„Pink Heart Jam" już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-12-08 09:14:42 - 27 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarła do nas mangowa premiera, czyli omnibus boys love „Pink Heart Jam"! Koniecznie sprawdźcie, jak rozwinie się relacja pomiędzy młodym studentem Haigą a starszym i bardziej doświadczonym Kanae!

„Pink Heart Jam"
Świeżo upieczony student Yuki Haiga wstępuje do klubu muzycznego, gdzie szczególną uwagę zwraca na starszego od siebie Ryo Kanae. Niedługo później na imprezie przegrywa wyzwanie, wskutek czego trafia jako klient do agencji towarzyskiej dla mężczyzn. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że jego towarzyszem na tę noc ma być właśnie... Kanae! Po szczerej rozmowie i upojnie spędzonych chwilach Haiga czuje się jeszcze bardziej zafascynowany starszym kolegą. Coraz częściej zaczyna też odwiedzać jego miejsce pracy...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

"Tęczowy świat BL vs ostatni hetero" 3 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2023-12-07 13:38:30 - 30 unikalnych wyświetleń;

Już w tym miesiącu trzeci tom mangi "Tęczowy świat BL vs ostatni hetero"! Gotowi na kolejną odsłonę nieszablonowej komedii parodiującą wszystkie schematy rodem z mang BL?

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!
"Tęczowy świat BL vs ostatni hetero" 3
Główny bohater tej mangi (a przy okazji fan dużych zderzaków) jest mistrzem w unikaniu sytuacji, które mogłyby doprowadzić do niepożądanych BL-owych scen miłosnych. Zdarza mu się znaleźć w niebezpieczeństwie i czasem tylko krok dzieli go od nawiązania płomiennego romansu z jakimś przystojniakiem. Jak dotąd wychodzi ze wszystkich opresji bez szwanku, ale czy jest w stanie w nieskończoność opierać się zasadom rządzącym tęczowym światem? I jakie będą dalsze losy Ayato i Tojo?! Czy połączy ich miłość...?

Przypominamy, że do 17 grudnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie w zestawie z wyjątkową pocztówką!

Nadchodzi "Seven Deadly Sins" 26!

Dodany przez: mbloch - 2023-12-07 11:40:22 - 40 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 26! Co jeszcze czeka bohaterów na polu bitwy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!


"Seven Deadly Sins" 26
Oto historia Gowthera, pozbawionej serca żałosnej lalki... King i Diane nadal tkwią w samym środku wydarzeń sprzed trzech tysięcy lat. W szeregach Stigmy, sojuszu przeciwstawiającego się armii demonów, walczą także Meliodas oraz Elizabeth pod postacią bogini! Wszyscy sądzili, że o wyniku starcia zadecyduje determinacja inicjatorów ofensywy, Dziesięciu Przykazań, bądź przebiegłość Czterech Archaniołów... Tymczasem jeden mężczyzna, Przykazanie Czystości Gowther, odwraca losy bitwy! Kim tak naprawdę jest Grzech Rozpusty, marionetka pragnąca duszy?! W bonusie opowieść „Lalka błagająca o miłość”!

Przypominamy, że do 14 grudnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie (w tym również w prenumeracie zbiorczej na tomy 26-33 w zestawie z akrylową figurką)!

Obwoluta i początkowe strony „Żegnaj, czarodzieju"

Dodany przez: mbloch - 2023-12-06 11:03:17 - 71 unikalnych wyświetleń;

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami naszej nowości dla dojrzalszego czytelnika, czyli „Żegnaj, czarodzieju". To nietypowy josei inspirowany biografią braci Van Gogh, który skupia się na historii młodszego brata słynnego artysty.

„Żegnaj, czarodzieju"
Theodorus van Gogh to młody handlarz dziełami sztuki, znany ze swojej smykałki do interesów i nieszablonowego sposobu myślenia. W dziewiętnastowiecznym Paryżu, gdzie malarstwo postrzegane jest jako domena elit, zawzięcie stara się dotrzeć ze sztuką do przeciętnego człowieka. Gdy więc do miasta przyjeżdża jego starszy brat, Vincent, Theodorus postanawia wykorzystać jego talent, aby wstrząsnąć skostniałym światkiem artystycznym. Czy razem zdołają udowodnić światu, że sztuka rodzi się z pasji, w obliczu której podziały klasowe przestają mieć znaczenie?

Przypominamy, że do 11 grudnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą soft touch! Natomiast premierę mangi planujemy na 12 grudnia.

„Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 1 oraz „MASHLE" 8 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-12-05 11:11:39 - 54 unikalnych wyświetleń;

„Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 1 oraz „MASHLE" 8 już są!

Macie ochotę na naszą nowość spod znaku BL? A może wolicie mangę pełną akcji? U nas znajdzie się coś dla każdego!

„Niech pan pomoże, panie redaktorze!" 1
Redaktor Masumi Shishio niespodziewanie zostaje przeniesiony do zupełnie obcego mu świata – działu mang boys’ love. Niezrażony wyzwaniem szybko rusza na poszukiwanie nowych talentów i oferuje współpracę Miss Akkinie, początkującej rysowniczce. Ku jego zaskoczeniu na spotkanie przychodzi jednak nie autorka, lecz… autor – niepozorny pracownik biurowy, Satoru Akiba! Czy tak niedoświadczony duet da radę stworzyć poczytną mangę BL?

„MASHLE" 8
Innocent Zero przybywa uprowadzić Masha!!! Podczas gdy Wahlberg walczy z przywódcą kryminalistów, młodzi czarodzieje ruszają na podwładnych wroga... lecz Dot i Lance tracą całą manę i zostają przemienieni w niemowlęta! Jednocześnie dyrektor Easton konfrontuje się ze swoim dawnym nauczycielem, Adamem. Uczeń staje przeciwko mistrzowi, by zapewnić przyszłość niemagicznym osobom! Kto przyłoży ogromnemu przeciwnikowi i wybawi szkołę magii z opresji...?!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

Już niedługo "Dorohedoro" 9 - zobacz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2023-12-05 11:00:27 - 78 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miał dziewiąty tom serii „Dorohedoro"! Ponownie nie zabraknie mocnych wrażeń. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Dorohedoro" 9
Podczas gdy Kajman odkrywa kolejne wskazówki na temat swojego poprzedniego życia, Nikaido wraca myślami do własnej przeszłości. Jak narodziła się jej moc władania czasem? Dlaczego dziewczyna zrezygnowała z korzystania z magii? I jaką rolę w tym wszystkim odegrał Asu, jej prywatny demon stróż? Odpowiedzi wciąż jeszcze spowija chaos. To właśnie... Dorohedoro!

Przypominamy, że do 6 grudnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną MEGAkartą A5! Natomiast premierę mangi planujemy na 11 grudnia.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »