Konkurs instant cosplay z Kamisama Hajimemashita!

Dodany przez: Urd - 2015-01-30 15:28:07 - 2938 unikalnych wyświetleń;

Z okazji ogłoszenia naszej mangowej nowości „Kamisama Hajimemashita” postanowiliśmy zorganizować dla Was zwariowany facebookowy konkurs cosplayowy! Dostajecie od nas czas do końca weekendu, aby wcielić się w postać Nanami lub Tomoe. Wykorzystać możecie wszystko, co wpadnie Wam w ręce – przede wszystkim liczy się Wasza kreatywność! Kto wie – może firanka, patelnia, trochę waty i stary dywan uda się przerobić na wspaniały strój? Do wygrania pierwszy tomik mangi i zestaw przypinek. Satysfakcja z metamorfozy – bezcenna!

ZASADY KONKURSU:
- Technika wykonania i materiały: nieograniczone (od szczotki począwszy, przez prześcieradło, po oponę do malucha – hulaj dusza!). Strój trzeba jednak skonstruować samemu (kupnym kreacjom mówimy NIE!)
- Jedna osoba może zaprezentować JEDNO zdjęcie w kostiumie.
- Zdjęcia należy wysyłać DO KOŃCA WEEKENDU (niedziela godz. 23:59), na adres: konkurs@otaku.pl w tytule wpisując: „cosplay”.

Galeria wszystkich zdjęć zostanie zamieszczona w poniedziałek na naszym profilu i przez 24 godziny internauci będą mogli głosować na najciekawszy cosplay. Konkurs ten powstał z inspiracji twórczością nieocenionej Kairi, której artykuły i porady cosplayowe możecie poczytać choćby w magazynie „Otaku”. Jeśli więc komuś brakuje inspiracji zobaczcie jak podobny błyskawiczny konkurs wyglądał na jej fanpage’u