Pasożyt 1 - zachęcamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: Urd - 2021-10-22 15:16:48 - 59 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację począkowych stron ostatniej z naszych nowości, mangi „Pasożyt" 1. Macie ochotę na na klasyczny horror, przełamany rozbrajającym humorem? To jest dla Was idealny wybór. Jeśli się nie boicie, zachęcamy do lektury początkowych stron.

„PASOŻYT" 1
Zjawiły się niespodziewanie, pod osłoną nocy. Wpełzły do domów śpiących ludzi i wdarły się do ich ciał, przejmując nad nimi kontrolę. W ten sposób mięsożerne pasożyty wmieszały się w społeczeństwo, udając zwykłych obywateli i z ukrycia rozglądając się za kolejnymi ofiarami. Zbiegiem okoliczności nastoletni Shin'ichi uniknął potwornego losu, a kosmiczny intruz zdołał przejąć władzę jedynie nad jego ramieniem. Od teraz chłopak i żyjący w jego ciele pasażer na gapę, będą musieli współpracować. Niebezpieczeństwo grozi im bowiem zarówno ze strony ludzi, jak i pozostałych nadnaturalnych istot. W końcu dla innych pasożytów fakt istnienia człowieka, znającego ich tajemnicę, jest nad wyraz niepożądany...

"Beastars" #6 już leci do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2021-10-22 14:54:36 - 51 unikalnych wyświetleń;

Dziś w nasze progi zawitał „Beastars" 6. Jak Haru zareaguje na wyznanie Legoshiego? Prenumeraty już do Was lecą, a poniżej znajdziecie pełną rozpiskę dystrybucji.

„Beastars" 6
Legoshi z pomocą Gohina dociera do bazy Shishigumi, lwiej yakuzy, i po zaciętej walce uwalnia Haru z łap drapieżników. Teraz ma okazję, by wyznać króliczce swoją miłość – albo mroczny sekret dotyczący ich pierwszego spotkania pewnej księżycowej nocy.

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty.
- poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Obwoluta i początkowe strony "Kaiju No.8" 1

Dodany przez: Urd - 2021-10-22 14:13:50 - 81 unikalnych wyświetleń;

Wahacie się, czy sięgnąć po „Kaiju No.8" 1? Na dobry początek weekendu podrzucamy obwolutę i początkowe strony tego niezwykłego tytułu. Wartka akcja, bohaterowie, których nie sposób nie polubić i fabuła, która pochłonie Was do reszty. Potworrrnie dobra lektura - już wkrótce w sprzedaży! Początkowe strony.

„KAIJU NO.8" 1
Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?

Zapraszamy do lektury mangi "Długo i szczęśliwie?!"

Dodany przez: Urd - 2021-10-21 18:57:56 - 98 unikalnych wyświetleń;

Jak Wam mija wieczór? Jeśli macie chwilkę czasu, zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami joseia „Długo i szczęśliwie?!" 1.Ten przezabawny romans pełen uniesień, skrajnych emocji, humoru i elektryzujących zwrotów akcji nie pozwoli Wam się nudzić. Gorąco polecamy! Początkowe strony.

„DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE?!" 1
Chiwa Takanashi za dnia pracuje w biurze renomowanej firmy, jednak ze względu na długi ojca po godzinach dorabia w klubie jako hostessa. Pewnego wieczoru w lokalu zjawia się niezwykle przystojny mężczyzna, który nie szczędzi jej kąśliwych uwag. Kobieta nie pozostaje mu dłużna i wylewa na niego drinka, za co od razu zostaje zwolniona. Następnego dnia w biurze zostaje wezwana do gabinetu prezesa i z przerażeniem odkrywa, że jest nim… mężczyzna, którego zbeształa poprzedniego wieczoru! Szef jednak nie jest na nią zły – co więcej, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Oferuje pokrycie długów ojca Chiwy, jeśli ta zgodzi się zostać jego żoną! Jednak czy małżeństwo zawarte w takich okolicznościach to rzeczywiście dobry interes, czy może przepis na spektakularną katastrofę...?

Upoluj pierwszy tom "Łowcy dusz" - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2021-10-21 15:02:34 - 101 unikalnych wyświetleń;

To już ostatnie dni na zakup festiwalowych prenumerat! Jeśli zastanawiacie się nad „Łowcą dusz" 1, spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron. W tej edycji nie tylko otrzymacie tomiki o wiele grubsze niż standardowo, ale też czeka na Was mnóstwo kolorowych stron w różnych częściach tomiku! To jak - zapolujemy razem na demony?


„ŁOWCA DUSZ" 1
Trzy tysiące lat temu, gdy na tronie Chin zasiadł dobry i mądry król Chū, dolinie Żółtej Rzeki wróżono długie lata dobrobytu. Jednak wszystko przepadło, kiedy władca pojął za żonę równie piękną, co okrutną Dakki, jedną z xianren, nieśmiertelnych istot o wyjątkowych mocach. Pod rządami bezlitosnej królowej kraj pogrążył się w chaosie… Aby przywrócić równowagę w świecie ludzi, przywódca wszystkich xianren wysłał swojego ucznia, Taikōbō, z misją pokonania i zapieczętowania dusz aż 365 demonów na usługach Dakki. W obliczu przeważających sił wroga, Taikōbō będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców gotowych na wszystko...

Przed Wami epicka, pełna intryg, humoru i fabularnego rozmachu przygoda, w której ludzie, nieśmiertelni i demony toczą bój o losy tego świata!


Obwoluta i początkowe strony "Blood Blockade Battlefront"

Dodany przez: Urd - 2021-10-20 18:40:54 - 123 unikalnych wyświetleń;

Podobał Wam się "Trigun"? Czas na kolejne dzieło Yasuhiro Nightowa - „Blood Blockade Battlefront" 1. Zakręcona, pełna akcji opowieść science fiction, przy której nie sposób się nudzić. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„BLOOD BLOCKADE BATTLEFRONT" 1
Gdy w Nowym Jorku otworzyły się wrota do innego wymiaru, a potworne istoty zaczęły przenikać do świata ludzi, jedyną rzeczą, która uchroniła planetę przed inwazją, stała się wzniesiona przez mieszkańców magiczna bariera wokół miasta. W ten sposób w ciągu jednej nocy na zgliszczach metropolii powstało Hellsalem’s Lot. Na straży porządku tego niezwykłego miejsca stanęła Libra, tajemnicza organizacja, zrzeszająca ludzi o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie w jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który niedawno przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika. Jak się wkrótce okaże, on również skrywa pewną tajemnicę…

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »