Upominek dla prenumeratorów Highschool DxD

Dodany przez: Urd - 2016-03-17 12:15:18 - 3591 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj w kuszeniu pomogą nam urocze panny z "Highschool DxD". Każdy, kto zamówi dowolną opcję prenumeraty, otrzyma taką panią w prezencie! A przynajmniej jej wizerunek... Dzięki widocznej obok przypince, dziewczyna z piekła rodem będzie mogła być z Wami zawsze i wszędzie.

Poniżej możecie również przyjrzeć się obwolucie pierwszego tomu. Już po tych dwóch obrazkach widać, że nie będzie to zwykłe liceum, a dla naszego bohatera prawdziwa szkoła życia!A jeśli wciąż nie słyszeliście o tym tytule, zachęcamy do zapoznania się z opisem:

"Highschool DxD" #1
Issei Hyodo to typowy facet – marzy mu się własny harem. Niestety, nic nie wskazuje, aby jego życzenie kiedykolwiek miało zostać spełnione, bo chłopak nie grzeszy ani urodą, ani popularnością, a – jak widać – od intensywnego myślenia o sprośnościach dziewczyn nie przybywa. Jakież więc było jego zdziwienie, gdy piękna koleżanka ze szkoły zaprosiła go na randkę. I wszystko szło wspaniale… do czasu. Nagle jego urocza towarzyszka rozłożyła czarne skrzydła i przebiła go włócznią. Jakkolwiek zabrzmi to dziwne, nie warto się śmiercią głównego bohatera zbytnio przejmować. Chwilę potem zostaje przywrócony do życia przez pewną ponętną diablicę, a ta w ramach zapłaty za ratunek czyni go swoim sługą. I w ten oto sposób Issei zostaje wciągnięty w sam środek wojny pomiędzy aniołami, demonami i diabłami. Cóż, z pewnością harem, o którym marzył, nie był aż tak egzotyczny, ale jak się nie ma, co się lubi...

Prenumeratę na mangę "Highschool DxD", a także na tytuły: "Ajin", "Fairy Tail", "Log Horizon" i "Golden Time", można zamawiać do 20 marca włącznie. Przypominamy również, że "Highschool DxD" będzie dostępny w kwietniu tylko dla prenumeratorów i uczestników konwentu Pyrkon. Do ogólnej sprzedaży trafi w maju.

Golden Time z przypinką dla prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2016-03-16 16:01:31 - 3209 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj nadszedł czas na mangę "Golden Time"! Osoby, które zdecydują się na wykup prenumeraty również dostaną od nas prezent. A będzie to widoczna obok urocza przypinka! Czyż chłopcy nie są na niej wprost uroczy? (choć zapewne wzrok panów skutecznie przykuje urocza bohaterka). Kolejna manga autorki znanej i lubianej "Toradory" - tym razem będzie to komedia osadzona w środowisku studenckim.

Zachęcamy do zakupu jednej z opcji prenumerat

Dodatkowo prezentujemy pełną obwolutę mangi - zapewne sala wykładowa widoczna po prawej dla niektórych wygląda aż nazbyt znajomo - są wśród nas jacyś studenci? Z pewnością niektóre sytuacje wydadzą się im aż nazbyt znajome...A jeśli wciąż nie słyszeliście o tym tytule, zachęcamy do zapoznania się z opisem:

"Golden Time"
Banri Tada dostał się na wyższą uczelnię i właśnie ma rozpocząć nowe, wspaniałe studenckie życie! Wyprowadzka od rodziców, koniec z mundurkami, po prostu hulaj dusza, piekła nie ma! Ale nim zacznie swoją wielką przygodę, musi najpierw znaleźć salę, w której odbędzie się spotkanie organizacyjne dla pierwszoroczniaków. Zielony jak szczypiorek na wiosnę chłopak intuicyjnie podąża za studentami, którzy wydają się wiedzieć, dokąd idą. I szybko udaje mu się znaleźć gościa równie nieogarniętego jak on. Jak się okazuje, nowo poznany Mitsuo Yanagisawa wybrał tę uczelnię, aby uwolnić się od zakochanej w nim po uszy dziewczyny – w końcu jak tu zagadywać ponętne studentki, kiedy jakaś maruda łazi za tobą krok w krok? A jest w czym wybierać. Na dzień dobry nasi koledzy spotykają niesamowitą superlasencję, która sunie w ich stronę z bukietem róż. Po czym odrzuca piękne włosy, podnosi zgrabną dłoń... i nokautuje Mitsuo ogromną wiązanką. Z uśmiechem i gratulacjami, oczywiście. Wygląda na to, że nowy kolega Banriego nie jest tak sprytny, jak przypuszczał – jego największa fanka w tajemnicy złożyła papiery na ten sam uniwerek. Cztery lata wspólnych studiów! A gdzie wolność? No gdzie? Ale Banri, choć poniekąd współczuje Mitsuo, sam ma do ukrycia o wiele więcej...

Prenumeratę na mangę "Golden Time", a także na tytuły: "Fairy Tail", "Ajin", "Highschool DxD" i "Log Horizon" można zamawiać do 20 marca włącznie.

Specjalny dodatek dla prenumeratorów Fairy Tail

Dodany przez: Urd - 2016-03-15 17:35:35 - 3956 unikalnych wyświetleń;Nadszedł czas na kuszenie wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się zakupić prenumeraty "Fairy Tail". Nieważne czy zdecydujesz się na jeden, dwa, czy pięćdziesiąt tomów - wszyscy prenumeratorzy otrzymają od nas specjalny dodatek w postaci widocznych obok pocztówek!

Dodatkowo prezentujemy obwoluty dwóch pierwszych tomów. To jak, przyłączycie się do naszej gildii?

A jeśli wciąż nie słyszeliście o tym tytule, zachęcamy do zapoznania się z opisem:

"Fairy Tail"
Jeśli chcesz pozbyć się krwiożerczej bestii, grasującej w Twoim mieście – koniecznie wynajmij do jej usunięcia maga z Fairy Tail. Jeśli chcesz się pozbyć miasta – zrób dokładnie to samo! Choć gildia ta działa po stronie dobra, doniesienia o spustoszeniach, za które są odpowiedzialni, regularnie zajmują pierwsze strony gazet, bulwersując społeczeństwo. Ale Lucy się tym nie przejmuje. Nie wyobraża sobie, że mogłaby wstąpić do innej gildii. Tak – Lucy też jest magiem, ale nie rzuca piorunami, nie sprowadza deszczu ani nie tańczy z wilkami. Zbiera klucze. Przy ich pomocy jest w stanie przywołać z innego wymiaru gwiezdne duchy, które potrafi w różnej mierze kontrolować. Los chciał, że pewnego dnia zostaje uratowana z opresji akurat przez maga ze swojej ulubionej gildii, niejakiego Natsu Dragneela, który obiecuje zabrać ją do siedziby Fairy Tail. I choć wyobrażenia dziewczyny przegrywają konfrontację z rzeczywistością, teraz nie ma już odwrotu. Jej wielka przygoda w świecie magii, miecza i ogoniastej wróżki właśnie się zaczęła…

Prenumeratę na mangę "Fairy Tail", a także na tytuły: "Ajin", "Highschool DxD", "Log Horizon" i "Golden Time", można zamawiać do 20 marca włącznie. Przypominamy również, że drugi tomik "Fairy Tail" będzie dostępny w kwietniu tylko dla prenumeratorów i uczestników konwentu Pyrkon. Do ogólnej sprzedaży trafi w drugiej połowie maja.

Zobacz obwolutę najnowszego Księcia Piekieł

Dodany przez: Urd - 2016-03-15 15:36:31 - 3974 unikalnych wyświetleń;

Dziś drukarnia potwierdziła, że najnowszy tomik mangi "Książę Piekieł: Devils and Realist" przyjdzie do nas w piątek. Tak jak prosiliście zamieszczamy również obwolutę do podglądu. Która grafika podoba Wam się bardziej? Uroczy Salomon czy sielankowy obrazek po prawej?"Książę Piekieł: Devils and Realist" #5
Anioły i demony wciąż próbują przeciągnąć Williama na swoją stronę, ale ten nie pali się do podejmowania żadnych decyzji - w końcu czym są losy Nieba i Piekła, gdy ma się na głowie szkolne egzaminy? Niestety wygląda na to, że sytuacja zmusi młodego Twininga do działania. Wszystko wskazuje na to, że Lucyfer jednak się nie obudzi i zamiast namiestnika, będzie potrzebny nowy władca piekieł. Tymczasem Williama coraz bardziej intryguje przeszłość Dantaliona. Kim był za życia, skoro teraz posiada tak unikalne umiejętności?

Zapraszamy do lektury pierwszych stron mangi.

Monster Musume 4 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2016-03-15 12:01:35 - 3328 unikalnych wyświetleń;

Dotarły do nas śliczne tomiki "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #4. Czy Mero nie wygląda tutaj przeuroczo? Potworna rodzinka się powiększa - jaka pani pojawi się tym razem? Na zachętę udostępniamy pierwsze strony mangi.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #4
Na horyzoncie pojawia się nowa podejrzana postać, która bardzo szybko (i dosłownie) rozpocznie snuć sieć intryg z udziałem naszego bohatera... Niespodziewanie Kimihito zostaje porwany! Tym razem to nie przelewki - czy agentka Smith i jej bojowy oddział Legendariae zdołają uratować bohatera nim będzie za późno? Co tak naprawdę mu grozi? Jakie złowieszcze zamiary ma jego oprawca? Czy potworzyce nauczą się nosić bieliznę? Jak wyglądałby świat, gdyby Papi miała ogon? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym tomie "Monster Musume"!

A oto nasz plan dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty
- środa - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- manga trafi do sprzedaży w salonach empik i innych sklepach komiksowych

Prezent dla prenumeratorów mangi Ajin

Dodany przez: Urd - 2016-03-14 15:42:30 - 4073 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień minie czas możliwości zakupu prenumerat na nasze pyrkonowe nowości, czyli: "Ajin", "Fairy Tail", "Highschool DxD", "Log Horizon" i "Golden Time". Jeśli więc jeszcze wahacie się nad zakupem, w tym tygodniu pomożemy Wam podjąć decyzję. Przez cały tydzień będziemy prezentować Wam obwoluty poszczególnych mang i specjalne dodatki dla prenumeratorów.

Na pierwszy ogień idzie "Ajin". Choć jego oficjalna premiera przypada na maj (wtedy trafi do ogólnej sprzedaży), przedpremierowo pojawi się na konwencie Pyrkon 8 kwietnia i w tym samym czasie trafi do prenumeratorów. A teraz najważniejsze - każdy kto wykupi którąkolwiek opcję prenumeraty na ten tytuł otrzyma od nas widoczną obok zakładkę.

Dodatkowo prezentujemy całą obwolutę - wyobraźcie sobie, jak będzie się prezentować w powiększonym formacie i z lakierem wybranym!A jeśli wciąż nie słyszeliście o tym tytule, zachęcamy do zapoznania się z opisem:

"Ajin"
Ajina nie można zabić. Jakich obrażeń by nie doznał, zawsze wraca do swojej ludzkiej postaci, ale człowiekiem nie jest. Pierwsze takie istoty zostały odkryte siedemnaście lat temu i od tamtego czasu stanowią przedmiot zarówno fascynacji, jak i strachu. Poszczególne kraje prześcigają się w badaniach i, eksperymentując na schwytanych przez siebie okazach, pragną odkryć tajemnicę nieśmiertelności. Tylko czy te istoty na pewno są niebezpieczne? Czy zasługują na tak okrutne traktowanie? Co tak naprawdę potrafią i po czyjej stoją stronie? Mało kto się nad tym zastanawia. Jednym z tych nielicznych jest Kei Nagai, który z pewnym sceptycyzmem słucha nauczyciela, gdy ten opowiada o Ajinach na lekcji. Gdy chłopak wraca ze szkoły, myśli pochłaniają go tak bardzo, że wpada pod rozpędzoną ciężarówkę. Ku zdumieniu gapiów przed chwilą jeszcze zmasakrowany Kei w kilka chwil wraca do zdrowia. Jest Ajinem. Przerażony nastolatek szybko zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może ufać. Natychmiast traci wszelkie prawa i staje się zwierzyną, na którą zamierzają polować absolutnie wszyscy.

Prenumeratę na mangę "Ajin" można zamawiać do 20 marca włącznie.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 ... Następny › Ostatni »