Jak oceniacie ostatni numer Otaku?

Dodany przez: Urd - 2016-02-02 12:40:28 - 9590 unikalnych wyświetleń;

Zamykamy właśnie lutowo-marcowe wydanie magazynu "Otaku", które trafi do sprzedaży w połowie miesiąca. W związku z tym chcielibyśmy zapytać co sądzicie o ostatnim numerze, który jak zapewne zauważyliście, zaliczył kilka kosmetycznych zmian - przybyły również minirecenzje mang. Zawsze chętnie słuchamy Waszych opinii, więc liczymy, że i teraz podrzucicie nam kilka ciekawych pomysłów. A zatem - który artykuł podobał się Wam najbardziej? A może przychodzi Wam do głowy temat warty opisania? Czekamy na Wasze propozycje!

Ostatni tom Uśmiechu Kanoko już pod koniec tygodnia

Dodany przez: Urd - 2016-02-01 15:35:38 - 3079 unikalnych wyświetleń;

Po raz ostatni powraca obserwator doskonały! Ostatni tom "Uśmiechu Kanoko" już w piątek dotrze do nas z drukarni. Chociaż praca nad tą mangą była nie lada wyzwaniem to będzie nam brakować Kanoko i jej sarkastyczno-realistycznego spojrzenia na świat. W ostatnim tomie czeka na Was mnóstwo okazji do śmiechu i wzruszeń. Na przystawkę serwujemy oczywiście pierwsze strony.

Uśmiech Kanoko #3
Oto ostatni tom przygód obserwatora doskonałego! Kanoko po raz kolejny stanie na straży sprawiedliwości - ruszy w pogoń za złodziejem, a także stawi czoła wpływowej korporacji. Jakby tego było mało, w jej życiu prywatnym zajdą ogromne zmiany. Dziewczyna zda sobie sprawę, ile znaczą dla niej przyjaciele, a zwłaszcza Tsubaki, w którym zawsze znajdywała oparcie. Obydwoje odkryją, że łączy ich bardzo szczególna więź. Co jednak się wydarzy, gdy przewrotny los postanowi na zawsze ich rozdzielić? Nie przegapcie dramatycznego finału tej niezwykłej opowieści!

Wielki powrót HITOHAI

Dodany przez: Urd - 2016-01-28 15:23:53 - 4373 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarły do nas z drukarni grubiutkie tomiki najnowszego komiksu Hitohai Wolpertingermenschen". "Wolperki" mają aż 268 stron i powiększony format, więc można się cieszyc kreską autorki w pełnej krasie. Tomiki będą dostępne w internetowych i stacjonarnych sklepach komiksowych. Koniecznie zapoznajcie się z opisem i przykładowymi stronami.

Czy przeszczepione organy zachowują cząstkę duszy ich dawcy?
Co się stanie, jeśli ktoś dosłownie skradnie ci serce?
Dlaczego nie powinniśmy widzieć swojego anioła stróża?

Tulio, przedwcześnie zmarły ekstrawertyk włoskiego pochodzenia, i Autio, przerażony codziennością socjofobiczny introwertyk, powoli odkrywają odpowiedzi na te pytania. Tymczasem z ich otoczenia dzień po dniu znikają znajome osoby, a miasto opanowuje plaga hybrydycznych stworzeń zwanych Wolpertingerami...

Hitohai powraca z nowym komiksem! Autorka "Česarego", "Materii dziwactwa" i "Red Dady" ponownie daje popis swoich niepowtarzalnych umiejętności. Unikalna, ekspresyjna kreska, zakręcona do granic możliwości fabuła i ironiczny, cięty humor to znak rozpoznawczy Hitohai. Ten komiks ma nie drugie, nie trzecie, ale nawet dziesiąte dno! Do historii można wielokrotnie powracać i nigdy się nie nudzić, za każdym razem dając się zaskoczyć. Czy jesteś gotowy na podróż do zwariowanej rzeczywistości absurdalnego humoru? Nie przegap najnowszego dzieła Hitohai!

Autor: Katarzyna "Hitohai" Wasylak
Format: A5
Ilość stron: 268 (!)
Oprawa: klejona
Okładka: kolor
Ilość tomów: 1 (seria zakończona)

A oto nasze plany dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wroclawiu, Gdańsku i Szczecinie
- poniedziałek - tomiki będzie można zakupić w innych sklepach komiksowych

Bestia powraca w drugim tomie mangi!

Dodany przez: Urd - 2016-01-26 15:16:31 - 2823 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Tak oto prezentują się tomiki, które od paru godzin rozsyłamy do prenumeratorów. Kolejna odsłona komedii "Bestia z ławki obok" już opuszcza nasze biuro. Shizuku i Haru z pewnością ogrzeją zimny wieczór i rozwieją nawet najgorszą chandrę. Jak zwykle w oczekiwaniu na tomiki zachęcamy do czytania początkowych stron.

Shizuku daje Haru złotą radę: "Przestań łypać na ludzi!". Niby oczywiste spostrzeżenie, a jednak dla niego zupełna nowość. Idąc za tą wskazówką chłopak zaczyna eksperymentować z uśmiechaniem się do ludzi, a rezultat przechodzi jego najśmielsze oczekiwania. Szybko chłopak nie może opędzić się od piszczących na jego widok fanek. Co ciekawe cała sytuacja zaczyna coraz bardziej irytować Shizuku. Jakby tego było mało, starszy brat Haru, nie mogąc się z nim skontaktować, spotyka się z naszą bohaterką i przekazuje jej ostatnie wieści, jakie chciałaby usłyszeć na temat swojej bestii...

A oto nasz plan wysyłek:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie
- czwartek - manga trafi do sieci salonów empik i sklepów komiksowych

Ilegenes #4 i HAGANAI #6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-01-21 12:52:22 - 3228 unikalnych wyświetleń;

Całe biuro pachnie drukiem - dotarły do nas właśnie tomiki mang "Ilegenes" #4 i "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #6. Prenumeraty już się pakują, a Was zachęcamy do zapoznania się z opisami tomików i początkowymi stronami. W obydwu tytułach fabuła sięga kluczowego momentu!

"Ilegenes" #4
Z pomocą Esa Fon w końcu odnajduje człowieka, który zamordował jego rodziców. Przepełniony żądzą zemsty rusza do szarej strefy, aby wymierzyć sprawiedliwość. Czy będzie jednak w stanie stawić czoła zawodowemu zabójcy, który w dodatku nie jest zwykłym człowiekiem? Nie przegapcie czwartego tomu, w którym na jaw wychodzą szokujące fakty z przeszłości Fona i jego rodziców. Akcja dosłownie staje na głowie - jaki będzie finał tej historii?
początkowe strony

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #6
Wakacje to idealny czas na integrację i wyrabianie ludzkich odruchów - Klub Sąsiadów wyrusza na letni obóz! Jego członkowie jak zwykle będą próbowali naśladować normalnych nastolatków, posiłkując się czysto telewizyjną wiedzą na ten temat. Kolejna katastrofa wisi w powietrzu.
Kodaka coraz częściej myśli o swoim przyjacielu z dzieciństwa. Dociera do niego, że kolega mógł jego nagłe zniknięcie potraktować jak zdradę. Czy będzie jeszcze miał okazję, aby mu to wynagrodzić? A może ten ktoś jest bliżej niż mu się wydaje? Rozwiązanie tej tajemnicy czeka na Was w szóstym tomie!

początkowe strony

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty
- piątek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- poniedziałek - mangi trafiają do empików i sklepów komiksowych

Bestia z ławki obok 2 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-01-20 11:17:12 - 3567 unikalnych wyświetleń;

Już we wtorek do sprzedaży trafi drugi tom komedii "Bestia z ławki obok" #2". Shizuku dalej próbuje cywilizować Haru, a skutki tych eksperymentów są równie zabawne, co opłakane w skutkach. Tej pary po prostu nie da się nie lubić. Już teraz zachęcamy do czytania początkowych stron.

Shizuku daje Haru złotą radę: "Przestań łypać na ludzi!". Niby oczywiste spostrzeżenie, a jednak dla niego zupełna nowość. Idąc za tą wskazówką chłopak zaczyna eksperymentować z uśmiechaniem się do ludzi, a rezultat przechodzi jego najśmielsze oczekiwania. Szybko chłopak nie może opędzić się od piszczących na jego widok fanek. Co ciekawe cała sytuacja zaczyna coraz bardziej irytować Shizuku. Jakby tego było mało, starszy brat Haru, nie mogąc się z nim skontaktować, spotyka się z naszą bohaterką i przekazuje jej ostatnie wieści, jakie chciałaby usłyszeć na temat swojej bestii...

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 ... Następny › Ostatni »