Grand Blue #6 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-06-21 13:51:10 - 20 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 6. tomik mangi "Grand Blue"! Czyż to nie idealny tytuł na trwające właśnie tropikalne upały? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Grand Blue" 6
Nadchodzą juwenalia Żeńskiego Uniwersytetu Oumi. Wydarzenie, w którym Iori widzi idealną okazję na podryw, dla Koheia okazuje się niepowtarzalną szansą, by spotkać ulubioną aktorkę głosową! Problem tylko w tym, że liczba wejściówek jest ściśle limitowana... Jak daleko posuną się nasi bohaterowie, by zdobyć bilety? Przed Wami kolejny tom zwariowanej komedii o nurkowaniu... tym razem bez nurkowania!

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z kolejną parą kart do Drinking Game!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z 18. tomu serii "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół"!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-21 11:27:24 - 36 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miał 18. tom mangi "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół"! Sprawdźcie, w jakie kłopoty członkowie Klubu Sąsiadów wpakują się tym razem!

A tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół" 18
Nadchodzi koszykarski pojedynek odwiecznych rywalek! Szybsza, silniejsza i bardziej sprawna technicznie Sena ma miażdżącą przewagę. Jak z grą tak twardej zawodniczki poradzi sobie Yozora?! Wielkimi krokami zbliża się również Gwiazdka. Każdy z członków Klubu Sąsiadów żywi inne nadzieje względem ich wspólnego spotkania wigilijnego. Ale tam czeka na nich okrutne przeznaczenie.

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną pocztówką!

Nadchodzi „Hanako, duch ze szkolnej toalety" #5!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-18 11:57:35 - 94 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi piąty tomik mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Pora odkryć kolejne tajemnice Akademii Kamome! A poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 5
Nene Yashiro, wielbicielka zjawisk nadprzyrodzonych, zostaje asystentką Hanako, pozornie niefrasobliwego ducha, który skrywa mroczną przeszłość. Pewnego dnia przystojny trzecioklasista zaprasza dziewczynę na niezwykłą herbatkę – Yashiro będzie miała okazję poznać domniemaną sympatię Hanako, a także jego zamordowanego brata. Czyżby Nene wpadła w pułapkę?

Przypominamy, że do 21 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z miniplakatem!

„Fairy Tail" #32 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-17 16:22:08 - 46 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera „Fairy Tail" 32! Ciekawi, jaki przebieg dla magów z gildii Fairy Tail będzie miał Wielki Turniej Magiczny? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Fairy Tail" 32
Wielki Turniej Magiczny czas zacząć! Gildię Fairy Tail reprezentuje drużyna złożona z Natsu, Lucy, Erzy, Graya i Elfmana, którzy szczęśliwie zdążyli podrasować swoje umiejętności. Jednak, mimo ogromnego wysiłku, zakwalifikowali się do zawodów dopiero na ostatnim, ósmym miejscu. W dodatku ich dużo potężniejsi rywale to starzy znajomi lub śmiertelni wrogowie... Ale najwięcej emocji wzbudza drużyna magów, których nikt nie spodziewał się zobaczyć na arenie! Przed naszymi bohaterami aż pięć dni zmagań w konkurencjach-niespodziankach i zaciekłych pojedynkach! Czy Fairy Tail wyjdzie z tych zawodów zwycięsko i odzyska dawne miejsce wśród gildii Fiore?!

Przypominamy, że do 21 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z naklejką!

"Sposób na pięcioraczki" 4 - prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-16 14:33:04 - 135 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera czwartego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Czas na wspólną wycieczkę! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 4
Futaro ma twardy orzech do zgryzienia - musi sprawić, aby pięć krnąbrnych dziewcząt ukończyło szkołę z przyzwoitymi ocenami. Choć naszemu bohaterowi nie udało się dopilnować, żeby wszystkie siostry zdały testy semestralne, dzięki niespodziewanemu wsparciu ze strony Nino zdołał zachować posadę korepetytora. Chłopak postanawia, że już nigdy więcej nie dopuści do podobnej sytuacji. Jednakże nauka musi chwilowo zejść na drugi plan z powodu szkolnego biwaku. Dla Futaro i jego podopiecznych nadszedł czas relaksu!

Przypominamy, że do 21 czerwca możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z parą kart do gry w memory!

Zawitała do nas „Opowieść Panny Młodej” 12!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-15 13:42:57 - 68 unikalnych wyświetleń;

Już w piątek oficjalna premiera mangi „Opowieść Panny Młodej” 12! A my tymczasem pakujemy Wasze prenumeraty - drukarnia dziś bowiem dostarczyła nam tomiki! Gotowi na powrót niektórych Waszych ulubionych bohaterów? Jesteście ciekawi co u Amiry i Karluka? A może tęskno Wam za bliźniaczkami? Czy raczej ciekawi Was, jak żyje się kobietom w haremie? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek.

„Opowieść Panny Młodej” 12
Smith kontynuuje swoją podróż - wracając znanym szlakiem, pragnie stworzyć dokumentację fotograficzną, która uzupełni jego dotychczasowe zapiski. Wraz z Talas docierają do znajomego haremu. Jakie niezwykłe zjawiska zdołają uwiecznić na zdjęciach?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- piątek - manga znajdzie się w innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Opowieść Panny Młodej” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »