Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 16. tomu "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach"!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-07 12:37:26 - 53 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16! Shirayuki i Ryu będą mieć ręce pełne roboty! A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16
Gdy badania nad olin maris wkraczają w najbardziej fascynujący etap, w Lilias rozpoczyna się sezon przeziębień. Dziesiątki pacjentów zalewają gabinet zielarzy, a Shirayuki i Ryu mają okazję zdobyć cenne doświadczenie wśród panującego chaosu. Tymczasem przebywający w Wistal Zen otrzymuje od króla pewien rozkaz... Kolejny krok zaważy na przyszłości naszych bohaterów!

Przypominamy, że do 10 maja możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!

Nadchodzi "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" #2!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-05 15:51:34 - 91 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego tomu mangi "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase"! Przed Matsubase kolejne skomplikowane śledztwa!

Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" 2
Zmanipulowany przez Aketoyo Matusbase jest teraz zmuszony przyjmować najbardziej podejrzane zlecenia, aby spłacić wielomilionowy dług. Jednak w rozmowach z jego klientami nieustannie powraca nazwisko „Watarai"... Osoba ta zdaje się mieć coś wspólnego ze sprawą, którą nasz detektyw rozwiązał w przeszłości.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Majowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2021-05-05 15:21:32 - 465 unikalnych wyświetleń;

Jak tam po majówce? Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas. Tymczasem podrzucamy listę nadchodzących premier. Na infografice pojawiły się również festiwalowe nowości, ponieważ ich oficjalne premiery wypadają właśnie w tym miesiącu (kolejne tomy trzeba więc liczyć od tych właśnie dat): "Projekt: cosplay" 1, "Carole & Tuesday" 1 (6 maja), "Shaman King" 1 (12 maja), następnie "Po deszczu" 1 (14 maja), a także "Beztroskie dni" 1 i "Zapiski zielarki" 1 (24 maja).

Na dniach do sprzedaży trafią również brakujące mangi z kwietnia i linii bocznej, a zaraz po nich: "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16, "Seven Deadly Sins" 14, "Fairy Tail" 31, "Iruma w szkole demonów" 9, "Yona w blasku świtu" 12, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 7, przedostatni tom mangi "Beztroska kraina" 4, ostatni tom mangi "Mąż mojego brata" 4, "Beastars" 4. Natomiast w linii bocznej pojawi się: "Oko Horusa" 7, "Szlakiem chmur na północny zachód" 4, "Deadlock" 3 i "Wielki Strażnik Biblioteki" 3.

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (NIE są to daty premier!):
- "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16 - do 10 maja
- "Seven Deadly Sins" 14 - do 12 maja
- "Fairy Tail" 31 - do 14 maja
- "Iruma w szkole demonów" 9 - do 16 maja
- "Yona w blasku świtu" 12 - do 16 maja
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 7 - do 17 maja
- "Beztroska kraina" 4 - do 17 maja
- "Mąż mojego brata" 4 - do 18 maja
- "Beastars" 4 - do 20 maja
- "Oko Horusa" 7 - do 22 maja
- "Szlakiem chmur na północny zachód" 4 - do 22 maja
- "Deadlock" 3 - do 20 maja
- "Wielki Strażnik Biblioteki" 3 - do 22 maja

"Mother's Spirit" już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-05-04 18:45:19 - 108 unikalnych wyświetleń;

Bohaterowie "Mother's Spirit" powracają w drugim tomie miłosnej historii! Jeśli zastanawiacie się, jak poradzi sobie Ryoichiro w rodzinnych stronach Qaltaqa, koniecznie sięgnijcie po drugi tomik! Czy nasi zakochańce przetrwają tę próbę? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Mother's Spirit"
Wychowany w buszu Qaltaqa, student z wymiany, oraz skromny pracownik uniwersytetu, Ryoichiro, pokonują dzielącą ich barierę kulturową i wyznają sobie miłość. Zakochani postanawiają odwiedzić wioskę plemienia Ruta...
Ale wyrwany z japońskiej codzienności Ryoichiro kompletnie nie radzi sobie z życiem w nowych warunkach. I choć większość mieszkańców ciepło wita przybysza jako wybranka Qaltaqi, to część starszyzny nie akceptuje decyzji młodzieńca, w którym widzą przyszłego wodza plemienia...


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się premiera "Goblin Slayer" #9!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-04 14:01:03 - 93 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Goblin Slayer" 9! Zabójca Goblinów i jego towarzysze kolejny raz muszą stawić czoła arcytrudnej misji! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Goblin Slayer" 9
Zabójca Goblinów wyrusza wraz ze swoją drużyną w Góry Śnieżne, by ocalić zaginioną podczas wyprawy poszukiwaczkę przygód. Na dalekiej północy budzi się zagrożenie, z jakim nasz bohater jeszcze nigdy nie miał do czynienia. Czerwień krwi i biel śniegu! Nadchodzi kolejne śmiertelne starcie!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już są „Grand Blue” 5 oraz „Twoje kwietniowe kłamstwo” 11!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-04 11:57:55 - 86 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Grand Blue” 5 i „Twojego kwietniowego kłamstwa” 11! To pożegnalny tom „Kłamstwa”! Jaki będzie finał tej wyjątkowej opowieści? Natomiast ekipa klubu nurkowego "Peek a Boo" bawi się na Okinawie! Co wydarzy się w gorących tropikach? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Grand Blue” 5
Czas zdobyć licencję płetwonurka! Iori w towarzystwie kolegów i koleżanek z klubu wybiera się na Okinawę, żeby podejść do egzaminu, a następnie eksplorować niedostępne dla niego wcześniej głębiny. Szybko jednak okazuje się, że ze wszystkich świeżaków jest najbardziej do tyłu. Postanawia w sekrecie odbyć specjalny trening, który pozwoli mu wyrównać szanse. Czy to wystarczy, aby zdobyć upragnioną licencję? Zwłaszcza że jego podejrzane zachowanie zwróci uwagę dziewczyn z klubu i... policji?

„Twoje kwietniowe kłamstwo” 11
Kosei i Kaori spotkali się pod kwitnącymi drzewami wiśni i ich los się odmienił. Teraz, miesiące później, po wielu wzlotach i upadkach, nasi bohaterowie stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami, z jakimi dotąd przyszło im się mierzyć. Czy zdołają wygrać ze swoimi ograniczeniami, by ponownie wystąpić razem na scenie? Przed Wami wzruszający finał tej wyjątkowej opowieści o przyjaźni, muzyce i miłości!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Twoje kwietniowe kłamstwo” nie jest dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »