Poszukujemy pracowników

Dodany przez: vafel - 2012-06-25 16:37:10 - 8378 unikalnych wyświetleń;

Studio JG poszukuje pracowników. Szczegóły w dalszej części informacji.

"Drug-on" #3 już w sklepach!

Dodany przez: Naq - 2012-05-31 21:26:14 - 9615 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj miała miejsce premiera trzeciego tomiku mangi "Drug-On", autorstwa Misaki Saitō.
Prenumeraty (razem z obiecywaną niespodzianką) zostały już rozesłane i lada dzień powinny trafić w Wasze ręce. W sklepach komiksowych oraz empikach manga pojawi się do końca tego tygodnia. Jak zawsze, umieściliśmy też kilka pierwszych stron mangi do przeczytania na naszym koncie na facebooku.

A oto i opis tomiku:
Była kopalnia minerałów, wyspa o nazwie Dragon’s Beak, jest dziś tylko ruiną, do której nikt nie ma wstępu. Legenda głosi, że znajduje się tam Źródło spełniające wszelkie życzenia, więc chętnych do przeprawy na zakazaną wyspę nie brakuje. Jednakże ci odrzuceni przez Źródło zmieniają się w koszmarne monstra. Polowaniem na nie zajmują się Takers.
Pewnego dnia Dorothy i Alice spotykają lalkarza – starszego człowieka z marionetką imieniem Veda, która potrafi poruszać się bez sznurków. Dorothy odkrywa, że Nicola jest Przybyszem – kimś, kto kiedyś dotarł na wyspę i zyskał moc Źródła. Wraz z pragnącą porozmawiać z lalkarzem Alice, Dorothy udaje się na spotkanie ze starcem…

39. "Otaku" w natarciu!

Dodany przez: Zel - 2012-05-28 10:26:20 - 11944 unikalnych wyświetleń;

I tak oto kolejny miesiąc za nami. Rok szkolny i akademicki powoli, acz nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Z tego miejsca pragniemy pozdrowić wszystkich maturzystów, którzy szkołę oraz egzamin dojrzałości mają już za sobą. Jednak bez względu na to, czy Wasze głowy zaprzątają jeszcze szkolne obowiązki czy już wdziera się do nich wakacyjna beztroska, to kolejny miesiąc jest nieodzownym wyznacznikiem premiery najnowszego numeru "Otaku". Oficjalna data tegoż wydarzenia przypada na poniedziałek 4 czerwca, czyli już za tydzień!
A co ciekawego znajdziecie w środku? Przede wszystkim temat numeru, czyli powrót "ThunderCats"! Z tekstu nie tylko dowiecie się co wyszło z połączenia klasycznego, amerykańskiego serialu animowanego z japońską stylistyką i reżyserią, lecz także co takiego należy zrobić, by wygrać jedną z trzech figurek bohaterów serii. Dodatkowo będziecie mogli poczytać o tym, jak wypadła animowana adaptacja znakomitej gry studia Atlus, "Persona 4: The Animation". Przygotowaliśmy dla Was także obszerny tekst o kultowej serii Masamiego Kurumady, "Saint Seiya", który w dobie powstających ostatnio sequeli oraz prequeli z pewnością pomoże uporządkować nieco wiedzę o "Rycerzach Zodiaku".
Nie zapominamy także o Waszym ulubionym dziale, "Offroad"! Po pierwsze, polemika między naszymi redaktorami dotycząca kwestii oryginalności w anime wchodzi w kolejną fazę. Tym razem głos trzeci oraz drobne podsumowanie ustalonych faktów. Dla tych z kolei, którzy przepadają za modą, zwłaszcza japońską, przygotowaliśmy coś specjalnego. Od tego numeru otwieramy cykl "Kalejdoskop mody", gdzie będziecie mogli poczytać o tym jak stylowo wyglądać w Tokio i kto te trendy dyktuje.
Tradycyjnie już zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszego magazynu!

SPIS TREŚCI:

Stałe działy:
4 Wstępniak
5 Newsy
10 FigureCorner
11 Nowości
50 OtakuCorner

Manga & anime:
12 13 Grzmot z przeszłości - ThunderCats
16 Śmierć bez igrzysk - Battle Royale
18 Pomoc z ograniczoną odpowiedzialnością - Sket Dance
22 Po drugiej stronie ekranu - Persona 4: The Animation
25 Przygodę ktoś dogoni... - Saint Seiya
28 Matoły i ciasteczkowe potwory - Black Rock Shooter
30 Bo to złe afro było - Phi Brain: Puzzle of God
32 Wichry niespokojne samurajskiej wojny - Księga Wiatru

Kultura:
34 Japoński: Potoczna forma czasu przeszłego
35 Lepsze i najlepsze

Offroad:
36 Głos w sprawie oryginalności
40 Krwawy księżyc
42 Kalejdoskop mody cz.1: La Pafait
44 Top 10: Wojenko, wojenko…
47 Miłośnik miast i Batmana
49 Gaming 3x3

Trzecia odsłona przygód Alicji w Krainie Serc - już dostępna!

Dodany przez: Zel - 2012-05-28 10:11:37 - 10871 unikalnych wyświetleń;

To z całą pewnością dobra wiadomość dla wszystkich miłośniczek oraz miłośników opowieści o problemach sercowych w świecie, gdzie na jedną kobietę przypada ok. 10 przystojnych mężczyzn.
Teraz już wszyscy, którzy nie załapali się na prenumeratę bądź po prostu nie przepadają za tą formą zakupu woląc dostać pożądany przez siebie produkt od ręki, mają szansę powiększyć swoją komiksową kolekcję o następny tomik mangi autorstwa QuinRose. "Alicja w Krainie Serc #3" jest już do kupienia w sklepie Yatta.pl, salonach sieci Empik i sklepach z komiksami.
Wszystkich gorąco, niczym temperatura za oknem, zachęcamy do kupna oraz zapoznania się z tym ciekawym komiksem.

Dodatkowo chcieliśmy poinformować, że lada dzień (i nie ma w tym krztyny przesady, gdyż jest to naprawdę kwestia jednego, bądź dwóch dni) należy się spodziewać premiery trzeciego tomiku mangi "Drug-On"!
Wybierać, kupować i niczego nie żałować! A prenumeratorzy niech już wypatrują listonosza, bo już niebawem powinien zadzwonić do drzwi. Oczywiście dwa razy.

Terminarz Studia JG - maj

Dodany przez: MateraC - 2012-05-15 14:54:59 - 14115 unikalnych wyświetleń;

Drodzy czytelnicy - otrzymujemy od Was wiele maili, wiadomości na Facebooku i gołębi pocztowych z pytaniami "jaką mangę następną wydacie?", "kiedy będzie?", "jaki konwent odwiedzicie?", "lubicie placki?", więc postanowiliśmy ruszyć z małym projektem, dzięki któremu będziecie na bieżąco z naszymi planami.

Najbliższe premiery:
"Alicja w Krainie Serc" #3 - 22 maj
"Drug-on" #3 - koniec maja

Najbliższe konwenty:
Magnificon eXpo - 19.05–20.05

Co do pytania o placki - owszem lubimy i to bardzo.

*UPDATE* Najświeższe, 38 "Otaku" niebawem

Dodany przez: Zel - 2012-04-26 13:16:00 - 15520 unikalnych wyświetleń;

*UPDATE* Dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na najnowszy, 38 numer "Otaku". Okazuje się, że świeżutka dostawa magazynu zostanie przesłana do prenumeratorów już dzisiaj, a nie jak szacowaliśmy 7 maja. Wyczekujcie listonosza!

Zbliża się maj, czyli jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Rozkwit wiosny, dużo słońca, matury, koniec roku szkolnego za pasem. A przy tym jest to nieodmienny wyznacznik rozpoczęcia sezonu grillowego. Lecz jeśli przewidujecie nudzić się na działce w trakcie rodzinnego zlotu lub próbować nie zaczadzieć we własnym pokoju, kiedy tata bawi się w mistrza rusztu na balkonie, mamy dla Was świeżutki, 38 numer "Otaku"(można już go zamawiać na yatta.pl, zaś w pozostałych sklepach będzie dostępny od 7 maja).
A uwierzcie, w tym wydaniu mamy dla Was same smakowitości! Zaczynamy od tekstu numeru, czyli rozprawy o tym czy szatan mieszka w mandze i dlaczego mangowiec, który Boga się wyrzekł upadł nisko i chce upaść niżej. Jednym słowem przypomnimy jak przez kilka ostatnich lat fandom m&a był opisywany przez różne polskie media. Do tego na ruszt rzucamy kilka soczystych recenzji. Między innymi "Afganis-tan", czyli "Hetalia" na Bliskim Wschodzie, gdzie tym razem zamiast przystojnych chłopców dostaniemy urocze dziewczęta. Do tego idealna na okres maturalno-egzaminacyjny "Enigma", nieprzeciętne "Level E" czy "Break Blade", gdzie wreszcie za sterami mechów dzieciarnię zastąpią dorośli!
Na deser przygotowaliśmy też parę ciekawych tekstów w dziale offroad, chociażby rozprawę o tym co było, a już nie wróci do polskiego fandomu czy polemikę z felietonem Grisznaka z poprzedniego numeru, dotyczącego oryginalności.
Poniżej natomiast, możecie sprawdzić kompletny spis treści.


SPIS TREŚCI:

Stałe działy:
4 Wstępniak
5 Newsy
10 FigureCorner
11 Nowości
50 Listy

Manga & anime:
12 Biblioteka? A tak, miła dziewczyna - Dantalian no Shoka
15 Mech Jego Królewskiej Mości - Break Blade
18 Igrzyska przetrwania - Enigma
20 Kosmiczny trolling - Level E
22 Chibi killer - Kill me, Baby
24 Różowy kapturek - Afganis-tan
26 Dzień przed rebelią - Queen's Blade: Rebellion
28 Ciemna strona Słońca - Osiedle Promieniste
30 Wszyscy święci i dobre chęci - Manga Melech
32 Prawie jak Ghibi - Hoshi o Ou Kodomo
34 Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… - StarCraft
35 Sklepik z zombie - Reiko the Zombie Shop

Kultura:
36 Japoński: Potoczna forma czasu przeszłego
37 Poeta w krainie Issy

Offroad:
38 Top 10: To se ne vrati…
41 Mit oryginalności
44 Rie Kugimiya - Królowa Tsundere
46 Szatan mieszka w mandze?
48 Diamonds are a girl's best friend!
49 Gaming 3x3

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 ... Następny › Ostatni »