wypraw, Lawrcence ratuje z opałów boginię-wilczycę Horo. 600-letnia opiekunka plonów przybiera formę młodej dziewczyny i postanawia towarzyszyć Lawrencowi w jego podróży. Jedyną rzeczą odróżniającą ją od innych śmiertelników są zwierzęce uszy i niezwykle puchaty ogon...

Prenumeratę mangi można nabyć już na yatta.pl - w cenę każdej prenumeraty wliczony jest tomik, przesyłka oraz drobny upominek.


Prenumerata Spice And Wolf #1-7
UWAGA!
Zamawiając prenumeratę na 7 tomów - jeden tom otrzymujecie za darmo!

Dodatkowo wszyscy, którzy zamówią prenumeratę na 7 tomów do 25 stycznia włącznie, otrzymają dodatkowy specjalny upominek-niespodziankę!


Prenumerata Spice And Wolf #1

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #2

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #3

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #4

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #5

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #6

19.90 zł

Prenumerata Spice And Wolf #7

19.90 zł

Plany na najbliższe miesiące

Dodany przez: Naq - 2013-01-16 16:20:20 - 7576 unikalnych wyświetleń;

Oto informacja o najbliższych publikacjach: w styczniu ukażą się na pewno: Drug-On 4 oraz Alicja 6. Vassalord 4 ukaże się na przełomie stycznia i lutego.

Hetalia jest przetłumaczona - czekamy na materiały od Japończyków aby móc wstawić teksty - jak tylko je dostaniemy 2-3 tygodnie i powinna być gotowa. Analogicznie sytuacja ma się z Rappą, tom 1 przetłumaczony, tom 2 jest w tłumaczeniu. Dostaniemy materiały od razu na obydwa tomy więc tytuł wyjdzie płynnie.

Jeśli chodzi o Zakuro to skończyliśmy rozmowy dotyczące pozyskania całości brakujących tomów dzięki czemu Zakuro będzie mogło wejść w tryb 2-miesięczny tak jak Alicja czy Vassalord. 5 Drug-On ukaże się na przełomie marca i kwietnia.
Puchata nowość pojawi się na przełomie lutego i marca, a kolejna puchata nowość w paski zapewne marzec/kwiecień, czekamy na papierzyska dla nowości romantycznej, kryminału i tytułu yosei.

Rozmawiamy także o wydaniu Vassalorda 7 zgodnie z wydaniem japońskim tj. z płytą DVD - szanse takie sobie, ale jeśli się uda to wydamy także swoje pierwsze DVD :)

W 2013 obiecujemy więcej pisać i lepiej się komunikować z fanami. Mamy także nadzieje, że nowy rozkład pracy jaki przyjęliśmy w relacjach z Japonią będzie skutkował wyeliminowaniem jakichkolwiek przesunięć terminów.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 ... Następny › Ostatni »