"Odważ się kochać!" 2 oraz "Fairy Tail" 37 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-30 13:49:58 - 16 unikalnych wyświetleń;

Jak mija Wam piątek? Gotowi na mangowe nowości? Tym razem mamy dla Was: "Odważ się kochać!" 2 oraz "Fairy Tail" 37! Który z tych tytułów idealnie sprawdzi się na weekendowy odpoczynek?

"Odważ się kochać!" 2
Przywódcy konkurencyjnych organizacji strzegących Karasugaoki, Izuhara i Shinba, zawsze darli ze sobą koty. Po wielu perypetiach wreszcie zrozumieli, co naprawdę do siebie czują, i zostali parą. Jednak sprawy wcale nie pójdą tak gładko, jak by się mogło wydawać...!

"Fairy Tail" 37
W ostatni dzień Wielkiego Turnieju Magicznego gildia Fairy Tail prowadzi walkę na dwa fronty! Natsu kieruje grupą, która ma uwolnić porwaną Lucy, lecz na ich życie czyhają już Rycerze Głodnego Wilka, najstraszliwsi egzekutorzy w całym Fiore! Tymczasem na arenie Domus Flau drużyna Fairy Tail pod dowództwem Mavis kontynuuje zmagania w igrzyskach. Niespodziewanie Erzie przychodzi zmierzyć się z żądną zemsty Kagurą oraz sadystyczną Minervą w epickim starciu trzech najpotężniejszych zawodniczek Turnieju! Gdy na jaw wychodzą kolejne tajemnice projektu Eclipse, już wiadomo, że przyszłość królestwa Fiore wisi na włosku!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami

„Sakamoto Days" - zachęcamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2022-09-30 09:41:09 - 28 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację początkowych stron naszej pełnej akcji komedii, mangi „Sakamoto Days". Zobaczcie, jak osiedlowy sklepikarz z mięśniem piwnym spuszcza łomot bandziorom!

„Sakamoto Days" 1
Oto Taro Sakamoto - niegdyś legendarny zabójca, który wzbudzał strach i podziw wśród przestępców... A teraz? Misiowaty właściciel osiedlowego sklepu! Jak udaje mu się chronić rodzinę i beztroską codzienność przed nieustannymi atakami? Takiej komedii sensacyjnej jeszcze nie było!

"Odważ się kochać!" 2 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-29 14:43:56 - 56 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera kontynuacji uroczej serii BL "Odważ się kochać!". Shinba i Izuhara to przesympatyczni bohaterowie, którzy z łatwością podbijają serca czytelników swoją historią - co tym razem ich czeka? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Odważ się kochać!" 2
Przywódcy konkurencyjnych organizacji strzegących Karasugaoki, Izuhara i Shinba, zawsze darli ze sobą koty. Po wielu perypetiach wreszcie zrozumieli, co naprawdę do siebie czują, i zostali parą. Jednak sprawy wcale nie pójdą tak gładko, jak by się mogło wydawać...!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

„Projekt: cosplay" 7, „Golden Sparkle” oraz Overlord" 15 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-29 13:31:29 - 86 unikalnych wyświetleń;

Puk, puk! Świeże nowości zapukały do naszych drzwi! A wśród nich: „Projekt: cosplay" 7, „Golden Sparkle” oraz „Overlord" 15! Co wydarzy się u naszych bohaterów? Sprawdźcie w opisach poniżej!

„Projekt: cosplay" 7
Jak nasi bohaterowie odpowiedzą na dociekliwe pytanie koleżanki z klasy?! Nadchodzi jesień i czas dni otwartych szkoły. Liceum, do którego uczęszczają Marin i Wakana, słynie ze swojego oryginalnego konkursu, w trakcie którego dziewczyna po raz pierwszy przebierze się za...

„Golden Sparkle”
Himari Uehara zdołał osiągnąć wiek licealny całkowicie unikając tematów związanych z dojrzewaniem i seksualnością. Zainteresowanie dziewczyn jego osobą zawsze bardziej mu przeszkadzało niż pochlebiało, więc gdy dostał się do męskiego liceum, uznał że w końcu w spokoju będzie mógł skupić się na nauce. Gdy jednak niespodziewanie zaczęła go zaskakiwać jego własna fizjologia, poprosił o poradę Gaku – kolegę z klasy, który uświadomił mu, że zmiany, które tak go zaniepokoiły są zupełnie naturalne. Nowa znajomość sprawiła, że Himari nie tylko otworzył się na nowe doznania, ale też zaczął rozumieć, czemu wcześniej zawsze czuł się trochę inny...

„Overlord" 15
Wioska Carne zostaje zaatakowana przez hordę potworów. Enri – świeżo upieczona sołtyska – naprędce organizuje prowizoryczną armię, by odeprzeć inwazję. Jednak siły wroga okazują się znacznie przewyższać potencjał bojowy mieszkańców osady... Tymczasem cesarz Baharuth planuje ekspedycję, której celem będzie rekonesans na terenie Wielkiego Podziemnego Grobowca Nazarick. Jakie kroki podejmie Ainz na wieść, że już wkrótce do bram jego fortecy zapukają żądni sławy i pieniędzy łowcy przygód?

Prenumeratorzy „Projektu: cosplay" oraz „Overlorda" dostali swoje tomiki przedpremierowo, ale prenumeraty „Golden Sparkle" również wyszły już z naszego magazynu! Dwóch pierwszych tytułów od jutra możecie szukać w stacjonarkach Yatta.pl, a od poniedziałku w empikach i innych sklepach z komiksami. Natomiast nasza nowa jednotomówka BL w sklepach będzie dostępna po weekendzie.

"Love of Kill" - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2022-09-29 11:51:46 - 53 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na „Love of Kill"? Premiera zbliża się wielkimi krokami! Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi. Jak potoczy się niezwykła kolaboracja poszukiwanego zabójcy i łowczyni nagród?

„Love of Kill" 1
Chateau Dankworth to młoda łowczyni głów działająca z ramienia niezależnej organizacji. Pewnego dnia na drodze kobiety staje nieuchwytny zabójca - Ryang-ha Song. Gdy dochodzi między nimi do starcia, różnica ich poziomów okazuje się zbyt duża i Chateau szybko kończy na celowniku. Jednak zamiast ją zabić, mężczyzna składa jej propozycję nietypowej współpracy. Oferta jest niezwykle kusząca, zwłaszcza dla początkującej łowczyni. Ale czy komuś takiemu jak Ryang-ha można zaufać...?

„Fairy Tail" 37 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2022-09-28 10:38:00 - 66 unikalnych wyświetleń;

Magowie z Fairy Tail powracają - już wkrótce premiera „Fairy Tail" 37! Zbliża się zakończenie Wielkiego Turnieju Magicznego! Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!„Fairy Tail" 37
W ostatni dzień Wielkiego Turnieju Magicznego gildia Fairy Tail prowadzi walkę na dwa fronty! Natsu kieruje grupą, która ma uwolnić porwaną Lucy, lecz na ich życie czyhają już Rycerze Głodnego Wilka, najstraszliwsi egzekutorzy w całym Fiore! Tymczasem na arenie Domus Flau drużyna Fairy Tail pod dowództwem Mavis kontynuuje zmagania w igrzyskach. Niespodziewanie Erzie przychodzi zmierzyć się z żądną zemsty Kagurą oraz sadystyczną Minervą w epickim starciu trzech najpotężniejszych zawodniczek Turnieju! Gdy na jaw wychodzą kolejne tajemnice projektu Eclipse, już wiadomo, że przyszłość królestwa Fiore wisi na włosku! >

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »