Zobacz jakie tytuły wydamy jeszcze w tym roku

Dodany przez: Urd - 2015-11-06 15:59:08 - 6155 unikalnych wyświetleń;

Witajcie na progu weekendu! Zgodnie z obietnicą możemy potwierdzić, które mangi zostaną wydane przez nas jeszcze w tym roku. Pozostałe tytuły - zwłaszcza te, które dogoniły Japonię i te, które czekały na nowe umowy powrócą po Nowym Roku. Wtedy podamy też więcej szczegółów dotyczących dat ich wydania. Poniżej nie uwzględniamy siódmego tomu "Opowieści Panny Młodej", ale będziemy robić wszystko, żeby trafiła do sprzedaży jeszcze w tym roku, więc trzymajcie kciuki. A zatem:

Premiery listopadowe:
- Kanoko #2
- Bestia #1
- Ilegenes #3
- Servamp #3
- K-on! #3
- No.6 #6
- Otaku #57
- SMASH #4

Premiery grudniowe:
- Adventure Time #3
- Unbreakable Machine-Doll #6
- Jak zostałam bóstwem!? #4
- Noragami #2 - dostępne przedpremierowo w sklepach komiksowych, w empikach od 4.01
- Monster Musume. Codzienność z potworzycami #3 - dostępne przedpremierowo w sklepach komiksowych, w empikach od 4.01

Koniec roku z wielu przyczyn będzie dla nas bardzo ważny. Po pierwsze lada moment czeka nas ogromna przeprowadzka - zapewne relacje z tego transferu będziemy Wam podrzucać na bieżąco. Pod wieloma względami szykują się więc u nas naprawdę duże zmiany i głęboko wierzymy, że ich pozytywne skutki niedługo będziecie mogli odczuć. W 2016 roku zamierzamy powrócić ze zdwojoną siłą, zasypywać Was mangami i zaskakiwać Was tylko pozytywnie!

Dwie szkolne komedie trafią do sklepów już w przyszłym tygodniu

Dodany przez: Urd - 2015-11-05 14:37:59 - 5945 unikalnych wyświetleń;

Już na początku przyszłego tygodnia z drukarni dotrą do nas dwa przezabawne tytuły. Pierwszy z nich to wyczekiwana nowość, pełna humoru komedia szkolna: "Bestia z ławki obok" #1. Druga pozycja to przedstawiciel tego samego gatunku... tyle że w mocno wykręconej i sarkastycznej odmianie - mowa oczywiście o "Uśmiechu Kanoko" #2.
Oczekując na premiery mang zachęcamy do lektury poczatkowych stron: "Bestii" i "Kanoko".

"Bestia z ławki obok" #1
Shizuku Mizutani to uczennica, której w głowie tylko nauka. Wie, że przyjaźnie i szkolne dramaty nie spełnią jej marzeń o dobrze płatnej pracy w przyszłości, dlatego specjalnie o nie nie zabiega. Pewnego dnia dostaje polecenie, aby dostarczyć materiały z lekcji koledze z klasy, który został zawieszony w prawach ucznia. Co tu dużo mówić - Haru Yoshida, to postrach całej szkoły i okolic, a historie krążące na jego temat nadawałyby się na scenariusz horroru. Gdy jednak Yoshida widzi, że Shizuku przyniosła mu notatki, odczytuje to jako gest przyjaźni i... z miejsca się w niej zakochuje. A przynajmniej tak mu się wydaje. Ale co ma począć Shizuku, wiedząc, że tak silnymi emocjami darzy ją bestia z ławki obok?

"Uśmiech Kanoko" #2
Kolejny tom przygód Kanoko - wielkiej obserwatorki, przed którą nie ukryje się żaden mroczny sekret! Tym razem wejdziemy za kulisy planu filmowego, gdzie dziewczyna będzie dorabiać jako statystka. W końcu jeżeli środowisko klasowe było w stanie dostarczyć jej tylu niesamowitych wrażeń, to świat celebrytów jest dla niej niczym raj. Tylu dramatów, zdrad i podstępów w jednym miejscu trudno szukać gdziekolwiek indziej. Nie przegapcie nowego tomu tej jedynej w swoim rodzaju komedii!

Kolejna część opowieści o nieudacznikach już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-11-04 11:16:31 - 3516 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za Klubem Sąsiadów? Grupa wesołych nieudaczników powraca w piątym tomie "Haganai - Nie mam wielu przyjaciół"! Kto wie? Może tym razem uda im się przekonać do siebie innych ludzi? Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać udostępniliśmy na naszej stronie początkowe strony mangi.


"Haganai - Nie mam wielu przyjaciół" #5
Rozpoczęły się wakacje! Idealny czas, żeby wylegiwać się na plaży, pójść w góry, czy jeszcze inaczej spędzać wolne chwile z przyjaciółmi. Oczywiście to Cię nie dotyczy, jeśli jesteś nieudacznikiem z Klubu Sąsiadów. Wtedy nawet wycieczka na basen musi skończyć się katastrofą. W tym tomie więcej czasu poświęcimy też Senie – Kodaka nie tylko odwiedzi ją w domu, ale też będzie miał okazję poznać jej ojca. Szykuje się burzliwa noc w rezydencji Kashiwazakich!

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - manga będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku,
- piątek - tomiki trafią do sprzedaży w sklepach komiksowych i empikach

Noragami 1 i Monster Musume 2 już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2015-10-26 15:40:18 - 2920 unikalnych wyświetleń;

Poniedziałek też może być wesoły, radosny i optymistyczny. Na jakiej podstawie wysuwamy tak śmiałe teorie? Otóż opórcz kalendarza z serii "Adventure Time", który prtezentowaliśmy poniżej, dotarły do naszego biura dwie nasze nowości. Pierwsza z nich to niecierpliwie wyczekiwane "Noragami", a druga to kolejna odsłona mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami".

"Noragami" #1
Gdy jesteś bezdomnym, pomniejszym bóstwem, które ciuła drobniaki w nadziei na wzniesienie własnej świątyni, uczysz się nie przebierać w ofertach. Yato jest właśnie w takiej sytuacji. Jego boski marketing jest równie agresywny, co niewybredny - do tego stopnia, że nasz młody bóg zostawia swój numer kontaktowy nawet na ścianie szkolnej toalety. I tak właśnie, odpowiadając na każdą modlitwę swoich potencjalnych wyznawców, pewnego dnia ścigając zgubionego kota, o mało nie wpada pod autobus. Na pomoc rzuca mu się jednak nastoletnia Hiyori, sama niemalże tracąc życie. Yato decyduje się uratować dziewczynę jednak w konsekwencji Hiyori zyskuje bardzo nietypową przypadłość, a jej życie zmienia się nie do poznania...
początkowe strony.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #2
Kimihito Kurusu nie prosił się o bycie gospodarzem potwornie ponętnych pannic z gatunku Legendariae. Niemniej jednak w jego domu wciąż przybywa równie pięknych co dziwacznych lokatorek. Jakby sytuacja nie była jeszcze wystarczająco napięta, agentka Smith oświadcza mu, że w celu rozwoju programu wymiany kulturowej, ma poślubić jedną z dziewczyn. Już wkrótce zrobi się bardzo gorąco!
początkowe strony.

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku,
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sklepach komiksowych i empikach

Pora na kalendarz!

Dodany przez: Urd - 2015-10-26 14:51:01 - 6065 unikalnych wyświetleń;

O żesz grudzia! Kalendarz! Grubiutki, kolorowy i pachnący dotarł do naszego biura. Lakierowana okładka posiada wygodne skrzydełka, na których znajdują się dodatkowe bigi, umożliwiające zaznaczanie miejsc wewnątrz kalendarza. Już teraz można go zamawiać na stronie Yatta.pl, natomiast od środy będzie dostępny w empikach i sklepach komisowych w całej Polsce.

Adventure Time - Kalendarz na 2016 rok
Powstały w tajnych laboratoriach Studia JG jest jedynym kalendarzem książkowym z serii "Adventure Time" na świecie! Rok 2016 to najwyższa pora na przygodę! Bohaterowie popularnego serialu i komiksu „Adventure Time” sprawią, że każdy dzień w szkole będzie ciekawszy! Kolorowy kalendarz, w którym znajdziecie szarady, psychotesty, konkursy, horoskopy, porady, masę ciekawostek z serii i wiele innych niespodzianek, w dodatku przygotowanych z dużą dozą zwariowanego humoru, to niezbędny gadżet każdego fana, bez względu na wiek!Zobacz okładkę i polski tytuł Tonari no Kaibutsu-kun

Dodany przez: Urd - 2015-10-20 14:29:09 - 4784 unikalnych wyświetleń;

Jak możecie zobaczyć obok, mamy przyjemność zaprezentować Wam oficjalną okładkę mangi "Tonari no Kaibutsu-kun", która w polskim wydaniu nosić będzie tytuł "Bestia z ławki obok". Komiks będzie miał premierę na początku listopada. Przypominamy, że jeszcze do niedzieli będzie można wykupić prenumeratę na ten tytuł i przy okazji sporo zaoszczędzić - zwłaszcza przy prenumeratach zbiorczych.
Zachęcamy również do lektury: początkowych stron.

"Bestia z ławki obok" #1
Shizuku Mizutani to uczennica, której w głowie tylko nauka. Wie, że przyjaźnie i szkolne dramaty nie spełnią jej marzeń o dobrze płatnej pracy w przyszłości, dlatego specjalnie o nie nie zabiega. Pewnego dnia dostaje polecenie, aby dostarczyć materiały z lekcji koledze z klasy, który został zawieszony w prawach ucznia. Co tu dużo mówić - Haru Yoshida, to postrach całej szkoły i okolic, a historie krążące na jego temat nadawałyby się na scenariusz horroru. Gdy jednak Yoshida widzi, że Shizuku przyniosła mu notatki, odczytuje to jako gest przyjaźni i... z miejsca się w niej zakochuje. A przynajmniej tak mu się wydaje. Ale co ma począć Shizuku, wiedząc, że tak silnymi emocjami darzy ją bestia z ławki obok?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 ... Następny › Ostatni »