Wyniki konkursu instant cosplay Kamisama Hajimemashita

Dodany przez: Urd - 2015-02-03 16:08:22 - 2232 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia! Jesteście niesamowici! Wasze zaangażowanie totalnie przerosło nasze oczekiwania. Wykonaliście kawał świetnej roboty - cieszymy się, że wśród czytelników naszego wydawnictwa jest tylu odważnych, pełnych dystansu i humoru odlotowych ludzi! W związku z tym postanowiliśmy rozdać więcej nagród - ze szczególnym uwzględnieniem pomysłowości i kreatywności. Listę nagrodzonych można sprawdzić na naszym facebookowym profilu.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy wzięli udział! Mamy nadzieję, że następnym razem równie chętnie przyłączycie się do zabawy. Wszystkich nagrodzonych prosimy o wysłanie adresu korespondencyjnego na konkurs@otaku.pl w tytule maila wpisując: "instant cosplay KH" (prosimy do nas pisać z tych samych maili, z których wysyłaliście do nas zdjęcia).

Książę z piekła rodem po raz czwarty

Dodany przez: Urd - 2015-02-02 10:53:05 - 4272 unikalnych wyświetleń;

Sytry na okładce! W końcu doczekał się należytej uwagi, także pod względem fabularnym. Zdecydowana gwiazda czwartego tomu "Księcia Piekieł". Chociaż William, jak na realistę przystało, i tak nie wierzy ani w niego, ani w żadne polskie wydanie komiksu na swój temat, prawdą jest, że tomiki są, można ich dotknąć, powąchać, a co najwazniejsze - przeczytać. Do czego piekielnie gorąco zachęcamy.

"Książę Piekieł" #4
Rozpoczął się wielki sabat! Śmietanka piekielnej arystokracji zgromadzona w jednym miejscu nie może oznaczać niczego dobrego. Zwłaszcza gdy jeden z gości zaczyna głośno wyrażać swoje obawy na temat zagrożenia, jakim dla wszystkich demonów może być potomek Salomona. Oczywiście sam William, aby faktycznie zagrozić i zapieczętować demony, musiałby najpierw w nie uwierzyć, a na to się prędko nie zapowiada…
Poznamy także równie przerażającą co romantyczną przeszłość, jaką skrywa Sytry. Co musiało się wydarzyć, aby zrodzić taką postać?


A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Konkurs instant cosplay z Kamisama Hajimemashita!

Dodany przez: Urd - 2015-01-30 15:28:07 - 2938 unikalnych wyświetleń;

Z okazji ogłoszenia naszej mangowej nowości „Kamisama Hajimemashita” postanowiliśmy zorganizować dla Was zwariowany facebookowy konkurs cosplayowy! Dostajecie od nas czas do końca weekendu, aby wcielić się w postać Nanami lub Tomoe. Wykorzystać możecie wszystko, co wpadnie Wam w ręce – przede wszystkim liczy się Wasza kreatywność! Kto wie – może firanka, patelnia, trochę waty i stary dywan uda się przerobić na wspaniały strój? Do wygrania pierwszy tomik mangi i zestaw przypinek. Satysfakcja z metamorfozy – bezcenna!

ZASADY KONKURSU:
- Technika wykonania i materiały: nieograniczone (od szczotki począwszy, przez prześcieradło, po oponę do malucha – hulaj dusza!). Strój trzeba jednak skonstruować samemu (kupnym kreacjom mówimy NIE!)
- Jedna osoba może zaprezentować JEDNO zdjęcie w kostiumie.
- Zdjęcia należy wysyłać DO KOŃCA WEEKENDU (niedziela godz. 23:59), na adres: konkurs@otaku.pl w tytule wpisując: „cosplay”.

Galeria wszystkich zdjęć zostanie zamieszczona w poniedziałek na naszym profilu i przez 24 godziny internauci będą mogli głosować na najciekawszy cosplay. Konkurs ten powstał z inspiracji twórczością nieocenionej Kairi, której artykuły i porady cosplayowe możecie poczytać choćby w magazynie „Otaku”. Jeśli więc komuś brakuje inspiracji zobaczcie jak podobny błyskawiczny konkurs wyglądał na jej fanpage’u

Przesunięcie premiery Księcia Piekieł

Dodany przez: Urd - 2015-01-29 13:08:15 - 2719 unikalnych wyświetleń;

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że drukarnia nie zdążyła wydrukować na czas czwartego tomu "Księcia Piekieł". W związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę na poniedziałek. Bardzo przepraszamy za to opóźnienie, jednak nic nie możemy na nie poradzić. W tym tygodniu nad naszymi wydaniami zawisła chyba jakaś klątwa, ale mamy nadzieję, że od poniedziałku szczęście wróci do nas w podwójnej dawce razem z Sytrym.

Nakład drugiego tomu mangi No.6 wraca do drukarni

Dodany przez: Urd - 2015-01-28 14:14:18 - 4395 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie na zdjęciu główni bohaterowie "No.6" są smutni. Czemu? Bo zamiast iść do rąk naszych czytelników wracają do drukarni. W związku z błędnym wydrukiem oraz uszkodzeniami obwolut, zwracamy wszystkie tomiki "No.6" do drukarni. Poprawione tomy trafią do nas już pod koniec przyszłego tygodnia i wtedy też będziemy rozsyłać prenumeraty, a manga trafi do sklepów komiksowych i salonów Empik. Przepraszamy za wynikłe opóźnienie, ale nie chcemy by w Wasze ręce trafił produkt wybrakowany.

Kamisama Hajimemashita już za trzy miesiące!

Dodany przez: Urd - 2015-01-22 22:47:48 - 11945 unikalnych wyświetleń;

Tak, dobrze widzicie!
Naszą nowością jest "KAMISAMA HAJIMEMASHITA"! Manga ukazywać się będzie w cyklu dwumiesięcznym, a jej wielka premiera odbędzie się na tegorocznej edycji Pyrkonu!

Nie znacie jeszcze tego tytułu?
Nic nie szkodzi!
Nasza redakcja przygotowała dla Was krótki opis serii:
Nanami Momozono nie ma w życiu lekko, zwłaszcza będąc na utrzymaniu ojca-hazardzisty, który usiłuje spłacić rosnące długi kolejnymi zakładami. W zasadzie ucieczkę nastolatki z domu moglibyśmy uznać za szablonowy przejaw młodzieńczego buntu. Jednak w tej historii to pan tata daje nogę, zostawiając córkę na pastwę dłużników. W jednej chwili dziewczyna trafia na ulicę cały swój dobytek niosąc w małej torbie. Krótko mówiąc od dziewczynki z zapałkami jest biedniejsza o zapałki. Mimo iż ma dość własnych problemów ratuje nieznajomego mężczyznę przed psem. Ten w podzięce postanawia jej pomóc – oferuje, aby zaopiekowała się jego domem. Na koniec całuje skonsternowane dziewczę w czoło. Nanami z braku innych opcji udaje się pod wskazany adres, aby odkryć, że ów „dom” to w rzeczywistości… podupadająca świątynia. Jak się bowiem okazuje nieznajomy nie dość, że sam z niej uciekł, to na dodatek naznaczył dziewczynę jako bóstwo, aby mogła zamiast niego opiekować się świątynią i jej mieszkańcami. Problem w tym, że pewien rezydujący tam przystojny demon, wcale nie ma zamiaru służyć człowiekowi, a już zwłaszcza jakiejś zwykłej uczennicy.

Prenumerata jest już dostępna do nabycia na Yatta.pl.

Dodatkowo, już teraz możemy zdradzić, iż każdy prenumerator, otrzyma od Wydawnictwa drobny upominek do każdej nowo kupowanej prenumeraty. Mamy nadzieję, że uda się nam pozyskać jeszcze więcej materiałów i podobną ofertę rozszerzymy na wszystkie nasze prenumeraty.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 ... Następny › Ostatni »