Poszukujemy grafików!

Dodany przez: Yanek - 2013-11-08 13:19:07 - 11190 unikalnych wyświetleń;

W związku z rozwojem planów wydawniczych na 2014 rok Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

"Opowieść Panny Młodej" już w sklepach!

Dodany przez: Naq - 2013-07-01 13:17:36 - 8941 unikalnych wyświetleń;W zeszłym tygodniu dotarła do nas śliczna i niesamowita "Opowieść Panny Młodej". Tomik prezentuje się na prawdę wspaniale - pod grubą obwolutą z wybranym lakierem znajdziecie twardą okładkę (po raz pierwszy w Polsce do Waszych rąk trafi manga w twardej oprawie!), zaś z środku - gruby, biały papier i nasycony, czarny druk. O niesamowitej ilości detali w rysunku Kaoru Mori nie wspominając... Cena za takie wydanie jest na prawdę niska - wynosi bowiem jedynie 29,99 zł.

Dwudziestoletnia Amira zostaje wydana za młodszego o 8 lat Karluka. Dziewczyna opuszcza swoje koczownicze plemię, by zamieszkać wraz z mężem i jego rodziną w odległym mieście na Jedwabnym Szlaku. Uzdolniona w łucznictwie i jeździectwie, otwarta i bezpośrednia Amira próbuje odnaleźć swoje miejsce w nowej społeczności. Gdy między nią a Karlukiem rozkwita głębsze uczucie, w mieście pojawia się starszy brat Amiry, żądając unieważnienia małżeństwa. Między dwoma rodzinami wybucha spór.

Zachęcamy także do zapoznania się z recenzjami mangi:
Tanuki.pl

Kryminał od Studia JG

Dodany przez: Yanek - 2013-04-15 15:44:36 - 13261 unikalnych wyświetleń;

Już na przełomie czerwca i lipca 2013r ukaże się nowa manga od Studia JG - "Prophecy" (jap. 予告犯, Yokokuhan). Autorem mangi jest Tetsuya Tsutsui, autor doskonale przyjętej przez polskich fanów mangi "Duds Hunt".

Tokijska, policyjna grupa do walki z cyberprzestępczością jest w pełnej gotowości! Zamaskowany osobnik, noszący na twarzy maskę wykonaną z gazety, umieszcza w internecie filmy na których zapowiada zbrodnie: podpalenia, napady, gwałty... W następnych dniach jego przepowiednie sprawdzają się co do joty.
Kim jest tajemniczy prorok i jakie są jego motywy? Policja ściga się z czasem, a filmy zamaskowanego osobnika przyciągają coraz większe grono sfrustrowanych obywateli. Co najgorsze, zaczynają oni stawać po jego stronie...


Mangę można zamawiać już w prenumeracie na yatta.pl

Vassalord 5 już za niecałe 2 tygodnie

Dodany przez: Yanek - 2013-04-10 13:53:46 - 7014 unikalnych wyświetleń;

Już 22 kwietnia ukaże się piąty tom mangi Vassalord. Tom szósty i siódmy ukażą się odpowiednio pod koniec czerwca, a siódmy powinien ukazać się pod koniec wakacji. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze czy tom siódmy ukaże się w Polsce z bonusowym DVD - rozmowy trwają :)

Convention wkróce na konsolach! [Prima aprilis]

Dodany przez: Yanek - 2013-04-01 01:39:01 - 10675 unikalnych wyświetleń;

W zeszłym tygodniu podczas konwentu PAX odbywającego się w Londynie, szef Studia JG - Jan Godwod wspólnie z legendarnym twórcą gier Shigeru Miyamoto, odpowiedzialnym m.in. za przygody braci Mario, serię gier "Legend of Zelda" itp., ogłosili, iż w 2014 roku na wszystkich topowych konsolach ukaże się relaunch konsolowej edycji, kultowej gry karcianej, "Convention".

Gra karciana, w której gracze tworzą konwenty, rozpoczynając swoją przygodę jako orgowie małych spotkań przy kawie, herbacie i kurczakach z KFC, w trakcie gry powoli stają się wielkimi potentatami olbrzymich imprez odwiedzanych przez setki tysięcy osób, okazała się niebywałym hitem. Jej pierwsza "elektroniczna wersja" ukazała się na Nintendo BS w 2005 roku i z miejsca zawojowała rynek symulatorów konwentów.

Po blisko 5-letniej przerwie, twórcy gry, powracają z nową ciekawszą odsłoną. Wykorzystując nowy model społecznościowy, gracze będą mogli uczestniczyć w wirtualnych konwentach, szykować cosplaye, słuchać wirtualnych paneli lub dokonywać zakupów na wirtualnych stoiskach. Praktycznie każde stanowisko w konwentowej hierarchii począwszy od członków kibel komando, a na VIP-ach z Japonii kończąc, będzie można obsadzić jednym ze swoich znajomych, tak aby doprowadzić do jak największego sukcesu wirtualnej imprezy.

Twórcy zapowiadają także pakiety dodatków, w których pojawią się m.in. zbroja krzyżaka, urzędnicy skarbówki oraz bandy dresiarzy. Pozostaje jedynie czekać w napięciu na pierwsze demo, które powinno ukazać się już 31 czerwca.

Świątecznie

Dodany przez: Yanek - 2013-03-29 14:42:45 - 11675 unikalnych wyświetleń;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 ... Następny › Ostatni »