Alicja z Krainy Koniczyny 3 już wkrótce

Dodany przez: Urd - 2016-10-06 17:05:32 - 2798 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo do sprzedaży trafi trzeci tom mangi "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3. Alicja i Borys romansują w najlepsze, intrygi, sekrety, tajemnice z przeszłości - cały ten zwariowany świat, czeka, abyście go odkryli. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony.







"Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3
Alicję dręczą powracające wspomnienia sprzed przybycia do Krainy Serc. Choć zdecydowała się pozostać w tym świecie, wciąż nie jest w stanie definitywnie pozbyć się możliwości powrotu. Borys za wszelką cenę stara się dowiedzieć, co łączyło kiedyś Alicję i Petera. Udaje mu się przekonać Nightmare'a, aby zdradził mu tę tajemnicę, jednak prawda napawa go jedynie smutkiem. Czy Alicja w końcu przypomni sobie przeszłość, jeśli jedyne, czego pragnie to szczęśliwa przyszłość u boku Kota z Cheshire?

Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-10-05 16:43:21 - 3622 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na październik. Z powodu opóźnień drukarskich na ten miesiąc przeskoczyły "Highschool DxD" #3 i "Książę Piekieł" #8, które mają do nas dotrzeć jutro. Oprócz tego, widoczny na grafice "Sherlock" #1 jest już dostępny w ogólnej sprzedaży. Dodatkowo w tym miesiącu ukaże się nasza nowość "Miłość wśród kwiatów wiśni" #1, a także jubileuszowe wydanie Magazynu "Otaku" #60. Do tego na liście znalazły się również: "Noragami" #6, "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3, "Fairy Tail" #5, "Jak zostałam bóstwem!?" #8, "Loveless" #7 i "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7.

Jak widzicie, na infografice zabrakło kolejnego tomu "Servampa". Nie zamieściliśmy go na niej, ponieważ przy ostatnich tomach na akcept obwoluty czekaliśmy ponad dwa miesiące, dlatego jego cykl wydawniczy nie jest już do końca zależny od nas. Sam tomik jest już prawie gotowy więc najprawdopodobniej i tak ukaże się w październiku, ale dopóki nie dostaniemy zielonego światła na druk, nie chcemy go jeszcze zapowiadać.

Ale to chyba jeszcze nie koniec... Cóż to za dziwna czarna okładka na końcu infografiki? Czyżby miało pojawić się coś zupełnie nowego? Dokładnie tak! Już wkrótce zapowiemy premierę, nad która pracujemy już od bardzo dawna. W ramach podpowiedzi zdradzimy, że nie będzie to manga.

Zobacz obwolutę i początkowe strony Noragami 6

Dodany przez: Urd - 2016-10-05 12:28:03 - 2470 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi kolejny tom mangi "Noragami" #6. Od samego początku akcja pędzi jak oszalała, a emocje sięgają zenitu! Poprzedni tom zakończył się niezwykle dramatycznie, więc żeby nie trzymać Was w niepewności udostępniamy początkowe strony. A jeszcze dziś zamieścimy plan wydawniczy na październik.

"Noragami" #6
Yato i Yukine przybywają do siedziby Bishamon, myśląc, że to ona stoi za porwaniem Hiyori. Podczas walki Yukine otrzymuje śmiertelny cios - czy to koniec śnieżnego oręża? Tymczasem podstępny plan Kugahy zaczyna zbierać żniwo - ukąszenia jego pani w końcu stają się widoczne. Czy w takim stanie Bishamonten zdoła ocalić swoje oręża?

Urodzinowe "Otaku" już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2016-10-04 13:45:39 - 12750 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie możemy zaprezentować Wam okładkę urodzinowego numeru magazynu "Otaku" - to już 60. numer i 10 lat na rynku. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami od początku, dołączyli gdzieś po drodze lub dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z "Otaku". Bez Was nie byłoby tego święta. Mamy nadzieję, że numer, który w połowie października trafi w Wasze ręce, nikogo nie rozczaruje. Poniżej zamieszczamy opis, a przez najbliższe dni na fanpage'u naszego magazynu będą pojawiać się zajawki artykułów z nowego numeru. Dodatkowo dla prenumeratorów przygotowaliśmy wyjątkowy upominek, jeśli więc jeszcze nie kupiliście numeru - nic straconego. Do jutrzejszego wieczoru można zamawiać prenumeratę pod LINKIEM.

"Otaku" #60
Oto urodzinowe wydanie magazynu "Otaku" - już dziesięć lat jesteśmy na rynku! Nasze święto zbiegło się również z obchodami dziesięciolecia mangi "Fairy Tail", więc ten numer obfitował będzie w materiały powiązane z tą właśnie serią. Oprócz recenzji znajdziecie w środku relację z obchodów dziesięciolecia mangi podczas tegorocznego Japan Expo, a także wywiad z autorem - Hiro Mashimą! W ramach urodzinowych ciekawostek, opowiemy o dziesięciu latach życia naszej redakcji - będziecie mieli okazję przyjrzeć się robieniu magazynu od kuchni. Ale na samych okolicznościowych tekstach się nie skończy - wśród recenzowanych przez nas tytułów znajdziecie "Złamane skrzydła", "Atak Tytanów: Bez żalu", "Uśmiech Kanoko", a także ostatnie dzieło Miyazakiego - "Zrywa się wiatr". W tym numerze rozpoczynamy również nowy cykl poświęcony mitologii, a jeśli lubicie dreszczyk strachu, polecamy poczytać na temat miejsc, które w Japonii uchodzą za nawiedzone. Nie zawiodą się również fani Lovecrafta, czołgów, pokojówek i kolejnych ciekawych dziwactw japońskiej kultury.

Na dokładkę serwujemy dwa ogromne plakaty z serii "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" i "Vampire Library".

Nowa manga Milk Morinagi już w październiku

Dodany przez: Urd - 2016-10-03 16:17:13 - 2819 unikalnych wyświetleń;

Jako że w tym miesiącu szykujemy premierę nowej mangi autorstwa Milk Morinagi, pt. "Kuchibiru Tameiki Sakurairo" postanowiliśmy zaprezentować Wam naszą wersję okładki. Manga będzie dostępna pod tytułem: "Miłość wśród kwiatów wiśni". Ta dwutomowa antologia historii z gatunku shōjo-ai, to prawdziwa gratka dla fanów gatunku.

Prenumeratę na tomiki wciąż można zamawiać pod: LINKIEM

"Miłość wśród kwiatów wiśni" #1
Prezentujemy dwutomowy zbiór one-shotów stworzonych przez Milk Morinagę (autorkę mangi "Girl Friends")! W subtelny i pełen emocji sposób zaprezentuje Wam ona najróżniejsze oblicza miłości między dziewczynami. Niewinny romans, rozterki życia codziennego, ból rozstania, miłość silniejsza niż śmierć... Ten niezwykły zbiór liczy aż czternaście ciekawych i różnobarwnych historii umiejscowionych w żeńskiej szkole. Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów shōjo-ai w najlepszym wydaniu!

Sherlock i Oblubienica czarnoksiężnika już u nas

Dodany przez: Urd - 2016-09-30 15:50:22 - 2719 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do nas dotarły tomiki mang "Sherlock" #1 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #3. Przypominamy, że tomiki będą dostępne również w ten weekend podczas MFGiK w Łodzi, gdzie będą na Was czekać na stoisku Yatta.pl. Czy może być lepsze połączenie niż ekscentryczny detektyw i czarnoksiężnik o potwornym obliczu? Niestety mamy też smutną wiadomość - "Książę Piekieł" #8, którego spodziewaliśmy się dzisiaj, niestety dotrze do nas w poniedziałek.

"Sherlock" #1
Czy istnieje zbrodnia doskonała? Czy morderca może zatrzeć ślady i nigdy nie zostać złapanym? Najsłynniejszy detektyw w historii literatury tym razem zostanie przeniesiony do naszej współczesności, aby rozwiązywać niemożliwe do rozwikłania przestępstwa. Jego genialny i nieco szalony umysł, wspierany przez niezawodnego doktora Watsona i zaplecze osiągnięć najnowszej technologii sprawią, że psychologiczna gra z mordercą stanie się intrygująca bardziej niż kiedykolwiek. Jesteście gotowi na nowe oblicze Sherlocka Holmesa?

"Oblubienica czarnoksiężnika" #3
Elias i Chise badają zagadkowe morderstwa, jakie miały miejsce na terenie cmentarza. Wtem, pozostawiona na chwilę sama, dziewczyna zostaje zaatakowana przez dziką bestię. Na pomoc przychodzi jej nieznajomy mężczyzna i przepędza potwora. Sam jednak zostaje ranny i nieumyślnie przekazuje Chise fragmenty swoich wspomnień. Okazuje się być istotą od wielu lat związaną z nekropolią...

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- sobota-niedziela - tomiki będą dostępne podczas MFGiK w Łodzi na stoisku Yatta.pl,
- poniedziałek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- wtorek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 ... Następny › Ostatni »