Jesienny Festiwal Mangowy - siódma karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-13 14:59:22 - 244 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Długo i szczęśliwie?!"! Czy dostrzeżecie na niej różne odcienie małżeńskiej miłości Chiwy oraz Hokuto?

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Długo i szczęśliwie?!" 1
Chiwa Takanashi za dnia pracuje w biurze renomowanej firmy, jednak ze względu na długi ojca po godzinach dorabia w klubie jako hostessa. Pewnego wieczoru w lokalu zjawia się niezwykle przystojny mężczyzna, który nie szczędzi jej kąśliwych uwag. Kobieta nie pozostaje mu dłużna i wylewa na niego drinka, za co od razu zostaje zwolniona. Następnego dnia w biurze zostaje wezwana do gabinetu prezesa i z przerażeniem odkrywa, że jest nim… mężczyzna, którego zbeształa poprzedniego wieczoru! Szef jednak nie jest na nią zły – co więcej, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Oferuje pokrycie długów ojca Chiwy, jeśli ta zgodzi się zostać jego żoną! Jednak czy małżeństwo zawarte w takich okolicznościach to rzeczywiście dobry interes, czy może przepis na spektakularną katastrofę...?

Jesienny Festiwal Mangowy - szósta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-12 11:21:30 - 242 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Łowca dusz"! Gotowi na podróż do tego fantastycznego świata?

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Łowca dusz" 1
Trzy tysiące lat temu, gdy na tronie Chin zasiadł dobry i mądry król Chū, dolinie Żółtej Rzeki wróżono długie lata dobrobytu. Jednak wszystko przepadło, kiedy władca pojął za żonę równie piękną, co okrutną Dakki, jedną z xianren, nieśmiertelnych istot o wyjątkowych mocach. Pod rządami bezlitosnej królowej kraj pogrążył się w chaosie…
Aby przywrócić równowagę w świecie ludzi, przywódca wszystkich xianren wysłał swojego ucznia, Taikōbō, z misją pokonania i zapieczętowania dusz aż 365 demonów na usługach Dakki. W obliczu przeważających sił wroga, Taikōbō będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców gotowych na wszystko...

Naruto kalendarz ścienny 2022

Dodany przez: mbloch - 2021-10-11 13:29:10 - 267 unikalnych wyświetleń;

Czy pamiętacie, że w zeszłym roku rozpoczęliśmy okołomangową inicjatywę - produkcję i dystrybucję oficjalnych mangowych gadżetów pod szyldem marki Yatta.pl? Zaczęliśmy od ściennego kalendarza na 2021 rok…

Tak! W tym roku również go nie zabraknie! Gotowi na „Naruto kalendarz ścienny 2022” zawierający przepiękne, ogromne ilustracje z serii na każdy miesiąc (oczywiście inne niż w zeszłym roku ;))? Będziecie mogli nabyć go zarówno w sieci sklepów Yatta.pl, jak i w Empikach oraz wszystkich dobrych księgarniach komiksowych.

Premiera już 22 października!
Ale już teraz możecie zamówić ten kalendarz w przedsprzedaży w sklepie internetowym Yatta.pl

To nie wszystko! W tym roku będziecie mieli do wyboru aż dwa wzory kalendarzy ściennych na 2022 rok! Jak myślicie, z jakiej serii będzie drugi kalendarz?

CO Z INNYMI GADŻETAMI?
Tak jak zapowiedzieliśmy jakiś czas temu, rozpoczynamy produkcję i dystrybucję oficjalnych mangowych gadżetów pod szyldem sklepu Yatta.pl. Oprócz kalendarzy ściennych, obecnie pracujemy również nad innymi gadżetami – najprawdopodobniej niektóre trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku!
Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości – cały czas działamy!

Jesienny Festiwal Mangowy - piąta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-11 09:04:00 - 236 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia"! Czekacie na to nietypowe połączenie kryminału z nadnaturalnymi motywami?

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 1
Dotychczas spokojną wioską wstrząsają dramatyczne wydarzenia – ktoś lub coś w makabryczny sposób zabija zwierzęta gospodarskie. Do rozwiązania sprawy zostaje wezwany z Tokio ekscentryczny detektyw nazwiskiem Inugami, który specjalizuje się w dochodzeniach z udziałem kemono – tajemniczych istot, które do złudzenia potrafią udawać ludzi. Na miejscu mężczyzna spotyka dziwnego chłopca, od którego stronią miejscowi. Detektyw szybko orientuje się, że ma do czynienia z kimś niezwykłym, ale czy to możliwe, aby to właśnie ten niepozorny chłopak stał za napaściami? A może skrywa on o wiele mroczniejszy sekret?

Informacje na temat planu wydawniczego

Dodany przez: Urd - 2021-10-10 17:59:25 - 1104 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was informacje na temat sytuacji bieżących druków, jednak nie jest to coś, co można wytłumaczyć w dwóch słowach.

Wrzesień upłynął nam na niekończących się spotkaniach z drukarniami. Choć już wcześniej pojawiały się niedobory papieru, udawało się dość sprawnie łatać ten problem, zamawiając i rezerwując większe partie z wyprzedzeniem. Jednak w połowie września sytuacja eskalowała dość gwałtownie w niemal wszystkich drukarniach, z którymi współpracujemy i praktycznie z dnia na dzień standardowy czas realizacji druków wydłużył się nawet czterokrotnie.

Kolejnym problemem są również przeciągające się akcepty na obwoluty, przy bardzo wielu tytułach. O ile wcześniej akcepty, które wpadały na styk, dało się poratować przyspieszonym drukiem ekspresowym, teraz zrobiło nam to w planie prawdziwe spustoszenie - na zwolnienie do druku czeka cały stosik gotowych mang, które teraz drukować się będą trzy lub cztery razy dłużej.

Problem jest dodatkowo trudny także ze względu na ilości dodruków, które realizujemy miesięcznie. Jako że drukarnie przyjmowały zlecenia normalnie (również nie spodziewając się aż takich problemów z dostawami papieru) duże rezerwy materiału poszły właśnie w ten rodzaj druków (stanowiący 70-80% naszych miesięcznych zleceń).

Po otrzymaniu informacji o tak poważnych problemach próbowaliśmy wstrzymać część dodruków, żeby zaoszczędzić papier na bieżące wydania, jednak niewiele to dało - większość już była wydrukowana i czekała w kolejce do introligatorni (samo wydrukowanie składek idzie szybko, to co drukarniom zajmuje najwięcej czasu to właśnie skład).

A na koniec do listy problemów warto dorzucić fakt, że obecnie drukarnie są zalewane zleceniami - mnóstwo wydawnictw chce zrealizować dodruki wydań przed nowym rokiem, kiedy to druk, który już poszedł w górę, będzie jeszcze droższy, za sprawą planowanych podwyżek w cenach prądu (a przy tym ile pobierają go maszyny - będzie to bardzo wyraźna różnica, którą już sygnalizują drukarze). I to jest powód dla którego ciężko jest nam znaleźć nowe drukarnie, mające sensowne terminy realizacji przy obecnych obłożeniach.

CO DALEJ?
Problem, który wyniknął z nagromadzenia powyższych czynników oczywiście rozwiążemy, ale potrwa to zapewne kilka tygodni. Walczymy obecnie na kilku frontach - szukamy nowych drukarni, szukamy nowych zamienników papieru i kartonu, wycofujemy zlecenia na dodruki, które mogą poczekać itd. Przesunięcie na listopad Jesiennego Festiwalu Mangowego wynikało właśnie z faktu, że sloty na nowości zostały oddane bieżącym drukom. Teraz nowości festiwalowe drukują się w slotach mang październikowych, które wciąż czekają na akcept (inaczej sloty by po prostu przepadły). Czyli odpowiadając na pytanie, które zapewne sobie zadajecie - nie, odwołanie lub dalsze przesunięcie Festiwalu nie pomogłoby w niczym jeśli chodzi o bieżący plan.

W najbliższej przyszłości będą mogły pojawić się braki w dodrukach, natomiast daty premier poszczególnych tytułów będziemy podawać na bieżąco i aktualizować na stronie. Poniżej obecna sytuacja tytułów, jednak może się ona zmienić, ponieważ pracujemy nad tym, aby przyspieszyć co się da, polując na wcześniejsze terminy:

Wrześniowe tytuły:
Projekt: cosplay 3 - oczekuje na akcept
Beastars 6 - 22 października
Dziewczynka w Krainie Przeklętych #9 - 22 października
IM Wielki Kapłan Imhotep 7 - koniec października
Dziecię słońca i deszczu 2 - 25 października
Nieznajomy pośród wiatru 4 - koniec października
Noragami 22 - oczekuje na akcept

Październikowe tytuły:
Podejrzane sekrety 7 - oczekuje na akcept
Penguin Highway 2 - oczekuje na akcept
Iruma w szkole demonów 11 - oczekuje na akcept
Beztroskie dni 3 - oczekuje na akcept
Księga Przyjaciół Natsume 19 - oczekuje na akcept
Niebieska Flaga 2 - oczekuje na akcept
Fairy Tail 34 - przełom października i listopada
Deadlock #4 - koniec października
Sposób na pięcioraczki 6 - oczekuje na akcept
Hanako, duch ze szkolnej toalety #7 - koniec października
Grand Blue 8 - przełom października i listopada
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 19 - oczekuje na akcept
Bakemonogatari 7 - czekamy na dostawę zamienników kartonu
Log Horizon 9 - czekamy na termin z drukarni

Jesienny Festiwal Mangowy - czwarta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-08 16:30:48 - 211 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Blood Blockade Battlefront"! To manga po brzegi wypełniona akcją. Gwarantujemy - będzie się działo!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Blood Blockade Battlefront" 1
Gdy w Nowym Jorku otworzyły się wrota do innego wymiaru, a potworne istoty zaczęły przenikać do świata ludzi, jedyną rzeczą, która uchroniła planetę przed inwazją, stała się wzniesiona przez mieszkańców magiczna bariera wokół miasta. W ten sposób w ciągu jednej nocy na zgliszczach metropolii powstało Hellsalem’s Lot. Na straży porządku tego niezwykłego miejsca stanęła Libra, tajemnicza organizacja, zrzeszająca ludzi o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie w jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który niedawno przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika. Jak się wkrótce okaże, on również skrywa pewną tajemnicę…

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »