Trzy gorące nowości już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-08-07 13:46:06 - 4684 unikalnych wyświetleń;

Środek wakacji, początek weekendu - czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak. Do naszego biura dotarły aż trzy nowości: "Girl Friends" #5, "Monster Musume" #1 i magazyn "SMASH!" #3. Wszystkie trzy tytuły uświetnią jutrzejsze otwarcie sklepu stacjonarnego Yatta.pl w Gdańsku i dostępne będą podczas trwania konwentu Niucon w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Zapraszamy do lektury!

"Monster Musume" #1
Nasz bohater niespodziewanie zaczyna gościć w swoim domu urocze dziewczęta z rodziny Legendariae. Chociaż jest kompletnie niedoświadczonym w kontaktach z kobietami prawiczkiem, ma u nich ogromne powodzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że pod żadnym pozorem nie wolno mu znaleźć się w dwuznacznej (a co dopiero jednoznacznej!) sytuacji z żadną z dziewcząt. Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu o stosunkach międzygatunkowych!

"Girl Friends" #5
Dziewczyny nareszcie są razem! Po serii nieporozumień i trudnych wyborów, w końcu udało im się wypracować podstawy związku. Teraz przyszła pora, aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Jakie szanse ma ich miłość, żeby przetrwać? Jak zaplanować przyszłość? No i oczywiście, jak zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. W końcu na tym polu ani Akko, ani Mariko nie mają jeszcze żadnych doświadczeń...

"SMASH!" #3
Przed Wami kolejny, trzeci numer magazynu SMASH! Powraca on zupełnie nowej, odmienionej formie. Ma on bowiem aż 68 stron! A jakby to nie była wystarczająco duża niespodzianka od tego numeru w magazynie będziecie mogli znaleźć dwa wielkie plakaty. Zadowoleni? Zajrzyjmy zatem do środka.
Jak sugeruje okładka przygotowaliśmy dla Was recenzję świetnego komiksu "Ekspedycja". Ale poczytać będziecie mogli zarówno o starszych, jak i nowszych tytułach. Wśród nich znajdzie się tekst o "Dylanie Dogu", czy choćby "Dead Boy Detectives". O tym jak ciekawie można zaadaptować komiks na słuchowisko przeczytacie w wywiadzie z członkami studiu dźwiękowemu Sound Tropez. Ucieszą się również fani zombie - w tym wydaniu poświęciliśmy im całkiem sporo miejsca. Oprócz recenzji serialu popularnego "iZombie" będziecie mogli spojrzeć na żywych umarlaków w szerszej perspektywie, co umożliwi Wam przekrojowy tekst opisujący ewolucję zombie w kulturze i popkulturze. Oczywiście nie zabraknie też samych komiksów - w tym wydaniu będzie ich aż trzy. A to tylko część niespodzianek jakie czekać będą na Was w środku. Nie przegapcie nowego magazynu!
W numerze znajdziecie dwa duże plakaty z komiksów „Ekspedycja” i „Avengers”.


A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty,
- sobota - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku
- poniedziałek - wydania będą dostępne w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

RE: Trzy gorące nowości już u nas
Popełnił: Amuro Ray (87.206.42.???); Popełniono: 2015-08-07 15:24:33
W końcu MonMusu... A co z OPM#7? Kaibutsu-kun wyjdzie we wrześniu?
RE: Trzy gorące nowości już u nas
Popełnił: urijuha (213.77.89.???); Popełniono: 2015-08-14 16:41:42
Dziękuję wam za ciekawą serię yuri Przyjemnie się ją czyta Liczę na kolejne tytuły yuri w przyszłości :)