Opóźnienie Liberty Liberty

Dodany przez: Naq - 2010-09-20 16:58:25 - 9317 unikalnych wyświetleń;

Dzisiejszego dnia dotarła do nas gotowa wersja „Liberty Liberty” jednak po otwarciu paczki z mangą z przykrością stwierdziliśmy, iż drukarnia źle przycięła gotowe tomiki. Poprawiona wersja jest ponownie drukowana i powinna trafić do nas w piątek. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem „Liberty Liberty” będzie można zakupić już podczas Przeglądu Anime organizowanego przez Multikino w Warszawie oraz na konwencie Otakon.

Koniec prac nad Liberty ★ Liberty!

Dodany przez: Yanek - 2010-09-08 12:58:48 - 4332 unikalnych wyświetleń;

Wszystkich oczekujących na "Liberty ★ Liberty!" informujemy, iż komiks przechodzi właśnie ostatnią fazę korekty i do piątku trafi do druku. Tym samym wysyłka komiksu przesunie się na 16 września. Data nie powinna ulec zmianie.

Zapraszamy na wrześniowy Otakon

Dodany przez: Yanek - 2010-09-02 01:19:16 - 16845 unikalnych wyświetleń;

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich fanów naszego magazynu na organizowany przez naszą redakcję konwent "Otakon"! W sobotę, 25 września spotkamy się w Domu Kultury Świt, aby przez cały dzień zgłębiać dwa fenomeny japońskiej kultury.

Będziemy podziwiać męskich, brutalnych i kipiących testosteronem twardzieli - nieważne czy jest to Onizuka, Guts czy samotny ronin przemierzający bezdroża Nipponu - mówimy o prawdziwych mocarnych facetach. Powiemy też o delikatnych, uroczych i rozkosznych niewiastach oraz o wszystkim co słodkie. Nie straszna nam Hello Kitty, idolki czy choćby sama Ami Mizuno albo piąty skład Morning Musume!!!

Uprzedzając liczne pytania, bo już nie możemy się opędzić od telefonów i maili: wejściówki będzie można zamówić TYLKO I WYŁĄCZNIE przez sklep yatta.pl; sprzedaż wejściówek ruszy w sobotę, 4 września o godzinie 18:00. Przypominam, iż w zeszłym roku wejściówki rozeszły się szybciej niż błyskawicznie - dlatego jeśli zamierzacie odwiedzić nasz konwent - sobota 4 września 18:00 na yatta.pl - tatuaż na czole, aby nie zapomnieć i FIGHTO!

Strona konwentu http://otakon.pl, chwilowo nie zachwyca ilością informacji, ale czeka na premierę konwentowej grafiki, nad którą pracuje nasza dobra koleżanka Goku. Od piątku możecie spodziewać się niemal codziennych update'ów dotyczących konwentu. Aktywna jest też strona wydarzenia w serwisie społecznościowym facebook - śledźcie ją, ponieważ tam też pojawiać się będą ważne wiadomości.

Przy organizacji konwentu pomaga nam wspaniała i nieoceniona ekipa stowarzyszenia Animatsuri oraz liczne grono patronów i sponsorów.

4 lata Otaku!

Dodany przez: Yanek - 2010-08-12 04:07:48 - 17253 unikalnych wyświetleń;Dziś o godzinie 12:00 mijają 4 lata od premiery pierwszego numeru magazynu "Otaku"!

W związku z tym jakże podniosłym momentem, pragnę podziękować wszystkim fanom naszego magazynu - zarówno tym którzy są z nami od samego początku jak i tym którzy dołączyli do nas niedawno. Dziękuje też redaktorom, firmom, sklepom, dystrybutorom i konwentom za 4 lata spędzone razem.
Bez Was nie dali byśmy rady realizować tego przedsięwzięcia.

Oficjalne obchody urodzin odbędą się podczas współorganizowanego przez nas i stowarzyszenie Animatsuri "Warszawskim Festiwalu Kultury Japońskiej" w dniu 11 września. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Jednakże aby wyrazić nasze podziękowania w sposób materialny - tylko dziś wszystkie archiwalne numery magazynu Otaku znajdujące się w sprzedaży w sklepie Yatta.pl przeceniliśmy o 30%. Życzymy radosnego uzupełniania kolekcji ;)

Jan "Yanek" Godwod

Hetalia #3: edycja kolekcjonerska na Yatta.pl oraz preordery Liberty ★ Liberty!

Dodany przez: Yanek - 2010-08-09 18:21:28 - 8633 unikalnych wyświetleń;

Dziś rano ruszyła sprzedaż edycji kolekcjonerskiej trzeciego tomu mangi Axis Powers Hetalia. W zestawie przygotowanym przez sklep Yatta.pl, fani znajdą tomik mangi, pudełko w którym można będzie przechować zestaw bądź wszystkie zakupione dotychczas tomy Hetalii, kubek oraz metalowy, tłoczony brelok do kluczy. Ponadto do zestawu dołączona będzie tajemnicza niespodzianka ;) Premiera zestawu zaplanowana jest na 30 września, zamówienia składać można do 3 września lub do momentu wyczerpania asortymentu. Tradycyjnie manga ukaże się w sprzedaży detalicznej najwcześniej po 2 tygodniach od ukazania się edycji limitowanej. Edycję limitowaną można zamówić tylko i wyłącznie w sklepie Yatta.pl;

Trochę w cieniu Hetalii, ale wciąż w pełnym blasku, rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszej mangi Studia JG - "Liberty ★ Liberty!" autorstwa Hinako Takanagi. Premiera przewidziana jest na 6 września. Manga wejdzie do sprzedaży na terenie całej Polski tydzień później.

Premiera na Balconie

Dodany przez: Yanek - 2010-07-21 21:18:01 - 12170 unikalnych wyświetleń;

Podczas chorzowskiego konwentu Balcon odbędzie się premiera pierwszego tomu „Boys of Summer”. Odpowiedzialny za rysunek Hiroki Otsuka oraz scenarzysta Chuck Austen (znany z takich tytułów jak „X-men” czy „Avengers”) stworzyli 200-stronicową komedię obyczajową z elementami ecchi. Pierwszy tomik kosztować będzie 19,90 zł i nabyć go będzie można na stoisku "Otaku".
Do regularnej sprzedaży komiks trafi w pierwszych tygodniach sierpnia. Można go nabyć także za pośrednictwem naszego sklepu mangowego yatta.pl.

"Poznajcie Buda, przystojniaka który właśnie wybiera się na studia. Razem ze swoim kumplem Mannym nie mogą doczekać się przeprowadzki do koedukacyjnego akademika, w którym mają nadzieję spotkać gorące laski i rozpocząć zajęcia praktyczne z wychowania seksualnego... Niestety, początki studenckiego życia nie są najłatwiejsze. Czy na szalonych, zakrapianych alkoholem imprezach można poznać fajne dziewczyny? A może warto zajrzeć na boisko do baseballa? W końcu to tam pojawia się urocza Chrissie..."

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 Następny › Ostatni »