Ajin 6 już niedługo

Dodany przez: Urd - 2017-05-08 14:35:59 - 1687 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi kolejny tom mangi "Ajin" #6. Fabuła w końcu uchyla rąbka tajemnicy - dowiadujemy się co nieco o przeszłości Izumi. Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Ajin" #6
Kei i Ko zawierają nieoficjalną umowę z Tosakim i tym samym łączą siły z Komitetem Nadzoru nad Ajinami. Wszystko po to, aby powstrzymać chore zapędy Sato, który terroryzuje cały kraj. W ośrodku szkoleniowym Nagai w końcu znajduje odpowiedź na pytanie, czemu jego IBM posiada własną, w dodatku tak krwiożerczą wolę. Niestety prawda wcale nie przypada mu do gustu...

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić tomik z 25% rabatem!

Zobacz jak bawiliśmy się z Happym rok temu

Dodany przez: Urd - 2017-04-26 15:57:36 - 14576 unikalnych wyświetleń;

Minął już rok od premiery mangi "Fairy Tail", a my wybieramy się na kolejny Pyrkon już z dziewiątym tomem! Również rok temu wspólnie z Wami nagraliśmy filmik dla autora tej niezwykłej mangi, tańcując w najlepsze z niebieskim kocurem. Częściowo pokazywaliśmy go już na jednym z naszych paneli, ale dziś udostępniamy Wam go w pełnej okazałości. Mamy nadzieję, że pomoże Wam się wprawić w odpowiedni nastrój przed weekendem.

Zdobądź przypinkę z Happym na Pyrkonie

Dodany przez: Urd - 2017-04-26 15:39:23 - 2017 unikalnych wyświetleń;

W tym roku ponownie będziecie mogli spotkać na Pyrkonie naszą uroczą maskotkę! Aye! Aye! Happy będzie krążył po konwencie w piątek i sobotę. Ale nie z pustymi rękami! Będzie miał dla Was specjalne ulotki - pokazując je na stoisku Yatta.pl, do zakupu dowolnego tomiku "Fairy Tail" otrzymacie limitowaną przypinkę z naszym niebieskim kotkiem. Warto więc zatrzymać się przy naszym futrzaku. A żeby wprawić Was w odpowiedni nastrój, jeszcze dzisiaj udostępnimy Wam filmik, który Happy nagrywał z Wami rok temu!

Pyrkonowe promocje!

Dodany przez: Urd - 2017-04-26 15:23:10 - 1700 unikalnych wyświetleń;

W ten weekend koniecznie odwiedźcie stoisko Yatta.pl! Tylko tam będziecie mogli zakupić nasze mangowe nowości i załapać się na limitowane zakładki. Oprócz premier, mangi wszystkich wydawnictw będą u nas miały 10% rabatu. Dodatkowo, jako że w tym roku nasze wydawnictwo będzie obchodzić 10 urodziny, postanowiliśmy w ramach bonusu do zakupów powyżej 75 zł dorzucić numer magazynu "Otaku" lub "SMASH!", a przy przekroczeniu 130 zł dodatkowo otrzymacie od nas ogromniastą torbę! Zapraszamy na nasze stoisko!

Zobacz jakie nowości przygotowaliśmy na Pyrkon

Dodany przez: Urd - 2017-04-26 14:37:44 - 2598 unikalnych wyświetleń;

Pyrkon już w ten weekend, a my przygotowaliśmy dla Was aż osiem nowości! W związku z tym czas na małe podsumowanie. Przypominamy, że kupując wymienione tu tytuły na naszym stoisku otrzymacie od nas specjalne zakładki (dostępne do wyczerpania zapasu). Jeśli zaś chodzi o prenumeraty, to prócz komiksów H.P. Lovecraft KOLOR z innego wszechświata i Dziewczynka w Krainie Przeklętych, które dostarczone zostaną do nas bezpośrednio na konwent, wszystkie prenumeraty już zostały rozesłane. Otrzymaliśmy również potwierdzenie z drukarni, że "Fairy Tail" #9 także dostaniemy już na Pyrkon (zatem prenumeraty zostaną rozesłane już po weekendzie). Koniecznie odwiedźcie nasze stoisko!

ERASED Miasto, z którego zniknąłem #1
29-letni Satoru Fujinuma posiada niezwykłą umiejętność – potrafi na chwilę cofnąć się w czasie. Przytrafia mu się to mimowolnie, na moment przed tym, jak ma wydarzyć się coś złego. Jeśli w przebłyskach powtarzających się scen zdoła wyłapać jakąś nieprawidłowość, jest w stanie zapobiec tragedii. Pewnego dnia zostaje zamordowana jego matka. Przerażony Satoru próbuje wymusić cofnięcie i niespodziewanie przenosi się osiemnaście lat wstecz. Pierwsze ogniwa łańcucha zdarzeń, które doprowadziły do tej tragicznej śmierci, okazują się pochodzić z okresu, gdy bohater miał jedenaście lat. Wtedy to w jego rodzinnej miejscowości porwano i zabito dwie dziewczynki i chłopca. Satoru, uwięziony w dziecięcym ciele, będzie musiał rozwiązać mroczną zagadkę i zapobiec tragicznym wydarzeniom.

JA, SAKAMOTO #1
Czy to ptak? To samolot? Nie, to Sakamoto! Nie słyszeliście o nim? Elegancki! Skromny! Z klasą! To znakomity uczeń, który z każdej opresji wyjdzie z obronną ręką. Ręką, którą przy okazji zamaszyście odrzuci kosmyki swoich idealnych włosów z nieskazitelnego czoła. To suma wszystkich bohaterów, kumulacja w loterii wspaniałości i Boże Narodzenie w kalendarzu urody! Dziewczyny piszczą na jego widok, faceci go nienawidzą i są gotowi zrobić wszystko, aby się na nim odegrać. Oto nieustraszony przystojniak w okularach, który wdycha powietrze i wydycha zarąbistość. Przed Wami najzabawniejsza, najdoskonalsza, a zarazem najbardziej przerysowana parodia mang o życiu japońskich licealistów jaką świat widział!

MANHOLE #1
Środek dnia. Z kanału na środek ulicy wychodzi nagi, zakrwawiony człowiek. Kilka chwil później wymiotuje krwią na przechodnia i pada martwy. Podczas autopsji okazuje się, że miał w sobie nieznaną odmianę tropikalnego pasożyta. Prowadząca śledztwo para detektywów ustala, że mężczyzna był przed śmiercią przetrzymywany i prawdopodobnie, specjalnie zakażony. Tymczasem podobne symptomy zaczynają pojawiać się u obryzganego krwią przechodnia. Okazuje się, że tajemnicza choroba jest przenoszona przez kontakt z krwią i niektóre insekty. Miastu zaczyna grozić epidemia, a wszystkie wskazówki kierują śledczych do mrocznych zakątków podziemnych, miejskich labiryntów.

RESET
W mieście zaczyna dochodzić do serii samobójstw. Okoliczności tych zdarzeń wydają się jednak bardzo podejrzane, gdyż wszystkie ofiary mieszkały na tym samym osiedlu. Przed śmiercią zarejestrowali się do gry komputerowej zwanej „Dystopia”, w której zabija się swoich sąsiadów. Przecież cyfrowa śmierć nie dzieje się naprawdę, czyż nie? Ale gdy gra zaczyna zbytnio naśladować rzeczywistość uczucia takie jak złość, nienawiść, czy okrucieństwo stają się bardzo realne. Ktoś świetnie się bawi, mieszając ludziom w głowach. A gdy doprowadza do tego, że ich życie nie ma już sensu, jedyną słuszną odpowiedzią wydaje się być – reset.

LOG HORIZON West Wind Brigade #1
Po tym jak wypuszczono nowy dodatek do MMORPG „Elder Tale”, wszyscy zalogowani gracze zostali wciągnięci do świata do złudzenia przypominającego ten, który znali z gry. Bez możliwości powrotu. Poznajcie historię znaną Wam po części z light novel, ale opowiedzianą z perspektywy Soujirou Sety, mistrza gildii West Wind Brigade. Ale czujcie się ostrzeżeni – rozszerzenia znanych historii potrafią bezpowrotnie wciągać...

MOTHER'S SPIRIT #1
Ryoichiro Tsutsuzuki to 27-letni pracownik dziekanatu Uniwersytetu Kojo. Pewnego dnia spotkał go niezwykły zaszczyt - został wybrany, aby przyjąć pod swój dach bardzo specyficznego studenta, który przybył do Japonii z plemienia Ruta, zamieszkującego odległy, odcięty od cywilizacji wyspiarski kraj. Postawiony przed faktem dokonanym Ryoichiro szybko przekonuje się, że Qaltaqa - bo tak na imię ma jego nowy współlokator - nie tylko nie rozumie po japońsku, ale nawet po angielsku. Nie brak mu jednak zapału i okazuje się bardzo ponętnym...yyy... znaczy się... pojętnym uczniem. Egzotyczny przybysz szybko robi furorę na uczelni, jednak sam Qaltaka... "lubić najbardziej Ryoichiro" - co wyniknie z tej niezwykłej wymiany kulturowej? Oto ciepła, przezabawna historia, która uczy kochać ludzi całą duszą!

DZIEWCZYNKA W KRAINIE PRZEKLĘTYCH
W świecie podzielonym przez okrutną klątwę mała dziewczynka imieniem Siva została porzucona w lesie zamieszkałym przez przeklęte istoty. Przed niechybną śmiercią ratuje ją tajemniczy rogaty mistrz, który bierze dziecko w opiekę. Czy jednak długo będzie mógł chronić Sivę, jeśli nawet jego dotyk może zarazić dziewczynkę złym czarem?

H.P. Lovecraft KOLOR z innego wszechświata
"Gdy przybyłem w te strony, by dokonać oględzin terenu pod planowaną zaporę, powiedziano mi, że nad tutejszymi wzgórzami i dolinami ciąży straszliwa klątwa".

Zanim przeklęte pustkowie w Arkham zyskało swoją niechlubną nazwę, stało tam dobrze prosperujące gospodarstwo prowadzone przez rodzinę rolników. Pewnego dnia w ziemię tę uderzył meteoryt. Naukowcy nie mogli nadziwić się niezwykłej strukturze znaleziska, które nie przypominało żadnego znanego minerału, a w nocy jarzyło się dziwnym blaskiem. W końcu meteoryt zaczął się kurczyć i zniknął. Ale następstwa jego obecności zmieniły okolicę w miejsce, o którym po latach ze strachem wspominać będą tylko nieliczni.


Manhole i Reset już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-04-26 13:32:29 - 2342 unikalnych wyświetleń;

Fani twórczości Tetsuya Tsutsui zapewne ucieszy wiadomość, że dwie mangi jego autorstwa już do nas dotarły z drukarni. Tak prezentują się tłuściutkie tomiki "Manhole" #1 "Reset". W weekend oficjalna premiera, natomiast prenumeraty już kończymy pakować. Każdy, kto zakupi tomik na Pyrkonie otrzyma do nas w gratisie taką oto zakładkę (oczywiście do wyczerpania zapasów, więc nie zwlekajcie zbyt długo).

MANHOLE #1
Środek dnia. Z kanału na środek ulicy wychodzi nagi, zakrwawiony człowiek. Kilka chwil później wymiotuje krwią na przechodnia i pada martwy. Podczas autopsji okazuje się, że miał w sobie nieznaną odmianę tropikalnego pasożyta. Prowadząca śledztwo para detektywów ustala, że mężczyzna był przed śmiercią przetrzymywany i prawdopodobnie, specjalnie zakażony. Tymczasem podobne symptomy zaczynają pojawiać się u obryzganego krwią przechodnia. Okazuje się, że tajemnicza choroba jest przenoszona przez kontakt z krwią i niektóre insekty. Miastu zaczyna grozić epidemia, a wszystkie wskazówki kierują śledczych do mrocznych zakątków podziemnych, miejskich labiryntów.

RESET
W mieście zaczyna dochodzić do serii samobójstw. Okoliczności tych zdarzeń wydają się jednak bardzo podejrzane, gdyż wszystkie ofiary mieszkały na tym samym osiedlu. Przed śmiercią zarejestrowali się do gry komputerowej zwanej „Dystopia”, w której zabija się swoich sąsiadów. Przecież cyfrowa śmierć nie dzieje się naprawdę, czyż nie? Ale gdy gra zaczyna zbytnio naśladować rzeczywistość uczucia takie jak złość, nienawiść, czy okrucieństwo stają się bardzo realne. Ktoś świetnie się bawi, mieszając ludziom w głowach. A gdy doprowadza do tego, że ich życie nie ma już sensu, jedyną słuszną odpowiedzią wydaje się być – reset.

A oto nasza rozpiska sprzedaży:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - niedziela - tomiki będą dostępne na konwencie Pyrkon w Poznaniu (do każdego tomiku będzie dodawana zakładka - do wyczerpania zapasu), a także w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawskim Centrum Popkultury, Gdańsku i Szczecinie (będzie dostępna bardzo ograniczona ilość zakładek)
- po weekendzie majowym tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych,

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 ... Następny › Ostatni »