Bestia 4 właśnie przyszła!

Dodany przez: Naq - 2016-07-04 12:30:10 - 2470 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską tomiki "Bestii z ławki obok" #4 już wylądowały na naszych biurkach! I aż podskakują z niecierpliwienia, żeby trafić w Wasze ręce! Poniżej zamieszczamy opis tomiku oraz plan wysyłek, a tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Bestia z ławki obok" #4
Shizuku podejmuje decyzję, aby pójść za radą Yamakena i bardziej otworzyć się na ludzi. Postanawia pogodzić nowo odkryte uczucia ze swoimi ambicjami, zaczynając od tego, aby jasno postawić sprawę relacji z bestią z ławki obok. Nieoczekiwanie jednak Yamaken pół żartem, pół serio rzuca wyzwanie Haru, który potencjalnego rywala w zalotach do Shizuku traktuje śmiertelnie poważnie. Jasno daje mu do zrozumienia, że gdyby posunął się za daleko, nie zawaha się przed niczym, aby wyeliminować go z gry. Niestety Yamaken jak na złość wcale nie zamierza się wycofywać...

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu;
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych.

9 lat wydawnictwa

Dodany przez: Yanek - 2016-07-02 12:00:27 - 2230 unikalnych wyświetleń;


Dokładnie 9 lat temu, 2 lipca 2007 roku Wydawnictwo Studio JG rozpoczęło swoją działalność publikując nasz pierwszy tytuł - ČESARY.

Drodzy fani! Dziękujemy że jesteście z nami!

Urodziny wydawnictwa świętujemy też w naszym sklepie internetowym, oferując darmową przesyłkę kurierską przy zakupie mang, komiksów lub novelek Studia JG o wart. min. 50 zł. To doskonały moment aby uzupełnić kolekcje!

Lipcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-07-01 14:48:00 - 4341 unikalnych wyświetleń;

Przed nami gorący lipiec! A wakacyjny nastrój sprzyja oczywiście czytaniu mang. W tym miesiącu będzie to: "Fairy Tail" #3, "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc kota z Cheshire" #2, "Ajin" #2, "Highschool DxD" #2, "Noragami" #5, "Książę Piekieł" #7, "Servamp" #6, "Jak zostałam bóstwem!?" #7, a także light novel "Toradora" #1. Życzymy wszystkim miłego i mangowego wypoczynku!

Golden Time 2 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-06-30 14:49:34 - 2383 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarł do nas z drukarni najnowszy tom mangi "Golden Time" #2! Trzeba przyznać, że ten tytuł ma przeurocze okładki. Poniżej zamieszczamy zapowiedź drugiej części i plan wysyłek, a tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Golden Time" #2
Banri i Kaga cudem uciekli z rąk zwariowanej sekty! W czasie długiej wędrówki przez las, chłopak zdążył się zorientować, że jego towarzyszka nie jest nawet w połowie tak zwariowana, na jaką pozuje. Czy po szczerej rozmowie Kaga przestanie się bawić w prześladowcę? Cóż, na początku tak właśnie się wydawało... do czasu, gdy na horyzoncie nie pojawiła się Chinami Oka - urocza studentka, którą wyraźnie zauroczył się Yana. Katastrofa wisi w powietrzu! Jednocześnie Banri i Kaga postanawiają dołączyć do nowego klubu, który zrzesza miłośników japońskich świąt. Czy okaże się to strzałem w dziesiątkę, czy raczej początkiem następnych kłopotów? Nie przegapcie kolejnego tomu!

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Nadchodzą magowie z Fairy Tail!

Dodany przez: Urd - 2016-06-30 14:35:13 - 2952 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień trafi w Wasze ręce trzeci tom mangi "Fairy Tail". A w środku pierwsza misja w wykonaniu najsilniejszej drużyny jaką moglibyście sobie wyobrazić. Erza, Natsu i Gray w towarzystwie Lucy i Happy'ego zmierzą się z mroczną gildią Eisenwald! Ależ się będzie działo - na przystawkę serwujemy pierwsze strony mangi.

"Fairy Tail" #3
Erza, Gray, Natsu, Lucy i Happy jednoczą siły - tym samym powstaje najsilniejsza drużyna w historii Fairy Tail! Razem wyruszają, aby zapobiec planom mrocznej gildii Eisenwald. Jej członkowie weszli bowiem w posiadanie magicznego fletu, będącego narzędziem masowej zagłady, i planują użyć zaklęcia Kołysanki na jak największej ilości osób. Nasi bohaterowie nie szczędzą sił, aby zapobiec katastrofie. Nie wiedzą jednak, że prawdziwe zamiary przywódcy Eisenwaldu, są jeszcze bardziej perfidne niż się im wydawało...

Unbreakable Machine-Doll 8 w towarzystwie ostatniego tomu mangi No.6!

Dodany przez: Urd - 2016-06-29 14:43:17 - 2312 unikalnych wyświetleń;

Z dumą oddajemy w Wasze ręce ostatni już tom mangi "No.6". Nie ukrywamy, że będziemy tęsknić za Szczurem i Shionem, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Dziękujemy wszystkim fanom serii za śledzenie przygód naszych bohaterów i mamy nadzieję, że zakończenie Was nie rozczaruje. Po raz ostatni udostępniamy również początkowe strony nowego tomu. Nadszedł wielki finał!

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu, jeszcze jedna manga trafiła dziś do naszego biura. Zapraszamy na ciąg dalszy Uczty w świecie mechanosztuki, oto "Unbreakable Machine-Doll" #8.

"No.6" #9
Podczas ucieczki z Zakładu Karnego, Szczur zostaje ciężko ranny. Uratować go może tylko szybka interwencja lekarska, a jedyny odpowiednio wyposażony szpital znajduje się na terenie No.6. Shion postanawia przedrzeć się do miasta, korzystając okazji, iż opanował je zupełny chaos. Ludzie protestują, domagając się od władz szczepionki na tajemniczą chorobę, która zabija coraz więcej mieszkańców. Obywatele No.6 nie wiedzą bowiem, że przyczyną tych nieszczęść jest pradawna istota, która właśnie odzyskała wolność i całą swoją potęgę. Czy możliwe jest jeszcze powstrzymanie nadchodzącej katastrofy? Nie przegapcie wielkiego finału - to już ostatni tom mangi "No.6"!

"Unbreakable Machine-Doll" #8
Po nieudanym zamachu na rektora uczelni, którego z niewiadomych przyczyn dopuściła się Charlie, Raishin i Henriette zostają uwięzieni w tajemniczych podziemnych jaskiniach na terenie Akademii. Wędrując w poszukiwaniu wyjścia natrafiają na ostatnią osobę, jaką spodziewał się spotkać Raishin - swoją zamordowaną siostrę, Nadeshiko! Jak się okazuje, jej ciało zostało wykorzystane do stworzenia marionetki. Kto mógł dopuścić się takiego czynu? Czy Raishin i Henriette zdołają opuścić podziemia, zważywszy na to, że nie ma z nimi Yayi?

A oto nasz plan wysyłek:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- piątek - tomiki będzie można zakupić w sieci sklepów empik i sklepach komiksowych,

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 ... Następny › Ostatni »