Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach i Monster Musume #12 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-10-16 14:26:20 - 11 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie, świeżutkie mangi - pierwszy tom naszej nowości "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #1 i dalsze przygody potwornych dziewczyn i ich poczciwego gospodarza, czyli "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #12.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #1
Shirayuki, choć jest tylko prostą dziewczyną, posiada niezwykłą cechę - włosy o barwie szkarłatu. Gdy o jej rzadkiej urodzie usłyszał książę Raji, natychmiast zażądał, aby sprowadzono ją do pałacu, jako jego konkubinę. Dziewczyna szybko zrozumiała, że jej jedynym ratunkiem jest ucieczka. Przedzierając się przez las znalazła opuszczoną chatę, która jak się okazało służyła za nocleg pewnemu młodzieńcowi imieniem Zen i jego dwóm towarzyszom. Shirayuki postanowiła dołączyć do ich kompanii, jednak niespodziewanie do ich kryjówki dostarczono kosz jabłek i wiadomość od księcia, który już wpadł na jej trop. Tknięty przeczuciem Zen sam najpierw skosztował owocu i niemal natychmiast upadł nieprzytomny na ziemię. Aby go ratować Shirayuki musi udać się do pałacu i poprosić o antidotum. Jak wielką cenę przyjdzie jej zapłacić za życie młodzieńca? Gdyby tylko zdawała sobie sprawę z prawdziwej tożsamości człowieka, którego chce ocalić...

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #12
Do kraju nielegalnie przedostały się przedstawicielki gatunków zaklasyfikowanych jako niebezpieczne. Tym razem Kimihito znajdzie się na celowniku pięknej wampirzycy. Zgodnie z filozofią, że najciemniej pod latarnią, pani Smith przyprowadza chłopaka i jego potworne lokatorki na Expo gatunków stowarzyszonych. Wspólnie obmyślają plan wywabienia z kryjówki żądnej krwi Legendariae.

- wtorek - pakujemy prenumeraty;
- środa - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku i Toruniu,
- czwartek - mangi trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Nadchodzi Nieznajomy pośród wiatru #3

Dodany przez: Urd - 2018-10-12 17:37:41 - 167 unikalnych wyświetleń;

Już 24 października premiera mangi "Nieznajomy pośród wiatru" #3 - tym samym seria dogania japońskie wydanie. Poniżej prezentujemy prześliczną obwolutę - czyż kreska Kanny Kii nie jest zachwycająca? Zachęcamy również do lektury początkowych stron."Nieznajomy pośród wiatru" #3
Nasi bohaterowie idą na wizytację zajęć do szkoły podstawowej, w której uczy się brat Shuna, Fumi. Tam Shun spotyka kolegę z klasy i swoją dawną miłość, Wadę. Podczas gdy młody pisarz walczy z trudnymi uczuciami, nieświadomy niczego Mio coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Wadą. W tym samym czasie zostaje wydana powieść Shuna, co daje mu ogromną motywację do pracy.

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić mangę z 25% rabatem!

Poprawiony Gorzki poranek #3 wędruje do sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2018-10-10 15:18:44 - 136 unikalnych wyświetleń;

W końcu przyjecha ły do nas poprawione tomiki mangi "Gorzki poranek" #3. Rozsyłamy prenumeraty, zaś jutro manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl. Dodatkowo przypominamy, że tytuł ten nie będzie dostępny w salonach empik.

"Gorzki poranek" #3
Pomimo namiętnego uczucia żywionego do Katsuragiego Akihito podejmuje temat zaręczyn z księżniczką Sajo. Skupiony na przyszłości wicehrabia prosi o pośrednictwo pana Ishizakiego, ojca swojego przyjaciela. Jednak ten w zamian życzy sobie Katsuragiego. W tym samym czasie Amamiya, były aplikant mieszkający niegdyś w domu Kuze, odnajduje dokumenty związane z pochodzeniem kamerdynera!

Już wkrótce Monster Musume #12

Dodany przez: Urd - 2018-10-09 16:52:27 - 206 unikalnych wyświetleń;

W drugiej połowie października w Wasze ręce trafi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #12. Potworne pannice i ich gospodarz tym razem będą musieli się zmierzyć z bardzo nietypową wampirzycą. Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron."Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #12
Do kraju nielegalnie przedostały się przedstawicielki gatunków zaklasyfikowanych jako niebezpieczne. Tym razem Kimihito znajdzie się na celowniku pięknej wampirzycy. Zgodnie z filozofią, że najciemniej pod latarnią, pani Smith przyprowadza chłopaka i jego potworne lokatorki na Expo gatunków stowarzyszonych. Wspólnie obmyślają plan wywabienia z kryjówki żądnej krwi Legendariae.

Przypominamy, że do dnia premiery można zakupić mangę z 25% rabatem!

Zamelduj się w Voynich Hotel i zbierz wyjątkowe gadżety

Dodany przez: Urd - 2018-10-05 16:36:49 - 420 unikalnych wyświetleń;

W tym roku w halloween swoje podwoje otworzy "Voynich Hotel" #1, urocza miejscówka z gatunku Dead and Breakfast. Wszyscy, którzy do 21 października zamówią prenumeratę na tę mangę, otrzymają od nas niezwykłe dodatki w formie gadżetów hotelowych. Do pierwszego tomu dodamy dwustronną zawieszkę na drzwi, do drugiego tomu dwustronny brelok do klucza do jednego z pokoi hotelu Voynich (każdy otrzyma brelok do klucza do innego pokoju!), zaś komplet dopełni przypinka. Jeśli nie przeraża Was trup w szafie i psychopata za ścianą już teraz zameldujcie się w Voynich Hotel!

PRENUMERATY


"Voynich Hotel" #1
Witajcie w Voynich Hotel! Uroczym, choć niezbyt tłumnie odwiedzanym hotelu położonym na małej wyspie południowego Pacyfiku. Należący do byłego wrestlera, prowadzony jest przez dwie urocze pokojówki, z wyjątkowo lekkim podejściem do makabry, i kucharkę, której powinno się odebrać wszystkie noże z uwagi na jej skłonności samobójcze. To właśnie tutaj trafia Kuzuki Taizou, były członek mafii, który z całych sił próbuje uciec od swojej przeszłości. Szukając azylu znajdzie się w samym środku tajemniczych i niesamowitych wydarzeń, których będzie nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem...

To już koniec mang ERASED #8 i Spice and Wolf #16

Dodany przez: Urd - 2018-10-05 13:37:49 - 332 unikalnych wyświetleń;

Dziś wysyłamy w świat ostatnie tomy mang "ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #8 i "Spice & Wolf" #16. Trochę nam smutno, że musimy już pożegnać się z bohaterami tych wspaniałych historii, ale jednocześnie cieszymy się, że będziecie mogli poznać zakończenie. Poniżej pełna rozpiska dostępności.

"ERASED - Miasto, z którego zniknąłem" #8
Satoru nareszcie odzyskał pamięć. Wraz z Ken'yą obmyślają plan zdemaskowania mordercy, który od tak dawana pozostawał bezkarny. Jednak komu ostatecznie uda się zastawić pułapkę na kogo, biorąc pod uwagę, że obie strony znają się tak dobrze? Czy można oszukać przeznaczenie? A jeśli nawet historia się zmieni, co to będzie oznaczać dla Satoru? Nie przegapcie finału tej niezwykłej opowieści!

"Spice & Wolf" #16
Hugon dopuścił się zdrady, Lawrance został ciężko ranny, a losy całej Północy wiszą na włosku. Horo traci wiarę w to, że jeszcze da się coś zrobić i próbuje namówić swojego towarzysza, aby wycofali się z pola walki. Czy jednak Lawrance zdoła odwrócić wzrok od piekła, które lada dzień może się rozpętać w mieście?
To już ostatni tom opowieści o zmyślnej wilczycy Horo - zobaczcie jak kończy się ta pełna wrażeń i emocji podróż!


Rozpiska wysyłek:
- piątek - pakujemy prenumeraty;
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- wtorek - "Spice & Wolf" #16 trafi do empików i innych sklepów komiksowych;
- środa - "ERASED" #8 trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »