Przesunięcie premiery Monster Musume

Dodany przez: Urd - 2016-01-04 11:58:52 - 2968 unikalnych wyświetleń;

Witajcie po przerwie świątecznej! Niestety końcówka poprzedniego roku przyniosła nam trochę pecha - chociaż tomiki "Monster Musume" #3 dotarły do nas w czwartek, jak szybko się pojawiły, tak jeszcze szybciej wróciły do drukarni. Okazało się, że wszystkie obwoluty zamiast z lakierem wybranym, zostały wydrukowane z lakierem po całości. Choć liczyliśmy, że drukarnia dostarczy nam poprawione tomiki już dzisiaj, otrzymaliśmy wiadomość, że dotrą one do nas dopiero w czwartek. Przepraszamy wszystkich, którzy czekają na nasze Potworzyce, ale nie moglibyśmy oddać w Wasze ręce produktu, który nie byłby w każdym szczególe taki, jak go zaplanowaliśmy.

Wszystkiego świątecznego!

Dodany przez: Naq - 2015-12-24 14:13:36 - 6210 unikalnych wyświetleń;

Kolejny tom Monster Musume już niedługo!

Dodany przez: Naq - 2015-12-23 13:08:11 - 3426 unikalnych wyświetleń;

Już pod koniec przyszłego tygodnia, przedpremierowo do sprzedaży trafi trzeci tom "Monster Musume". Czeka Was jak zwykle cała masa zabawy i pięknych dziewczyn :) Jeśli już teraz jesteście ciekawi, co będzie się działo, zapraszamy do umilenia sobie czasu oczekiwania lekturą udostępnionych przez nas początkowych stron.

"Monster Musume" #3
Jeśli do tej pory przygody uroczych potworzyc wydawały Wam się zwariowane i co najmniej dwuznaczne, w tym tomiku czeka na Was prawdziwa kumulacja szaleństwa i skąpych odziewków! Oddział specjalny złożony z potwornych pannic wkracza do akcji pod okiem agentki Smith - takich interwencji próżno szukać w naszym świecie. W dodatku Kurusu niespodziewanie dopada choroba - czy pełne dobrych chęci potworne lokatorki zdołają go wyleczyć, czy raczej ich radykalne metody wykończą naszego bohatera? Odpowiedzi na te wszystkie pytania szukajcie w najnowszej odsłonie "Monster Musume"!

KONKURS - Kartka dla autorów Noragami

Dodany przez: Urd - 2015-12-21 15:16:55 - 5493 unikalnych wyświetleń;

Uwaga wszyscy fani "Noragami"! Czas złożyć w ofierze pięć jenów dla Yato! No, może nie dosłownie... Święta za pasem, powietrze pachnie choinką - w związku z tym ogłaszamy konkurs na najładniejszą, najciekawszą kartkę noworoczną! Wyjątkowo jednak będziemy Was prosić o wysłanie swoich prac zwykłą pocztą (nie przez internet lub sowę), ponieważ mamy zamiar zebrać wszystkie kartki i wysłać je twórcom "Noragami" - zespołowi Adachitoka! Jeśli więc chcielibyście przekazać autorom, jak bardzo podoba Wam się ich manga - koniecznie przyłączcie się do tej sympatycznej akcji. Ale to nie koniec - najładniejsze kartki zostaną nagrodzone przez nas zestawami unikalnych breloków z "Noragami" - czyż nie są one przeurocze? Przygotowaliśmy dla Was również listę zwrotów i życzeń, które możecie dołączyć do swoich prac. Zapraszamy do zabawy!

ZASADY KONKURSU:
1. Kartka noworoczna może zostać wykonana dowolną techniką (kredką, farbką, siłą woli).
2. Prace należy wysyłać na adres naszego biura:
Studio JG
Staniewicka 18
03-310 Warszawa
3. Kartki należy wysyłać do 8 stycznia (liczy się data stempla pocztowego).
4. Pamiętajcie, że kartki będziemy wysyłać twórcom "Noragami" - prosimy więc o nawiązanie do serii i unikanie rysowania Goku, Sailorek czy innych Miku (choć możecie oczywiście wykorzystać swój mangowy autoportret trzymający się za rączkę z Yato). Mile widziany byłby również motyw noworoczny - 2016 to rok małpy - może okaże się to dla Was ciekawą inspiracją.
5. Ewentualne życzenia prosimy pisać w języku angielskim lub korzystając ze słowniczka zamieszczonego poniżej.
6. Jedna osoba może zgłosić do konkursu jedną pracę.
7. Na kopercie należy umieścić swój adres (lub wrzucić go na karteczce do koperty), żebyśmy wiedzieli, gdzie mamy wysłać nagrodę.
8. Maksymalny format pracy to A4.

Zachęcamy do udziału w zabawie!

SŁOWNICZEK:


ポーランドからのファンです!
"Jestem fanem z Polski!"

ポーランドからも応援しています!
"Wspieramy Was również z Polski!"

「ノラガミ」は世界一!最高な漫画、ありがとうございました!
"<> jest najlepsze na świecie! Dziękujemy za tę najwspanialszą mangę!"

夜トが大好きです!
"Kocham Yato!"

あだちとかの一番のファンです!
"Jestem Waszym największym fanem!"

ありがとうございます!
"Dziękujemy!"

あだちとか大大大好き!
"LOFCIAM Was!"

明けましておめでとうございます!
"Szczęśliwego Nowego Roku!"

あだちとか最高!
"Rządzicie!"

15巻発売、おめでとうございます!
"Gratulacje z okazji wydania 15 tomu!"

明けましておめでとうございます!今年も頑張ってください!
"Szczęśliwego Nowego Roku! W tym roku też dajcie z siebie wszystko!"

あだちとかの素敵な絵から目が離せません!
"Nie mogę oderwać oczu od Waszych pięknych rysunków!"

Nie przegap nowej części Unbreakable Machine-Doll

Dodany przez: Urd - 2015-12-21 13:14:37 - 3489 unikalnych wyświetleń;

Całe biuro pachnie farbą drukarską - to znak, że szósty tom "Unbreakable Machine-Doll" już jest u nas. Na okładce Loki i Freja, wyraźnie próbują dać do zrozumienia, że fabuła odsłoni tajemnice z ich przeszłości. Będzie się dziąło! Zachęcamy również do czytania początkowych stron.

"Unbreakable Machine-Doll" #6
Rainshin nie może znieść okrutnej prawdy na temat "obiecanych dzieci" i straszliwego procederu D-Works. Postanawia złamać zakaz swojej mistrzyni i wedrzeć się do Sierocińca. Niespodziewanie przyłącza się do niego również Loki i razem próbują zdemaskować szefa organizacji, Bronsona. Jak się jednak okazuje, ma on na sumieniu o wiele więcej, niż na początku podejrzewali. Freję i jej brata czeka dramatyczne odkrycie.

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu i innych i sklepach komiksowych,
- środa - tomiki trafia do sieci salonów empik

Jednocześnie przypominamy, że jeszcze tylko dzisiaj można zamawiać prenumeratę na trzeci tom "Monster Musume" #3.

KONKURS! Instant Cosplay z serii "Adventure Time"

Dodany przez: Urd - 2015-12-18 16:49:31 - 2904 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami kolejny konkurs weekendowy typu instant cosplay! Tym razem chcielibyśmy, żebyście wcielili się w bohaterów serii "Adventure Time". Jeśli ktoś z Was nie bardzo wie o czym mowa, przypominamy na czym polega ta zwariowana zabawa. Do zrobienia instant cosplayu możecie wykorzystać wszystko, co wpadnie Wam w ręce – przede wszystkim liczy się Wasza kreatywność i pomysłowość! Kto wie – może firanka, patelnia, trochę waty i stary dywan uda się przerobić na wspaniały strój rodem z Krainy Ooo? Do wygrania superniespodzianki z uniwersum "Adventure Time". Nagrodzimy co najmniej trzy osoby. Nie czekajcie - na pewno świąteczne porządki dostarczą Wam całej masy rekwizytów - wyobraźnio do dzieła!

ZASADY KONKURSU:
- Technika wykonania i materiały: nieograniczone (od szczotki począwszy, przez prześcieradło, po oponę do malucha – hulaj dusza!). Strój trzeba jednak skonstruować samemu (kupnym kreacjom mówimy NIE!)
- Jedna osoba może zaprezentować JEDNO zdjęcie w kostiumie.
- Zdjęcia należy wysyłać DO KOŃCA WEEKENDU (niedziela godz. 23:59), na adres: konkurs@otaku.pl w tytule wpisując: „cosplay przygoda”.
Wyniki konkursu oraz galerię wszystkich zdjęć zamieścimy w poniedziałek/wtorek na naszym profilu. Jeśli chcecie przypomnieć sobie jak wyglądały stroje w konkursie na instant cosplay z serii „Jak zostałam bóstwem!?”, możecie je obejrzeć TUTAJ.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 ... Następny › Ostatni »