„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 9 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-25 09:21:12 - 6 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera mangi „IM: Wielki Kapłan Imhotep" 9! Jesteście gotowi na japońsko-egipską przygodę? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 9
Im wyjawia Hinome swoje prawdziwe zamiary względem Dżesera. Dzięki spotkaniu z bogiem Księżyca, Totem, poznaje sekret swych narodzin. Jakie przeznaczenie połączyło na przestrzeni wieków Ima, Tota i Apofifisa?!

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci karty soft touch!

"Projekt: cosplay" 5 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-24 10:31:26 - 97 unikalnych wyświetleń;

Już za momencik ukaże się piąty tom "Projektu: cosplay"! Jak zakończy się kolejna cosplayowa przygoda?

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!

"Projekt: cosplay" 5
Po Veronice, śniadej bohaterce gry, przychodzi czas na cosplay Liz, uroczego sukuba z mangi polecanej przez Marin! Jednak studio fotograficzne wybrane przez dziewczynę jest trochę... nietypowe. Basen, pokaz fajerwerków, zadania domowe... Tego lata nasi bohaterowie na pewno nie będą się nudzić!

Przypominamy, że do 25 maja możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej pocztówki!

"Metamorfozy" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-23 11:31:26 - 44 unikalnych wyświetleń;

Na miły początek tygodnia - wspaniała wiadomość! Drukarnia zrobiła nam niespodziankę i dostarczyła "Metamorfozy" 3 kilka dni przed planowanym terminem! Bierzemy się zatem do pakowania prenumerat, ale zgodnie z informacją, którą podawaliśmy wcześniej - tomik w prenumeracie możecie zamawiać do końca dnia. Oczywiście każdy, kto zdecyduje się na zakup prenumeraty, dostanie gratis w postaci pocztówki!

"Metamorfozy" 3
Choć zbliżają się ważne egzaminy, Urara zupełnie nie ma głowy do nauki. Podczas gdy rodzice i nauczyciele oczekują od niej jasnych deklaracji na temat przyszłości, ona nie ma pojęcia, jaką ścieżkę kariery wybrać. Coraz bardziej dojrzewa w niej jednak pragnienie rozwijania swoich pasji. Pewnego dnia decyduje się na odważny krok i prosi Yuki o pomoc w jego realizacji. Czy jej nieśmiałe marzenia, będą miały szanse się spełnić?

Przed Wami obwoluta oraz przykładowe strony mangi „Pasożyt" 3!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-23 10:43:21 - 51 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację początkowych stron „Pasożyta" 3. W jaki sposób dramatyczne wydarzenia wpłyną na życie Shin'ichiego?

„Pasożyt" 3
Migi wyczuwa pasożyta w szkole, do której chodzi Shin'ichi. Ku zdziwieniu bohaterów osobnik ten deklaruje, że nie ma wrogich zamiarów, ale mimo to nie wzbudza ich zaufania. Jednocześnie Shin'ichi coraz bardziej zauważa zmiany, jakie w nim zaszły od czasu, gdy Migi uratował mu życie. Czyżby powoli tracił swoje człowieczeństwo?

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną kartą!

„Sposób na pięcioraczki" 7 właśnie dotarła z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-20 11:38:52 - 96 unikalnych wyświetleń;

Co może konkurować z fajnością piątku? Oczywiście dostawa nowych mang - tym razem do naszego magazynu trafił „Sposób na pięcioraczki" 7. Czekaliście na uroczą komedię o siostrzyczkach Nakano?

„Sposób na pięcioraczki" 7
Futaro wraca do pracy korepetytora kapryśnych i nieskorych do nauki pięcioraczek. Po porażce w czasie testów semestralnych chłopak stwierdza, że nie da rady sprostać wyzwaniu, i rezygnuje z posady. Dzięki swojej determinacji siostry przekonują go jednak do zmiany zdania. Czy następnym razem uda im się zdać wszystkie przedmioty?! Nasi bohaterowie wspólnie powitają nowy rok!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomik będzie dostępny w sklepach Yatta.pl.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zapraszamy do lektury mangi "Długo i szczęśliwie?!" 3!

Dodany przez: mbloch - 2022-05-20 09:01:43 - 78 unikalnych wyświetleń;

Zachęcamy do zapoznania się z obwolutą oraz pierwszymi stronami trzeciego tomu „Długo i szczęśliwie?!".Ten przezabawny romans pełen uniesień, skrajnych emocji, humoru i elektryzujących zwrotów akcji nie pozwoli Wam się nudzić.

"Długo i szczęśliwie?!" 3
By spłacić długi zaciągnięte przez swojego ojca, Chiwa Takanashi zostaje żoną prezesa firmy, w której pracuje. Gdy rodzinny sekret jej aroganckiego męża wychodzi na jaw, Chiwa lepiej rozumie jego zachowanie i pragnie być dla niego podporą. Hokuto wreszcie zdobywa się na szczerość wobec swojej żony i wyjawia, dlaczego tak naprawdę ją poślubił. Czy ta informacja zaważy na dalszych losach ich relacji?

Przypominamy, że do 23 maja możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną pocztówką!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »