"Log Horizon" LN 9 już u nas

Dodany przez: mbloch - 2022-05-18 10:46:30 - 104 unikalnych wyświetleń;

Z samego rana do drzwi naszego magazynu zapukała dostawa "Log Horizon" LN 9! W tej części akcja przenosi się do Kanami i jej towarzyszy - opis tomu i pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Log Horizon" LN 9
Tym razem przenosimy się na obcy serwer w sam środek Eurazji. To właśnie tam przebywa obecnie Kanami - była przywódczyni Debauchery Tea Party, która wraz ze swoją nową drużyną zmierza na wschód, do Japonii. Dziewczyna głęboko wierzy, że to właśnie tam znajduje się klucz do rozwiązania zagadki Katastrofy, ponieważ tylko w tamtej strefie czasowej zdążono wprowadzić najnowsze rozszerzenie gry. Po drodze Kanami i jej towarzysze napotykają amerykańskiego gracza o imieniu Leonardo. Jak zakończy się ich wielka wędrówka na wschód?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - książka znajdzie się w innych sklepach z komiksami i na empik.com.

"Iruma w szkole demonów" 13 właśnie dotarł do naszego magazynu!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-16 13:09:07 - 110 unikalnych wyświetleń;

Na dobre rozpoczęcie tygodnia - dostawa niezwykle zabawnej komedii "Iruma w szkole demonów" 13! Jak Iruma poradzi sobie podczas Święta Zbiorów? Bierzemy się za wysyłki, a Wam podrzucamy opis!

"Iruma w szkole demonów" 13
Pierwszoklasiści ze szkoły dla demonów biorą udział w egzaminie ze sztuki przetrwania zwanym Świętem Zbiorów. Koledzy Irumy zdobywają kolejne punkty w zawrotnym tempie, podczas gdy nasz bohater... jest zajęty jedzeniem?!

Zobacz początkowe strony i obwolutę mangi "Metamorfozy" 3!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-13 13:41:32 - 109 unikalnych wyświetleń;

Tym razem podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę uroczej mangi „Metamorfozy" 3. Zgodzicie się, że to niewyobrażalnie relaksująca lektura?„Metamorfozy" 3
Choć zbliżają się ważne egzaminy, Urara zupełnie nie ma głowy do nauki. Podczas gdy rodzice i nauczyciele oczekują od niej jasnych deklaracji na temat przyszłości, ona nie ma pojęcia, jaką ścieżkę kariery wybrać. Coraz bardziej dojrzewa w niej jednak pragnienie rozwijania swoich pasji. Pewnego dnia decyduje się na odważny krok i prosi Yuki o pomoc w jego realizacji. Czy jej nieśmiałe marzenia, będą miały szanse się spełnić?

Przypominamy, że do 23 maja możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci wyjątkowej pocztówki!

Kaiju No.8" dotarło do naszego magazynu!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-13 12:41:40 - 180 unikalnych wyświetleń;

Dziś drukarnia dostarczyła nam "Kaiju No.8" 3, czyli niezwykle ciekawy komediowy akcyjniak. Pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Kaiju No.8" 3
Przemieniony Kafka powala humanoidalnego kaiju jednym potężnym ciosem. Udaje mu się ocalić członków Korpusu Obrony, Ichikawę i Furuhashiego. Jednak nie ma okazji dobić bestii, bo zauważają go inni żołnierze. Humanoidalny kaiju znika. Widząc, że jego koledzy są już bezpieczni, Kafka również podejmuje próbę ucieczki... ale na drodze staje mu kapitan Hoshina. W trzecim tomie rozpęta się piekło!

Plan dystrybucji:
- piątek - prenumeraty wysłane.
- poniedziałek - komiks trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nowości prosto z drukarni: "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3 oraz "Blood Blockade Battlefront" 3

Dodany przez: mbloch - 2022-05-12 12:21:04 - 150 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie zawitały dwie fantastyczne nowości, czyli "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3 oraz "Blood Blockade Battlefront" 3. Dwie mangi pełne akcji i tajemnic! Na którą z nich się skusicie? Tymczasem podrzucamy opisy i plan dystrybucji.

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 3
Mihai, tajemniczy członek agencji kemonoistycznej, to wampir. Jest niemal nieśmiertelny, cieszy się wieczną młodością, ma nadludzką siłę... i na dodatek trudną osobowość. Z nudów wrabia Kabane, Shikiego i Akirę w pewne problematyczne zlecenie. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi nieprzyjemna prawda...

"Blood Blockade Battlefront" 3
Na zgliszczach Nowego Jorku w ciągu jednej nocy powstało Hellsalem’s Lot – metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Sposób na pięcioraczki" 7 - prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-12 12:03:03 - 180 unikalnych wyświetleń;

Tak, jak wczoraj zapowiadaliśmy, w przyszłym tygodniu wypadnie premiera siódmego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Czy Futaro sprosta wyzwaniom, jakie los stawia na jego drodze? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 7
Futaro wraca do pracy korepetytora kapryśnych i nieskorych do nauki pięcioraczek. Po porażce w czasie testów semestralnych chłopak stwierdza, że nie da rady sprostać wyzwaniu, i rezygnuje z posady. Dzięki swojej determinacji siostry przekonują go jednak do zmiany zdania. Czy następnym razem uda im się zdać wszystkie przedmioty?! Nasi bohaterowie wspólnie powitają nowy rok!

Przypominamy, że do 15 maja możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z parą kart do gry w memory!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 ... Następny › Ostatni »