„Alice in Borderland" 2, „Pan Złol ma dziś wolne" 3, „Iruma w szkole demonów" 19 już u nas!
2024-03-21
Nie ma to jak nowości na początku tygodnia! Przed Wami „Alice in Borderland" 2, „Pan Złol ma dziś wolne" 3 oraz „Iruma w szkole demonów" 19.

„Alice in Borderland" 2
Czas ucieka. Chota i Shibuki lada dzień utracą swoje wizy na pobyt w Krainie Kresu. Jedynym wyjściem jest udział w kolejnej zabójczej grze. Z jakim niebezpieczeństwem przyjdzie naszym bohaterom zmierzyć się tym razem? I czy ponownie zdołają przezwyciężyć wszystkie trudności jako grupa? A może bezlitosne zasady potyczki obrócą ich przeciwko sobie? Kolejny etap brutalnej walki o przetrwanie czas zacząć!

„Pan Złol ma dziś wolne" 3
I jak tu nie być zestresowanym, kiedy na twoich barkach ciąży odpowiedzialność za misję podboju planety Ziemia? Spracowany Pan Złol dziś również zagląda do konbini w poszukiwaniu słodkiej przekąski, która uleczy jego duszę. Na szczęście już weekend. Można calutki dzień myśleć tylko i wyłącznie o pandach! Futrzaste lekarstwo pozwoli przetrwać kolejny ciężki tydzień w robocie! W taki pandastyczny dzień trudno się nie uśmiechać!

„Iruma w szkole demonów" 19
Czy nasi przyjaciele z klasy specjalnych przypadków zdołają sięgnąć po zwycięstwo podczas Festiwalu Muzyki?! Jaką decyzję ostatecznie podejmie Purson...?!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty/prenumeraty wysłane.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
Powiązane tytuły