Już wkrótce drugi tom Monster Musume

Dodany przez: Urd - 2015-10-16 13:57:26 - 4070 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasze ręce trafi drugi tom mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami". W związku z tym udostępniliśmy pierwsze strony komiksu na naszej stronie. Trzeba przyznać, że katalog potwornych dziewcząt, nie dość, że cały czas się powiększa, to w dodatku robi się coraz bardziej kolorowy. Nie przegapcie drugiego tomu!

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #2
Kimihito Kurusu nie prosił się o bycie gospodarzem potwornie ponętnych pannic z gatunku Legendariae. Niemniej jednak w jego domu wciąż przybywa równie pięknych co dziwacznych lokatorek. Jakby sytuacja nie była jeszcze wystarczająco napięta, agentka Smith oświadcza mu, że w celu rozwoju programu wymiany kulturowej, ma poślubić jedną z dziewczyn. Już wkrótce zrobi się bardzo gorąco!

Pożegnanie z Emmą

Dodany przez: Urd - 2015-10-09 16:20:29 - 3763 unikalnych wyświetleń;

Przyszedł czas, żeby pożegnać się z serią bardzo nam bliską. Oddajemy w Wasze ręce dziesiąty, ostatni tom "Emmy". Pięknej historii o miłości przełamującej różnice klasowe, usytuowanej w wiktoriańskiej Anglii, namalowanej piękną kreską Kaoru Mori. Przykro nam się żegnać z tym tytułem, ale mimo wszystko ten piękny komplecik napawa nas dumą. Dziękujemy wszystkim, którzy sięgnęli po ten tytuł. Pozostałych zaś z całego serca zachęcamy do lektury!

"Emma" #10
Nadszedł czas, aby zakończyć historię Emmy. Kaoru Morii w ciepły i delikatny sposób po raz ostatni przeniesie nas w świat angielskich pokojówek, arystokracji i silnych różnic klasowych... chociaż akurat w tym tomie nie będziemy ich odczuwać już tak mocno. Domkną się historie kilku ciekawych bohaterów drugoplanowych, ale przede wszystkim jeszcze raz wrócimy do naszej ulubionej pary. Bo czy nie na to tak długo czekaliśmy? Nie przegapcie miłosnego finału historii Emmy i Williama.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi stronami mangi - Emma uczy się jeździć na rowerze!

Od wtorku tomiki będą dostępne w empikach i sklepach komiksowych - a już teraz można je nabyć w sklepach stacjonarnych Yatta.pl.

Odwiedź nasze stoisko na Japaniconie

Dodany przez: Urd - 2015-10-09 11:59:16 - 4712 unikalnych wyświetleń;

Przybyły nasze konwentowe nowości! Już jutro rozpoczyna się bowiem piąta edycja Japaniconu, na którą wszystkich Was serdecznie zapraszamy! Świeżutkie i pachnące egzemplarze "Jak zostałam bóstwem!?" #3 i "Unbreakable Machine-Doll" #5 czekać na Was będą na stoisku Yatta.pl - koniecznie nas odwiedźcie. To w końcu świetna okazja, żeby zakupić ulubione mangi 10% taniej! Do zobaczenia na Japaniconie!

A tu udostępniamy przykładowe strony:
JZB i UMD.

"Jak zostałam bóstwem!?" #3
Nanami zaczyna zdawać sobie sprawę, że Tomoe wywołuje w niej nieznane wcześniej uczucia. Ciężko jest jej jednak odgadnąć myśli swojego protektora, ponieważ swoim zachowaniem na zmianę sugeruje z jednej strony chłodny brak zainteresowania, a z drugiej troskę i oddanie. Ich relacje zostaną wystawione na próbę, gdy pewien biały wąż wybierze sobie Nanami na narzeczoną. Zwłaszcza że będzie chciał uświadomić dziewczynie prawdziwą, dziką przeszłość chowańca, którego ona tak broni…

"Unbreakable Machine-Doll" #5
Raishin próbuje odkryć tajemnicę przeszłości Frei i jej brata. Wierzy bowiem, że dziewczyna musiała mieć naprawdę dobry powód, żeby próbować go zabić, nawet jeśli robiła to dość nieudolnie. W celu odkrycia prawdy udaje się do ściśle strzeżonego sektoru sierocińca, który jest kluczem do całej zagadki. Jak się okazuje, ktoś zastawił tam na niego pułapkę. Czy uda mu się dotrzeć na Ucztę, do której zostały już tylko godziny?

A oto nasz plan wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- sobota/niedziela - tomiki będą dostępne na konwencie Japanicon w Poznaniu i w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku
- wtorek - tomiki będą dostępne w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Nasze nowości na Japaniconie

Dodany przez: Urd - 2015-10-06 12:53:02 - 5578 unikalnych wyświetleń;

Przybyły nasze konwentowe nowości! Już jutro rozpoczyna się bowiem piąta edycja Japaniconu, na którą wszystkich Was serdecznie zapraszamy! Świeżutkie i pachnące egzemplarze "Jak zostałam bóstwem!?" #3 i "Unbreakable Machine-Doll" #5 czekać na Was będą na naszym stoisku - koniecznie nas odwiedźcie. To w końcu świetna okazja, żeby zakupić Wasze ulubione mangi 10% taniej! Do zobaczenia na Japaniconie!

: JZB i UMD. Pamiętajcie, że na konwencie dostępne będą również wszystkie nowości, które miały premierę w Łodzi.


"Jak zostałam bóstwem!?" #3
Nanami zaczyna zdawać sobie sprawę, że Tomoe wywołuje w niej nieznane wcześniej uczucia. Ciężko jest jej jednak odgadnąć myśli swojego protektora, ponieważ swoim zachowaniem na zmianę sugeruje z jednej strony chłodny brak zainteresowania, a z drugiej troskę i oddanie. Ich relacje zostaną wystawione na próbę, gdy pewien biały wąż wybierze sobie Nanami na narzeczoną. Zwłaszcza że będzie chciał uświadomić dziewczynie prawdziwą, dziką przeszłość chowańca, którego ona tak broni…

"Unbreakable Machine-Doll" #5
Raishin próbuje odkryć tajemnicę przeszłości Frei i jej brata. Wierzy bowiem, że dziewczyna musiała mieć naprawdę dobry powód, żeby próbować go zabić, nawet jeśli robiła to dość nieudolnie. W celu odkrycia prawdy udaje się do ściśle strzeżonego sektoru sierocińca, który jest kluczem do całej zagadki. Jak się okazuje, ktoś zastawił tam na niego pułapkę. Czy uda mu się dotrzeć na Ucztę, do której zostały już tylko godziny?

Nadciąga... PORA NA PRZYGODĘ!

Dodany przez: Naq - 2015-10-02 12:13:42 - 9233 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za Finnem, Jake'iem i resztą mieszkańców Krainy Ooo? Jeśli tak, to możecie szykować się na zupełnie nowe przygody! Przed Wami bowiem jeszcze więcej szalonych pomysłów, odważnych wypraw, pokręconych eksperymentów i patologicznej tendencji do porywania królewien! Będzie zabawa, będzie się działo i znowu kartek będzie mało - na początek szykujemy dla Was nie lada niespodziankę. A nawet dwie! Już w połowie października do sprzedaży trafią nasze nowości:

Adventure Time - Powieść Graficzna #2
Seria powieści graficznych „Adventure Time” powraca w zakręconej i zwariowanej odsłonie! KGK, zrozpaczona faktem, że tak mało gości przyszło na jej urodziny, decyduje się porzucić bycie królewną. Tymczasem komuś innemu bardzo marzy się ten status. Zrządzeniem losu dowiaduje się o tym Magiczny Gość, który wprost uwielbia spełniać wypowiedziane w złym momencie życzenia. I tak KGK wraz z grupą królewien, którym nie udało się wykręcić od przyjęcia, trafiają do środka totalnie pokręconej gry. Czy uda im się przejść wszystkie wyzwania zanim skończy się czas?Adventure Time -
Kalendarz na 2016 rok

Powstały w tajnych laboratoriach Studia JG jest jedynym kalendarzem książkowym z serii "Adventure Time" na świecie! Wydany w formacie A5 z okładką ze skrzydełkami będzie liczył aż 180 kolorowych stron. A co będzie zawierał w środku? Samą epickość - zobaczcie sami:
Rok 2016 to najwyższa pora na przygodę! Bohaterowie popularnego serialu i komiksu „Adventure Time” sprawią, że każdy dzień w szkole będzie ciekawszy! Kolorowy kalendarz, w którym znajdziecie szarady, psychotesty, konkursy, horoskopy, porady, masę ciekawostek z serii i wiele innych niespodzianek, w dodatku przygotowanych z dużą dozą zwariowanego humoru, to niezbędny gadżet każdego fana, bez względu na wiek!

H.P.Lovecraft OGAR oraz Toradora #7 są już u nas!

Dodany przez: Naq - 2015-10-02 11:34:20 - 4700 unikalnych wyświetleń;

Prosto z drukarni przyjechały do nas świeżutkie tomiki naszych jesiennych nowości - 1-tomowej mangi "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" oraz siódmy, najnowszy tom "Toradory" (tym samym zrównaliśmy się z edycją japońską). Obie premiery (razem z edycją zwykłą i limitowaną "No.6" oraz przedpremierowo, dziesiątym tomem Emmy będzie można zakupić na Międzynarodowym Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi, który odbędzie w ten weekend.

"H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania"
Przedstawiamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów prozy H.P. Lovecrafta - mistrza opowieści grozy oraz twórcy mitologii Cthulhu! Jednotomowy komiks "H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania" w adaptacji Tanabe Gou, składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań: "Świątynia", "Ogar" i "Zapomniane miasto". „W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.
Zachęcamy również do zapoznania się z przykładowymi stronami tego komiksu.

"Toradora" #7
Pełen emocji festiwal szkolny dobiega końca. Ale to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji. Zbliżają się bowiem wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego, a główny kandydat nagle kompletnie traci głowę i odmawia kandydatury! Taiga i Ryuuji ponownie będą musieli uknuć sekretny plan i wkroczyć do akcji!
Przykładowe strony tylko czekają, by narobić Wam smaku na cały tomik ;)

A tu tradycyjna rozpiska:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty
- sobota - tomik będzie dostępny w sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie oraz na MFGiK w Łodzi
- wtorek - manga trafi do salonów empik i sklepów komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 ... Następny › Ostatni »