Zapraszamy do Hobbymasters.pl

Dodany przez: Naq - 2011-03-30 15:09:58 - 13577 unikalnych wyświetleń;

Od kilku tygodni wydawnictwo Studio JG pracowało nad nowym projektem, który wczoraj ujrzał światło dzienne. Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Wam HobbyMasters.pl - sklep internetowy dla wszystkich fanów filmów, seriali i komiksów. Wśród ponad dwóch tysięcy produktów dostępnych na stronie znajdziecie zarówno figurki ruchome i statuetki, jak i wszelkiego rodzaju gadżety - od replik broni po modele pojazdów. Jak reklamują nową stronę jej autorzy:
Jeśli oprócz mangi i anime interesujesz się serialami, komiksami, filmami lub po prostu jesteś gadżeciarzem - ekipa Yatta.pl ma przyjemność zaprosić cię do odwiedzenia naszego nowego sklepu: HobbyMasters.pl.
Poszukujesz figurek Batmana, Terminatora lub Yody z "Gwiezdnych Wojen"? Masz ochotę usiąść za kółkiem miniaturowego furgonu B.A.'a z "Drużyny A"? A może jedyną rzeczą, której brakuje u ciebie w pokoju, jest dwumetrowa statua Iron Mana?
Na HobbyMasters.pl znajdziesz wszystkie te rzeczy... a także wiele innych!

Marcowe premiery

Dodany przez: Naq - 2011-02-26 18:27:51 - 5736 unikalnych wyświetleń;

Już na początku marca do sklepów komiksowych oraz sieci salonów Empik trafi najnowszy numer magazynu „Otaku”. Tym razem postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się mandze „One Piece”, która została niedawno wydana na naszym rynku. Prócz tego, sprawdziliśmy czy druga seria „Kuroshitsuji” jest lepsza od pierwszej, mangowy „Zmierzch” dorównuje swojej książkowej wersji, „Onegai Teacher” wciąż śmieszy, a także czy bezimienny sprzedawca medykamentów sprawi, że zapomnimy o całym świecie, oglądając „Mononoke”. Zajmiemy się też kwestią cenzury w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz grą „Bleach: The 3rd Phantom”. A na deser... pierwsza część artykułu „Bizony – zarys klasyfikacji”, w którym poznamy wszystkie typy bishōnenów, które przewijają się mangi i anime.
28. numer „Otaku” będzie kosztować tyle co zwykle, czyli 7,90 zł. Jego okładkę już od 7 lutego można było zobaczyć na profilu magazynu Otaku w serwisie Facebook.

To jednak nie koniec nowości. W marcu ukaże się także pierwszy tom mangi „Tokyo Toy Box”, autorstwa Ozawy Takahiro i Seo Asako (kryjących się pod pseudonimem UME). Dwutomowa seria będzie publikowana w ramach kolekcji „Otaku 4 Boys”. Tomik można już zamawiać w sklpie yatta.pl.

Opis „Tokyo Toy Box”:
Akihabara, Tokio. Niewielka wytwórnia gier wideo - Studio G3, walczy o byt na okrutnym rynku. Jej dyrektor, idealistyczny, nieodpowiedzialny, wiecznie nieogolony Tenkawa Taiyō zrobi absolutnie wszystko, by stworzyć grę, która podbije serca ludzi.
Ōtemachi, Tokio. Odnosząca sukcesy w świecie biznesu karierowiczka Tsukiyama Hoshino przeżywa kryzys ambicji, gdy zostaje nagle przeniesiona do podupadającej wytwórni gier z zadaniem wydźwignięcia jej z problemów finansowych.
W to i tak niefortunne połączenie dwóch zupełnie różnych światów – żyjącego ideałami Taiyō i twardo stąpającej po ziemi Tsukiyamy, wdziera się firma będąca prawdziwą potęgą na rynku gamingowym, a wraz z nią – tajemniczy Sensui Izuru. Tak zaczyna się gra, w której stawką jest istnienie Studia G3!
„Tokyo Toy Box” to precyzyjne ukazanie bezpardonowych realiów rynku gamingowego „od kuchni”, gdzie polem walki są komputery, a bronią – wyobraźnia. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskich gier!


Jednocześnie informujemy, iż wydanie mangi „Figure Maker” zostaje przesunięte na czas nieokreślony. Niestety, autor mangi – Okada Matsuoka nie przedłużył umowy pozwalającej wydawnictwu Gentosha na publikacje i sprzedaż praw licencyjnych do jego komiksu. Tym samym, pomimo podpisanych umów przedwstępnych, zmuszeni byliśmy na wykreślenie go z naszych planów wydawniczych na pierwsze półrocze 2011 roku. Jeśli Okada Matsuoka postanowi na nowo podpisać umowę z wydawnictwem, na pewno jego manga ukaże się w Polsce.

Luty ze Studiem JG

Dodany przez: Naq - 2011-01-31 14:17:25 - 8895 unikalnych wyświetleń;

By przezwyciężyć zimową chandrę, Studio JG przygotowało dla Was kilka mangowych nowości!

Pierwszą z nich jest „Red Dada” - ponad 200-stronicowy komiks autorstwa polskiej rysowniczki, Kasi „Hitohai” Wasylak.
Opis tomiku: W świecie, w którym sztuka jest religią, mnisi z klasztoru Dada od wieków poszukują ludzi o szczególnych zdolnościach – wybrańców zwanych Dadami. Zadaniem Dady jest kształtowanie zbiorowej podświadomości przez porywające dzieła własnej wyobraźni. A co, jeśli wybrany przez mnichów Dada okaże się być nie tym, za kogo go uważano, prawdziwy Dada okaże się nie taki, jakim go sobie wyobrażano, a obu ich połączy nienawiść, która okaże się przyjaźnią i przyjaciel, który okaże się wrogiem? Hitohai zaprasza w podróż do świata przepełnionego muzyką – razem z Benjaminem, zespołem The Mints i DJ-em Zarą. Bohaterowie podróżują śladami autorki po wielu niezwykłych krajach, koncertując i zmagając się z ludzkimi... i nadludzkimi problemami. Poza tym – wszystko gra.

Kolejną sklepową nowością jest pierwszy tom serii „Drug-on”, autorstwa Misaki Saitō, o którym pisaliśmy w najnowszym numerze „Otaku” („Otaku” #27, recenzja na str. 34-35). Liczącą 176 stron mangę nabędziecie w sklepach komiksowych oraz w sieci salonów Empik w cenie 19,90 zł.
Opis tomiku: Legenda głosi, że na tajemniczej wyspie Dragon’s Beak działa potężna magia, która może spełnić nawet najskrytsze marzenie każdego, komu uda się tam dostać. Długi kamienny most łączący ląd z wyspą jest pilnie strzeżony, co jeszcze bardziej podsyca wyobraźnię pragnących spróbować szczęścia mieszkańców portu. Trójka przyjaciół spotyka pod starym zamczyskiem Alice – młodziutką dziewczynę o zagadkowych mocach, która pomaga im dostać się na wyspę. Wielka przygoda zmienia się w koszmar, gdy przychodzi im doświadczyć na własnej skórze prawdziwej natury Dragon’s Beak, zwanej też Wyspą Potworów…

Trzecią, acz równie miłą, niespodzianką jest kolejny tomik z serii „Kolekcja Otaku 4 Girls”. Będzie to uroczy shōnen-ai „Croquis” autorstwa Hinako Takanagi (autorki wydanego wcześniej „Liberty Liberty”). Szczęśliwcy, którzy zamierzają odwiedzić wrocławski konwent Love 2 będą mogli go zakupić w przedsprzedaży! Inni fani będą musieli poczekać do 14 lutego, gdyż dopiero wtedy manga trafi do ogólnej sprzedaży. Liczący 196 stron tomik będzie kosztował 19,90 zł.
Opis tomiku: Sasahara Nagi pracuje dorywczo jako model w Akademii Sztuk Pięknych, gdzie poznaje Kajiego – przystojnego rysownika, który rzuca mu wieloznaczne spojrzenie. Gubiący się w domysłach Nagi nawet nie zauważa, kiedy zakochuje się w swoim nowym znajomym. Traci jednak nadzieję na wzajemność, bowiem odkrywa, że Nagi dorabia w nocnym klubie przebrany za kobietę. Mimo początkowych zabawnych nieporozumień, ich związek w końcu rozkwita. Jednak po czterech miesiącach bycia razem nadal ograniczają się tylko do niewinnych pocałunków. Okazuje się, że Kaji również skrywa pewną tajemnicę…

Warto pamiętać, iż wszystkie nowości Studia JG można już zamawiać w w internetowym sklepie wydawnictwa.

Konwentowy sprzedawca poszukiwany

Dodany przez: Yanek - 2011-01-19 11:15:59 - 7820 unikalnych wyświetleń;

Wydawnictwo Studio JG oraz sklep Yatta.pl, poszukują:

sprzedawcy konwentowego

Obowiązki:
 • Praca na stoisku sklepu podczas konwentów i podobnych imprez.
Oczekujemy:
 • Dyspozycyjności (zajęte ok. 10-15 pełnych weekendów w ciągu roku)
 • Zaangażowania, samodzielności, dokładności, komunikatywności
Mile widziane:
 • Wcześniejsze doświadczenia zawodowe bądź wolontariat
 • Znajomość realiów konwentowych
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w razie wyjazdów zagranicznych)
Oferujemy:
 • Pracę na stoisku Yatta.pl podczas konwentów i podobnych imprez
 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
 • Pokrycie kosztów dojazdu
 • Możliwość rozwoju i awansu
Forma zatrudnienia:
 • Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) do 10 lutego 2011 roku pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@studiojg.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „sprzedawca konwentowy”.

Świątecznie

Dodany przez: Yanek - 2010-12-24 10:36:15 - 15246 unikalnych wyświetleń;

Polub Studio JG na facebooku (i zobacz sekretne zdjęcia z pakowania Hetalii 3!)

Dodany przez: Yanek - 2010-11-26 14:26:42 - 4896 unikalnych wyświetleń;

Zapraszamy wszystkich naszych "zfejsbukowanych" czytelników do "polubienia" naszego wydawnictwa na Facebooku. Na naszej stronie znajdziecie wiele zdjęć, newsy z naszej redakcji, ploteczki i ciekawostki.
Aby odwiedzić naszą stronę: kliknij tutaj.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 ... Następny › Ostatni »