Pakujemy „Hanako, duch ze szkolnej toalety" #4, "Miłość to wojna" #5 i "Łowcy smoków" #3!

Dodany przez: Urd - 2021-04-30 15:00:09 - 184 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Hanako, duch ze szkolnej toalety", "Miłość to wojna" 5 i „Łowcy smoków” 3! Pakujemy prenumeraty, natomiast do sklepów stacjonarnych Yatta.pl mangi trafią już po weekendzie majowym. W ogólnie sprzedaży mangi będą dostępne w środę.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 4
Nene i Hanako spotykają na dachu zjawę, której losy były związane z historią Siódmej Szkolnej Tajemnicy. Jednak zagadki z przeszłości nie zostają rozwiązane. Nene zaczyna wątpić, by porozumienie między śmiertelnikami a istotami z INNEGO wymiaru było w ogóle możliwe. Wtedy dostaje propozycję nie do odrzucenia i jej relacja z Hanako zostaje wystawiona na decydującą próbę. W szkole pojawia się też kolejny upiór... Oto czwarty tom historii o Akademii Kamome!

"Miłość to wojna" 5
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu, uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!
Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej! Oprócz klasycznej wojny intelektów w szkolnej oprawie tom piąty kryje także wątek wakacyjny, który podbił serca czytelników magazynu „Young Jump”! Przekonaj się, jakie wspomnienia zostaną Kagui i Miyukiemu po gorącym lecie!


„Łowcy smoków” 3
W trakcie swoich podniebnych podróży załoga statku Quin Zaza natrafia na ogromne stado niewielkich smoków. Łowcy rozpoczynają polowanie, ale w zamieszaniu Takita spada z pokładu prosto na dno kanionu. Po odzyskaniu przytomności zauważa smoczątko, które oddzieliło się od reszty stada. Niespodziewanie dziewczyna i młoda bestia zaprzyjaźniają się...

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" #5 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-29 19:43:54 - 123 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi „IM: Wielki Kapłan Imhotep" 5! Akcja zaczyna się coraz bardziej zagęszczać! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 5
Im i jego towarzysze poznają zamiary Kleopatry. Podejmują nierówną walkę z przeważającymi siłami wroga, by powstrzymać królową przed realizacją jej zbrodniczego planu. Tymczasem Harugo ze zgrozą odkrywa, że cel Kleopatry w niejasny sposób powiązany jest z traumatycznymi wydarzeniami z jego przeszłości...
Czy po tych wszystkich latach prawda na temat masakry w Świątyni Misora wreszcie ujrzy światło dzienne? I jak zareaguje Harugo, kiedy dowie się, co takiego zataił przed nim jego przybrany ojciec...?


Przed Wami Magiczny świat Ran #3!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-29 12:04:11 - 102 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do naszego magazynu zawitał trzeci tom „Magicznego świata Ran”! Jak poradzi sobie rodzina w obliczu zagrożenia? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

„Magiczny świat Ran” 3
Katastrofa, której przez tyle lat udawało się zapobiec, stała się rzeczywistością. Przez Wrota przebiły się nieskończone ilości trupich owadów. W ostatniej chwili udało się ewakuować wioskę magów, na którą Shizuka nałożyła potężną barierę, tymczasowo pieczętując przejście. Jednak to tylko kwestia czasu, aż śmiercionośne insekty pokonają przeszkodę i wtargną do świata ludzi. Podczas gdy cała rodzina Ran i wszystkie inne magiczne rody mobilizują się do walki, dziewczyna myśli tylko o jednym - jak uratować owładniętego przez trupiego owada Otaro, którego teraz wszyscy chcą wyeliminować.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze
- poniedziałek - komiks znajdzie się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami(wydanie w twardej oprawie do zdobycia tylko w Yatta.pl).

„Szczęście w nieszczęściu” już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-28 12:45:49 - 114 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami przezabawna jednotomówka BL „Szczęście w nieszczęściu”! Jak na życie Eiju wpłynie spotkanie boga Yato? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

„Szczęście w nieszczęściu”
Eiju Yaotomi od dziecka obdarzony był nadzwyczajnym szczęściem, dzięki czemu wiódł idealne, pozbawione kłopotów życie.
Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – szczęście, którego dotychczas doświadczał, znika bez śladu, a jego miejsce zajmuje nadzwyczajny pech.
Zdesperowany Eiju prosi o pomoc napotkany przy drodze posążek Jizo. „Jakoś to będzie!” – myśli optymistycznie, jednak kiedy wraca do domu... zastaje tam obcego mężczyznę! „Jestem bogiem nieszczęścia” – oświadcza nieznajomy. Tym sposobem nasz bohater oraz jego niecodzienny gość zostają współlokatorami!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty
- czwartek - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze
- piątek - komiksy znajdą się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami.

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 16

Dodany przez: mbloch - 2021-04-28 11:46:34 - 100 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 16! Jak bardzo tym razem demony namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 16
Natsume znajduje wiadomość wypisaną przez demona na szkolnej tablicy i postanawia mieć się na baczności. Taki wyznaje mu, iż niedawno użyła kręgu, by pomóc zagubionemu w jej domu yokai. Takashi próbuje przekazać koleżance, że ta metoda jest zakazana wśród egzorcystów, lecz napotyka niespodziewaną przeszkodę...
Tom zawiera również dodatkowy rozdział poświęcony pomniejszym demonom.


„Twoje kwietniowe kłamstwo” #11 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-27 11:57:01 - 87 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ostatnia odsłona historii młodych muzyków. Tak, to już pożegnalny tom „Twojego kwietniowego kłamstwa”! Jaki będzie finał tej wyjątkowej opowieści? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Twoje kwietniowe kłamstwo” 11
Kosei i Kaori spotkali się pod kwitnącymi drzewami wiśni i ich los się odmienił. Teraz, miesiące później, po wielu wzlotach i upadkach, nasi bohaterowie stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami, z jakimi dotąd przyszło im się mierzyć. Czy zdołają wygrać ze swoimi ograniczeniami, by ponownie wystąpić razem na scenie? Przed Wami wzruszający finał tej wyjątkowej opowieści o przyjaźni, muzyce i miłości!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »