Jesienny Festiwal Mangowy - trzecia karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-08 16:12:44 - 215 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z podwójnego wydania "Hanako, duch ze szkolnej toalety. Artbook"! W związku z tym, że Hanako gości już po raz drugi na Festiwalu Mangowym, odwrotna strona karty będzie miała nie srebrną, ale złotą farbę. Skusicie się na cudowną ucztę wizualną?!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

Przy okazji - artbook wydamy w dwóch wersjach: zwykłej oraz specjalnej. Edycja specjalna oprócz twardej oprawy, będzie mieć pokrycie soft touch (zarówno na okładce, jak i obwolucie), selektywnie nałożony lakier, złotą farbę i tłoczenia na okładce, która wyglądem będzie się różnić od okładki miękkiej.

"Hanako, duch ze szkolnej toalety. Artbook"
Przed Wami jedyna w swoim rodzaju, przepiękna kolekcja grafik z mangi "Hanako, duch ze szkolnej toalety". Wybitna kreska mangaczki AidaIro przeniesie Was w magiczne, tajemnicze, a zarazem piękne i niezwykłe miejsca na granicy wymiarów, zachwycając nie tylko fanów serii. W skład zbioru wchodzą przepiękne, duże, kolorowe ilustracje, a także rysunki, szkice i minikomiksy stworzone przez autorkę na różnego rodzaju okazje. Gotowi, aby ponownie zanurzyć się w świecie Siedmiu Tajemnic?

Jesienny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-07 09:56:53 - 267 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Pasożyt"! Jeśli szukacie opowieści z dreszczykiem, ten słynny mangowy horror będzie dla Was idealny!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Pasożyt" 1
Przybyły na Ziemię niespodziewanie, pod osłoną nocy. Wpełzły do domów śpiących ludzi i wdarły się do ich ciał, przejmując nad nimi kontrolę. W ten sposób mięsożerne pasożyty wmieszały się w społeczeństwo, udając zwykłych obywateli i z ukrycia rozglądając się za kolejnymi ofiarami. Zbiegiem okoliczności nastoletni Shin'ichi uniknął potwornego losu, a kosmiczny intruz zdołał przejąć władzę jedynie nad jego ramieniem. Od teraz chłopak i żyjący w jego ciele pasażer na gapę, będą musieli współpracować. Niebezpieczeństwo grozi im bowiem zarówno ze strony ludzi, jak i pozostałych nadnaturalnych istot. W końcu dla innych pasożytów fakt istnienia człowieka, znającego ich tajemnicę, jest nad wyraz niepożądany...

Jesienny Festiwal Mangowy - zaczynamy prezentację kart kolekcjonerskich

Dodany przez: mbloch - 2021-10-06 09:03:26 - 382 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Metamorfozy"! To cudowna opowieść o ponadpokoleniowej pasji, która staje się podstawą przyjaźni między nastolatką a staruszką. Idealna rozgrzewająca serca historia na długie jesienne wieczory!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Metamorfozy" 1
Yuki Ichinoi to 75-letnia kobieta, której po śmierci męża szczególnie zaczęła doskwierać samotność. Pewnego dnia podczas wizyty w księgarni jej wzrok przykuwa manga z gatunku boys’ love. Wiedziona ciekawością kupuje tomik, co nie umyka uwadze Urary Sayamy, nieśmiałej nastolatki, która pracuje w sklepie. Jako że sama jest wielką fanką yaoi, zaczyna rozmawiać ze starszą panią na temat swojego hobby. Jak się okazuje, dziewczynę i staruszkę łączy o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać...

"Seven Deadly Sins" #16 nareszcie jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-10-04 12:29:33 - 191 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Seven Deadly Sins" 16! Jaki obrót przybierze wojna? Poniżej podrzucamy opis tomu oraz rozpiskę dystrybucji.

"Seven Deadly Sins" 16
Zaczyna się prawdziwy koszmar: Dziesięć Przykazań wkracza do walki! Ci elitarni demoniczni wojownicy przez trzy tysiące lat pogrążeni byli w głębokim śnie. Przykazanie Prawdy, Galand, bez większego wysiłku pokonuje Siedem Grzechów Głównych. Czy Gowther uratuje towarzyszy z opresji? Tymczasem do drużyny wreszcie powraca King. Nie pora tracić czas na zwady i miłostki! Ktoś musi uratować Britannię przed zagładą!
Natomiast w bonusowym rozdziale "Sny, które się nie spełnią" poznamy historię dorastania tłamszonej przez tradycję Diane.


Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie, Lesznie i Radomiu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Po deszczu" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-30 12:36:24 - 227 unikalnych wyświetleń;

Drukarnia właśnie dostarczyła nam "Po deszczu" 3. Czy relacja między Akirą a panem Kondo wejdzie na nowe tory? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek tomu.

"Po deszczu" 3
Dorabiająca w restauracji Akira Tachib zakochuje się w swoim przełożonym. Nieoczekiwany zbieg okoliczności sprawia, że dziewczyna jest zmuszona odprowadzić jego synka do mieszkania. Rzut oka na biblioteczkę nieobecnego pana domu wystarcza, by Akira odkryła nieznane jej dotąd oblicze Masamiego Kondo. Nadchodzi jedyne takie lato w życiu siedemnastoletniej dziewczyny.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Więcej informacji na temat pozostałych wrześniowych tytułów i planów październikowych podamy już wkrótce.

"Beastars" #5 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-30 11:34:48 - 268 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera mangi „Beastars" 6. Jak Haru zareaguje na wyznanie Legoshiego? Prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Beastars" 6
Legoshi z pomocą Gohina dociera do bazy Shishigumi, lwiej yakuzy, i po zaciętej walce uwalnia Haru z łap drapieżników. Teraz ma okazję, by wyznać króliczce swoją miłość – albo mroczny sekret dotyczący ich pierwszego spotkania pewnej księżycowej nocy.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »