Potworzyce już za tydzień!

Dodany przez: Urd - 2016-03-08 16:38:53 - 2870 unikalnych wyświetleń;

Na początku przyszłego tygodnia w Wasze ręce trafi najnowszy tomik "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #4. Do potwornej ekipy dołącza kolejna specyficzna piękność. Będzie się działo, oj będzie! A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #4
Na horyzoncie pojawia się nowa podejrzana postać, która bardzo szybko (i dosłownie) rozpocznie snuć sieć intryg z udziałem naszego bohatera... Niespodziewanie Kimihito zostaje porwany! Tym razem to nie przelewki - czy agentka Smith i jej bojowy oddział Legendariae zdołają uratować bohatera nim będzie za późno? Co tak naprawdę mu grozi? Jakie złowieszcze zamiary ma jego oprawca? Czy potworzyce nauczą się nosić bieliznę? Jak wyglądałby świat, gdyby Papi miała ogon? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym tomie "Monster Musume"!

DON'T WORRY - BE HAPPY!

Dodany przez: Yanek - 2016-03-07 17:57:24 - 12600 unikalnych wyświetleń;

Już za miesiąc Pyrkon! W tym roku również szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek i premier. Dzisiaj chcielibyśmy zachęcić Was do wspólnej zabawy związanej z uniwersum "Fairy Tail". Na konwencie pojawi się bowiem wielki niebieski pluszak i będzie chciał zaprosić do tańca jak najwięcej osób, które będą przypominały mu postacie z jego świata!

Lubicie cosplayować? Podejmiecie wyzwanie Happy'ego i stworzycie strój z uniwersum "Fairy Tail"! Razem z Wami chcemy stworzyć filmik cosplayowo-taneczny, który wyślemy autorowi tej wspaniałej mangi!


Martwisz się, że nie umiesz tańczyć? Spokojnie, Happy też nie, ale radosne gibanie też zaliczamy. Wątpisz w swoje zdolności cosplayowe? Niech Cię to nie powstrzyma - to zabawa dla wszystkich, którzy chcą przekazać swoje pozdrowienia autorowi mangi - zachęcamy do występu chociażby w najprostszej masce. Ale warto się postarać. Po nakręceniu filmiku wybierzemy najładniejszy naszym zdaniem kostium i nagrodzimy go prenumeratą na dziesięć tomów mangi "Fairy Tail"!

Złap prenumeraty na kolejne tomy Jak zostałam bóstwem!?

Dodany przez: Urd - 2016-03-07 15:23:06 - 5356 unikalnych wyświetleń;

Piąty tomik "Jak zostałam bóstwem!?" już w sprzedaży. Od dziś można też zamawiać prenumeraty na tomy 6-13. Obok możecie zobaczyć japońskie okładki tomików - który podoba się Wam najbardziej? Nas urzekła dziesiątka, ale szczerze mówiąc, one wszystkie są przeurocze.

A gdy już jesteśmy przy grafikach okładkowych. Wielokrotnie dostawaliśmy od Was prośby, aby udostępniać do wglądu nie tylko okładki, ale również całe obwoluty tytułów. Jeśli podzielacie to życzenie, piszcie w komentarzach - jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

Nadchodzi lisi demon - piąty tom mangi "Jak zostałam bóstwem!?" już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-03-04 14:28:01 - 3814 unikalnych wyświetleń;

Tomoe spogląda na nas tajemniczym wzrokiem ze stosu okładek najnowszego "Jak zostałam bóstwem!?" #5. Chociaż trochę smutno się z nim rozstawać, to wiemy, że idzie w dobre ręce - już wkrótce uroczy lisi przekroczy próg Waszego domu. A tymczasem trochę początkowych stron mangi.

"Jak zostałam bóstwem!?" #5
Świątynia Mikage, choć skrupulatnie pielęgnowana przez Tomoe, wciąż świeci pustkami. Co więcej, w okolicy krążą plotki, że jest nawiedzona! Ponoć duch młodej dziewczyny regularnie nawiedza to miejsce... Nanami postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować festiwal, który przywróci opuszczonemu miejscu dawną świetność. Jak się jednak okazuje problemów z przygotowaniami będzie całkiem sporo. W dodatku Tomoe jest coraz bardziej poirytowany faktem, że jego pani przygarnęła drugiego chowańca. Towarzyszy mu również całkiem nowe uczucie - czy to możliwe żeby lisi demon zaczął odczuwać... zazdrość?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- sobota - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku
- wtorek - tomiki będą dostępne w sieci salonów empik i pozostałych sklepach komiksowych

Noragami 3 już w przyszłym tygodniu

Dodany przez: Urd - 2016-03-03 18:01:17 - 4231 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień w Wasze ręce nowy tomik mangi"Noragami" #3. Nowe przygody boga-dresiarza w tym tomiku przybiorą dramatyczny obrót. Przypominamy, że do tego tomiku będzie można otrzymać limitowaną kartę kolekcjonerską - informacje na temat tego, jak ją zdobyć, poniżej. A tymczasem zachęcamy do lektury pierwszych stron mangi.

"Noragami" #3
Na scenę wkracza bardzo tajemnicza postać - Nora, która okazuje się jeszcze jednym orężem Yato. Bóg-dresiarz nie ma jednak zamiaru korzystać z jej usług. Co więcej, im bardziej Hiyori wypytuje o tę niezwykłą dziewczynkę, tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Nora jest niebezpieczna i dokonała w przeszłości strasznych czynów. Tymczasem Yato coraz bardziej odczuwa ukąszenia Yukine, który nieustannie się buntuje. Zazdrości żywym, a za wszystkie swoje cierpienia obwinia swojego pana. Nie zdaje sobie sprawy, że jego decyzje wystawiają Yato na śmiertelne niebezpieczeństwo...

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły trzeci tom "Noragami" w prenumeracie (produkt będzie dostępny do końca lutego) lub pełną prenumeratę na całą serię;
  • wszystkie osoby, które zamówią trzeci tom "Noragami" w sklepie internetowym Yatta.pl do daty premiery (decyduje data złożenia zamówienia)
  • wszystkie osoby, które kupią trzeci tom "Noragami" w dniu premiery w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa / Wrocław / Poznań / Szczecin / Gdańsk) - liczba kart dostępnych w tej opcji będzie ograniczona
  • wszystkie osoby, które kupią dowolny tom "Noragami" na stoisku Yatta.pl podczas konwentu Pyrkon (8-10 kwietnia w Poznaniu) - liczba kart dostępnych w tej opcji będzie ograniczona
Jednocześnie jest nam bardzo przykro, ale "Jak zostałam bóstwem!? #5", które miało do nas dojechać z drukarni z popołudniową dostawą, dotrze dopiero jutro rano.

Mangowe premiery na marzec

Dodany przez: Urd - 2016-03-01 17:04:38 - 3279 unikalnych wyświetleń;

Chociaż pogoda na to nie wskazuje, małymi kroczkami zbliża się wiosna, a wraz z nią nasze marcowe nowości wydawnicze. W tym miesiącu trafi wasze ręce aż osiem naszych wydań. Już w czwartek spodziewamy się dostawy "Jak zostałam bóstwem!?" #5, kolejny trafi do Was świeży tomik "Noragami" #3, Osiem Macek dorzuci kolejną część "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #4. Również w tym miesiącu ukaże się nowy "Książę Piekieł" #5, ostatni już tom mangi "Ilegenes" #5 i pierwszy tom serii "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #1. Do tego dorzucimy również trzeci tom serii "Adventure Time" #3 i nowy numer magazynu "SMASH!" #5. Czy pogoda od razu nie wydaje się ładniejsza?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 ... Następny › Ostatni »