"Shaman King" 11 oraz "Łowca dusz" 7 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-05-31 11:59:17 - 39 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarły do nas dwie fantastyczne nowości: "Shaman King" 11 oraz "Łowca dusz" 7! Przed Wami nowe ekscytujące przygody Yo oraz Taikobo!

"Shaman King" 11
Yo wraz z przyjaciółmi zdołali awansować do kolejnego etapu Turnieju Szamanów. Ich następne zadanie polega na samodzielnym odnalezieniu wioski Paczów. Pozostawieni samym sobie na amerykańskich bezdrożach, młody Asakura i spółka rozpoczynają poszukiwania wskazówek... Ale czy uda im się dotrzeć do celu?

"Łowca dusz" 7
Taikobo dzięki sprytowi zjednuje sobie sojuszniczkę o wyjątkowo nieprzydatnych umiejętnościach... Jednak nieoczekiwanie na stronę wroga przechodzi jego inny, cenny sprzymierzeniec! Jak Taikobo i jego towarzysze poradzą sobie z nowym, potężnym wrogiem, który zatruwa całą armię Zhou śmiertelnym wirusem?!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już niedługo "Dorohedoro" 6 - zobacz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2023-05-31 09:36:02 - 43 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze w tym tygodniu premierę będzie miał szósty tom serii „Dorohedoro" ! Ponownie nie zabraknie mocnych wrażeń. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Dorohedoro" 6
Sina Noc dobiega końca. En w ostatniej chwili odnajduje legendarnego czarownika władającego czasem i zmusza go do zawarcia kontraktu. Niespodziewanie Kajman dowiaduje się, że Nikaido – uwięzionej na terenie posiadłości Ena – grozi śmiertelne niebezpieczeństwo... Ale czy przyjaciółka człowieka-jaszczura na pewno chce zostać uratowana? Zwłaszcza teraz, gdy poznaje prawdę na temat swojego porywacza, a wyjaśnienie wszystkich tajemnic jest już niemal na wyciągnięcie ręki...?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Wysyłka "Iruma w szkole demonów" 16 trwa!

Dodany przez: mbloch - 2023-05-30 11:25:26 - 58 unikalnych wyświetleń;

Właśnie przybył do nas "Iruma w szkole demonów" 16! Jak bohaterowie poradzą sobie podczas kolejnych wyzwań Święta Zbiorów?

"Iruma w szkole demonów" 16
Asmodeusz w ostatniej chwili uratował swoich przyjaciół z opresji, a tym samym utracił prawo do dalszego udziału w rozgrywce! Czy Iruma zdoła spełnić nadzieje przyjaciela i sięgnąć po zwycięstwo...?! Przed Wami epickie zakończenie Święta Zbiorów!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty.
- czwartek - tomik będzie dostępny w sklepach Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Łowca dusz" 7 - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: mbloch - 2023-05-30 10:54:00 - 48 unikalnych wyświetleń;

Dziś przybywamy z prezentacją obwoluty oraz zachęcamy do lektury początkowych stron „Łowcy dusz" 7! Nasi bohaterowie znajdą się w bardzo niekorzystnej sytuacji...

Przypominamy, że w wydawanej przez nas edycji nie tylko otrzymacie tomiki o wiele grubsze niż standardowo, lecz także czeka na Was mnóstwo kolorowych stron w różnych częściach tomu!

„Łowca dusz" 7
Taikobo dzięki sprytowi zjednuje sobie sojuszniczkę o wyjątkowo nieprzydatnych umiejętnościach... Jednak nieoczekiwanie na stronę wroga przechodzi jego inny, cenny sprzymierzeniec! Jak Taikobo i jego towarzysze poradzą sobie z nowym, potężnym wrogiem, który zatruwa całą armię Zhou śmiertelnym wirusem?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

"Love of Kill" 4 i "Oblubienica czarnoksiężnika" 15 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-05-29 14:23:49 - 52 unikalnych wyświetleń;

Mangowy początek tygodnia! Dzisiaj dotarły do nas: „Love of Kill" 4 i
"Oblubienica czarnoksiężnika" 15! Jak potoczy się niezwykła kolaboracja poszukiwanego zabójcy i łowczyni nagród? Co tym razem czeka Chise podczas pobytu w Kolegium? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie podczas lektury tomików!

„Love of Kill" 4
Tragedia na środku oceanu. Jinon, tajemniczy zabójca, którego celem jest Ryang-ha, pojawia się przed Chateau. W czyją stronę zszokowana kobieta skieruje broń? Historia zabójcy i łowczyni nagród nabiera tempa!

"Oblubienica czarnoksiężnika" 15
Kolegium zostaje odcięte od świata zewnętrznego. Gęstnieje sieć wzajemnych uczuć oraz nieodwzajemnionych pragnień. Chise i jej współadepci powoli odkrywają swoje sekrety... Muszą stawić czoła zmianie, czy tego chcą, czy nie. Tymczasem nadal nie wiadomo, gdzie znajduje się „Testament Carnamagosa”, a władze uczelni gorączkowo szukają sposobu, by go odnaleźć.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w sklepach z komiksami.

Przed Wami "Morderca w mojej głowie" 4!

Dodany przez: mbloch - 2023-05-26 11:04:39 - 107 unikalnych wyświetleń;

„Morderca w mojej głowie" 4 już jest! Czy Eijiemu uda dowiedzieć się, co ukrywa przed nim Kyoka?

„Morderca w mojej głowie" 4
Eiji postanawia stawić czoła B1, swojej drugiej jaźni. Niespodziewanie dowiaduje się jednak czegoś zaskakującego. Czy to możliwe, że jego ukochana, Kyoka Yukimura, współpracuje z B1? Ogarnięty wątpliwościami Eiji staje oko w oko z prawdą, która przekracza jego najśmielsze oczekiwania.

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »