W ten weekend na czekamy na Was na dwóch konwentach!

Dodany przez: Urd - 2015-11-24 17:10:59 - 1886 unikalnych wyświetleń;

Nadchodzący weekend szykuje się niezwykle ekscytująco - przed nami dwie superimprezy! Po pierwsze, kolejna edycja konwentu Mokon, który rozpocznie się w sobotę i trwać będzie do niedzieli, a po drugie Warszawskie Targi Fantastyki, na które zapraszamy w sobotę! Warszawscy fani będą mieli nie lada dylemat, ale z drugiej strony przy dobrej organizacji można się pokusić o odwiedzenie obydwu wydarzeń. W każdym razie my tak właśnie zamierzamy zrobić.

Co więcej, na stoiskach Yatta.pl będziecie mogli zakupić nasze dwie mangowe premiery. Będą to "Servamp" #3 i "K-ON!" #3, których okładki możecie zobaczyć obok (czyż Lily nie jest absolutnie uroczy?). Do zobaczenia w weekend!

Zobacz jak będzie wyglądać najnowszy SMASH!

Dodany przez: Urd - 2015-11-24 13:34:17 - 2642 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce czwarty numer magazynu "SMASH!"! Najnowsze wydanie trafi do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia. A co czeka na Was w środku?

"SMASH!" #4
Przed Wami kolejny numer magazynu "SMASH!". W tym jesienno-zimowym wydaniu przygotowaliśmy dla Was masę ciekawych artykułów. Będziecie mogli przeczytać recenzję między innymi takich tytułów, jak "Amerykański Wampir", "Fight Club 2", "NailBiter", a także wywiady z twórcami komiksowymi: Karolem "KRL" Kalinowskim, autorem szalenie popularnej "Łaumy" i twórcami komiksu "Lil i Put", którego fragment możecie przeczytać w tym numerze. Ale to nie koniec niespodzianek, wewnątrz zamieściliśmy fragmenty komiksów "Nasz przyjaciel Szatan" oraz "Gravelands", a także dwa wielgachne plakaty.

Trzeci tom K-ON! już tuż tuż

Dodany przez: Urd - 2015-11-20 16:37:31 - 3816 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za dziewczynami z zespołu? W połowie przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi trzeci tom mangi "K-ON!". Jak zwykle pełno w nim humoru i słodyczy. Już teraz zachęcamy do lektury początkowych stron.

"K-ON!" #3
Kolejny tom przygód najsłodszej grupy muzycznej na świecie. Przed dziewczętami ostatni rok nauki w liceum - czy to oznacza koniec dla zespołu? Cóż, z pewnością trzeba to będzie omówić przy herbatce i ciastku. Tymczasem podczas sprzątania sali muzycznej koleżanki dokonują niesamowitego odkrycia!

Trzeci tom Servampa już w przyszłym tygodniu

Dodany przez: Urd - 2015-11-19 13:36:04 - 3493 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży trzeci tom mangi "Servamp". Z okładki patrzy na nas oczywiście uroczy Lily. Jak zwykle udostępniliśmy dla Was również początkowe strony.

"Servamp" #3
Działania Tsubakiego stają się coraz bardziej śmiałe. Za jego sprawą w całym mieście dochodzi do serii zamachów bombowych. Dodatkowo, na scenie pojawia się nowy servamp, jego pan i całkiem nowy front – tajna organizacja, której nienawidzą wszystkie wampiry. W jakiej konfiguracji zawiążą się sojusze na tej wojnie, skoro wszyscy boją się zaufać komukolwiek?

Dodatkowo przypominamy, że jeszcze do jutra można zamawiać prenumeraty trzeciego tomu mangi "K-ON!".

Sprawdź co kryje trzeci tom Ilegenes

Dodany przez: Urd - 2015-11-18 11:52:08 - 3325 unikalnych wyświetleń;

W naszym biurze zagościł najnowszy tomik mangi "Ilegenes" #3. Trzeba przyznać, że akcja zaczyna nabierać rumieńców. Dla tych, którzy nie chcą czekać ani minuty dłużej, żeby ponownie zobaczyć ulubionych bohaterów przygotowaliśmy początkowe strony.

"Ilegenes" #3
Fon jest coraz bliżej rozwiązania zagadki śmierci swoich rodziców. Jednak jego samotne włóczęgi po szarej strefie zaczynają przyciągać zbyt wiele oczu. Chociaż Jake usilnie stara się powstrzymać go przed podjęciem zbyt pochopnych działań, nie jest w stanie całkowicie odwieść go od kontynuowania śledztwa. Ale to nie jest jedyny problem młodego Littenbera. Po poznaniu tajemnicy Esa, postanawia skonfrontować się z Janisem. Czy zdoła zmienić przeznaczenie jego ludzkiej rezerwy?

A oto tradycyjna rozpiska:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku,
- piątek - manga trafi do salonów empik i sklepów komiksowych

Bestia z ławki obok i Uśmiech Kanoko już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2015-11-12 13:33:50 - 5219 unikalnych wyświetleń;

Dziś rano drukarnia dostarczyła nam nakłady dwóch naszych mang. Pierwsza to nasza nowość "Bestia z ławki obok" #1, a druga pozycja to kolejna część przygód wścibskiej okularnicy "Uśmiech Kanoko" #2. Mangi juz zostały wysłane do prenumeratorów.
Oczekując na premiery mang zachęcamy do lektury poczatkowych stron: "Bestii" i "Kanoko".

"Bestia z ławki obok" #1
Shizuku Mizutani to uczennica, której w głowie tylko nauka. Wie, że przyjaźnie i szkolne dramaty nie spełnią jej marzeń o dobrze płatnej pracy w przyszłości, dlatego specjalnie o nie nie zabiega. Pewnego dnia dostaje polecenie, aby dostarczyć materiały z lekcji koledze z klasy, który został zawieszony w prawach ucznia. Co tu dużo mówić - Haru Yoshida, to postrach całej szkoły i okolic, a historie krążące na jego temat nadawałyby się na scenariusz horroru. Gdy jednak Yoshida widzi, że Shizuku przyniosła mu notatki, odczytuje to jako gest przyjaźni i... z miejsca się w niej zakochuje. A przynajmniej tak mu się wydaje. Ale co ma począć Shizuku, wiedząc, że tak silnymi emocjami darzy ją bestia z ławki obok?

"Uśmiech Kanoko" #2
Kolejny tom przygód Kanoko - wielkiej obserwatorki, przed którą nie ukryje się żaden mroczny sekret! Tym razem wejdziemy za kulisy planu filmowego, gdzie dziewczyna będzie dorabiać jako statystka. W końcu jeżeli środowisko klasowe było w stanie dostarczyć jej tylu niesamowitych wrażeń, to świat celebrytów jest dla niej niczym raj. Tylu dramatów, zdrad i podstępów w jednym miejscu trudno szukać gdziekolwiek indziej. Nie przegapcie nowego tomu tej jedynej w swoim rodzaju komedii!

A oto tradycyjna rozpiska:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty
- piątek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku,
- poniedziałek - mangi trafią do salonów empik i sklepów komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 ... Następny › Ostatni »