Ostatni tom Uśmiechu Kanoko już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-02-08 16:16:35 - 3717 unikalnych wyświetleń;

Właśnie skończyliśmy pakować prenumeraty i tym samym żegnamy się z "Uśmiechem Kanoko". Będzie nam brakować naszej małej okularnicy i jej przenikliwego wzroku obserwatora doskonałego. Zachęcamy oczywiście do lektury pierwszych stron.

"Uśmiech Kanoko" #3
Oto ostatni tom przygód obserwatora doskonałego! Kanoko po raz kolejny stanie na straży sprawiedliwości - ruszy w pogoń za złodziejem, a także stawi czoła wpływowej korporacji. Jakby tego było mało, w jej życiu prywatnym zajdą ogromne zmiany. Dziewczyna zda sobie sprawę, ile znaczą dla niej przyjaciele, a zwłaszcza Tsubaki, w którym zawsze znajdywała oparcie. Obydwoje odkryją, że łączy ich bardzo szczególna więź. Co jednak się wydarzy, gdy przewrotny los postanowi na zawsze ich rozdzielić? Nie przegapcie dramatycznego finału tej niezwykłej opowieści!

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku
- środa - tytuł będzie można zakupić w salonach empik i sklepach komiksowych

Już wkrótce siódmy tom Opowieści panny młodej

Dodany przez: Urd - 2016-02-04 17:10:15 - 2930 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce kolejny tom"Opowieści panny młodej" #7. Drukarnia potwierdziła, że manga dotrze do nas już 10 lutego. Zachęcamy więc do zapoznania się z zapowiedzią i pierwszymi stronami.

"Opowieść panny młodej" #7
W dalszym ciągu jesteśmy obserwatorami podróży Henry'ego Smitha. Tym razem Anglik zatrzyma się w Persji, gdzie będzie gościem w przepięknym pałacu. Jego zamożny gospodarz z przyjemnością zapozna go z miejscowymi zwyczajami i kulturą, tak inną od wszystkiego co podróżnik miał okazję poznać do tej pory. W przeciwieństwie do Smitha, poznamy również ukochaną żonę bogacza - Anis. Okaże się, że mimo otaczających ją dostatków, dziewczynie doskwiera samotność. Sytuacja ulegnie zmianie, gdy zdecyduje się odwiedzić publiczną łaźnię. To wydarzenie sprawi, że odkryje tajniki niezwykłego kobiecego świata.

Mangowe premiery na luty

Dodany przez: Urd - 2016-02-02 13:24:46 - 3617 unikalnych wyświetleń;

Choć luty jest miesiącem dość krótkim, to w tym roku postanowiliśmy uczynić go również szczególnie ciekawym. Tak jak uprzedzaliśmy, w drugiej jego połowie ogłosimy nasze nowości, które premierę będą miały podczas Pyrkonu. W oczekiwaniu na te nowiny, czeka Was oczywiście garść mangowych premier. Wśród nich znajdzie się ostatni tom komedii "Uśmiech Kanoko" #3, siódmy tom "Opowieści Panny Młodej" #7, który przeniesie nas do egzotycznej Persji. Kontynuacja wielkiej Uczty czeka w kolejnej odsłonie mangi "Unbreakable Machine-Doll" #7, nie zabraknie także wątku wampirycznego, który dostarczy oczywiście "Servamp" #4, a na osłodę dorzucimy ostatni tom moe-komedii "K-ON!" #4. Kolejną dobrą wiadomość mamy również dla fanów mangi "No.6" - siódma część przygód Szczura i Shiona ponownie zostanie wydana w dwóch edycjach - zwykłej, która trafi do empików i sklepów komiksowych, i edycji limitowanej z bookletem, którą otrzymają prenumeratorzy, a także w ograniczonym nakładzie, klienci sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie. Zachęcamy zatem do nabycia prenumerat na edycję specjalną. Oprócz mang w połowie lutego trafi do sprzedaży nowy numer magazynu "Otaku" #58.

Chociaż nie widać jej na infografice to nie zapomnieliśmy również o piątym tomie "Jak zostałam bóstwem!?" #5, ponieważ jednak miesiąc jest trochę krótszy istnieje szansa, że premiera tytułu przesunie się nieznacznie na początek marca - choć oczywiście planujemy zdążyć jeszcze w lutym.

Jak oceniacie ostatni numer Otaku?

Dodany przez: Urd - 2016-02-02 12:40:28 - 9587 unikalnych wyświetleń;

Zamykamy właśnie lutowo-marcowe wydanie magazynu "Otaku", które trafi do sprzedaży w połowie miesiąca. W związku z tym chcielibyśmy zapytać co sądzicie o ostatnim numerze, który jak zapewne zauważyliście, zaliczył kilka kosmetycznych zmian - przybyły również minirecenzje mang. Zawsze chętnie słuchamy Waszych opinii, więc liczymy, że i teraz podrzucicie nam kilka ciekawych pomysłów. A zatem - który artykuł podobał się Wam najbardziej? A może przychodzi Wam do głowy temat warty opisania? Czekamy na Wasze propozycje!

Ostatni tom Uśmiechu Kanoko już pod koniec tygodnia

Dodany przez: Urd - 2016-02-01 15:35:38 - 3076 unikalnych wyświetleń;

Po raz ostatni powraca obserwator doskonały! Ostatni tom "Uśmiechu Kanoko" już w piątek dotrze do nas z drukarni. Chociaż praca nad tą mangą była nie lada wyzwaniem to będzie nam brakować Kanoko i jej sarkastyczno-realistycznego spojrzenia na świat. W ostatnim tomie czeka na Was mnóstwo okazji do śmiechu i wzruszeń. Na przystawkę serwujemy oczywiście pierwsze strony.

Uśmiech Kanoko #3
Oto ostatni tom przygód obserwatora doskonałego! Kanoko po raz kolejny stanie na straży sprawiedliwości - ruszy w pogoń za złodziejem, a także stawi czoła wpływowej korporacji. Jakby tego było mało, w jej życiu prywatnym zajdą ogromne zmiany. Dziewczyna zda sobie sprawę, ile znaczą dla niej przyjaciele, a zwłaszcza Tsubaki, w którym zawsze znajdywała oparcie. Obydwoje odkryją, że łączy ich bardzo szczególna więź. Co jednak się wydarzy, gdy przewrotny los postanowi na zawsze ich rozdzielić? Nie przegapcie dramatycznego finału tej niezwykłej opowieści!

Wielki powrót HITOHAI

Dodany przez: Urd - 2016-01-28 15:23:53 - 4372 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarły do nas z drukarni grubiutkie tomiki najnowszego komiksu Hitohai Wolpertingermenschen". "Wolperki" mają aż 268 stron i powiększony format, więc można się cieszyc kreską autorki w pełnej krasie. Tomiki będą dostępne w internetowych i stacjonarnych sklepach komiksowych. Koniecznie zapoznajcie się z opisem i przykładowymi stronami.

Czy przeszczepione organy zachowują cząstkę duszy ich dawcy?
Co się stanie, jeśli ktoś dosłownie skradnie ci serce?
Dlaczego nie powinniśmy widzieć swojego anioła stróża?

Tulio, przedwcześnie zmarły ekstrawertyk włoskiego pochodzenia, i Autio, przerażony codziennością socjofobiczny introwertyk, powoli odkrywają odpowiedzi na te pytania. Tymczasem z ich otoczenia dzień po dniu znikają znajome osoby, a miasto opanowuje plaga hybrydycznych stworzeń zwanych Wolpertingerami...

Hitohai powraca z nowym komiksem! Autorka "Česarego", "Materii dziwactwa" i "Red Dady" ponownie daje popis swoich niepowtarzalnych umiejętności. Unikalna, ekspresyjna kreska, zakręcona do granic możliwości fabuła i ironiczny, cięty humor to znak rozpoznawczy Hitohai. Ten komiks ma nie drugie, nie trzecie, ale nawet dziesiąte dno! Do historii można wielokrotnie powracać i nigdy się nie nudzić, za każdym razem dając się zaskoczyć. Czy jesteś gotowy na podróż do zwariowanej rzeczywistości absurdalnego humoru? Nie przegap najnowszego dzieła Hitohai!

Autor: Katarzyna "Hitohai" Wasylak
Format: A5
Ilość stron: 268 (!)
Oprawa: klejona
Okładka: kolor
Ilość tomów: 1 (seria zakończona)

A oto nasze plany dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wroclawiu, Gdańsku i Szczecinie
- poniedziałek - tomiki będzie można zakupić w innych sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 ... Następny › Ostatni »