Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi "Frieren. U kresu drogi" 3!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-19 10:53:02 - 87 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Frieren. U kresu drogi" 3. Elfka wraz z towarzyszami kontynuuje swoją podróż... Tymczasem koniecznie zerknijcie na początkowe strony.

"Frieren. U kresu drogi" 3
Frieren, dawna członkini drużyny bohaterów, stawia czoła Aurze Gilotynniczce, jednej z Siedmiu Mędrców Zniszczenia, dowodzącej pozostałością armii Króla Demonów. Podczas starcia na jaw wychodzi przeszłość elfki i emocje przez wieczność wypełniające jej serce...niezwykłego młodzieńca imieniem Stark, wychowanka krasnoluda Eisena... 
Wydarzenia sprzed lat splatają się z teraźniejszością, tkając naszą opowieść o herosach.


Przypominamy, że jeszcze tylko do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną MEGAkartą A5!

Zobacz początkowe strony i obwolutę przygodowej mangi „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-15 11:28:15 - 150 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5. Które punkty ze swojej listy Akira wykreśli tym razem?

„100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5
Akira wraca do rodzinnych stron, żeby skreślić kolejny punkt ze swojej listy rzeczy do zrobienia, zanim zostanie zombie należycie podziękować rodzicom. Na miejscu napotyka Kantę Higurashiego, kolegę ze studiów, który wraz ze znajomymi również prowadzi własną listę... ale tej bandzie zależy tylko na tym, by świat stał w płomieniach! Czy naszemu bohaterowi uda się uratować bezpieczną przystań stworzoną przez mieszkańców wioski?

Przypominamy, że do 17 września możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą z efektem soft touch!

„Długo i szczęśliwie?!" 8 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-13 14:45:04 - 134 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu dotarła dostawa „Długo i szczęśliwie?!" 8! Przed Chiwą i Hokuto kolejne życiowe zawirowania...

„Długo i szczęśliwie?!" 8
Młodzi małżonkowie wiele razem przeszli i bardzo zbliżyli się do siebie, ale na horyzoncie czekają kolejne trudne decyzje. Hokuto stawia wszystko na jedną kartę i rezygnuje z roli prezesa Mamiya Corporation, żeby ratować biuro podróży Mamiya Travel stojące na skraju bankructwa... Ale dlaczego nagle podważa ich małżeństwo? I jak zareaguje na to Chiwa?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

„Niech śmierć nas rozdzieli" 2 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-11 12:24:27 - 129 unikalnych wyświetleń;

Właśnie odebraliśmy dostawę „Niech śmierć nas rozdzieli" 2! Czy w obliczu zagrożenia Yoshino i Kirishima zaczną współpracować?

„Niech śmierć nas rozdzieli" 2
Yoshino, wnuczka głowy rodziny mafijnej z Osaki, ma zostać wydana za mąż za Kirishimę, swojego rówieśnika z rodu Miyama. Aby lepiej poznać narzeczonego, dziewczyna wyrusza do Tokio. Dopiero co przeprowadziła się do stolicy, ale już zostaje wplątana w gangsterskie porachunki... Do tego wciąż nie wie, co siedzi w głowie Kirishimy, którego cała sytuacja najwyraźniej cieszy. Pewne jest jedno – z przebywania w jego towarzystwie nie wyniknie nic dobrego! Życie Yoshino może się zamienić w piekło, ale nie zamierza uciekać!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

"Beastars" 15 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-08 12:35:46 - 135 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera mangi „Beastars" 15. Do czego zdolny jest Melon? Jakie motywy nim kierują? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Beastars" 15
„Beastar może sobie zażyczyć czego dusza zapragnie. Na przykład... Wykorzystania zwłok pokonanych mięsożerców jako nawozu.” Yahya zdradza Legoshiemu swój mroczny sekret. W młodym wilku wzbiera frustracja. Odżywają też jego wątpliwości, czy roślinożercy i drapieżniki kiedykolwiek znajdą nić porozumienia. Jednak dzięki spotkaniu z Haru i ich randce na Czarnym Rynku zaczyna z nadzieją patrzeć w przyszłość. Tymczasem Yahya, badając sprawę szerzącego się handlu kością słoniową, odkrywa intrygę bardzo niebezpiecznego mieszańca o imieniu Melon.

Przypominamy, że jeszcze do 15 wrześnie możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartę!

„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15 (edycja limitowana) oraz „Sakamoto Days" 5 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-08 09:44:59 - 181 unikalnych wyświetleń;

Na zakończenie tygodnia przychodzimy do Was z dwiema nowościami: „Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15 (edycja limitowana) oraz „Sakamoto Days" 5! Chcecie wiedzieć, co zdarzy się tym razem u naszych bohaterów? Koniecznie sięgnijcie po te tomiki!

„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15 (edycja limitowana)
Aoi zostaje uwięziona w świecie duchów. Ale dla Hanako, który martwi się wyłącznie losem Nene, to najkorzystniejsze rozwiązanie. Bowiem dzięki ofierze kapłanki wszystko się zmieni...

„Sakamoto Days" 5
„Kto zdaje się na los, ginie pierwszy”. Trwa pełen napięcia pojedynek w kasynie między pracownikami sklepu spożywczego Sakamoto a chińskim mafiozem Wutangiem. Czy bohaterowie uratują Lu i zdobędą informacje o nagrodzie za głowę Taro?! W tym samym czasie najpodlejsi z podłych morderców przybywają do Japonii, by dołączyć do polowania na Sakamoto!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »