"Projekt: cosplay" 8 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-25 13:09:54 - 136 unikalnych wyświetleń;

Już za chwilę ukaże się ósmy tom "Projektu: cosplay"! Tym razem Marin zdecydowała się na męską postać! Jak potoczy się kolejna cosplayowa przygoda?

Zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony ze środka tomu!

"Projekt: cosplay" 8
Podczas dnia otwartego szkoły Marin po raz pierwszy próbuje swoich sił w męskim cosplayu. Choć zachowywanie się jak chłopak sprawia jej sporo problemów, koledzy i koleżanki mocno ją wspierają. Natomiast dla Wakany to pierwsza prawdziwa okazja do współpracy z resztą klasy. Czy jego obawy okażą się uzasadnione...?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Zbliża się premiera "Opowieści panny młodej" 13!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-25 09:59:52 - 113 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi najnowszy tom mangi "Opowieść panny młodej"! Podróży Henry'ego Smitha trwa - czy razem z Talas dotrą bezpiecznie do celu?

Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Opowieść panny młodej" 13
Smith powrotnie zmierza do wioski Amiry i Karluka. Po drodze zatrzymuje się jednak w miejscowości, w której gościł niegdyś na weselu bliźniaczek. Tym razem - ku przerażeniu rodziny młodych małżonek - to one postanawiają wystąpić w roli gospodyń! Tymczasem uszu podróżników dochodzą coraz bardziej niepokojące plotki o posuwających się siłach rosyjskich... Czy Smith mimo to zdecyduje się kontynuować wyprawę?

Przypominamy, że do 27 listopada możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!

Łowcy smoków 7 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-25 09:38:31 - 77 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu premiera siódmego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Przed załogą Quin Zaza kolejne wyzwania!

A tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 7
Quin Zaza przemierza świat w poszukiwaniu smoków. Tym razem statek zawija do portu w Mayuro, a członkowie załogi korzystają z chwili wytchnienia i wspominają dawne czasy: cel, który kiedyś postawili sobie Soraya i Fey, nieznaną historię miłosną Meine, zaskakującą przeszłość księgowego Lee... Tymczasem na drodze łowców staje okręt Plana Grava, którego załoga trudni się brutalną eksterminacją smoków. Dochodzi do zderzenia dwóch skrajnie różnych podejść do polowania na latające bestie...

"Kroniki przystojnych samurajów!" 4, "Podejrzane sekrety" 11 oraz "Shaman King" 8 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-25 09:14:46 - 117 unikalnych wyświetleń;

Tuż przed weekendem prezentujemy nowiusieńkie mangowe tomiki: "Kroniki przystojnych samurajów!" 4, "Podejrzane sekrety" 11 oraz przedpremierowo "Shaman King" 8! Jak zakończy się przygoda w XVI-wiecznej Japonii? Czy Tatsuhiko zda sobie sprawę z własnych uczuć i odnajdzie Emiru? Kto wygra kolejny pojedynek w Turnieju Szamanów? Dowiecie się, sięgając po dzisiejsze nowości!

"Kroniki przystojnych samurajów!" 4
Z upływem czasu Mai zaczyna żywić silne uczucie do Nobunagi… i jak się zdaje – z wzajemnością! Wokół jednak szaleje wojna, a połączone wojska Uesugiego i Takedy stawiają armię Ody w bardzo trudnym położeniu. Jaki będzie wynik tej wojny? I czy jest przyszłość dla Mai i Nobunagi?

"Podejrzane sekrety" 11
Tydzień przed rozdaniem dyplomów Emiru zatyka dziurę w ścianie i znika. Tatsuhiko postanawia odszukać sąsiadkę, wykorzystując nieliczne ślady, które za sobą pozostawiła. Tymczasem Emiru spogląda na pewną nieznaną Tatsuhiko osobę i pyta zalotnie: Czekałeś na mnie, prawda?

"Shaman King" 8
Podczas walki Over Soule Rena i Yo ewoluują. W pewnym momencie młody Tao atakuje przeciwnika resztką many, jednak ten stawia zaciekły opór. Który z nich przejdzie eliminacje i uzyska prawo do udziału w głównej części Turnieju Szamanów?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek/piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (z wyjątkiem przedpremierowego "Shaman Kinga", który do ogólnej sprzedaży trafi 7 grudnia).

"Noragami" 23, "Dorohedoro" 3, "Cicha piosenka o miłości" 5 i "Księga przyjaciół Natsume" 25 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-24 15:01:37 - 135 unikalnych wyświetleń;

Dzień kończymy niezwykle przyjemnym akcentem, czyli mangowymi nowościami: "Noragami" 23, "Dorohedoro" 3, "Cicha piosenka o miłości" 5 i "Księga przyjaciół Natsume" 25! W tak różnorodnym zestawieniu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!


"Noragami" 23
Yato wciąż próbuje namierzyć ojca, aby odebrać mu swoje boskie regalia. Niestety Yukine wiedziony ciekawością i pragnieniem odkrycia swojej przeszłości, coraz bardziej pogrążą się w pułapkę Zaklinacza. Ale nawet ten nie mógł przewidzieć, jaką moc odkryje w sobie Yukine, a także jakie będzie miało to konsekwencje... Czy Yato zdoła walczyć ze swoim orężem, za który czuje się tak bardzo odpowiedzialny?

"Dorohedoro" 3
Nasi bohaterowie nie odpuszczają w poszukiwaniach tego, który rzucił klątwę na Kajmana. Postanawiają przedostać się do świata czarowników i w przebraniu zinfiltrować obcy wymiar. Nie będzie to jednak bezpieczna wyprawa. Tymczasem Pan En rozpoczyna realizację swojego niezwykłego planu...

"Cicha piosenka o miłości" 5
Shiho i Aki były przyjaciółkami. Jednak ich relacje uległy drastycznej zmianie, gdy Shiho odeszła z GIRLSS i założyła swój własny zespół o nazwie Laureley. Teraz obie grupy rywalizują ze sobą na przesłuchaniach do koncertu, który ma się odbyć podczas szkolnego festiwalu. Shiho wypada na scenie znakomicie, a tuż po występie mówi Aki, że wie o jej skrytej miłości do Yori...

"Księga przyjaciół Natsume" 25
Po drodze z zakupów Mistrz Nyanko nagle odłącza się od Natsume i przepada bez wieści. Gdy nie wraca do domu, niepokój chłopaka rośnie. Właśnie wtedy Tanuma pokazuje mu interesujące znalezisko: kawałek stłuczonej porcelany w kolorach do złudzenia przypominających łatki na ciele Mistrza... Czy ten trop wystarczy, by rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia?

Plan dystrybucji:
- czwartek/piątek - pakujemy prenumeraty
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- środa/czwartek - mangi znajdziecie w empikach oraz innych sklepach z komiksami (przypominamy, że "Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

Zobacz początkowe strony i obwolutę sportowej mangi "Haikyu!!" 4!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-24 11:44:56 - 122 unikalnych wyświetleń;

Daliście się porwać wirowi sportowych emocji towarzyszących historii zawartej w "Haikyu!!"?! Jeśli tak, zapewne ucieszy Was nadchodząca premiera czwartego tomu! Tymczasem podrzucamy obwolutę i początkowe strony!

"Haikyu!!" 4
Ostatniego dnia obozu treningowego wreszcie nadchodzi czas na mecz przeciwko Nekomie! Czy dzięki błyskawicznemu atakowi Hinaty i Kageyamy Karasuno pokona drużynę słynącą ze świetnego odbioru i przechytrzy ich rozgrywającego, Kozume? A może jednak niepokonane kombo zostanie zatrzymane?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »