"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 21 oraz "Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-11 13:47:25 - 163 unikalnych wyświetleń;

Uwaga! Dostawa świeżych mang: "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach" 21 i "Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3. Bardziej czekaliście na przygody zadziornej Nagatoro czy sympatycznej Shirayuki?

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 21
Po zakończonych wakacjach Zen wraca do Wistal, gdzie otrzymuje od króla rozkaz przeniesienia się do zamku Wilant. Tymczasem negocjacje przedmałżeńskie Kiki postępują w błyskawicznym tempie, zielarze w Lilias zaś w napięciu oczekują wyników ekspertyzy dotyczącej ich badań nad olin maris. Czy Shirayuki oraz jej współpracownicy osiągną swój cel i wyhodowana przez nich odmiana świecącej rośliny zostanie uznana za nowy gatunek?

"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 3
Nagatoro nie ustaje w walce o to, aby jej starszy kolega stał się najlepszą wersją samego siebie! Tym razem pomoże naszemu bohaterowi poprawić kondycję, a nawet... fryzurę! Ale na tym oczywiście nie koniec - pewnego deszczowego dnia, relacja naszej dwójki ponownie się pogłębi...

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Iruma w szkole demonów" #13!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-10 09:38:09 - 127 unikalnych wyświetleń;

Czas na powrót do demonicznej placówki! Już wkrótce „Iruma w szkole demonów" 13! Jak Iruma poradzi sobie podczas Święta Zbiorów? Prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Iruma w szkole demonów" 13
Pierwszoklasiści ze szkoły dla demonów biorą udział w egzaminie ze sztuki przetrwania zwanym Świętem Zbiorów. Koledzy Irumy zdobywają kolejne punkty w zawrotnym tempie, podczas gdy nasz bohater... jest zajęty jedzeniem?!

Uwaga! Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Log Horizon" LN 9 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-09 13:02:53 - 141 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu oddamy w Wasze ręce 9. tom light novel "Log Horizon"! W tej części akcja przenosi się do Kanami i jej towarzyszy. Tymczasem prezentujemy okładkę i opis tomiku.

"Log Horizon" LN 9
Tym razem przenosimy się na obcy serwer w sam środek Eurazji. To właśnie tam przebywa obecnie Kanami - była przywódczyni Debauchery Tea Party, która wraz ze swoją nową drużyną zmierza na wschód, do Japonii. Dziewczyna głęboko wierzy, że to właśnie tam znajduje się klucz do rozwiązania zagadki Katastrofy, ponieważ tylko w tamtej strefie czasowej zdążono wprowadzić najnowsze rozszerzenie gry. Po drodze Kanami i jej towarzysze napotykają amerykańskiego gracza o imieniu Leonardo. Jak zakończy się ich wielka wędrówka na wschód?

Przypominamy, że do dnia premiery książka będzie dostępna z 25% rabatem!

Niespodziankowy projekt zapowiedziany podczas WFM!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-07 16:58:35 - 483 unikalnych wyświetleń;

Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie podczas festiwalu. Aby jeszcze bardziej umilić ten czas, postanowiliśmy przedstawić Wam nasz najnowszy projekt!

Prezentujemy SJG Kids - markę, w ramach której wydawać będziemy japońską literaturę dziecięcą! Jeśli macie młodsze rodzeństwo lub należycie do fanów mangi, którzy już sami założyli rodzinę, SJG Kids umożliwi Wam podzielenie się z nimi pasją do japońskiej popkultury.

Serię wydań rozpoczynamy od niesamowitej książki "Poupelle z Miasta Kominów". Ta przepięknie zilustrowana, mądra i poruszająca opowieść z pewnością zachwyci również i starszych czytelników.

Pierwsza nowość spod szyldu SJG Kids oficjalną premierę będzie miała już w maju, podczas Warszawskich Targów Książki (26-29.05). Do tego czasu możecie ją natomiast zamówić na Yatta.pl z 15% rabatem i dodatkiem, a do końca Wiosennego Festiwalu Mangowego, wpisując przy zamówieniu kod KIDS, możecie liczyć na dodatkowe 5% zniżki!

Poupelle z Miasta Kominów
W spowitym smogiem Mieście Kominów zjawia się tajemniczy gość. Chociaż większość mieszkańców stroni od dziwnego przybysza, mały Lubicchi wyciąga do niego pomocną dłoń. Tak rozpoczyna się niezwykła opowieść o przyjaźni, nadziei i małym cudzie, który ma miejsce w pewną ciemną halloweenową noc...

Autor: Akihiro Nishino
Gatunek: fantastyka, tajemnica, przygodowy
Ograniczenie wiekowe: 6+
Rozmiar: 210x210mm
Premiera: 26 maja

„Beastars" 8 właśnie dotarło z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-06 12:44:12 - 164 unikalnych wyświetleń;

W krótkiej przerwie od festiwalowego szaleństwa miło nam Was poinformować, że do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików „Beastars" 8. Kolejny raz przeniesiemy się do mrocznej wersji zwierzogrodu!

„Beastars" 8
Życie na Czarnym Rynku nie jest łatwe, szczególnie dla roślinożerców. Jednak Louis czuje, że dla niego nie ma już powrotu do szkolnej rzeczywistości. Legoshi nabiera przekonania, że morderca Tema kryje się wśród uczniów Akademii Cherryton. Jednak zostaje zaatakowany i odkrywa, że nie ma szans z tak potężnym przeciwnikiem. Wraca więc na Czarny Rynek, by prosić o pomoc Gohina. Pod okiem niekonwencjonalnego terapeuty wilk zaczyna swój morderczy trening.

Majowe premiery wydawnicze

Dodany przez: mbloch - 2022-05-05 15:45:40 - 1112 unikalnych wyświetleń;

Jak tam po majówce? Już jutro początek Wiosennego Festiwalu Mangowego, a tymczasem podrzucamy rozpiskę na maj.

Niestety wciąż czekamy na akcept obwoluty mangi "Sposób na pięcioraczki" 7, natomiast pozostałe mangi kwietniowe spłyną do nas w przeciągu najbliższych dni, więc nie umieszczaliśmy ich już na grafice.

Miesiąc otworzy osiem nowych tytułów, a niedługo później premierę będzie miał trzynasty tom mangi "Iruma w szkole demonów", następnie "Metamorfozy" 3, "Projekt: cosplay" 5, "Długo i szczęśliwie?!" 3, "Pasożyt" 3, "Yona w blasku świtu" 17, "Łowca dusz" 3, "IM Wielki Kapłan Imhotep" 9, "Miłość to wojna" 10, "Beztroskie dni" 5, "Shaman King" 6 i "Zapiski zielarki" 4.

Poniżej podajemy terminy, do których minimalnie pozostaną otwarte prenumeraty.

Minimalne terminy zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
Haikyu!! 1
Dorohedoro 1
Kroniki przystojnych samurajów 1
Absolutnie doskonały 1
Ragna Crimson 1
MASHLE 1
Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej 1
Sasaki i Miyano 1
Iruma w szkole demonów 13 - prenumerata do 9 maja
Sposób na pięcioraczki 7 - prenumerata zostanie zamknięta 3 dni po otrzymaniu akceptu (pokazaniu dodatku)
Metamorfozy 3 - prenumerata do 23 maja
Projekt: cosplay 5 - prenumerata do 23 maja
Długo i szczęśliwie?! 3 - prenumerata do 23 maja
Pasożyt 3 - prenumerata do 23 maja
Yona w blasku świtu 17 - prenumerata do 23 maja
Łowca dusz 3 - prenumerata do 25 maja
IM Wielki Kapłan Imhotep 9 - prenumerata do 25 maja
Miłość to wojna 10 - prenumerata do 25 maja
Beztroskie dni 5 - prenumerata do 25 maja
Shaman King 6 - prenumerata do 25 maja
Zapiski zielarki 4 - prenumerata do 26 maja

HAGANAI Nie mam wielu przyjaciół 19 - prenumerata min. do 6 czerwca
WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku 10 - prenumerata min. do 6 czerwca

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »