Haganai #4 - okładka i strony przykładowe

Dodany przez: Naq - 2015-06-22 15:49:50 - 3953 unikalnych wyświetleń;

Wszystkich fanów serii "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" ucieszy zapewne, że na początku przyszłego tygodnia na sklepowe półki trafi czwarty tomik mangi! Żeby umilić Wam czas oczekiwania, prezentujemy Wam okładkę oraz początkowe strony, które możecie przeczytać na naszej stronie.
Poniżej zaś załączamy zapowiedź nadchodzącej części.

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #4
Klub nieudaczników nie daje za wygraną! Tym razem złotym sposobem zdobycia przyjaciół, będzie wspólne pisanie opowiadania sztafetowego. Pomysł zdaje się być fantastyczny i względnie bezpieczny, jednak pamiętajmy, że sukces literacki wymaga współpracy Yozory i Seny. Cóż, to nie może się dobrze skończyć… Ale koniecznie sprawdźcie co powstało z połączonych, nieraz sprzecznych sił tej wybuchowej mieszanki społecznych wyrzutków. Poza tym to zaledwie pierwsza z kilku desperackich prób, jakich podejmą się bohaterowie w tej odsłonie!

Uzupełniliśmy też strony przykładowe do tomu drugiego oraz trzeciego.

*Zapowiedzi na lipiec wrzucimy w dniu jutrzejszym.

KONKURS - wygraj podwójną wejściówkę na KPOP Party Warsaw

Dodany przez: Urd - 2015-06-17 18:05:29 - 22562 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z zapowiedzią, na naszym facebookowym profilu przygotowaliśmy dla Was bardzo prosty konkurs, w którym będziecie mogli wygrać podwójne zaproszenie na KPOP PARTY WARSAW, podczas którego wystąpi zespół SAGA! Wystarczy, że do jutra, do północy udostępnicie news na swojej facebookowej tablicy. Spośród osób biorących udział w konkursie wylosujemy jedną osobę i w piątek ogłosimy zwycięzcę. Idealny sposób żeby rozpocząć wakacje!

5 lipca, Klub Hybrydy w Warszawie, start o godzinie 17:00. Jedna z największych kpopowych imprez w Polsce – Kpop Party Warsaw. Gość specjalny imprezy, zespół SAGA, już po raz drugi wystąpi w naszym kraju.

Sam zespół określa swoją muzykę, jako nowoczesny elektropop, będący mieszaniną muzyki zachodniej z azjatyckim popem. W skład zespołu wchodzi koreańska wokalistka Ramy, drugi wokal w postaci Kevina z Chin oraz Rio – DJ/producent z Japonii. Grupa śpiewa przede wszystkim po chińsku, ale również po japońsku, koreańsku oraz po angielsku(zwłaszcza podczas trasy europejskiej). Do tej pory SAGA występowała już w Chinach, Indonezji i Europie, w dalszych planach znajduje się także Kora i Japonia. Ich debiutancka płyta „Saga No Border World Tour Euro Mix”, składa się z utworów śpiewanych w języku chińskim, natomiast mająca niedawno premierę anglojęzyczna wersja piosenki „Together”, która zapowiada pierwszy światowy singiel oraz album.

Niezła mieszanka, prawda? Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zaprasza organizator imprezy Crazy Penguin oraz SAGA UNITY Poland. Więcej informacji: https://www.facebook.com/crazypenguinpl?_rdr

Pokonkursowa galeria okładek

Dodany przez: Urd - 2015-06-17 17:58:36 - 23492 unikalnych wyświetleń;

Odpowiadając na wasze prośby opublikowaliśmy na naszym facebookowym profilu nagrodzone prace z konkursu "Okładka marzeń", ogłoszonego w 54 numerze "Otaku". Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Wasze prace były naprawdę wspaniałe!

Cztwarty tomik Unbreakable Machine-Doll już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2015-06-17 10:48:55 - 1944 unikalnych wyświetleń;

Najnowsza odsłona "Unbreakable Machine-Doll" właśnie przyjechała do nas z drukarni. W świecie mechanosztuki fabuła pędzi jak rozpędzony pociąg - w końcu to przeddzień Uczty! Zanim dotrą do Was prenumeraty, zawsze możecie zaostrzyć sobie apetyt czytając początkowe strony, które dla Was udostępniliśmy.

"Unbreakable Machine-Doll" #4
Do Uczty pozostał już tylko jeden dzień. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta - niektórzy będą starali się wyeliminować przeciwników jeszcze przed oficjalnym starciem. Tymczasem Freja kontynuuje niezdarne próby wyeliminowania Raishina. Ten zaś, widząc jej wysiłki, stara się dowiedzieć prawdziwych motywów jej działania i odkryć przeszłość, zarówno tajemniczej dziewczyny, jak i jej brata, Lokiego. Śledztwo w tej sprawie doprowadza Raishina do mrożącego krew w żyłach odkrycia.

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Dodatkowo przypominamy, że kilka miesięcy temu jeszcze raz uruchomiliśmy sprzedaż serii "Kokoro Connect" i "Vassalord" - obecnie w empiku dostępne są trzecie tomiki obydwu mang. Gorąco polecamy!

Już wkrótce kolejna odsłona Jak zostałam bóstwem!?

Dodany przez: Urd - 2015-06-15 17:47:20 - 6724 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Tak oto prezentują się okładki kolejnych tomów "Jak zostałam bóstwem!?". Która z nich podoba się Wam najbardziej? My nie możemy się zdecydować. Tymczasem w wydawnictwie praca nad nowym tomikiem wre - w końcu premiera już tuż tuż, bo na początku lipca.

Przykładowe strony najnowszej odsłony Unbreakable Machine-Doll

Dodany przez: Urd - 2015-06-12 12:16:16 - 3236 unikalnych wyświetleń;

Wszystkich fanów serii "Unbreakable Machine-Doll" ucieszy zapewne, że już w przyszłym tygodniu, w środę, będzie miała miejsce premiera nowego, czwartego już tomu mangi. Żeby jakoś umilić Wam czas oczekiwania, przygotowaliśmy początkowe strony, które możecie przeczytać na naszej stronie. Poniżej zaś załączamy zapowiedź nadchodzącej części. Do zobaczenia w świecie mechanosztuki!

"Unbreakable Machine-Doll" #4
Do Uczty pozostał już tylko jeden dzień. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta - niektórzy będą starali się wyeliminować przeciwników jeszcze przed oficjalnym starciem. Tymczasem Freja kontynuuje niezdarne próby wyeliminowania Raishina. Ten zaś, widząc jej wysiłki, stara się dowiedzieć prawdziwych motywów jej działania i odkryć przeszłość, zarówno tajemniczej dziewczyny, jak i jej brata, Lokiego. Śledztwo w tej sprawie doprowadza Raishina do mrożącego krew w żyłach odkrycia.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 ... Następny › Ostatni »