"Shaman King" 8 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-24 10:54:11 - 84 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce przekażemy w Wasze ręce ósmy tom kultowej mangi "Shaman King"! Jeśli zdecydujecie się zakupić go w Yatta.pl, dostaniecie dodatkowo bonusową obwolutę, zawierającą oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

Tymczasem zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony ze środka tomu!
"Shaman King" 8
Podczas walki Over Soule Rena i Yo ewoluują. W pewnym momencie młody Tao atakuje przeciwnika resztką many, jednak ten stawia zaciekły opór. Który z nich przejdzie eliminacje i uzyska prawo do udziału w głównej części Turnieju Szamanów?

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kartą postaci!

Zbliża się premiera 11. tomu mangi "Podejrzane sekrety"!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-23 11:38:44 - 93 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Podejrzane sekrety" 11! Czy Tatsuhiko zda sobie sprawę z własnych uczuć i odnajdzie Emiru? Tymczasem prezentujemy obwolutę i przykładowe strony!

"Podejrzane sekrety" 11
Tydzień przed rozdaniem dyplomów Emiru zatyka dziurę w ścianie i znika. Tatsuhiko postanawia odszukać sąsiadkę, wykorzystując nieliczne ślady, które za sobą pozostawiła. Tymczasem Emiru spogląda na pewną nieznaną Tatsuhiko osobę i pyta zalotnie: Czekałeś na mnie, prawda?

Przypominamy, że do 24 listopada możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!

"Kroniki przystojnych samurajów!" 4 - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2022-11-23 10:52:22 - 83 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na ostatni tom „Kronik przystojnych samurajów"? Jego premiera zbliża się wielkimi krokami - jak zakończy się przygoda w XVI-wiecznej Japonii? Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi.

„Kroniki przystojnych samurajów" 4
Z upływem czasu Mai zaczyna żywić silne uczucie do Nobunagi… i jak się zdaje – z wzajemnością! Wokół jednak szaleje wojna, a połączone wojska Uesugiego i Takedy stawiają armię Ody w bardzo trudnym położeniu. Jaki będzie wynik tej wojny? I czy jest przyszłość dla Mai i Nobunagi?

Przypominamy, że do 24 listopada możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą z efektem soft touch!

Zbliża się premiera "Noragami" 23!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-22 13:35:15 - 102 unikalnych wyświetleń;

Tom 23. przygodowego shonena „Noragami” już niedługo trafi na sklepowe półki oraz prosto w łapki prenumeratorów! Jak potoczą się losy bogów i ich oręży?

Tymczasem - zapraszamy do lektury początkowych stron!

„Noragami” 23
Yato wciąż próbuje namierzyć ojca, aby odebrać mu swoje boskie regalia. Niestety Yukine wiedziony ciekawością i pragnieniem odkrycia swojej przeszłości, coraz bardziej pogrążą się w pułapkę Zaklinacza. Ale nawet ten nie mógł przewidzieć, jaką moc odkryje w sobie Yukine, a także jakie będzie miało to konsekwencje... Czy Yato zdoła walczyć ze swoim orężem, za który czuje się tak bardzo odpowiedzialny?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Już niedługo "Dorohedoro" 3 - zobacz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-22 10:25:05 - 109 unikalnych wyświetleń;

Już w tym tygodniu premierę będzie miał wyczekany trzeci tom serii „Dorohedoro" ! Ponownie nie zabraknie mocnych wrażeń. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Dorohedoro" 3
Nasi bohaterowie nie odpuszczają w poszukiwaniach tego, który rzucił klątwę na Kajmana. Postanawiają przedostać się do świata czarowników i w przebraniu zinfiltrować obcy wymiar. Nie będzie to jednak bezpieczna wyprawa. Tymczasem Pan En rozpoczyna realizację swojego niezwykłego planu...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z piątego tomu serii "Cicha piosenka o miłości"!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-21 11:37:18 - 102 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miał piąty tom mangi "Cicha piosenka o miłości"! To przesympatyczna opowieść o różnych odcieniach miłości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony oraz obwolutę!

"Cicha piosenka o miłości" 5
Shiho i Aki były przyjaciółkami. Jednak ich relacje uległy drastycznej zmianie, gdy Shiho odeszła z GIRLSS i założyła swój własny zespół o nazwie Laureley. Teraz obie grupy rywalizują ze sobą na przesłuchaniach do koncertu, który ma się odbyć podczas szkolnego festiwalu. Shiho wypada na scenie znakomicie, a tuż po występie mówi Aki, że wie o jej skrytej miłości do Yori...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »