Sprawdź co skrywa drugi tom Unbreakable Machine-Doll

Dodany przez: Urd - 2015-01-22 11:42:42 - 3651 unikalnych wyświetleń;

Drugi tomik "Unbreakable Machine-Doll" właśnie dotarł do nas z drukarni. Matowa okładka pięknie kontrastuje z lakierem wybranym dając naprawdę śliczny efekt! Możemy też zdradzić, że fabuła względem pierwszego tomu rozkręciła się na dobre! Fani "Tyranozaura" i jej smoka Zygmunta będą mieli się z czego cieszyć. A czego dokładniej możecie się spodziewać?

"Unbreakable Machine-Doll" #2
Raishin dostaje szansę, aby wziąć udział w wieczornej uczcie. W zamian za pomoc w zdobyciu zaproszenia ma podjąć się ujęcia grasującego na terenie szkoły potwora zwanego Pożeraczem Magii. Wytropienie go nie należy jednak do rzeczy łatwych. Im bardziej chłopak zaczyna drążyć tę sprawę, do tym bardziej szokujących wniosków dochodzi. Ofiar jest coraz więcej, a poszlaki coraz wyraźniej wskazują na to, że odpowiedzialną za napaście jest Charlotte. Czy Raishin będzie w stanie dociec prawdy?

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Poszukujemy grafików!

Dodany przez: Yanek - 2015-01-20 18:10:27 - 10353 unikalnych wyświetleń;

W związku z rozwojem planów wydawniczych na 2015 rok Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

Hakaru Takagi pisze o nas na swoim twittrze!

Dodany przez: Urd - 2015-01-20 11:39:16 - 2331 unikalnych wyświetleń;

Autor ilustracji do "Unbreakable Machine-Doll", Takaru Takagi, zamieścił na swoim Twitterze takie oto zdjęcie... polskiego wydania mangi! Nie musimy chyba dodawać jak bardzo nas cieszy jego uznanie. A oto tłumaczenie wpisu:

Otrzymałem właśnie polskie wydanie "Unbreakable Machine-Doll"! Okładka jest matowa, ale tytuł i koła zębate zostały pokryte lakierem wybranym. Ślicznie to wygląda.

Przypominamy, że już niedługo premierę będzie miał drugi tom UMD. Mamy nadzieję, że spotka się z równie pozytywnym odbiorem!

Jak podobało Ci się styczniowe Otaku?

Dodany przez: Urd - 2015-01-15 18:54:11 - 9882 unikalnych wyświetleń;

Nowy numer "Otaku" już od ponad tygodnia jest w sprzedaży. Jak zwykle ciekawią nas Wasze wrażenia z lektury. Które artykuły szczególnie przypadły Wam do gustu, jakie tematy z działu "Kultura" i "Offroad" uznaliście za interesujące, czy może coś chcielibyście zmienić? No i czy udało Wam się znaleźć jeszcze trochę miejsca na ścianie, żeby przykleić nowy plakat. Czekamy na Wasze opinie pracując już pełną parą nad marcowym numerem!

Naszą nową serią jest... SERVAMP!

Dodany przez: Yanek - 2015-01-10 18:45:35 - 10917 unikalnych wyświetleń;

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zapowiedzieć kolejny tytuł na 2015 rok! Już pod koniec kwietnia ukaże się "SERVAMP"!

Autor: Strike Tanaka
Format: B6+
Oprawa: klejona
Okładka: kolor, obwoluta
Rodzaj: akcja, komedia, siły nadprzyrodzone
Ilość tomów: 7 // seria kontynuowana

Opis serii:
Bohaterem tej historii jest piętnastoletni Shirota Mahiru, który najbardziej na świecie ceni sobie spokojne, wolne od niespodzianek i komplikacji życie. Pewnego dnia zabiera z ulicy małego czarnego kota, przynosi go do domu i nadaje imię Kuro. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nowy zwierzak okazuje się być… wampirem. W dodatku takim, który w swojej ludzkiej postaci nijak nie przypomina groźnego krwiopijcy. Nic mu się nie chce, nie przepada za przemocą, a sama myśl, że miałby podjąć się jakiegoś działania wywołuje w nim niemal samobójcze odruchy. Ale za to nie odmówiłby kubeczka herbaty. Jak się okazuje jest on jednym z legendarnych wampirzych sług, którzy związują się kontraktem ze swoim ludzkim mistrzem. I chociaż sam Shirota nie ma ochoty utrudniać sobie życia tego typu układem, a oferowanie swoich usług dla leniwego wampira stanowi przejmującą męczarnię, nasi bohaterowie szybko zostaną wplątani w odwieczny konflikt, w którym aby przeżyć trzeba stanąć do walki.

Prenumeratę mangi można już zamawiać w Yatta.pl.
Pierwszy tom mangi ukaże się na Pyrkonie 2015 pod koniec kwietnia.

Kolejny tom Girl Friends oraz Opowieści Panny Młodej już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-01-08 02:40:11 - 3182 unikalnych wyświetleń;

Wydaje się, że zaledwie wczoraj pierwszy tom opowieści o przyjaciółkach ujrzał światło dzienne, a oto druga odsłona komiksu już trafia do sprzedaży. I naprawdę warto po niego sięgnąć, bo akcja w końcu zaczyna nabierać tempa i rumieńców
A prócz tomików "Girl Friends", przyszły dziś do nas także egzemplarze szóstego, niewątpliwie najbardziej do tej pory ekscytującego tomu "Opowieści Panny Młodej". Od początku napięcie będzie tylko wzrastać! Że nie wspomnieć o przystojnych młodzieńcach jeżdżących po stepie z gołą klatą... Esencja wszystkiego co najlepsze w twórczości Kaoru Mori - nie przegapcie!"Girl Friends #2"
Odkąd Mariko skradła całusa śpiącej koleżance, nie jest w stanie zrozumieć uczuć, które zaczynają się w niej gromadzić. Skonsternowana i wystraszona stara się trzymać Akiko jak najbardziej na dystans. Obawia się, że jeśli przyjaciółka odkryje jej prawdziwe uczucia na pewno się od niej odwróci. W beznadziejności swojej sytuacji utrwala ją wiadomość, iż Akiko miała kiedyś chłopaka. Czy Mariko będzie w stanie ukryć swoje uczucia, czy raczej będzie zmuszona zerwać tę znajomość? A może jest jeszcze trzecie wyjście?

"Opowieść Panny Młodej #6"
Od ślubu mija już rok. Karluk mężnieje z każdym dniem, co powoli zaczyna dostrzegać także Amira. Do dziewczyny zaczyna docierać, że jej mąż nie potrzebuje już jej czasami nadmiernej opiekuńczości i sam powoli przejmuje rolę protektora. Tymczasem ród Halgalów, któremu nie udało się odbić Amiry, nie może dłużej pozyskiwać ziem przez układ małżeński. Zbliżająca się zima zmusza ich do podjęcia drastycznych środków. Ziemię, której nie można kupić, ani pozyskać w pokojowy sposób, należy podbić. Głowa rodu decyduje się zawiązać ryzykowny sojusz i z takim wsparciem ruszyć w bój. Postanawia połączyć napaść z osobistą zemstą na wiosce, która ośmieliła się go znieważyć.


A oto nasz plan dystrybucji obu tytułów:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - tomik dostępny jest w sklepach stacjonarnych Yatta.pl
- wtorek - manga trafia do sklepów komiksowych i empików

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 ... Następny › Ostatni »