Manga „Pink Heart Jam" już w grudniu!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-29 16:07:15 - 138 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was bardzo ciekawą zapowiedź, która na pewno ucieszy wszystkich fanów gatunku boys' love!

Przed Wami dwutomowa manga autorstwa Shikke - „Pink Heart Jam". Ta niezwykle wciągająca opowieść zostanie przez nas wydana jako omnibus (2w1) w powiększonym formacie już w grudniu tego roku!

Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się zakupić prenumeratę do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym PINK, otrzymacie 5% rabatu!

PINK HEART JAM
Świeżo upieczony student Yuki Haiga wstępuje do klubu muzycznego, gdzie szczególną uwagę zwraca na starszego od siebie Ryo Kanae. Niedługo później na imprezie przegrywa zakład, wskutek czego trafia jako klient do agencji towarzyskiej dla mężczyzn. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że jego towarzyszem na tę noc ma być właśnie... Kanae! Po szczerej rozmowie i upojnie spędzonych chwilach Haiga czuje się jeszcze bardziej zafascynowany starszym kolegą. Coraz częściej zaczyna też odwiedzać jego miejsce pracy...
Autor: Shikke
Gatunek: yaoi, romans
Liczba tomów: 1 (omnibus 2w1)
Format: A5
Premiera: grudzień

"Morderca w mojej głowie" 6, "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9 i "Kolory naszego życia" 2 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-29 15:05:49 - 35 unikalnych wyświetleń;

Tuż przed weekendem dotarły do nas nowości: "Morderca w mojej głowie" 6, "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9 oraz "Kolory naszego życia" 2!

Czy wśród tych mang znajdziecie coś dla siebie?

Mamy też niestety przykrą wiadomość - okazało się, że przypadku "Miłość to wojna" 16 jesteśmy zmuszeni reklamować cały nakład. Obwoluty muszą zostać poprawione, dlatego prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

"Morderca w mojej głowie" 6
Jaźń Eijiego Urashimy znika. W zamian budzi się ogarnięty żądzą zemsty B1, który wyjawia swoją skomplikowaną przeszłość. Zdradza też, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia, gdy odnaleziono go całego we krwi przy dźgniętej nożem Kyoce Yukimurze.

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9
Zacięta walka na śmierć i życie z Akagim i Kaede, podwładnymi Inari, zakończyła się zwycięstwem Kabane i przyjaciół, a klan węży kemono przekazał chłopakowi kamień nurtu. Teraz ma w posiadaniu już cztery minerały. Tymczasem Inugami, który w poszukiwaniu kamienia oczyszczenia pojechał do Fukuoki, startuje w zapasach sumo organizowanych przez kappy. Natomiast do podróżującego z Yuim Akiry podkrada się jeden z lisów...

"Kolory naszego życia" 2
Szesnastoletni Sora Itoda jest zakochany w koledze z klasy, ale boi się wyznać mu uczucie i otwarcie mówić z innymi o swojej orientacji. Jednak spotkanie z ekscentrycznym właścicielem kawiarni, panem Shiro Amamiyą, sprawia, że chłopak zaczyna kwestionować swoje wcześniejsze decyzje. Godzi się też namalować mural, który ma ozdobić wnętrze lokalu. Tymczasem mama młodego artysty i znajomi ze szkoły utwierdzają się w przekonaniu, że Sorę i Nao łączy coś więcej. Trudno wyjaśnić to nieporozumienie, nie podejmując tematu orientacji Sory, dlatego tych dwoje szuka rady u pana Shiro. Niestety mężczyzna ma własne problemy związane ze swoją trudną przeszłością...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

Jesienny Festiwal Mangowy - szósta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2023-09-29 09:32:11 - 56 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami limitowana karta kolekcjonerska z serii „Wind Breaker”! Który z naszych niegrzecznych chłopców przykuł Waszą uwagę?

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Wind Breaker” 1
Słabe stopnie, mocne pięści - tak wygląda rzeczywistość liceum Furin, znanego ze swojej niezwykle trudnej młodzieży. To właśnie tutaj naukę ma rozpocząć Haruka Sakura, którego chuligańska aparycja i zamiłowanie do bójek sprawiły, że całe życie spychany był na margines. Rezygnując z prób naprawy swojego wizerunku, wstępuje w mury niesławnej szkoły, aby stać się jeszcze silniejszym. Jednak ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że uczniowie Furin są przez miejscowych uważani za... bohaterów i obrońców miasta! Czyżby Haruka znalazł miejsce, w którym nareszcie może być sobą?

Obwoluta i początkowe strony serii „Dandadan" 3!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-29 09:04:32 - 47 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mangi „Dandadan" 3. Pora na starcie z kolejną zjawą!

„Dandadan" 3
Momo pomaga Okarunowi w poszukiwaniach jego cennych męskich klejnotów, które stracił w starciu z Turbobabcią. Tymczasem odnajduje je szkolna piękność, Aira, dzięki czemu przebudza w sobie nadprzyrodzone moce. Mylnie bierze Momo za sługę zła, dlatego zastawia na nią zasadzkę. Jednak wtedy pojawia się kobieta w czerwonej sukni, Długowłosa Akrobatka, i atakuje obie dziewczyny. Na pomoc przybywa Okarun, wciąż obdarzony siłą Turbobabci. Wychodzi na jaw, że Airze grozi ogromne niebezpieczeństwo. Jaka jest prawdziwa tożsamość Długowłosej Akrobatki i co ją łączy z Airą? To trzecia część historii łączącej skomplikowaną miłość i zjawiska nadprzyrodzone!

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną kartą z efektem soft touch!

Jesienny Festiwal Mangowy - piąta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2023-09-28 10:35:36 - 97 unikalnych wyświetleń;

Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić limitowaną kartę kolekcjonerską z serii „Pan Złol ma dziś wolne”! Pączuś+panda+przystojny Pan Złol - trudno wyobrazić sobie lepsze i bardziej urocze połączenie!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Pan Złol ma dziś wolne” 1
Bycie złoczyńcą to naprawdę ciężka praca... Zwłaszcza gdy jest się członkiem organizacji, mającej na celu podbicie Ziemi i anihilację wszystkich jej mieszkańców. Ale nawet od planowania globalnej zagłady trzeba czasem zrobić sobie przerwę!
Oto przezabawna historia bardzo zabieganego złola, który jak nikt inny potrafi wykorzystać dni wolne od złoczynienia!

Zobacz początkowe strony i obwolutę mangi "Morderca w mojej głowie" 6!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-28 09:36:59 - 50 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę mrocznego horroru psychologicznego „Morderca w mojej głowie" 6. Wraz z wyznaniem B1 pojawia się jeszcze więcej pytań...

"Morderca w mojej głowie" 6
Jaźń Eijiego Urashimy znika. W zamian budzi się ogarnięty żądzą zemsty B1, który wyjawia swoją skomplikowaną przeszłość. Zdradza też, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia, gdy odnaleziono go całego we krwi przy dźgniętej nożem Kyoce Yukimurze.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »