Już wkrótce "Iruma w szkole demonów" #10!

Dodany przez: Urd - 2021-07-21 15:08:55 - 63 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi „Iruma w szkole demonów" 10! Czy Iruma i jego przyjaciele zdołają ocalić Walter Park? Szykuje się niezła afera! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Iruma w szkole demonów" 10
Złowroga organizacja, chcąc zrównać z ziemią Walter Park, przywołuje trzy magiczne bestie. Jednak Iruma i jego koledzy nie poddadzą się bez walki! Uczniowie szkoły dla demonów pokażą, na co ich stać!

"Projekt: cosplay" 2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2021-07-21 12:39:19 - 103 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Projekt: cosplay" 2! Czy nasz bohater zdoła skończyć kostium na czas? Pakujemy prenumeraty, a poniżej znajdziecie pełną rozpiskę dystrybucji.

"Projekt: cosplay" 2
Wakana Gojo od dziecka marzy, żeby zostać rzemieślnikiem wytwarzającym tradycyjne lalki hina. Jednak na drodze do celu kapryśny los stawia przed nim zupełnie inne wyzwanie – nastolatek ma uszyć kostium dla klasowej piękności, Marin Kitagawy. Dostał na to... tylko dwa tygodnie! Mimo presji czasu Wakana postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ujrzeć uśmiech Marin!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17 i "Po deszu" 2 już u nas!

Dodany przez: Urd - 2021-07-20 16:09:45 - 83 unikalnych wyświetleń;

Dziś lecą do Was "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach" i "Po deszczu" 2. Prenumeraty już do Was lecą, a poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17
Nieznany sprawca atakuje kolejnych kandydatów do ręki lady Seiran. Ku powszechnemu zaskoczeniu Mitsuhide staje się głównym podejrzanym i zostaje aresztowany! Sir Hisame oraz książę Zen postanawiają zastawić pułapkę, by schwytać prawdziwego przestępcę na gorącym uczynku. Jakie sekrety ujrzą światło dzienne?

"Po deszczu" 2
Czterdzieści pięć lat, włosy w nieładzie, żadnych perspektyw na rozwój kariery… A jednak to właśnie nieco gapowaty, wiecznie przepraszający za wszystko Masami Kondo, kierownik zmiany w restauracji Garden, sprawił, że serce siedemnastoletniej Akiry Tachibany zabiło mocniej. Dziewczyna wyjawia przełożonemu swoje uczucie. Ale czy taka miłość może dać im szczęście?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - tomiki trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- czwartek - mangi znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Szósty tom serii "Miłość to wojna" nareszcie u nas!

Dodany przez: Urd - 2021-07-19 14:24:22 - 158 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarły do nas poprawione (kilka razy) tomiki mangi "Miłość to wojna" #6! Manga już ruszyła w podróż do prenumeratorów, natomiast poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę dystrybucji.

"Miłość to wojna" 6
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskie goprestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!
Tom szósty przynosi odpowiedź na kluczowe pytanie: czy Kaguya zdobędzie się na odwagę i uczci urodziny Miyukiego? Nasza genialna bohaterka zasięga porady u Hayasaki, próbuje wyciągnąć informacje z Kei, młodszej siostry przewodniczącego, a nawet bierze udział w... wewnętrznej wojnie intelektów?! Uwaga! Kaguya jeszcze nigdy nie była tak urocza! A co poza tym? Podziwianie księżyca, gry planszowe oraz... czyżby nieuchronnie zbliżający się koniec?!


Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

ARTBOOK z serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety" już jesienią!

Dodany przez: Urd - 2021-07-16 16:11:15 - 122 unikalnych wyświetleń;

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Pukaliście, pukaliście i się dopukaliście. Już wkrótce oddamy w Wasze ręce przepiękny ARTBOOK z serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Wspaniałe dzieła mangaczki AidaIro będziecie mogli podziwiać w dużym formacie A4, a co więcej, artbook zostanie przez nas wydany w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Ten niezwykły zbiór będzie miał premierę już tej jesieni (dokładną datę podamy już wkrótce). Cieszycie się tak, jak my?

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się zakupić artbook w prenumeracie do poniedziałku włącznie i użyjecie kodu HANAKO, otrzymacie dodatkowe 5% zniżki!

Hanako, duch ze szkolnej toalety. ARTBOOK
Przed Wami jedyna w swoim rodzaju, przepiękna kolekcja grafik z mangi "Hanako, duch ze szkolnej toalety". Wybitna kreska mangaczki AidaIro przeniesie Was w magiczne, tajemnicze, a zarazem piękne i niezwykłe miejsca na granicy wymiarów, zachwycając nie tylko fanów serii. W skład zbioru wchodzą przepiękne, duże, kolorowe ilustracje, a także rysunki, szkice i minikomiksy stworzone przez autorkę na różnego rodzaju okazje. Gotowi, aby ponownie zanurzyć się w świecie Siedmiu Tajemnic?

Autor: AidaIro
Liczba tomów: 1
Format: A4
Premieta: jesień 2021
Wydanie standardowe: miękka oprawa, obwoluta
Wydanie specjalne: twarda oprawa, obwoluta.
Oferta limitowana, dostępna tylko w sieci Yatta.pl

Oto dzisiejsze nowości: „Dziecię słońca i deszczu” 1, „Yona w blasku świtu” 13, „Carole & Tuesday" 2!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-16 09:01:43 - 165 unikalnych wyświetleń;

Dziś oficjalna przedpremiera pierwszego tytuły Lata z mangą - „Dziecię słońca i deszczu” 1. Tomik znajdźcie już w stacjonarkach Yatta.pl, wyczekujcie też prenumerat, wszystkie zostały wysłane! W empikach i sklepach z komiksami mangi szukajcie od wtorku. „Dziecię..." to kolejna niesamowita opowieść autorstwa Makoto Shinkaia, której nie można przegapić - zwłaszcza jeśli podobało Wam się "twoje imię.". A przy okazji – manga wprost idealna na lato!

Ale to nie koniec dobrych wieści! Do naszego magazynu wpadły też: „Yona w blasku świtu” 13 oraz „Carole & Tuesday" 2! Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji tych dwóch nowości!

„Dziecię słońca i deszczu” 1
Pierwsza liceum, lato. Wtedy wszystko się zaczęło...
Hodaka ucieka z domu, z zostawiając za sobą odległą rodzinną wyspę, i przybywa do Tokio. Ponieważ nie zna tam żywej duszy, musi samotnie walczyć o przetrwanie. Pewnego wieczoru wyczerpany szuka schronienia w fast foodzie, gdzie pomaga mu Hina. Spotkanie z obdarzoną niezwykłą mocą dziewczyną wywraca jego życie do góry nogami.


„Yona w blasku świtu” 13
Kan Su-jin, generał Klanu Ognia, od dawna wyczekiwał okazji, by przejąć tron Koki. Gdy nadarzyła się okazja, zebrał wojsko i wszczął bunt przeciw królowi Su-wonowi! Yona i jej towarzysze ruszają w sam środek pola bitwy, gdzie ścierają się dwie potężne armie. Co tam na nich czeka? Oto finał opowieści o Klanie Ognia! W tym tomie znajdziecie także dodatek o pierwszym spotkaniu Haka i Geun-tae - „Grzmiąca Bestia”.

„Carole & Tuesday" 2
Minęło pięćdziesiąt lat, odkąd Ziemianie skolonizowali Marsa. Obecnie to sztuczna inteligencja tworzy większość popkulturowych hitów, dominując w ten sposób przemysł rozrywkowy. W takim świecie spotykają się Carole i Tuesday, które łaczy miłość do muzyki. Natomiast Angela, genialna aktorka dziecięca, pragnie zadebiutować jako piosenkarka...

Plan dystrybucji „Yony w blasku świtu” 13 oraz „Carole & Tuesday" 2:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »