Log Horizon ze specjalnym dodatkiem

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 15:56:32 - 3175 unikalnych wyświetleń;

Trochę to trwało, ale nareszcie możemy Wam udzielić wszystkich informacji na temat kolejnego tomu light novel "Log Horizon" #2. Z powodu wysokich kosztów licencji, musieliśmy wstrzymać się z drukowaniem kolorowych stron w pierwszym tomie, ponieważ nie chcieliśmy "zapobiegawczo" podnosić ceny tomiku. Rozważaliśmy opcję drukowania rozkładówek zbiorczo w co drugim tomie, ewentualnie osobno w formie bookletu dołączonego do tomu drugiego. Po przeanalizowaniu wyników sprzedaży pierwszego tomu postanowiliśmy jednak zamieszczać kolorowe rozkładówki w każdym tomie (kolorowe ilustracje z pierwszej części zostaną włączone do tomu drugiego).

Premiera drugiego tomu będzie miała miejsce mniej więcej za tydzień, gdyż w ostatniej chwili autor zażyczył sobie zmiany na obwolucie. Przepraszamy za opóźnienie i mamy nadzieję, że książka Was nie zawiedzie - po wprowadzeniu do świata w pierwszej części, fabuła nabiera niesamowitych rumieńców!
"Log Horizon" #2
Po uratowaniu Serary i wydostaniu się z Susukino, bohaterowie wracają do Akiby. Choć nie minęło wiele czasu od momentu, gdy ją opuścili, w mieście zdążyły zajść bardzo niepokojące zmiany. Działalność poszczególnych gildii, nakierowana wyłącznie na własny zysk, najmocniej zaczęła odbijać się na niezrzeszonych i nowicjuszach. Doszło do tego, że początkujący gracze są wykorzystywani do niewolniczej pracy, a wśród mieszkańców dominują nastroje apatii i zrezygnowania. Shiroe decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić sytuację w Akibie. Ale czy jedna osoba jest w stanie coś zdziałać?

Smok i Tygrys w książkowej odsłonie - Toradora Light Novel

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 14:44:11 - 5056 unikalnych wyświetleń;

Przyczajony tygrys, ukryty smok - nareszcie do nas dotarli! Pierwszy tom "Toradora Light Novel" #1 pakuje się do wysyłki. Przypominamy, że wydanie zawiera połączony pierwszy i drugi tom (plus spin-off: "Legenda szczęścionośnego Tyciego Tygrysa"). Taiga groźnie zerka na Was ze środka tomiku, jednocześnie odsłaniając wachlarz kolorowych stron, których w tym tomie jest aż 16!

"Toradora Light Novel" #1
Kwiecień. Płatki wiśni tańczą na wietrze. Nowa klasa. Ryuuji Takasu, zwykły chłopak pokarany przez los wzrokiem mordercy spotyka niziutką, niepozorną Taigę Aisakę, która okazuje się postrachem całej szkoły, krwiożerczym Tycim Tygrysem. Życie Ryuujiego zmienia się raz na zawsze, gdy przez przypadek poznaje sekret dziewczyny. Tak rozpoczyna się ich wspólna walka o zdobycie serc swoich ukochanych. Problem w tym, że zawsze pogodna, lecz trochę dziwna Minori Kushieda i wzorowy uczeń Yuusaku Kitamura nie stanowią najłatwiejszych celów w tej miłosnej kampanii!

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - książka będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- poniedziałek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Fairy Tail 4 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-08-19 16:42:40 - 3211 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na przygody bohaterów swojej ulubionej gildii? Już wkrótce premiera czwartego tomu mangi "Fairy Tail" #4! Jak się Wam podoba obwoluta nowej części? Autor na skrzydełku narzeka trochę, że nie bardzo wie co Natsu robi z rękami. Jak dla nas miksuje jakiś skoczny kawałek. Jak zwykle udostępniamy również początkowe strony.
"Fairy Tail" #4
Na piętrze siedziby Fairy Tail stoi tablica, do której dostęp ma zaledwie pięcioro członków gildii. Znajdują się na niej bowiem najtrudniejsze zlecenia klasy S, na które wybrać mogą się tyko najpotężniejsi. Ale jak pamiętacie pewien ognisty mag ma poważne problemy, żeby usiedzieć na tyłku... Natsu wykrada supertrudne zlecenie i wraz z Lucy i Happym wyruszają na przeklętą wyspę, by zdjąć ciążącą na niej klątwę. Bardzo szybko okazuje się, że misja zdecydowanie wykracza poza ich kwalifikacje. Ale stało się, klamka zapadła - nie ma już odwrotu! Czy naszym bohaterom uda się wypełnić zadanie? Lub chociaż ujść z życiem?!?

HAGANAI 8 - zobacz co nowego w klubie nieudaczników

Dodany przez: Urd - 2016-08-17 14:29:18 - 2248 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8. Tomik jak zwykle wypełniony jest po brzegi zwariowanym humorem - jak można zobaczyć na obwolucie - fani mangi "Dragon Ball" będą mieli wiele okazji do radości. A ten aparacik w rękach Seny, również nie znalazł się przypadkiem... Nie przegapcie ósmej części! Jak zwykle udostępniamy również początkowe strony.
"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8
Okres egzaminów semestralnych to czas bardzo trudny nawet dla normalnych nastolatków. W przypadku nieudaczników z Klubu Sąsiadów sprawa jest jak zwykle o wiele bardziej skomplikowana. Kodaka będzie próbował wygospodarować sobie jak najwięcej wolnego czasu na naukę, ale jak można podejrzewać - nie będzie mu dane tak po prostu chłonąć wiedzy. Tymczasem na horyzoncie pojawi się przebojowa zakonnica o bardzo... nietypowym charakterze. Jak zwykle nie zabraknie absurdalnych sytuacji, zwariowanego humoru, gołego dyrektora (!) i... a co tu robi Son Goku?!?

Loveless i jego żołnierz już niedługo w akcji!

Dodany przez: Urd - 2016-08-16 16:36:18 - 2548 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi szósty tom mangi "Loveless". Atmosfera jeszcze bardziej się zagęszcza, coraz więcej sekretów wychodzi na jaw - jak potoczą się losy Ritsuki? Najbardziej ciekawych zachęcamy do lektury początkowych stron.
"Loveless" #6
Seimei odwiedził swój dom i postawił matce ultimatum. Ta jednak odmawia zabicia Ritsuki. Co więcej, postanawia chronić go za wszelką cenę... choćby miało to oznaczać, że będzie więzić chłopaka. Tymczasem nieobecność Ritsuki w szkole zaczyna budzić niepokój wychowawczyni i Hawatari. Dziewczyna radzi nauczycielce, aby szukała pomocy u Sobiego. Po której jednak stronie opowie się żołnierz Lovelessa, gdy odkryje prawdę na temat śmierci Seimeia?

Monster Musume 6 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-12 15:37:01 - 2827 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo szósty tom mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6. Jak widać na obwolucie króluje Rachnercia. A do naszej ekipy dołącza nowa potworna pannica, na której widok Miia mdleje z przerażenia. Zaciekawieni? Zapraszamy zatem do lektury początkowych stron.
"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6
Wychodzi na jaw, kto pisał listy z pogróżkami. Okazuje się, że to nikt inny, tylko... wysłanniczka samej śmierci! W dodatku oświadcza, że przybyła po duszę jednego z mieszkańców tego najbardziej międzygatunkowego domostwa w mieście. O kogo może chodzić? Czyja godzina właśnie wybiła? Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności - Kurusu zdaje sobie sprawę, że przy takiej ilości goszczących u niego potworzyc, do końca miesiąca może im nie wystarczyć jedzenia. Wraz ze swoimi nietypowymi towarzyszkami wyrusza zatem w miasto (i w las) na poszukiwanie tanich zapasów. To dopiero będzie wyzwanie!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 ... Następny › Ostatni »