Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 16. tomu Ajina!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-15 12:44:50 - 111 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Ajin” 16! Historia zmierza ku końcowi! Co jeszcze czeka bohaterów? Dowiecie się już niedługo. A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Ajin” 16
Widok postrzelonego Kaito sprawia, że Kei wywo­łuje powódź, przyzywając setki IBM-ów. Sato wykorzystuje zdolność ajinów do dzielenia stanu psychicznego i naśladuje jego manewr. Bazę Iruma zalewają niezliczone czarne duchy.
W jednostce panuje coraz większy chaos. Na miej­sce zdarzenia rusza czołowy badacz ahumanoidów - Ikuya Ogura. Czy prawda o naturze tych nie­zwykłych istot wyjdzie w końcu na jaw?


Przypominamy, że do 19 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci pocztówki!

"Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-14 13:30:44 - 176 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się pierwszy tom naszej letniej nowości - antologii powiązanej z serią "Gdy zakwitnie w nas miłość"! Pora sprawdzić, co słychać u naszych uroczych bohaterek! Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!
"Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1
Yu nie wiedziała, co znaczy kogoś kochać. Toko poznała miłość, dopiero gdy spotkała Yu. Przeszły długą drogę – czasami idąc ramię w ramię, czasami się rozmijając – aż w końcu zrozumiały swoje uczucia, dojrzały i zaakceptowały siebie nawzajem.
Przed Wami wyjątkowa, stworzona przez różnych artystów antologia, która zawiera krótkie opowiastki z życia nie tylko Toko i Yu, ale też pozostałych bohaterów z serii „Gdy zakwitnie w nas miłość”.


Przypominamy, że do 19 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty z efektem soft touch!

"Shaman King" 2 - premiera mangi!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-13 13:45:43 - 176 unikalnych wyświetleń;

Oto przed Wami premiera drugiego tomu mangi "Shaman King"! Kto nie mógł się doczekać?

Tomiki znajdziecie już w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, a nasza ekipa dzielnie pakuje górę prenumerat! Od piątku natomiast będziecie mogli szukać mangi w empikach i innych sklepach z komiksami!

Przypominamy, że jeśli zdecydujecie się na zakup w sieci Yatta.pl (w sklepie internetowym i w stacjonarkach), otrzymacie podwójnie zaobwolutowany tom! Bonusowa obwoluta zawiera oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

"Shaman King" 2
Yo przybywa do Tokio, aby kontynuować swój szamański trening. Poznaje tu Amidamaru, ducha samuraja sprzed sześciuset lat, z którym się zaprzyjaźnia. Niespodziewanie w mieście zjawia się szaman pragnący zagarnąć Amidamaru dla siebie. Yo udaje się odeprzeć atak przeciwnika... jednak co dalej?!

Nadchodzi Seven Deadly Sins 14!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-13 11:15:06 - 120 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 15! Jaki obrót przybierze bitwa z demonami? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!


"Seven Deadly Sins" 15
Oto moc Świętego Skarbu, miecza Lostvayne'a!
Minęły trzy tysiące lat, odkąd demony zostały pokonane i uwięzione. Teraz jednak znowu się przebudziły - i któż stanie im na drodze, jeśli nie Meliodas?
Gdy walka z demonią awangardą wydaje się przegrana, nasz bohater ponownie sięga po swój Święty Skarb!
Lostvayne wibruje od zgromadzonej w nim mocy. Nad Królem Elfów zbierają się czarne chmury... to początek heroicznej Świętej Wojny!


„IM: Wielki Kapłan Imhotep" #6 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-12 14:01:59 - 121 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi „IM: Wielki Kapłan Imhotep" 6! Pora na podróż do Egiptu - co czeka bohaterów w rodzimym kraju Ima? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 6
Imhotep wraz z towarzyszami jedzie do Egiptu, aby odwiedzić główną kwaterę Stowarzyszenia Kapłanów Amona. Gdy bohaterowie podziwiają krajobraz i zwiedzają Kair, ich bagaż niespodziewanie zostaje skradziony! Udaje im się schwytać złodzieja, jednak czym są tajemnicze, czarne znamiona na jego ciele?

"Projekt: cosplay" 2 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-09 11:49:34 - 241 unikalnych wyświetleń;

Już za momencik ukaże się drugi tom "Projektu: cosplay"! To prawdziwa gratka dla amatorów cosplayu i wszystkich otaku!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!

"Projekt: cosplay" 2
Wakana Gojo od dziecka marzy, żeby zostać rzemieślnikiem wytwarzającym tradycyjne lalki hina. Jednak na drodze do celu kapryśny los stawia przed nim zupełnie inne wyzwanie – nastolatek ma uszyć kostium dla klasowej piękności, Marin Kitagawy. Dostał na to... tylko dwa tygodnie! Mimo presji czasu Wakana postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ujrzeć uśmiech Marin!

Uwaga! Przypominamy, że tylko do końca tygodnia możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!