Trzeci tom Fairy Tail już u nas!

Dodany przez: Urd - 2016-07-13 11:13:03 - 2633 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tom mangi "Fairy Tail" #3 już do Was leci! Najsilniejsza drużyna magów z Fairy Tail zmierzy się z mroczną gildią Eisenwald! Czy naszym bohaterom uda się uratować setki niewinnych ludzi? Zobaczcie sami!

"Fairy Tail" #3
Erza, Gray, Natsu, Lucy i Happy jednoczą siły - tym samym powstaje najsilniejsza drużyna w historii Fairy Tail! Razem wyruszają, aby zapobiec planom mrocznej gildii Eisenwald. Jej członkowie weszli bowiem w posiadanie magicznego fletu, będącego narzędziem masowej zagłady, i planują użyć zaklęcia Kołysanki na jak największej ilości osób. Nasi bohaterowie nie szczędzą sił, aby zapobiec katastrofie. Nie wiedzą jednak, że prawdziwe zamiary przywódcy Eisenwaldu, są jeszcze bardziej perfidne niż się im wydawało...

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- piątek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Zobacz nową okładkę i logo Toradora light novel

Dodany przez: Urd - 2016-07-12 15:03:38 - 2805 unikalnych wyświetleń;

Jako że premiera "Toradora Light Novel" #1 będzie miała miejsce już w tym miesiącu, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować Wam okładkę polskiego wydania. Logo, podobnie jak w oryginale, bardzo różni się od tego, które znacie z mangi. Czy macie już swoją ulubioną wersję?

"Toradora Light Novel" #1
Ryūji Takasu rozpoczyna nowy rok szkolny w liceum. Chociaż chłopak ma wiele zalet, w tym łagodny charakter i zamiłowanie do porządku, jego wygląd działa przeciwko niemu. Odziedziczona po ojcu twarz mordercy odstrasza rówieśników, utrzymując ich w przekonaniu, że mają do czynienia z młodocianym recydywistą. Jakby tego było mało, pierwszego dnia szkoły naraża się osóbce, będącej drugim (obok niego) postrachem okolicy. Mowa o Taidze Aisace, dziewczynie, która przez swoje drapieżne usposobienie, połączone z niepozornym wzrostem dorobiła się przydomku Tyci Tygrys. Jakby tego było mało, niedługo później, Ryūji przypadkowo odkrywa głęboko skrywany miłosny sekret Taigi, czego Tyci Tygrys, ani myśli puścić mu płazem. Od teraz będzie musiał nie tylko pomóc jej w sercowych problemach, ale też zaradzić we wszystkich życiowych kryzysach. Tak rozpoczynają się perypetie bohaterów tak różnych i podobnych zarazem jak smok i tygrys.

Dodatkowo z przykrością informujemy, że trzeci tom mangi "Fairy Tail"przyjedzie do nas dopiero jutro. Od kilku dni drukarnia z powodu problemów technicznych przekładała termin dostawy. W ramach rekompensaty obiecano nam za to przyspieszyć druk mang "Ajin" #2 i "Highschool DxD" #2 tak, aby na pewno dotarły do nas w piątek.

Nowy tom Highschool DxD

Dodany przez: Naq - 2016-07-08 10:57:00 - 3263 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za demonicznymi pannami? Bo my bardzo! Dlatego już zacieramy ręce na najnowszą premierę - drugi tom mangi "Highschool DxD"!"Highschool DxD" #2
Issei leczy rany i rozpaczliwie szuka sposobu, aby pomóc Asi. Przypadkowo spotyka ją na mieście i choć dziewczyna wydaje się wystraszona, ostatecznie miło spędzają razem cały dzień. Niestety sielanka nie może trwać wiecznie - na ich drodze pojawia się bowiem Yuma i oświadcza, że ma wobec dziewczyny własne plany. O co dokładnie może chodzić? Issei desperacko szuka sposobu, aby zwiększyć swoją siłę i pomóc Asi, ale czy zdoła powstrzymać upadłą anielicę? Nie przegapcie drugiego tomu "Highschool DxD"!

Ajin już wkrótce w Waszych domach

Dodany przez: Urd - 2016-07-06 15:48:17 - 2779 unikalnych wyświetleń;

Strach się bać! Już wkrótce do sprzedaży trafi kolejny tom mangi "Ajin". Jeśli nie boicie się zaprosić do domu Czarnego Luda, którego możecie zobaczyć na zaprezentowanej poniżej obwolucie, już teraz przeczytajcie pierwsze strony mangi.
"Ajin" #2
Nie chcąc narażać swojego najlepszego przyjaciela, Kei postanawia samotnie udać się tropem pozostałych ajinów. Czy jednak może zaufać osobom, które uprowadziły jego siostrę w tak drastyczny sposób? Mimo wszystko chłopak postanawia udać się w wyznaczone miejsce i przekonać się z kim tak naprawdę ma do czynienia. Jednak spotkanie to przyniesie finał, którego nie spodziewał się nawet w najgorszych snach...

Bestia 4 właśnie przyszła!

Dodany przez: Naq - 2016-07-04 12:30:10 - 2478 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską tomiki "Bestii z ławki obok" #4 już wylądowały na naszych biurkach! I aż podskakują z niecierpliwienia, żeby trafić w Wasze ręce! Poniżej zamieszczamy opis tomiku oraz plan wysyłek, a tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Bestia z ławki obok" #4
Shizuku podejmuje decyzję, aby pójść za radą Yamakena i bardziej otworzyć się na ludzi. Postanawia pogodzić nowo odkryte uczucia ze swoimi ambicjami, zaczynając od tego, aby jasno postawić sprawę relacji z bestią z ławki obok. Nieoczekiwanie jednak Yamaken pół żartem, pół serio rzuca wyzwanie Haru, który potencjalnego rywala w zalotach do Shizuku traktuje śmiertelnie poważnie. Jasno daje mu do zrozumienia, że gdyby posunął się za daleko, nie zawaha się przed niczym, aby wyeliminować go z gry. Niestety Yamaken jak na złość wcale nie zamierza się wycofywać...

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu;
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych.

9 lat wydawnictwa

Dodany przez: Yanek - 2016-07-02 12:00:27 - 2238 unikalnych wyświetleń;


Dokładnie 9 lat temu, 2 lipca 2007 roku Wydawnictwo Studio JG rozpoczęło swoją działalność publikując nasz pierwszy tytuł - ČESARY.

Drodzy fani! Dziękujemy że jesteście z nami!

Urodziny wydawnictwa świętujemy też w naszym sklepie internetowym, oferując darmową przesyłkę kurierską przy zakupie mang, komiksów lub novelek Studia JG o wart. min. 50 zł. To doskonały moment aby uzupełnić kolekcje!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 ... Następny › Ostatni »