Wycofujemy cały nakład Monster Musume 7

Dodany przez: Urd - 2016-11-21 15:22:39 - 3131 unikalnych wyświetleń;

Jest nam niezmiernie przykro, ale w związku z tym, że drukarnia pomieszała kolejność stron w najnowszym tomiku "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7 jesteśmy zmuszeni wycofać cały nakład ze sprzedaży. Z defektu zdaliśmy sobie sprawę dopiero dzisiaj, dlatego jeśli ktoś zdążył go zakupić w którymś ze sklepów Yatta.pl, będzie mógł go oczywiście wymienić na poprawny egzemplarz, gdy dotrze do nas poprawiony nakład - będzie to miało miejsce w przeciągu około 10 dni i o przyjściu tomików napiszemy na stronie i fanpage'ach wydawnictwa. Prenumeratorzy nie muszę reklamować swoich tomików, gdy otrzymamy poprawiony nakład, na nasz koszt prenumeraty zostaną wysłane ponownie. Za utrudnienia przepraszamy.

O matko i córko! 7 tom Monster Musume już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-11-18 15:09:43 - 2839 unikalnych wyświetleń;

Atak Potwornych Matek! Do naszego biura wdarły się dzisiaj strasznie piękne panny z mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7 i chociaż broniły się rękami, nogami, odnóżami i ogonami zapakowaliśmy je i wysłałyśmy prenumeratorom. Dokładną rozpiskę zamieszczamy poniżej.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7
Nadeszła chwila prawdy! Jeśli coraz to nowe potworne lokatorki zawsze niosły ze sobą bagaż kłopotów, zamieszania i szalejących hormonów, to tym razem Kurusu będzie musiał się zmierzyć z o wiele potężniejszym żywiołem. W odwiedziny przyjeżdżają bowiem... matki jego podopiecznych! I oczywiście każdej spodobałaby się rola teściowej. Czy zdrowie, psychika i libido naszego bohatera przetrwają tę próbę?

A oto nasza rozpiska dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku;
- wtorek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Mroczne wnętrze - Encyklopedii Adventure Time!

Dodany przez: Urd - 2016-11-17 14:46:56 - 2918 unikalnych wyświetleń;

Uchylamy rąbka mrocznej tajemnicy. Jako że na przełomie listopada i grudnia trafi do sprzedaży "Adventure Time - Encyklopedia" przygotowaliśmy dla Was przykładowe strony ze środka Księgi.

"Adventure Time - Encyklopedia"
Oto przed Wami mroczna, demoniczna Encyklopedia spisana przez Władcę Wszelkiego Zła, Hunsona Abadeera, znanego również jako tata Marceliny Królowej Wampirów. Ten unikatowy zbiór zawiera fragmenty Księgowidła i zaginionych bestiariuszy, zbiory zaklęć, przewodniki po królestwach, magiczne rebusy i zagadki, zakazane rozdziały, ociekające sarkazmem opisy mieszkańców Ooo, a także zabawne dopiski Finna, Jake'a i Marceliny. Strzeżcie się: czytanie tej księgi grozi śmiercią!

Adventure Time - Encyklopedia to wyjątkowe dzieło Martina Olsona, znanego amerykańskiego autora, twórcy scenariuszy komediowych, piosenek, kabaretów, czterokrotnego zdobywcy nagrody Emmy i dwóch nominacji do nagrody Annie. W Polsce znany zwłaszcza z pracy nad scenariuszem do popularnej kreskówki "Fineasz i Ferb". W oryginalnej wersji serialu "Adventure Time" podkłada głos pod Hundsona Abadeera, a jego córka użycza głosu Marcelinie Królowej Wampirów.

Karty z autografem dla fanów "Sherlocka"!

Dodany przez: Urd - 2016-11-15 16:33:35 - 6095 unikalnych wyświetleń;

Mamy dla Was dwie miłe wiadomości!
Pierwsza z nich to premiera drugiego tomu mangi "Sherlock" - dziś nakład trafił do naszego magazynu, a w Empikach i sklepach komiksowych powinien pojawić się do końca tygodnia!
Druga to coś naprawdę wyjątkowego! Po długich rozmowach, z pomocą wydawnictwa Kadokawa, udało się nam przekonać autora mangi "Sherlock" - Jay'a - do stworzenia specjalnej karty z pozdrowieniami dla wszystkich polskich fanów tego tytułu!
Co trzeba zrobić, aby otrzymać ten unikalny rysunek?

    KARTY OTRZYMAJĄ:
  • wszystkie osoby, które zamówiły komplet trzech tomów mangi "Sherlock" w prenumeracie
  • wszystkie osoby, które zamówią prenumeratę na trzeci tom mangi "Sherlock" w sklepie internetowym Yatta.pl
  • wszystkie osoby, które kupią trzeci tom "Sherlocka" w dniu premiery w sklepach stacjonarnych Yatta.pl (Warszawa - Chmielna 10 i Hoża 19 / Wrocław / Poznań / Gdańsk / Szczecin)


Drugi tom mangi Sherlock już w sprzedaży!

Dodany przez: Urd - 2016-11-15 16:04:07 - 2621 unikalnych wyświetleń;

Drugi tom mangi "Sherlock" #2 właśnie trafia do sprzedaży! Tym razem detektyw będzie musiał rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw! Prenumeraty rozesłane, zaś do ogólnej sprzedaży manga trafi w przeciągu dwóch dni - szczegóły poniżej.

"Sherlock" #2
W jednym z gabinetów londyńskiego banku ma miejsce włamanie. Nic nie skradziono, ale na portrecie wiszącym na ścianie namalowano dziwne symbole. Sherlock uważa, że jest to zaszyfrowana wiadomość skierowana do jednego z pracowników banku - Van Coona. Gdy jednak detektyw dociera do jego domu, mężczyzna już nie żyje. Wkrótce pojawiają się również nowe zaszyfrowane pogróżki. Czy Sherlock zdoła złamać kod zanim więcej osób zginie?

A oto rozpiska dystrybucji:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty;
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku;
- czwartek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych

Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-11-10 17:01:53 - 4476 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na listopad. Z wymienionych na infografice mang do sprzedaży trafiły już: "Jak zostałam bóstwem!?" #8, "Loveless" #7, "Miłość wśród kwiatów wiśni" #1. Natomiast wśród szykujących się premier znajdą się: "Sherlock" #2, "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7, "Bestia z ławki obok" #6, "Ajin" #4, "Fairy Tail" #6, "Golden Time" #4, "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1, "Servamp" #7, a na przełomnie listopada i grudnia "Adventure Time - Encyklopedia". Jak możecie zauważyć, nie umieściliśmy w rozkładzie nowego tomiku "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" - niestety okazało się, że otrzymaliśmy niekompletny zestaw materiałów do kolejnego tomu i czekamy na odpowiedź wydawcy w tej sprawie. Jeśli otrzymamy je w przeciągu dziesięciu dni, tomik ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Za niedogodności przepraszamy.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 ... Następny › Ostatni »