Ajin 7 nadchodzi!

Dodany przez: Naq - 2017-09-14 12:42:00 - 1763 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Ajin" #7. Akcja nabiera prędkości - nadchodzi wielkie starcie! Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Ajin" #7
Sato i jego poplecznicy mordują kolejne osoby z listy. Niewiele brakuje, a ofiarą padłby sam Minister Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej. Zdesperowany rząd usiłuje diametralnie zmienić swoją politykę wobec ahumanoidów. W tym czasie Tosaki, bada przeszłość Sato i odkrywa przerażającą prawdę na temat Bereta. Gdy sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, jedynie Kei Nagai zdecydowany jest walczyć do końca.

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Fairy Tail 11 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-09-12 18:29:30 - 1585 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Fairy Tail" #11. Trwa walka w Rajskiej Wieży - najwyższa pora rozliczyć się z przeszłością Erzy! Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Fairy Tail" #11
Trwa walka w Rajskiej Wieży! Wielki spisek mający na celu wskrzeszenie Zerefa, najpotężniejszego Czarnego Maga w historii, wkrótce może się dopełnić. Erza robi wszystko, by mu w tym przeszkodzić, ale jej dawny kamrat napuszcza na nią grupę skrytobójców Trinity Raven. Tymczasem Rada Magii debatuje nad uruchomieniem potężnej broni, Etherionu, by zniszczyć Rajską Wieżę! Czy magom z Fairy Tail uda się pokonać wroga, zanim Magiczny Krąg Satelitarny zmiecie z powierzchni ziemi całą wyspę?!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem.

Yatta.pl szuka pracowników!

Dodany przez: aszczesniak - 2017-09-12 14:57:11 - 2804 unikalnych wyświetleń;Szukasz pracy? Świetnie się składa! Dołącz do ekipy i pracuj z nami!

Aktualnie otwarte są rekrutacje do działu obsługi klienta oraz do działu IT. Szczegóły każdej z ofert znajdziecie na naszej stronie korporacyjnej.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Premiera mangi OPUS już w tym tygodniu

Dodany przez: Urd - 2017-09-11 16:39:14 - 2178 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, a wraz z nim premiera mangi "OPUS". Satoshi Kon znany jest głównie ze swoich animowanych filmów, ale możemy zapewnić, że manga ta stanowi kumulację wszystkiego, co kochamy w dziełach mistrza. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."OPUS"
Poczytny mangaka właśnie ma zakończyć pracę nad swoim sztandarowym komiksem. Chcąc ubarwić fabułę decyduje się uśmiercić jednego z głównych bohaterów. Okazuje się jednak, że charyzmatyczny Rin nie pozwoli się tak łatwo wyeliminować - kradnie kadr, na którym ma zginąć i wciąga autora do wnętrza mangi! Teraz rysownik musi sobie poradzić wewnątrz groźnej rzeczywistości, pełnej postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności. Jak potoczy się historia, która zaczęła żyć własnym życiem, mieszając przeszłość, przyszłość i wydarzenia z dwóch światów w labiryncie wątków? Czy autorowi uda się z niego uciec?

Satoshi Kon, autor znanych animacji takich jak "Paprika", "Millennium Actress" czy "Perfect Blue", zanim zyskał sławę dzięki swoim filmom, rozpoczął karierę jako utalentowany mangaka. "Opus" to dzieło publikowane w częściach na łamach "Comic Guys" w latach 1995-1996. Po upadku magazynu komiks pozostał przez wiele lat niedokończony. Dopiero po przedwczesnej śmierci autora w 2010 roku, odnaleziono szkice ostatnich stron, co pozwoliło kompletnej historii nareszcie ujrzeć światło dzienne. Jedna z niewielu mang, jakie stworzył Satoshi Kon, nareszcie trafiła do rąk czytelników.


Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 15% rabatem!

Po burzy już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2017-09-11 13:21:19 - 1958 unikalnych wyświetleń;

Właśnie przybyły do nas z drukarni świeżutkie tomiki mangi "Po burzy". Ta jednotomowa historia z gatunku BL na pewno ucieszy nie tylko zagorzałych fanów Shoko Hidaki. Poniżej załączamy opis i plan wysyłek.

"Po burzy"
Sasaki jest młodym mężczyzną, który wiele już w życiu osiągnął. Rozwijając swój talent i realizując marzenia udało mu się zostać szefem firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz. Choć na klientach potrafi zrobić pozytywne wrażenie, w rzeczywistości jest egocentryczny, zarozumiały i gderliwy, a poważne związki wydają mu się zupełną stratą czasu. Pewnego dnia na przyjęciu biznesowym poznaje Okadę - młodego, przystojnego mężczyznę, który od razu wpada mu w oko. Gdy jednak ten proponuje mu nocny clubbing w towarzystwie uroczych pań, Sasaki wie, że będzie musiał się obejść smakiem. A jednak ta noc stanie się początkiem wielkich zmian w życiu młodego projektanta...

Plan wysyłek:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie;
- środa - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

To już ostatni tom Alicji w Krainie Koniczyny

Dodany przez: Urd - 2017-09-08 16:06:19 - 1565 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #7. To już ostatni tom przygód Alicji i Borysa. Oprócz paczki uroczych bohaterów z pewnością będzie nam brakować również tych ślicznych obwolut... Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #7
Nadchodzi wielki finał! Alicja zostaje porwana - czy Kot z Cheshire zdoła w porę ją odnaleźć i uratować? Na jaw wychodzą motywy wszystkich ze stron. Nadszedł czas, aby odkryć, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Czy Alicja zdoła uniknąć śmierci? A nawet jeśli, to czy zdecyduje się opuścić Krainę Koniczyny, gdy jej wspomnienia wrócą? Tyle pytań, a wszystkie odpowiedzi czekają na Was w tym oto ostatnim tomie tej niezwykłej historii!

Przypominamy, że do dnia premiery tomik będzie można zamówić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... Następny › Ostatni »