Niespodziankowa nowość zapowiedziana podczas WFM!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-24 18:53:28 - 513 unikalnych wyświetleń;

Jak się bawicie podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego?

Żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przygotowaliśmy dla Was taką oto gorrrącą zapowiedź. Przed Wami najnowsze dzieło Makoto Shinkaia „Tenki no ko”. Ten trzytomowy seinen z pewnością trafi w serca wszystkich fanów mangi "twoje imię.". Trzymająca w napięciu, wzruszająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia z pewnością pochłonie Was do reszty. Szykujcie się, bo premiera już w lipcu!

W przeciągu godziny w naszym sklepie pojawią się prenumeraty na tę miniserię, a jeśli zdecydujecie się zakupić którąś z nich do poniedziałku (włącznie) i użyjecie kodu promocyjnego POGODA, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

Wy też nie możecie się doczekać?

TENKI NO KO
Szesnastoletni Hodaka Morishima, znudzony życiem na prowincji, postanawia uciec z domu i rozpocząć swoją wielką przygodę w Tokio. Szybko jednak przekonuje się, że samotne życie w metropolii nie jest wcale takie proste. Pieniądze szybko się kończą, głód zagląda do żołądka, a jako nieletni uciekinier ma dość marne szanse na znalezienie pracy. Pewnego dnia Hodaka poznaje Hinę, dziewczynę mającą szczególny dar manipulowania pogodą i razem postanawiają założyć wspólny biznes. Ceremonia ślubna? Wyczekiwany festiwal? Kto nie zapłaciłby za gwarancję bezchmurnego nieba w ważnym dla siebie dniu? Niestety szybko okazuje się, że igranie z siłami natury niesie ze sobą poważne konsekwencje, a za niezwykłą moc dziewczyny trzeba będzie zapłacić wysoką cenę…

Autorzy: Makoto Shinaki, Wataru Kubota
Gatunek: seinen, romans, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 3 (seria zakończona)
Format: A5
Premiera: lipiec
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny

"Magiczny świat Ran" 3 już wkrótce w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-22 17:54:21 - 118 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Wasza ręce trafi kolejna cegiełka - "Magiczny świat Ran" 3 w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Jak poradzi sobie rodzina w obliczu zagrożenia? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Magiczny świat Ran" 3
Katastrofa, której przez tyle lat udawało się zapobiec, stała się rzeczywistością. Przez Wrota przebiły się nieskończone ilości trupich owadów. W ostatniej chwili udało się ewakuować wioskę magów, na którą Shizuka nałożyła potężną barierę, tymczasowo pieczętując przejście. Jednak to tylko kwestia czasu, aż śmiercionośne insekty pokonają przeszkodę i wtargną do świata ludzi. Podczas gdy cała rodzina Ran i wszystkie inne magiczne rody mobilizują się do walki, dziewczyna myśli tylko o jednym - jak uratować owładniętego przez trupiego owada Otaro, którego teraz wszyscy chcą wyeliminować.

Przypominamy, że do dnia premiery manga w edycji zwykłej będzie dostępna z 25% rabatem!

Łowcy smoków #3 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-22 09:57:39 - 159 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Już wkrótce premiera trzeciego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Jakie skutki może przynieść nawiązanie relacji między człowiekiem a smokiem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 3
W trakcie swoich podniebnych podróży załoga statku Quin Zaza natrafia na ogromne stado niewielkich smoków. Łowcy rozpoczynają polowanie, ale w zamieszaniu Takita spada z pokładu prosto na dno kanionu. Po odzyskaniu przytomności zauważa smoczątko, które oddzieliło się od reszty stada. Niespodziewanie dziewczyna i młoda bestia zaprzyjaźniają się...

Szczęście w nieszczęściu już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-04-21 14:04:33 - 198 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi jednotomówka BL „Szczęście w nieszczęściu”! Jak na życie Eiju wpłynie spotkanie boga Yato? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Szczęście w nieszczęściu”
Eiju Yaotomi od dziecka obdarzony był nadzwyczajnym szczęściem, dzięki czemu wiódł idealne, pozbawione kłopotów życie.
Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – szczęście, którego dotychczas doświadczał, znika bez śladu, a jego miejsce zajmuje nadzwyczajny pech.
Zdesperowany Eiju prosi o pomoc napotkany przy drodze posążek Jizo. „Jakoś to będzie!” – myśli optymistycznie, jednak kiedy wraca do domu... zastaje tam obcego mężczyznę! „Jestem bogiem nieszczęścia” – oświadcza nieznajomy. Tym sposobem nasz bohater oraz jego niecodzienny gość zostają współlokatorami!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Nadchodzi „Hanako, duch ze szkolnej toalety" #4!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-21 10:07:57 - 229 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi czwarty tomik mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Pora odkryć kolejne tajemnice Akademii Kamome! A poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 4
Nene i Hanako spotykają na dachu zjawę, której losy były związane z historią Siódmej Szkolnej Tajemnicy. Jednak zagadki z przeszłości nie zostają rozwiązane. Nene zaczyna wątpić, by porozumienie między śmiertelnikami a istotami z INNEGO wymiaru było w ogóle możliwe. Wtedy dostaje propozycję nie do odrzucenia i jej relacja z Hanako zostaje wystawiona na decydującą próbę. W szkole pojawia się też kolejny upiór... Oto czwarty tom historii o Akademii Kamome!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Shaman King" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-20 14:44:46 - 368 unikalnych wyświetleń;

Już podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego przedpremierowo ukaże się pierwszy tom "Shaman Kinga"! Do regularnej sprzedaży trafi on jednak 12 maja - dokładnie w urodziny głównego bohatera! Jeśli zdecydujecie się na zakup tomiku w Yatta.pl, dostaniecie dodatkowo bonusową obwolutę, zawierającą oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!

"Shaman King" 1
Yo Asakura jest szamanem – jednym z nielicznych ludzi, będących w stanie dojrzeć duchy zmarłych. Jako pośrednik między wymiarami posiada szczególne umiejętności, dzięki którym może połączyć swoje siły z wybranym duchem i wykorzystać nabyte w ten sposób moce w walce. Chcąc kontynuować swój trening, chłopak przenosi się do Tokio, by pozyskać jak najwięcej potężnych nadprzyrodzonych sprzymierzeńców. Jednak czas nagli – zbliża się organizowany raz na pięćset lat turniej, podczas którego ważyć się będą losy świata. Czy Yo podejmie wyzwanie i stanie do walki o tytuł Króla Szamanów?

Uwaga! Do dnia premiery manga będzie dostępna z 15% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »