Prezent dla prenumeratorów mangi Ajin

Dodany przez: Urd - 2016-03-14 15:42:30 - 4142 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień minie czas możliwości zakupu prenumerat na nasze pyrkonowe nowości, czyli: "Ajin", "Fairy Tail", "Highschool DxD", "Log Horizon" i "Golden Time". Jeśli więc jeszcze wahacie się nad zakupem, w tym tygodniu pomożemy Wam podjąć decyzję. Przez cały tydzień będziemy prezentować Wam obwoluty poszczególnych mang i specjalne dodatki dla prenumeratorów.

Na pierwszy ogień idzie "Ajin". Choć jego oficjalna premiera przypada na maj (wtedy trafi do ogólnej sprzedaży), przedpremierowo pojawi się na konwencie Pyrkon 8 kwietnia i w tym samym czasie trafi do prenumeratorów. A teraz najważniejsze - każdy kto wykupi którąkolwiek opcję prenumeraty na ten tytuł otrzyma od nas widoczną obok zakładkę.

Dodatkowo prezentujemy całą obwolutę - wyobraźcie sobie, jak będzie się prezentować w powiększonym formacie i z lakierem wybranym!A jeśli wciąż nie słyszeliście o tym tytule, zachęcamy do zapoznania się z opisem:

"Ajin"
Ajina nie można zabić. Jakich obrażeń by nie doznał, zawsze wraca do swojej ludzkiej postaci, ale człowiekiem nie jest. Pierwsze takie istoty zostały odkryte siedemnaście lat temu i od tamtego czasu stanowią przedmiot zarówno fascynacji, jak i strachu. Poszczególne kraje prześcigają się w badaniach i, eksperymentując na schwytanych przez siebie okazach, pragną odkryć tajemnicę nieśmiertelności. Tylko czy te istoty na pewno są niebezpieczne? Czy zasługują na tak okrutne traktowanie? Co tak naprawdę potrafią i po czyjej stoją stronie? Mało kto się nad tym zastanawia. Jednym z tych nielicznych jest Kei Nagai, który z pewnym sceptycyzmem słucha nauczyciela, gdy ten opowiada o Ajinach na lekcji. Gdy chłopak wraca ze szkoły, myśli pochłaniają go tak bardzo, że wpada pod rozpędzoną ciężarówkę. Ku zdumieniu gapiów przed chwilą jeszcze zmasakrowany Kei w kilka chwil wraca do zdrowia. Jest Ajinem. Przerażony nastolatek szybko zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może ufać. Natychmiast traci wszelkie prawa i staje się zwierzyną, na którą zamierzają polować absolutnie wszyscy.

Prenumeratę na mangę "Ajin" można zamawiać do 20 marca włącznie.

Oblubienica czarnoksiężnika będzie miała anime

Dodany przez: Urd - 2016-03-14 15:31:50 - 6343 unikalnych wyświetleń;

Dobre wieści dla fanów "Oblubienicy czarnoksiężnika"! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tym filmikiem, zamieszczamy trailer do animowanego trzyczęściowego prequela serii. Będzie on opowiadać historię Chise zanim spotkała Eliasa. Premiera w Japonii 13 sierpnia.

Dodatkowo miło nam powiadomić, że domykamy formalności i wiemy już, że pod koniec kwietnia będziemy mogli podać datę wydania trzeciego tomu mangi.

Piąty tom Księcia Piekieł już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-03-11 17:35:45 - 2924 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi piąty tom mangi "Książę Piekieł: Devils and Realist". Wciąż czekamy na informacje z drukarni, ale w przybliżeniu premiera będzie miała miejsce za tydzień. Prenumeratę na ten tomik można zamawiać do końca weekendu. Tymczasem na osłodę nadchodzących wolnych dni, udostępniamy pierwsze strony mangi.

"Książę Piekieł: Devils and Realist" #5
Anioły i demony wciąż próbują przeciągnąć Williama na swoją stronę, ale ten nie pali się do podejmowania żadnych decyzji - w końcu czym są losy Nieba i Piekła, gdy ma się na głowie szkolne egzaminy? Niestety wygląda na to, że sytuacja zmusi młodego Twininga do działania. Wszystko wskazuje na to, że Lucyfer jednak się nie obudzi i zamiast namiestnika, będzie potrzebny nowy władca piekieł. Tymczasem Williama coraz bardziej intryguje przeszłość Dantaliona. Kim był za życia, skoro teraz posiada tak unikalne umiejętności?

Noragami 3 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-03-11 14:44:24 - 4273 unikalnych wyświetleń;

Najnowsze "Noragami" #3 już u nas! Yato zawitał do naszego biura i już leci do prenumeratorów. Informację na temat tego, kto otrzyma limitowaną kartę kolekcjonerską zamieszczamy poniżej. A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi.

"Noragami" #3
Na scenę wkracza bardzo tajemnicza postać - Nora, która okazuje się jeszcze jednym orężem Yato. Bóg-dresiarz nie ma jednak zamiaru korzystać z jej usług. Co więcej, im bardziej Hiyori wypytuje o tę niezwykłą dziewczynkę, tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Nora jest niebezpieczna i dokonała w przeszłości strasznych czynów. Tymczasem Yato coraz bardziej odczuwa ukąszenia Yukine, który nieustannie się buntuje. Zazdrości żywym, a za wszystkie swoje cierpienia obwinia swojego pana. Nie zdaje sobie sprawy, że jego decyzje wystawiają Yato na śmiertelne niebezpieczeństwo...

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły prenumeratę na trzeci tom "Noragami" lub pełną prenumeratę na całą serię;
  • wszystkie osoby, które zamówią trzeci tom "Noragami" w sklepie internetowym Yatta.pl do niedzieli włącznie (decyduje data złożenia zamówienia)
  • wszystkie osoby, które kupią trzeci tom "Noragami" w dniu premiery w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa / Wrocław / Poznań / Szczecin / Gdańsk) - liczba kart dostępnych w tej opcji będzie ograniczona
  • jeżeli do tego czasu nakład kart nie zostanie wyczerpany, kartę otrzymają również osoby, kupujące dowolny tom "Noragami" na stoisku Yatta.pl podczas konwentu Pyrkon (8-10 kwietnia w Poznaniu)

A oto nasz plan dystrybucji
- piątek - rozsyłamy prenumeraty
- sobota - manga jest sprzedawana w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- wtorek - "Noragami" będzie dostępne w sieci salonów empik i innych sklepach komiksowych

Siódmy tom Opowieści panny młodej na wyczerpaniu

Dodany przez: Urd - 2016-03-11 13:25:55 - 2763 unikalnych wyświetleń;

Czytaliście już najnowszy tomik "Opowieści panny młodej" #7? Jeśli dopiero zamierzacie go nabyć, niestety możecie napotkać pewne trudności.

Sprzedaż najnowszego tomiku trochę przerosła nasze przewidywania (oczywiście bardzo się cieszymy!). Chociaż wciąż można nabyć mangę w empikach, resztki nakładu w sklepach komiksowych (internetowych i stacjonarnych) zaczynają się powoli wyczerpywać. Manga oczywiście powróci do sklepów, jednak dopiero z końcem maja. Za utrudnienia przepraszamy.

Ostatni tom mangi Ilegenes już za tydzień

Dodany przez: Urd - 2016-03-10 15:35:10 - 2522 unikalnych wyświetleń;

Już w następny piątek będzie miał premierę ostatni tom mangi "Ilegenes" #5. Wydaje się jakbyśmy wczoraj zaczęli tę serię i już trzeba się z nią żegnać. Dziękujemy za śledzenie przygód naszych bohaterów i mamy nadzieję, że ostatni tom Was nie rozczaruje. A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi.

"Ilegenes" #5
Fon nie jest w stanie znieść okrutnej prawdy, jaką wyjawił mu jego opiekun, doktor Littenber. Nie może pogodzić się z faktem, że jest sztucznym człowiekiem. Dręczy go myśl, że jego tożsamość została zaprogramowana, tak jak jego wspomnienia. Co w takim razie jest w nim prawdziwe? Czy jakaś cząstka jego osobowości jest naprawdę jego? Dlaczego ma realizować cudze ambicje? Czy takie życie w ogóle ma jakiś sens. Fon dochodzi do najczarniejszych wniosków i postanawia popełnić samobójstwo. Czy ta historia skończy się tragedią? Nie przegap ostatniego tomu "Ilegenes"!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 ... Następny › Ostatni »