Zbliża się premiera mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 8!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-15 14:14:16 - 60 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce 8. tom "Dziewczynki w Krainie Przeklętych"! Jak potoczą się losy Sivy i mistrza?

Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 8
By ratować Sivę, mistrz musi popełnić najgorszą zbrodnię. Przed tym czynem powstrzymuje go już tylko resztka człowieczeństwa, która opiera się działaniu klątwy... Wygnaniec wkrótce pojmie, że jeśli nie potrafi skrzywdzić innych, będzie musiał zadać cios samemu sobie. Lecz co mu pozostanie, gdy odda dziewczynce swoją duszę? Od jego decyzji zależy, czy w życiu mistrza i Sivy pojawi się promyk nadziei, czy pochłonie ich czarna rozpacz...

Przypominamy, że do 24 września możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z naklejką!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-15 12:38:36 - 59 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu wpadła właśnie "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18! Czy Zen poradzi sobie z niebezpieczeństwem? Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18
Aby odzyskać kontrolę nad północą królestwa, Touka atakuje garnizon w Sereg. Gdy Zen stawia czoła hrabiemu, ten w końcu wyjawia swoje prawdziwe intencje i rozkazuje podwładnym pozbyć się księcia! W międzyczasie Kiki i Obi ratują Tsurubę z opresji i wyruszają do twierdzy. Czy zdołają dotrzeć tam na czas...?!

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony "Po deszczu" #03!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-13 14:28:49 - 96 unikalnych wyświetleń;

Już w tym miesiącu ukaże się trzeci tom mangi "Po deszczu"! Macie już dosyć szkolnych romansów? Szukacie nietypowej historii o miłości? Ten seinen jest zdecydowanie dla Was!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka trzeciego tomu!


"Po deszczu" 3
Dorabiająca w restauracji Akira Tachib zakochuje się w swoim przełożonym. Nieoczekiwany zbieg okoliczności sprawia, że dziewczyna jest zmuszona odprowadzić jego synka do mieszkania. Rzut oka na biblioteczkę nieobecnego pana domu wystarcza, by Akira odkryła nieznane jej dotąd oblicze Masamiego Kondo. Nadchodzi jedyne takie lato w życiu siedemnastoletniej dziewczyny.

Przypominamy, że tylko do końca dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej pocztówki soft touch!

Nadchodzi Seven Deadly Sins 16!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-10 11:20:45 - 98 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 16! Jaki obrót przybierze wojna? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!


"Seven Deadly Sins" 16
Zaczyna się prawdziwy koszmar: Dziesięć Przykazań wkracza do walki! Ci elitarni demoniczni wojownicy przez trzy tysiące lat pogrążeni byli w głębokim śnie. Przykazanie Prawdy, Galand, bez większego wysiłku pokonuje Siedem Grzechów Głównych. Czy Gowther uratuje towarzyszy z opresji? Tymczasem do drużyny wreszcie powraca King. Nie pora tracić czas na zwady i miłostki! Ktoś musi uratować Britannię przed zagładą!
Natomiast w bonusowum rozdziale "Sny, które się nie spełnią" poznamy historię dorastania tłamszonej przez tradycję Diane.


"Shaman King" 3 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-09 17:19:50 - 181 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu ukaże się trzeci tom kultowej mangi "Shaman King"! Jeśli zdecydujecie się na zakup tomiku w Yatta.pl, dostaniecie dodatkowo bonusową obwolutę, zawierającą oryginalną grafikę z pierwszego wydania mangi!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka trzeciego tomu!
"Shaman King" 3
Coraz to nowi przeciwnicy rzucają wyzwanie Yo i Amidamaru, jednak ciężki trening przynosi efekty – młody szaman i duch samuraja wychodzą z tych starć zwycięsko. Lecz pewnego dnia przed Yo i spółką pojawia się zjawa, która od sześciuset lat pała nienawiścią do Amidamaru...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

"Cicha piosenka o miłości" #3 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-06 12:44:44 - 163 unikalnych wyświetleń;

Lubimy zaczynać tydzień od nowości! A właśnie dotarła do nas "Cicha piosenka o miłości" 3! Jak na decyzję Himari wpłynie postawa Aki? Poniżej podrzucamy opis tomu i plan dystrybucji!

"Cicha piosenka o miłości" 3
Choć Yori nadal nie otrzymała od Himari odpowiedzi na wyznanie miłości, to relacje między licealistkami uległy zmianie. Czy dołączenie do zespołu i występ na żywo sprawią, że młodsza z dziewcząt zakocha się w wokalistce? Tymczasem Aki na widok zmartwionej przyjaciółki postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zadaje Himari niespodziewane pytanie: „Czy mogę mieć Yori dla siebie?”.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »