Highschool DxD i Książę Piekieł 8 nareszcie u nas

Dodany przez: Urd - 2016-10-10 12:52:17 - 2696 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarł do nas nakład tomików mang "Highschool DxD" #3 i "Książę Piekieł" #8. Od rana rozsyłamy prenumeraty, natomiast dokładny plan dystrybucji znajdziecie poniżej. Trzeba jednak przyznać, że zestawione ze sobą te dwa tytuły, tworzą bardzo ciekawy obrazek.

"Książę Piekieł" #8
Po przegranej Wojnie Dwóch Róż William i Kevin wyruszają do Londynu. Wielu istotom zależy jednak, aby zdemaskować Uriela - w tym celu ściągają do miasta prawdziwego dziedzica rodu Cecilów. Czy prawda wyjdzie na jaw? Jakby tego było mało, akurat w czasie wizyty następcy Salomona, po Londynie grasuje mrożący krew w żyłach morderca - Kuba Rozpruwacz! William, na prośbę pewnych młodych dam, zaangażuje się w próbę schwytania przestępcy w dość niekonwencjonalny sposób...

"Highschool DxD" #3
Wymarzony harem Isseia, choć wydaje się być na wyciągnięcie dłoni, w rzeczywistości pozostaje nadal odległym marzeniem. Jego zazdrośni koledzy z klasy nie mają pojęcia, że kręcące się wokół niego piękności to prawdziwe panny z piekła rodem. Niespodziewanie samokontrola Isseia zostaje poddana najcięższej próbie - Rias stara się przekonać rodziców chłopaka, aby przyjęli pod swój dach Asię, by ta mogła oswoić się z japońską kulturą. Jakby tego było mało, dziedziczka rodu Gremory okazuje się mieć poważne problemy natury rodzinno-matrymonialnej. Nadchodzą wielkie kłopoty!

A oto nasz plan dystrybucji:
- Poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Alicja z Krainy Koniczyny 3 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-10-06 17:05:32 - 2937 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi trzeci tom mangi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3. Alicja i Borys romansują w najlepsze, intrygi, sekrety, tajemnice z przeszłości - cały ten zwariowany świat, czeka, abyście go odkryli. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3
Alicję dręczą powracające wspomnienia sprzed przybycia do Krainy Serc. Choć zdecydowała się pozostać w tym świecie, wciąż nie jest w stanie definitywnie pozbyć się możliwości powrotu. Borys za wszelką cenę stara się dowiedzieć, co łączyło kiedyś Alicję i Petera. Udaje mu się przekonać Nightmare'a, aby zdradził mu tę tajemnicę, jednak prawda napawa go jedynie smutkiem. Czy Alicja w końcu przypomni sobie przeszłość, jeśli jedyne, czego pragnie to szczęśliwa przyszłość u boku Kota z Cheshire?

Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-10-05 16:43:21 - 3767 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na październik. Z powodu opóźnień drukarskich na ten miesiąc przeskoczyły "Highschool DxD" #3 i "Książę Piekieł" #8, które mają do nas dotrzeć jutro. Oprócz tego, widoczny na grafice "Sherlock" #1 jest już dostępny w ogólnej sprzedaży. Dodatkowo w tym miesiącu ukaże się nasza nowość "Miłość wśród kwiatów wiśni" #1, a także jubileuszowe wydanie Magazynu "Otaku" #60. Do tego na liście znalazły się również: "Noragami" #6, "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3, "Fairy Tail" #5, "Jak zostałam bóstwem!?" #8, "Loveless" #7 i "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7.

Jak widzicie, na infografice zabrakło kolejnego tomu "Servampa". Nie zamieściliśmy go na niej, ponieważ przy ostatnich tomach na akcept obwoluty czekaliśmy ponad dwa miesiące, dlatego jego cykl wydawniczy nie jest już do końca zależny od nas. Sam tomik jest już prawie gotowy więc najprawdopodobniej i tak ukaże się w październiku, ale dopóki nie dostaniemy zielonego światła na druk, nie chcemy go jeszcze zapowiadać.

Ale to chyba jeszcze nie koniec... Cóż to za dziwna czarna okładka na końcu infografiki? Czyżby miało pojawić się coś zupełnie nowego? Dokładnie tak! Już wkrótce zapowiemy premierę, nad która pracujemy już od bardzo dawna. W ramach podpowiedzi zdradzimy, że nie będzie to manga.

Zobacz obwolutę i początkowe strony Noragami 6

Dodany przez: Urd - 2016-10-05 12:28:03 - 2618 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi kolejny tom mangi "Noragami" #6. Od samego początku akcja pędzi jak oszalała, a emocje sięgają zenitu! Poprzedni tom zakończył się niezwykle dramatycznie, więc żeby nie trzymać Was w niepewności udostępniamy początkowe strony. A jeszcze dziś zamieścimy plan wydawniczy na październik.

"Noragami" #6
Yato i Yukine przybywają do siedziby Bishamon, myśląc, że to ona stoi za porwaniem Hiyori. Podczas walki Yukine otrzymuje śmiertelny cios - czy to koniec śnieżnego oręża? Tymczasem podstępny plan Kugahy zaczyna zbierać żniwo - ukąszenia jego pani w końcu stają się widoczne. Czy w takim stanie Bishamonten zdoła ocalić swoje oręża?

Urodzinowe "Otaku" już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2016-10-04 13:45:39 - 13161 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie możemy zaprezentować Wam okładkę urodzinowego numeru magazynu "Otaku" - to już 60. numer i 10 lat na rynku. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami od początku, dołączyli gdzieś po drodze lub dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z "Otaku". Bez Was nie byłoby tego święta. Mamy nadzieję, że numer, który w połowie października trafi w Wasze ręce, nikogo nie rozczaruje. Poniżej zamieszczamy opis, a przez najbliższe dni na fanpage'u naszego magazynu będą pojawiać się zajawki artykułów z nowego numeru. Dodatkowo dla prenumeratorów przygotowaliśmy wyjątkowy upominek, jeśli więc jeszcze nie kupiliście numeru - nic straconego. Do jutrzejszego wieczoru można zamawiać prenumeratę pod LINKIEM.

"Otaku" #60
Oto urodzinowe wydanie magazynu "Otaku" - już dziesięć lat jesteśmy na rynku! Nasze święto zbiegło się również z obchodami dziesięciolecia mangi "Fairy Tail", więc ten numer obfitował będzie w materiały powiązane z tą właśnie serią. Oprócz recenzji znajdziecie w środku relację z obchodów dziesięciolecia mangi podczas tegorocznego Japan Expo, a także wywiad z autorem - Hiro Mashimą! W ramach urodzinowych ciekawostek, opowiemy o dziesięciu latach życia naszej redakcji - będziecie mieli okazję przyjrzeć się robieniu magazynu od kuchni. Ale na samych okolicznościowych tekstach się nie skończy - wśród recenzowanych przez nas tytułów znajdziecie "Złamane skrzydła", "Atak Tytanów: Bez żalu", "Uśmiech Kanoko", a także ostatnie dzieło Miyazakiego - "Zrywa się wiatr". W tym numerze rozpoczynamy również nowy cykl poświęcony mitologii, a jeśli lubicie dreszczyk strachu, polecamy poczytać na temat miejsc, które w Japonii uchodzą za nawiedzone. Nie zawiodą się również fani Lovecrafta, czołgów, pokojówek i kolejnych ciekawych dziwactw japońskiej kultury.

Na dokładkę serwujemy dwa ogromne plakaty z serii "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" i "Vampire Library".

Nowa manga Milk Morinagi już w październiku

Dodany przez: Urd - 2016-10-03 16:17:13 - 2984 unikalnych wyświetleń;

Jako że w tym miesiącu szykujemy premierę nowej mangi autorstwa Milk Morinagi, pt. "Kuchibiru Tameiki Sakurairo" postanowiliśmy zaprezentować Wam naszą wersję okładki. Manga będzie dostępna pod tytułem: "Miłość wśród kwiatów wiśni". Ta dwutomowa antologia historii z gatunku shōjo-ai, to prawdziwa gratka dla fanów gatunku.

Prenumeratę na tomiki wciąż można zamawiać pod: LINKIEM

"Miłość wśród kwiatów wiśni" #1
Prezentujemy dwutomowy zbiór one-shotów stworzonych przez Milk Morinagę (autorkę mangi "Girl Friends")! W subtelny i pełen emocji sposób zaprezentuje Wam ona najróżniejsze oblicza miłości między dziewczynami. Niewinny romans, rozterki życia codziennego, ból rozstania, miłość silniejsza niż śmierć... Ten niezwykły zbiór liczy aż czternaście ciekawych i różnobarwnych historii umiejscowionych w żeńskiej szkole. Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów shōjo-ai w najlepszym wydaniu!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 ... Następny › Ostatni »