Ósmy tom Unbreakable Machine-Doll już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-06-17 16:33:28 - 2491 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień trafi w wasze ręce ósmy "Unbreakable Machine-Doll"! Na dziewiąty tom przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, bo dopiero niedawno ukazał się on w Japonii. Dla tych, którzy umierają z ciekawości po przeczytaniu końcówki siódmego tomu udostępniamy przykładowe strony.

"Unbreakable Machine-Doll" #8
Po nieudanym zamachu na rektora uczelni, którego z niewiadomych przyczyn dopuściła się Charlie, Raishin i Henriette zostają uwięzieni w tajemniczych podziemnych jaskiniach na terenie Akademii. Wędrując w poszukiwaniu wyjścia natrafiają na ostatnią osobę, jaką spodziewał się spotkać Raishin - swoją zamordowaną siostrę, Nadeshiko! Jak się okazuje, jej ciało zostało wykorzystane do stworzenia marionetki. Kto mógł dopuścić się takiego czynu? Czy Raishin i Henriette zdołają opuścić podziemia, zważywszy na to, że nie ma z nimi Yayi?

Monster Musume 5 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2016-06-16 13:27:04 - 2491 unikalnych wyświetleń;

Potworny nakład "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5 już dotarł do naszego biura! Tajemniczy prześladowca terroryzuje naszych bohaterów listami z pogróżkami - czy agentkom PoR-u uda się zapobiec katastrofie? Przekonajcie się sięgając po najnowszy tomik!

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5
Do Kimihito dociera tajemniczy list z pogróżkami - komuś ewidentnie zależy na tym, aby chłopak nie ożenił się z żadną Legendariae. Do akcji wkracza agentka Smith i jej Potworny Regiment. Postanawiają wywabić prześladowcę... wysyłając naszego bohatera na randki z potworzycami. Tym sposobem, jedna potworna pannica za drugą ruszają w miasto na romantyczne schadzki pod czujnym okiem POR-u. Jak można jednak przypuszczać, dziewczętom bardzo trudno wychodzi nie rzucanie się w oczy, a jeszcze trudniej nie wpadanie w tarapaty. Czy uda się im złapać autora złowrogiego listu? Nie przegapcie kolejnego tomiku "Monster Musume"!

Na naszej stronie możecie też zapoznać się z początkowymi stronami.

A oto nasz plan wysyłek:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty,
- piątek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu,
- poniedziałek - tomiki trafią do sprzedaży w salonach empik i innych sklepach komiksowych

Czerwcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-06-09 14:32:39 - 4725 unikalnych wyświetleń;

Wakacje już za pasem - trzeba jeszcze tylko przetrwać czerwiec i można jechać nad morze! Aby dotrwać do tego momentu zawsze możecie sięgnąć po mangowe nowości - poniżej prezentujemy infografikę z nadchodzącymi premierami. Jak widzicie są na niej także te tytuły, który już trafiły w tym miesiącu do sprzedaży.
Przy okazji chcielibyśmy uprzedzić, że od kilku tygodni przez naszą redakcję przetacza się fala zwolnień chorobowych i od pewnego czasu gramy w osłabionym składzie. Może się więc okazać, że kolejny tom "Alicji w Krainie koniczyny" #2 i "Toradora" LN przejdą na pierwszą połowę lipca - jeśli jednak tak się stanie nie musicie się martwić, nie będzie to zwiastowało kłopotów z danym tytułem, a jedynie jednorazowe przesunięcie.

Loveless #5 i HAGANAI #7 już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-06-09 14:22:44 - 2431 unikalnych wyświetleń;

Do naszego wydawnictwa dotarły dziś stosiki świeżutkich mang - "Loveless" #5 i "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #7. Poniżej dorzucamy również zapowiedzi tomików, natomiast na samym dole znajdziecie rozpiskę dystrybucji.

"Loveless" #5
Ritsuka wymyka się z domu, aby zdobyć informacje na temat Siedmiu Księżyców i choć trochę przybliżyć się do rozwiązania zagadki śmierci swego brata. Jednak to, czego się dowiaduje, zupełnie wytrąca go z równowagi. Czy tak naprawdę znał Seimeia? Czy to możliwe, żeby brat tak bardzo go oszukał? Komu można wierzyć? Tymczasem polowanie na Lovelessa urządza kolejna para przeciwników. Czy Ritsuka i Sobi osiągnęli dostateczny poziom zgrania bojowego, aby sobie z nimi poradzić? To nie koniec zmartwień naszych bohaterów. Prawdziwe zagrożenie, może przyjść z najmniej spodziewanej strony...

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #7
Po niefortunnym incydencie, jaki miał miejsce na festiwalu, Yozora przychodzi do szkoły z włosami obciętymi na krótko. Ku swojemu zdziwieniu Kodaka rozpoznaje w niej swojego przyjaciela z dzieciństwa! Dziewczyna ma mu za złe, że tyle czasu zajęło mu rozpoznanie jej. Opowiada mu swoją wersję wydarzeń i zdradza dlaczego nie pojawiła się na spotkaniu, na które umówili się przed przeprowadzką Kodaki. Tymczasem nowy wygląd Yozory inspiruje pozostałe członkinie Klubu Sąsiadów do radykalnej zmiany wizerunku. Co z tego wyjdzie? Znając naszych nieudaczników niechybnie katastrofa!

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty,
- piątek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu,
- poniedziałek - tytuły trafią do sprzedaży w empikach i innych sklepach komiksowych

Nowe "Otaku" już jest!

Dodany przez: Urd - 2016-06-07 16:25:37 - 11711 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy numer magazynu "Otaku" #59 już wysłany do prenumeratorów. Pachnie piękne i już nie może się doczekać aż trafi w Wasze ręce.

"Otaku" #59
Spłukany, ale potężny bóg wojny Yato, postanowił zaszczycić nas swoją obecnością! Jak widzicie, to serii "Noragami" poświęcimy tym razem najwięcej uwagi. Jeśli zaś kręcą Was potworne dziewczęta, ucieszycie się z recenzji „Monster Musume”. Fani bardziej klasycznych klimatów będą mogli poczytać o słynnej mandze Osamu Tezuki, „Pieśń Apolla” lub pofolgować sentymentom przy odświeżonej wersji kinowego filmu „Sailor Moon S”. Fanów działu kulturowego ucieszy zapewne niezwykle ciekawy odcinek cyklu „Szlakiem duchów i potworów”, w którym opisane zostały... nawiedzone przedmioty. Ale na tym nie koniec. W zestawieniu „Top 10” zebraliśmy najlepsze anime poświęcone muzyce, opowiemy Wam również o light novel „Blask Księżyca”. Specjalnie dla naszego magazynu wywiadu udzieliła również Mika Kobayashi, artystka znana z pracy nad ścieżkami dźwiękowymi do wielu serii anime (jak chociażby „Ataku Tytanów”). A to zaledwie mały wycinek tego, co dla Was przygotowaliśmy!

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty,
- środa - magazyn będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku,
- czwartek - "Otaku" będzie można zakupić w empikach i sklepach komiksowych,

Potworne pannice już za tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-06-06 19:25:35 - 2617 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień premierę będzie miał nowy tom mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5! Przekonajcie się, czy agentkom PoR-u uda się wywabić tajemniczego prześladowcę, wysyłającego Kurusu listy z pogróżkami. Tymczasem możecie przyjrzeć cię obwolucie - którą pannice wolicie bardziej? Na naszej stronie możecie też zapoznać się z początkowymi stronami."Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5
Do Kimihito dociera tajemniczy list z pogróżkami - komuś ewidentnie zależy na tym, aby chłopak nie ożenił się z żadną Legendariae. Do akcji wkracza agentka Smith i jej Potworny Regiment. Postanawiają wywabić prześladowcę... wysyłając naszego bohatera na randki z potworzycami. Tym sposobem, jedna potworna pannica za drugą ruszają w miasto na romantyczne schadzki pod czujnym okiem POR-u. Jak można jednak przypuszczać, dziewczętom bardzo trudno wychodzi nie rzucanie się w oczy, a jeszcze trudniej nie wpadanie w tarapaty. Czy uda się im złapać autora złowrogiego listu? Nie przegapcie kolejnego tomiku "Monster Musume"!