"Beastars" #7 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-17 15:33:55 - 62 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera mangi „Beastars" 7. Kolejny raz przeniesiemy się do mrocznej wersji zwierzogrodu! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Beastars" 7
Dyrektor Cherryton bierze udział w konferencji, podczas której powinien zostać wskazany kolejny beastar – reprezentant jego szkoły. Inne placówki już wybrały swoich przedstawicieli, a teraz stawiają przed władzami Cherryton zaskakujące ultimatum. Tymczasem najważniejszy z wcześniejszych kandydatów do tytułu, Louis, obejmuje przywództwo nad lwią yakuzą Shishigumi i krok po kroku przejmuje władzę nad Czarnym Rynkiem. Legoshi i inni członkowie koła teatralnego pragną nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu. Ale młody wilk ma też inne zmartwienia – od jakiegoś czasu czuje, że jest obserwowany, i słyszy jakieś niepokojące głosy…

Przypominamy, że do jutra możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci pocztówki!

„Sposób na pięcioraczki" 6 i „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-17 11:44:38 - 83 unikalnych wyświetleń;

Jak najlepiej zacząć tydzień? Od dostawy pachnących jeszcze tomików: „Sposób na pięcioraczki" 6 oraz „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8! Na którą z tych mang bardziej czekaliście - uroczą komedię o siostrzyczkach Nakano czy epicką historię władczyni Egiptu?

„Sposób na pięcioraczki" 6
Futaro otrzymał niewdzięczne zadanie - musi sprawić, by piątka niezwykle upartych sióstr ukończyła szkołę. Niestety, jego starania zwracają się przeciwko niemu, gdy po wielkiej awanturze Nino i Itsuki uciekają z domu. Na dokładkę Yotsuba przestaje uczestniczyć w korepetycjach, żeby pomóc koleżankom z klubu lekkoatletycznego. Mało tego, przed chłopakiem niespodziewanie pojawia się „dziewczyna ze zdjęcia”! I jak tu znaleźć czas na naukę?! Czy nasz bohater złamie się pod ciężarem problemów?!

„Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8
Podczas gdy Djehuty próbuje uporać się z żałobą po śmierci ukochanej, Neferure zaczyna snuć śmiałe plany o wstąpieniu na tron. Jak z nowymi wyzwaniami poradzi sobie sama Hatszepsut? I jaką decyzję podejmie, kiedy ponownie skonfrontuje się z Senenmutem?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach (przypominamy, że „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem” nie jest dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com) i innych sklepach z komiksami.

Marcowa nowość BL!

Dodany przez: Urd - 2022-01-14 15:01:23 - 237 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dość nietypowy tytuł - "Boku ga Otto ni Deau made" "Boku ga Otto ni Deau made" to jednotomowa, autobiograficzna opowieść, która może okazać się ciekawą lekturą nie tylko dla fanów gatunku boys' love. Manga zostanie wydana w formacie standardowym, a trafi w Wasze ręce już w marcu. Dodatkowo, jeśli zakupicie ją w prenumeracie do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem promocyjnym AUTOBIOGRAFIA, otrzymacie 5% rabatu!

"Boku ga Otto ni Deau made"
Kiedyś nienawidziłem siebie za bycie gejem. Sądziłem, że urodzenie się kimś takim było moją karą. Przeżyłem wiele nieodwzajemnionych miłości, a mimo to nie zszedłem z obranej przez siebie ścieżki. Postanowiłem więc opisać, jak kiedyś wyglądało moje życie - co czułem i jakie myśli mi towarzyszyły. A wszystko dlatego, że cała ta długa podróż doprowadziła mnie do momentu, w którym spotkałem mojego męża...

Oto inspirująca autobiograficzna opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a także wytrwałości w dążeniu do szczęścia bez względu na przeciwności losu.

Autor: Ryosuke Nanasaki, Yoshi Tsukizuki
Gatunek: Shonen-ai, psychologiczny, seinen
Liczba tomów: 1
Format: standardowy
Premiera: marzec

Sprawdź, co kryje "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-13 10:42:49 - 125 unikalnych wyświetleń;

Czas zaprezentować obwolutę „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2. Jeśli lubicie mangi z dreszczykiem i nutką tajemnicy, to na pewno zainteresuje Was seria o paranormalnych dochodzeniach. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2
Kabane zaczyna pracę jako pomocnik w tokijskiej agencji kemonoistycznej. Pan Inugami wysyła go na spotkanie z nadinspektor Inari, swoją starą znajomą. Ta piękna kobieta nie interesuje się jednak chłopakiem, lecz przedmiotem, który nosi on przy sobie - kamieniem życia. Jakie niebezpieczeństwa czyhają na bohaterów w tym tomie?!

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z ostatniego tomu Ajina!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-11 11:07:56 - 169 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Ajin” 17 - to już ostatni tom! Gotowi poznać zakończenie tej intrygującej mangi? Przed nami ostateczne starcie! A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Ajin” 17
Nadszedł wielki finał! Beret wciąż zdaje się mieć przewagę - wygląda też na to, że ponownie uda mu się uciec. Wszystkie plany i podstępy Keia nie były do tej pory w stanie powstrzymać zaprawionego w boju ajina. Czy został jeszcze jakikolwiek sposób, żeby go powstrzymać?
Oto ostatni tom tej trzymającej w napięciu historii - tego nie możecie przegapić!


Przypominamy, że do 20 stycznia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci pocztówki!

Obwoluta i początkowe strony "Kaiju No.8" 2

Dodany przez: mbloch - 2022-01-10 12:11:03 - 220 unikalnych wyświetleń;

Też jesteście pod wrażeniem mangi "Kaiju No.8"?! Na dobry początek tygodnia podrzucamy obwolutę i początkowe strony drugiego tomu tego niezwykłego tytułu. Wartka akcja, bohaterowie, których nie sposób nie polubić i fabuła, która pochłonie Was do reszty - słowem pootworrrnie dobra lektura!

„Kaiju No.8" 2
Finałowy etap egzaminu na żołnierza Korpusu Obrony dobiega końca. Właśnie wtedy tajemnicza humanoidalna istota przywraca do życia dopiero co pokonanego honju, który atakuje Kikoru Shinomiyę. Wydaje się, że ciężko ranna dziewczyna nie ma szans w starciu z monstrum. Lecz naprzeciw bestii wychodzi Kafka Hibino – sam przemieniony w kaiju! Kim lub czym jest wskrzesiciel potworów? Jakie ma zamiary...? Drugi tom przyniesie jeszcze więcej zagadek!

Przypominamy, że jeszcze tylko do 13 stycznia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwoma dwustronnymi kartami!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »