Książe Piekieł 9 już niedługo

Dodany przez: Urd - 2016-12-08 16:36:32 - 3460 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi dziewiąty tom mangi "Książę Piekieł" #9. Poniżej prezentujemy pełną obwolutę - tym razem na pierwszy plan wysuwa się Metatron. Na naszej stronie udostępniamy również początkowe strony."Książę Piekieł" #9
William w końcu poznaje sekret Kevina. Co zrobi, wiedząc, że jego kamerdyner jest w rzeczywistości Urielem, aniołem, który tak bardzo skrzywdził go w poprzednim wcieleniu? Atmosfera dodatkowo staje się coraz bardziej napięta przez fakt, że coraz więcej aniołów i demonów zmuszona jest zapaść w sen. Jedną z tych istot jest też najbliższy towarzysz Dantaliona. Czy kandydat na namiestnika piekieł znajdzie nowych sprzymierzeńców?

Przypominamy, że do dnia premiery będzie można zamówić tomik z 25% rabatem!

Trzeci tom mangi Sherlock ze specjalnym dodatkiem

Dodany przez: Urd - 2016-12-07 17:25:27 - 3123 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi już trzeci tom mangi "Sherlock" #3 - co więcej, ta część ma aż 244 strony! Dodatkowo wszystkie osoby, które zakupiły prenumeratę mangi otrzymają od nas specjalne karty kolekcjonerskie z podpisem autora. Jeśli jednak nie zdążyliście zamówić prenumeraty, a chcielibyście upolować ten niezwykły dodatek, możecie go zdobyć kupując komiks w dniu premiery we wszystkich sklepach stacjonarnych yatta.pl. Poniżej prezentujemy zaś pełną obwolutę tomiku i udostępniamy początkowe strony."Sherlock" #3
Sherlocka dręczy nuda. Jakby w odpowiedzi na jego narzekanie, niespodziewanie otrzymuje on pewną informację od tajemniczego człowieka. Ślad naprowadza detektywa na trop zbrodni. Jeśli nie rozwiąże jej w przeciągu paru godzin, zginie zakładnik, przetrzymywany przez zagadkowego informatora. A takich spraw zapowiedział on aż pięć. Rozpoczyna się wielka gra!

Przypominamy, że do dnia premiery będzie można zamówić tomik z 25% rabatem!

Fairy Tail #6 leci do sklepów

Dodany przez: Urd - 2016-12-07 16:33:17 - 2963 unikalnych wyświetleń;

Dziś rozesłaliśmy prenumeraty szóstego tomu "Fairy Tail". Niemal cała gildia patrzy na Was z okładki. Tomik pełen jest akcji i dobrego humoru - w sam raz na zimne wieczory.

"Fairy Tail" #6
Walka z czasem trwa! Rytuał ożywienia Deliory prawie dobiegł końca - czy naszym bohaterom uda się powstrzymać Lyona? Z każdą chwilą topnieje lód, w którym został uwięziony potwór. W pewnym momencie powietrze rozdziera przerażający ryk bestii. Czy Natsu i jego przyjaciele zdołają stawić czoła przeciwnikowi, którego nie zdołała zabić nawet Ur?

A oto plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku;
- piątek - manga trafi do empików i innych sklepów komiksowych

Grudniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-12-06 16:02:11 - 2870 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na grudzień. "Fairy Tail" #6 ma do nas dotrzeć dziś późnym popołudniem, zaś "Bestia z ławki obok" #6 wczoraj wróciła drukarni na reklamacji i powróci do sprzdaży za kilka dni. Wśród pozostałych premier znajdą się: "Golden Time" #4, "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #1, "Sherlock" #3, "Książę Piekieł" #9, "Highschool DxD" #3, "Noragami" #7, "Log Horizon" #3, "Alicja w Krainie Koniczyny" #4, "Oblubienica czarnoksiężnika" #4 i "Servamp" #7.

Encyklopedii Adventure Time i Ajin już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-12-05 14:49:09 - 2142 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas grube tomy "Adventure Time - Encyklopedia" i mroczne egzemplarze "Ajina" #4! Niestety nowa "Bestia z ławki obok" wraca z reklamacją do drukarni, gdzie w przeciągu paru dni poprawione zostaną obwoluty. Poniżej zamieszczamy plan dystrybucji i opisy tomików.

"Ajin" #4
Sato organizuje spotkanie ajinów i wyjawia im swoje przerażające plany względem ludzkości. Nie wszyscy podzielają jego poglądy, ale "Beret" nie zamierza z nikim w tej kwestii negocjować. Tymczasem Kei w końcu znajduje miejsce, w którym może zaznać spokoju. Do czego jednak będzie się musiał posunąć, aby ochronić swój azyl?

"Adventure Time - Encyklopedia"
Oto przed Wami mroczna, demoniczna Encyklopedia spisana przez Władcę Wszelkiego Zła, Hunsona Abadeera, znanego również jako tata Marceliny Królowej Wampirów. Ten unikatowy zbiór zawiera fragmenty Księgowidła i zaginionych bestiariuszy, zbiory zaklęć, przewodniki po królestwach, magiczne rebusy i zagadki, zakazane rozdziały, ociekające sarkazmem opisy mieszkańców Ooo, a także zabawne dopiski Finna, Jake'a i Marceliny. Strzeżcie się: czytanie tej księgi grozi śmiercią!

Adventure Time - Encyklopedia to wyjątkowe dzieło Martina Olsona, znanego amerykańskiego autora, twórcy scenariuszy komediowych, piosenek, kabaretów, czterokrotnego zdobywcy nagrody Emmy i dwóch nominacji do nagrody Annie. W Polsce znany zwłaszcza z pracy nad scenariuszem do popularnej kreskówki "Fineasz i Ferb". W oryginalnej wersji serialu "Adventure Time" podkłada głos pod Hundsona Abadeera, a jego córka użycza głosu Marcelinie Królowej Wampirów.

A oto plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku;
- środa - tomiki będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Czas na badanie!

Dodany przez: Yanek - 2016-11-30 18:02:14 - 3654 unikalnych wyświetleń;


Jak co roku, zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych czytelników, klientów oraz fanów o wypełnienie krótkiej ankiety.

Jej wypełnienie powinno Wam zająć nie więcej niż pięć minut, a dla nas stanowić będzie niewyobrażalną pomoc w planowaniu rozwoju Studia JG i Yatty w nadchodzących latach.

Ankieta jest anonimowa, ale na jej zakończenie można dopisać swój adres email. W ramach podziękowania za Wasz czas, po zakończeniu ankiety (7 grudnia), nasz system wskaże dwie osoby, które otrzymają od nas karty podarunkowe o wartości 50 zł.

Liczymy na Was!
Ekipa Studia JG i Yatta.pl

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 ... Następny › Ostatni »