Poznaj finał Kokoro Connect

Dodany przez: Urd - 2014-11-24 14:26:40 - 3140 unikalnych wyświetleń;

Piąty i zarazem ostatni tom mangi "Kokoro Connect" jest już w naszym biurze. Tomiki prezentują się bardzo okazale, zwłaszcza że ostatnia część jest grubsza od pozostałych aż o 48 stron! A dla niecierpliwych załączamy krótką zapowiedź:

Kokoro Connect#5
Zbliża się wielki punkt kulminacyjny! Piątka przyjaciół zdana na łaskę nieobliczalnego Powoja musi znaleźć sposób, aby zapanować nad własnymi pragnieniami. Wyzwalane w najmniej odpowiednim momencie żądze mogą doprowadzić nie tylko do zranienia uczuć najbliższych, ale nawet nieodwracalne zniszczyć KBK. Jedni się poddają i starają odizolować od świata, inni z całych sił szukają sposobu, aby zaradzić sytuacji. W międzyczasie wychodzą na jaw głęboko skrywane sekrety, z których nie zdawali sobie sprawy nawet ci, którzy je ujawnili. Czy w takich warunkach możliwe jest, aby Nagase poznała swój prawdziwy charakter? A jak poradzi sobie Inaba, która zostanie zmuszona pokazać swoje prawdziwe oblicze i głęboko skrywane uczucia. Jak się wkrótce okaże, dziewczyna wcale nie jest osobą za jaką była brana do tej pory. Nadchodzi wielki finał emocjonującego eksperymentu!

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga trafi do sieci salonów EMPiK i sklepów komiksowych

Zaległe promki i zgadywanka

Dodany przez: Yanek - 2014-11-20 17:42:16 - 6000 unikalnych wyświetleń;

Zaczniemy od zgadywanki.
Wielokrotnie pytacie się nas o nasz kolejny tytuł. Nie możemy jeszcze powiedzieć wszystkiego, ale oto przedstawiamy symbol, który powinien Was skutecznie naprowadzić na właściwy trop :)Dodatkowo, chcieliśmy przypomnieć, iż na stronie naszego wydawnictwa udostępniamy przykładowe strony mang, które wydajemy. Zależy nam, abyście mogli zapoznać się z naszą ofertą w jak najbardziej przystępnej formie. Jako że niektóre tomiki zostały niechcący pominięte przy tworzeniu tej małej biblioteczki, postanowiliśmy uzupełnić te braki. Jednocześnie, przypominamy iż lada chwila ukażą się kolejne tomy poniższych tytułów.

Emma #5
Stało się. Emma i William ponownie się spotkali i to w dodatku w tak niespodziewanych okolicznościach! Na razie nikt jeszcze nie wie o ich uczuciu, ale jak długo uda im się utrzymać sekret? Tym bardziej, że niektóre osoby z ich otoczenia powoli zaczynają domyślać się prawdy...

Powrócą także wspomnienia sprzed lat. Poznamy historię miłości rodziców Williama, dzięki czemu łatwiej nam będzie zrozumieć ich skomplikowany związek. Swoją prawdziwą twarz pokaże również ojciec narzeczonej Williama, wicehrabia Campbell. Niestety, oznaczać to będzie tylko nowe kłopoty...
Demon Maiden Zakuro #7
Zakuro i jej koleżanki z Ministerstwa ruszają na kolejną misję! Tym razem będą próbowały wyjaśnić sprawę tajemniczych zniknięć, których ofiarą padają młode uczennice z ekskluzywnej szkoły. W tym celu wszystkie nasze demonianki będą zmuszone udawać... panienki z dobrego domu! Oczywiście o Susukihotaru i bliźniaczki nie musimy się martwić, ale jak z etykietą i dobrymi manierami poradzi sobie Zakuro?
Kokoro Connect #4
Yui dowiaduje się, że jest obiektem westchnień swojej... koleżanki. Czy tego rodzaju znajomość może okazać się sposobem na wyleczenie jej lęku przed mężczyznami?
Tymczasem Koło Badań nad Kulturą ponownie pada ofiarą szatańskich zamysłów Powoja. Czy i tym razem uda im się wyjść cało z tej okrutnej próby?

Japoński magazyn ARIA ponownie wspomina o nas na twitterze

Dodany przez: Urd - 2014-11-19 16:07:23 - 9733 unikalnych wyświetleń;

Trochę szkoda było nam wracać z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jak się jednak okazało, nasza wizyta nie przeszła w Japonii bez echa. Japoński magazyn "ARIA" ponownie wspomniał o nas na swoim Twitterze. Bardzo podobały się im nasze materiały promocyjne i kolekcjonerska karta z "No.6". A oto tłumaczenie wpisu:

"Odwiedzili nas w biurze właściciele Studia JG, które właśnie wydało polską wersję „No. 6”!
Sprezentowali nam papierową torebkę i mini grafikę (autorstwa Hinoki Kino!) - te same niespodzianki przewidziano dla czytelników z okazji wydania mangi, która ukazała się w Polsce całkiem niedawno, bo­­­ 25 października! Są wspaniałe!"

Jest nam niezwykle miło!

Spice & Wolf#8 już w sklepach

Dodany przez: Urd - 2014-11-17 15:09:16 - 4019 unikalnych wyświetleń;

Właśnie kończymy rozsyłać prenumeraty najnowszego tomu "Spice & Wolf". Trzeba przyznać, że ze wszystkich dotychczasowych ósma okładka jest chyba najbardziej pogodna i optymistyczna, w sam raz na zimne jesienne wieczory.

Spice & Wolf#8
Lawrence i Horo decydują się pomóc Elsie, która zamiast uciekać, postanawia stawić czoła spiskowcom. Zmyślna wilczyca wpada na zuchwały plan uratowania miasta. Wychodzi z założenia, że skoro wszyscy mieszkańcy zdają się czekać na cud, należy im go dostarczyć. Tym razem jednak niepowodzenie misji może skończyć się czymś o wiele gorszym niż utratą kupieckiej reputacji. Jak naszym bohaterom uda się wybrnąć z tej kabały? Kolejnym przystankiem ich podróży będzie równie niespokojne miejsce. Mimo to Lawrence i Horo nie będą chcieli opuszczać go zbyt pospiesznie. Podążając śladami legend i plotek, liczą że dowiedzą się czegoś więcej o tajemniczej, rodzinnej wiosce, z której pochodzi wilczyca. Tymczasem w zajeździe, w którym się zatrzymali, pokój wynajmuje dziwna, zakapturzona postać, wyraźnie interesująca się wędrownym kupcem. Jak ocenić, czy to wróg, czy przyjaciel?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- środa - manga trafi do sieci salonów EMPiK i sklepów komiksowych

Kolejny tomik mangi Loveless trafił do sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2014-11-14 11:54:47 - 4929 unikalnych wyświetleń;

Lada moment w Wasze ręce trafi trzeci tom mangi "Loveless"! Tak prezentują się błyszczące egzemplarze, które właśnie dotarły do nas z drukarni. A o czym będziecie mogli przeczytać w środku?

"Loveless"#3
Relacje między Ritsuką a Sobim coraz bardziej się komplikują. Żołnierz Lovelessa chce za wszelką cenę bronić swojego podopiecznego, narażonego na ciągłe ataki wroga. Jednocześnie nie może wyjawić mu informacji na temat Siedmiu Księżyców, ponieważ przysiągł Seimeiowi, że będzie milczał. Nieoczekiwanie Ritsuce udaje się jednak znaleźć źródło informacji na własną rękę. Zdobyta w walce zaszyfrowana wiadomość staje się kluczem do odkrycia tajemnicy morderców jego brata. Czy jednak Ritsuka będzie w stanie tę szansę odpowiednio wykorzystać? Zwłaszcza że wszystko wskazuje na to, iż Seimeia i Siedem Księżyców łączyły o wiele bardziej skomplikowane stosunki, niż z początku przypuszczał…

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek- rozsyłamy prenumeraty
- sobota i niedziela - mangę będzie można zakupić we Wrocławiu na konwencie Hall of Games
- poniedziałek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- wtorek - manga trafi do sieci salonów EMPiK i sklepów komiksowych

Drugi tom GTTB właśnie do nas zawitał

Dodany przez: Urd - 2014-11-12 11:54:42 - 5067 unikalnych wyświetleń;

Tadaaam! Tak oto prezentują się egzemplarze drugiego tomu przezabawnej mangi opowiadającej o pracy małej wytwórni gier. A na zaostrzenie apetytu zamieszczamy krótki opis.

"Giga Tokyo Toy Box"#2
Studio G3 przyjęło do zespołu projektowego Momo Momodę, a co za tym idzie w wytwórni przybył jeszcze jeden niepoprawny marzyciel. Wybuchy twórczego optymizmu dziewczyny, jak również jej niegasnący zapał, aby tworzyć najwspanialsze gry na świecie, coraz częściej rozbijają się jednak o mur rzeczywistości. Chociaż Tsukiyama stara się jak może, aby zdobyć fundusze na nowe projekty, większość czasu Studio G3 poświęca programując drobne gry na telefon czy filmiki do salonów pachinko. Pewnego dnia trafia się jednak zupełnie niesamowita okazja – duży projekt na najnowsze konsole. Gdzie jest haczyk? Grę musieliby opracować we współpracy z inna wytwórnią. Czy Tenkawa będzie w stanie iść na aż tyle kompromisów? W końcu tym razem na przeszkodzie nie stoi jedynie budżet czy cenzura wiekowa, ale kompletnie odmienna wizja obcego zespołu. Dodatkowo, zapalona do pracy Momoda również nie podda się bez walki i zrobi wszystko, aby w nowej grze nie zabrakło całej duszy Studia G3.

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - manga będzie dostępna w sieci salonów EMPiK i sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 ... Następny › Ostatni »