HAGANAI 8 już do was leci

Dodany przez: Urd - 2016-09-09 13:09:18 - 1920 unikalnych wyświetleń;

Dostaliśmy już poprawione tomiki "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8 i wysyłamy je do prenumeratorów. Klub nieudaczników już wkrótce podzieli się z Wami swoimi nowymi problemami. Gotowi na kolejną porcję absurdalnego humoru?

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8
Okres egzaminów semestralnych to czas bardzo trudny nawet dla normalnych nastolatków. W przypadku nieudaczników z Klubu Sąsiadów sprawa jest jak zwykle o wiele bardziej skomplikowana. Kodaka będzie próbował wygospodarować sobie jak najwięcej wolnego czasu na naukę, ale jak można podejrzewać - nie będzie mu dane tak po prostu chłonąć wiedzy. Tymczasem na horyzoncie pojawi się przebojowa zakonnica o bardzo... nietypowym charakterze. Jak zwykle nie zabraknie absurdalnych sytuacji, zwariowanego humoru, gołego dyrektora (!) i... a co tu robi Son Goku?!?

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

Wrześniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-09-08 13:24:42 - 3205 unikalnych wyświetleń;

A oto nasze wrześniowe plany wydawnicze! Jak widzicie dla formalności na infografice znalazły się również: - "Fairy Tail" #4, który premierę miał wczoraj - "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8, którego nakład zmuszeni byliśmy odesłać do drukarni, ale ma przyjść do nas jutro, - "Golden Time" #3 i "Log Horizon LN" #2, które również są w druku od sierpnia, a które drukarnia obiecuje dostarczyć nam na początku przyszłego tygodnia. Oprócz tych pozycji, w tym miesiącu możecie spodziewać się następujących mang: "Bestia z ławki obok" #5, "Ajin" #3, "Highschool DxD" #3, "Książę Piekieł" #8 i "Noragami" #6. Do planu powraca również wyczekiwana "Oblubienica czarnoksiężnika" #3, której kolejne tomy ukazywać się będą w cyklu trzymiesięcznym.

Oto czwarta odsłona Fairy Tail

Dodany przez: Urd - 2016-09-07 10:58:25 - 2139 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas tomiki "Fairy Tail" #4. Pod koniec trzeciego tomu Erza wpadła w spore kłopoty - czy uda jej się wyjść z nich bez szwanku? Zapraszamy do lektury!

"Fairy Tail" #4
Na piętrze siedziby Fairy Tail stoi tablica, do której dostęp ma zaledwie pięcioro członków gildii. Znajdują się na niej bowiem najtrudniejsze zlecenia klasy S, na które wybrać mogą się tyko najpotężniejsi. Ale jak pamiętacie pewien ognisty mag ma poważne problemy, żeby usiedzieć na tyłku... Natsu wykrada supertrudne zlecenie i wraz z Lucy i Happym wyruszają na przeklętą wyspę, by zdjąć ciążącą na niej klątwę. Bardzo szybko okazuje się, że misja zdecydowanie wykracza poza ich kwalifikacje. Ale stało się, klamka zapadła - nie ma już odwrotu! Czy naszym bohaterom uda się wypełnić zadanie? Lub chociaż ujść z życiem?!?

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- piątek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

HAGANAI 8 wraca do drukarni

Dodany przez: Urd - 2016-09-06 15:00:52 - 1764 unikalnych wyświetleń;

Mamy smutną wiadomość dla osób czekających na nowy tom "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" #8. Cały nakład, który otrzymaliśmy został przez nas odesłany z powrotem do drukarni z powodu złych kolorów na obwolucie. Bardzo przepraszamy i dopilnujemy, aby poprawiona manga jak najszybciej trafiła do sprzedaży.

Dodatkowo, kłopoty z drukarnią, o których informowaliśmy w zeszłym tygodniu, okazały się jeszcze poważniejsze niż zakładaliśmy, przez co będziemy musieli dokonać korekty niektórych cykli wydawniczych - zapewniamy jednak, że nie będą radykalne i na pewno infografikę wrześniową pokażemy jeszcze w tym tygodniu.

Czwarty tom "Fairy Tail" ma do nas dotrzeć jutro. Bardzo nam przykro z powodu tego przesunięcia, ale nie mamy na nie żadnego wpływu - tomik został wysłany do druku planowo w połowie sierpnia. Czekamy również na nowy tom "Golden Time" #3 i "Log Horizon" #2 - mamy nadzieję, że w przeciągu tygodnia cała sytuacja się wyjaśni.

Golden Time po raz trzeci

Dodany przez: Urd - 2016-08-30 14:03:59 - 1974 unikalnych wyświetleń;

Kolejne rozdziały studenckiego życia powrócą w "Golden Time" #3, który trafi w Wasze ręce w przyszłym tygodniu. Nasz cierpiący na amnezję Chłopiec, Który Przeżył będzie musiał się zmierzyć z dręczącymi go przebłyskami wspomnień. Ale nie musicie się bać przesadnego dramatyzmu, bo i humoru w historii nie zabraknie. Tymczasem udostępniamy początkowe strony."Golden Time" #3
Po tym jak wyznał miłość Koko, Banri postanawia udać się do domu rodzinnego i tam przeczekać do momentu aż dziewczyna określi swoje uczucia. Nieoczekiwanie jednak zaczynają dręczyć go przebłyski wspomnień sprzed wypadku. Chłopak przypomina sobie, że Rinda była dla niego kiedyś bardzo ważna, choć teraz, kiedy jest już studentką, udaje, że poznali się niedawno. Banri czuje się coraz bardziej skołowany, a odpowiedź, którą otrzymuje od Koko dodatkowo daje mu wiele do myślenia...

Monster Musume 6 i Loveless już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-29 13:43:48 - 3056 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6 i "Loveless" #6. Niestety ze względu na ogromną liczbę dodruków, jakie robimy w tym miesiącu, sierpniowe nowości - choć dawno wysłane - dopiero zaczynają do nas spływać. Dobra wiadomość jest taka, że do naszej oferty powróci aż 20 brakujących tomików, o które tak często pytaliście. Potwierdzono nam również, że pojutrze zostanie nam przywieziony najnowszy "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół", natomiast "Fairy Tail" #4 ma być u nas pod koniec tygodnia.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6
Wychodzi na jaw, kto pisał listy z pogróżkami. Okazuje się, że to nikt inny, tylko... wysłanniczka samej śmierci! W dodatku oświadcza, że przybyła po duszę jednego z mieszkańców tego najbardziej międzygatunkowego domostwa w mieście. O kogo może chodzić? Czyja godzina właśnie wybiła? Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności - Kurusu zdaje sobie sprawę, że przy takiej ilości goszczących u niego potworzyc, do końca miesiąca może im nie wystarczyć jedzenia. Wraz ze swoimi nietypowymi towarzyszkami wyrusza zatem w miasto (i w las) na poszukiwanie tanich zapasów. To dopiero będzie wyzwanie!

"Loveless" #6
Seimei odwiedził swój dom i postawił matce ultimatum. Ta jednak odmawia zabicia Ritsuki. Co więcej, postanawia chronić go za wszelką cenę... choćby miało to oznaczać, że będzie więzić chłopaka. Tymczasem nieobecność Ritsuki w szkole zaczyna budzić niepokój wychowawczyni i Hawatari. Dziewczyna radzi nauczycielce, aby szukała pomocy u Sobiego. Po której jednak stronie opowie się żołnierz Lovelessa, gdy odkryje prawdę na temat śmierci Seimeia?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 ... Następny › Ostatni »