Jubileuszowe Otaku nadciąga

Dodany przez: Yanek - 2014-06-24 21:34:41 - 13518 unikalnych wyświetleń;

W związku z ósmymi urodzinami naszego pisma, postanowiliśmy powiększyć "Otaku" o aż 16 stron! Prócz recenzji oraz artykułów z działu kultura i offroad, w środku znajdziecie też kilka niespodzianek - m.in. specjalnie dla Was przygotowane artykuły o tym, jak powstaje "Otaku", wywiad z redaktorem naczelnym i prowadzącym, pierwszą część tekstu o tym, jak pisać recenzję oraz... obszerny wywiad ze wszystkimi polskimi wydawcami mangi. W numerze nie mogło też zabraknąć dwóch, mega wielkich plakatów. Tym razem znajdą się na nich bohaterowie dwóch nowych serii wydawanych w Polsce - "Atak tytanów" oraz "Książę Piekieł"!

Magazyn można już zamawiać w naszym sklepie Yatta.pl

Garść poniedziałkowych niusów

Dodany przez: Naq - 2014-06-16 11:23:05 - 4974 unikalnych wyświetleń;

Z okazji poniedziałku mamy dla Was garść świetnych wiadomości!

* Przyspieszyliśmy premierę trzeciego tomu "Acid Town"! Manga trafi do druku na początku przyszłego tygodnia, zatem w sklepach mozna się jej spodziewać w pierwszym tygodniu lipca! W związku z tym, jeszcze tylko do końca środy będzie można zamawiać ten tom w prenumeracie na Yatta.pl

Opis tomu: Ashiei, który niegdyś maltretował Yukiego, znów pojawia się w życiu chłopaka. Lecz podczas ich konfrontacji na scenę wkracza Wang, przywódca chińskiej organizacji przestępczej „Czarny Smok”, i zabija Ashieia. Yuki, schwytany przez Wanga, otrzymuje polecenie, by zbliżyć się do Hyodo i śledzić jego poczynania…

* W Japonii ukazały się tomiki: "Spice and Wolf" #10 oraz "Demon Maiden Zakuro" #9. W związku z tym wrzucamy na sklep prenumeraty tych tomików.

* Dosłownie kilka godzin temu otrzymaliśmy kontrakt na kolejną mangową serię. Jak na razie możemy tylko zdradzić, że jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli pierwszy tom ukaże się jeszcze w tym roku!

Prezent dla fanów!

Dodany przez: Yanek - 2014-06-11 13:36:14 - 5706 unikalnych wyświetleń;

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Ichijinsha oraz autorek serii "Książę Piekieł: devils and realist" Madoki Takadono oraz Utako Yukihiro udało się nam pozyskać i wyprodukować unikalny prezent dla naszych fanów! Macie okazję zdobyć jedyny w swoim rodzaju limitowany printout karty podpisanej przez autorki mangi!

W związku z olbrzymim zainteresowaniem oraz SETKAMI pytań i telefonów "czy dostanę kartę, jeśli jeszcze teraz zamówię..." - udało się nam pozyskać dodatkową ilość kart. Obecnie sytuacja wygląda następująco:

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły pierwszy tom "Księcia Piekieł" w Prenumeracie
  • wszystkie osoby, które zamówią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w sklepie internetowym Yatta.pl do 20 czerwca włącznie (decyduje data złożenia zamówienia)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w dniu premiery w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa / Wrocław)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" w sklepie stacjonarnym Yatta.pl w Poznaniu w dniu jego otwarcia (data otwarcia jeszcze nieznana)
  • wszystkie osoby, które kupią pierwszy tom "Księcia Piekieł" na stoisku Yatta.pl podczas konwentu Animatsuri (11-13 lipca w Warszawie)
Dzięki tym zmianom praktycznie każdy ma możliwość zdobycia tej unikalnej pamiątki. Bez Waszego zaangażowania taka skala premiery nie była by możliwa. Dziękujemy :)

Gorące nowości na dobry początek lata!

Dodany przez: mihoshi - 2014-06-10 16:44:26 - 5054 unikalnych wyświetleń;

Między 16-18 czerwca ukażą się: "Demon Maiden Zakuro"#6, "Girls und Panzer"#2, oraz pierwszy tomik naszego nowego tytułu "Książę Piekieł: Devils and Realist" !

· W pierwszej kolejności tomiki zostaną rozesłane do prenumeratorów - kiedy tylko otrzymamy je z drukarni, czyli właśnie w dniach 16-18.06

· Wysyłka pojedynczych tomików w sprzedaży detalicznej w sklepie internetowym Yatta.pl nastąpi po 23.06

· W Empikach i sklepach komiksowych możecie szukać naszych nowości również około 23.06

Książę Piekieł: Devils and Realist #1
Williamowi Twiningowi niczego do szczęścia nie brakuje. Jest bogaty, mieszka z wujem i lokajem w wielkim domu, chodzi do prestiżowej szkoły, a los obdarzył go niebywałą inteligencją i dobrym wyglądem. Jest przy tym człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nie wierzy w nic, co można by zakwalifikować jako zjawisko nadprzyrodzone. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy... Firma wuja Williama bankrutuje i rodzina Twiningów zostaje bez pieniędzy.
Pewnego razu szukając w magazynie wartościowych rzeczy, które można by było sprzedać, natrafia na tajemniczy pokój. Chłopak przez przypadek otwiera portal i przyzywa demona imieniem Dantalion, który informuje go, że jest jedynym, który może wybrać następnego władcę demonów! Jak potoczą się losy młodego Williama?

Girls und Panzer #2
Porażka w walce z drużyną uczennic prestiżowej szkoły Świętej Gloriany uświadamia Yukari i jej koleżankom, że na ścieżce jazdy pancernej stawiają dopiero pierwsze kroki. Jednak już wkrótce nadarza się znakomita okazja, by dziewczyny pokazały, na co je stać. Liceum Oarai nieoczekiwanie przechodzi do drugiej rundy mistrzostw kraju w pancerjeździe. Ich nowym przeciwnikiem będzie załoga Liceum Anzio, prowadzona do walki przez demoniczną Anchovie, która na dodatek ma osobiste porachunki z Miho Nishizumi...Demon Maiden Zakuro #6
Zakuro jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się prawdy o swoich narodzinach i sposobie, w jaki powstają inne półdemony. Omodaka wykorzystuje chwilę słabości dziewczyny i zniewala ją zaklęciem. Ogarnięty żądzą władzy, decyduje się poślubić Zakuro, aby posiąść jej niezwykłe moce. Gdy cały Pałac przygotowuje się do ceremonii, Byakuroku, kierowana uczuciem do Omodaki, postanawia pomóc Agemakiemu w uwolnieniu Zakuro. Wysłannicy Ministerstwa docierają do Pałacu, kiedy pogrążona w transie Zakuro wyzwala tajemnicze moce, o których nikt wcześniej nie miał pojęcia…
Ważne wiadomości dla miłośników Zakuro!
Wymieniamy obwoluty z Zakuro #5!
Do prenumerat tomu #6 "Demon Maiden Zakuro" zostaną dołączone poprawione obwoluty tomu #5.
Oprócz tego obwoluty będzie można otrzymać ZA DARMO:
· w sklepach stacjonarnych Yatta.pl,
· prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl,
· w siedzibie naszego wydawnictwa na Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie,
· na naszym stoisku konwentowym
lub
· przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres: Studio JG Szpitalna 6 lok. 17 00-031 Warszawa z dopiskiem "ZAKURO 5".

Akcja rozpoczyna się 23 czerwca i trwać będzie do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów obwolut. Wszystkie tomiki opuszczające nasz magazyn po 23 czerwca, będą miały założone nowe, poprawione obwoluty.

Garść newsów i aktualizacji na czerwiec

Dodany przez: Yanek - 2014-05-30 21:41:59 - 4752 unikalnych wyświetleń;

★ Wspólnie z wydawnictwem Ichijinsha podjęliśmy decyzję o przetłumaczeniu tytułu "Makai Ōji: Devils and Realist" na bardziej czytelny dla Polskiego czytelnika: "Książę Piekieł: Devils and Realist". Manga ukaże się w połowie czerwca.

★ Zakończyliśmy pracę nad "Girls und Panzer" #2, tomik trafi do druku w przyszłym tygodniu. Premiery spodziewamy się ok 10 czerwca.

★ Kończymy pracę nad "Demon Maiden Zakuro" #6, najprawdopodobniej do druku trafi w przyszłym tygodniu lub na początku następnego.

★ "Kokoro Connect" #4 powinno ukazać się pod koniec czerwca.

★ "Giga Tokyo Toy Box" najpewniej ukaże się na Animatsuri - ta data raczej nie ulegnie zmianie.

★ "Loveless" i artbook "Your Eyes Only" jak na razie bez zmian, zaplanowana premiera na Animatsuri.


Tak prezentuje się polska okładka "Książę Piekieł: Devils and Realist":Jak wam się podoba?

Wielki sukces Lovelessa!

Dodany przez: Yanek - 2014-05-27 14:36:42 - 5171 unikalnych wyświetleń;

W związku z olbrzymią ilością zamówień na prenumeratę mangi "Loveless", mamy dla Was garść doskonałych informacji!
Premierę pierwszego tomu mangi oraz artbooka "Your Eyes Only" zaplanowaliśmy na tegoroczną edycję festiwalu Animatsuri (11-13 lipca).
Manga ukaże się w typowej dla naszych wydań formie z obwolutą, w cenie 19,90 zł. Artbook wydamy w twardej oprawie z obwolutą w formacie A4 - analogicznie do japońskiej edycji. Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu klientów, udało się nam wynegocjować z drukarnią i stroną japońską znaczną redukcję kosztu artbooka. Tym samym, cena dla klienta końcowego spadła do wyjątkowej kwoty 55 zł!

Artbook będzie dostępny w sprzedaży w sklepach Yatta.pl (zarówno stacjonarnych, jak i internetowym), będzie także dostępny w sklepach komiksowych na terenie całego kraju. Nie planujemy jego dystrybucji w Empikach i Matrasach.

A co z prenumeratorami?
Ponieważ sami jesteśmy fanami mangi i wiemy, jak ważny jest każdy grosik zdecydowaliśmy co następuje:
- cena prenumeraty artbooka została zmniejszona z 99,00 zł do 55 zł;
- cena prenumeraty Lovelessa #1-12 + artbook nie zmienia się (jako że i tak artbook był w niej dodawany za darmo);
- wszyscy prenumeratorzy, którzy zamówili artbook lub prenumeratę Loveless #1-12 + artbook przed 27 maja będą mogli zdecydować czy chcą otrzymać zwrot kwoty 44 zł na wskazane przez nich konto bankowe lub (jeśli chcą oszczędzić nam biurokratycznego chaosu) zwrot kwoty 50 zł w formie rabatu sklepowego do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie internetowym Yatta.pl.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 ... Następny › Ostatni »