Pora na... Adventure Time!

Dodany przez: Urd - 2014-12-03 15:36:58 - 4694 unikalnych wyświetleń;


W końcu w glorii i chwale przybył do nas z drukarni komiks "Adventure Time". Jest piękny, jesteśmy z niego dumni i nawet nie będziemy się starali tego ukryć! Komiks wydaliśmy w pełnym kolorze, na pięknym, błyszczącym kredowym papierze. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasze wydanie.

Zatem dzisiaj wielka premiera! Komiksy już lecą do prenumeratorów, zaczynamy również sprzedaż w naszych sklepach stacjonarnych. Natomiast od soboty będziecie mogli zakupić go na konwencie Otakon w Warszawie i sklepach komiksowych. Od poniedziałku komiks będzie dostepny w Empikach w całym kraju. Zachęcamy do lektury i czekamy na Wasze opinie!

Adventure Time #1
Dołącz do Psa Jake’a, Człowieka Finna, Królewny Balonowej i Marceliny Królowej Wampirów w krainie Ooo! Wspólnie z nimi przeżyj jedną z największych przygód... tym razem na łamach komiksu! Przerażający i zepsuty do szpiku kości Król Zły uwolnił się ze swojego magicznego więzienia i pragnie zniszczyć... Hm... Wszystko! Wciąga do worka bez dna, całą krainę Ooo wraz z naszymi bohaterami! Czy Finn i Jake zdołają uciec? Czy uda im się przywrócić porządek w magicznym świecie? Ich pełne humoru i absurdalnych zwrotów akcji przygody podbiły serca milionów widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce. Światowy hit Cartoon Network teraz w formie równie zakręconego komiksu!

RE: Pora na... Adventure Time!
Popełnił: Lukierecja (109.241.86.???); Popełniono: 2014-12-24 22:11:16
Jak dla mnie wydanie super. Tłumaczenie bardzo dobre, przyjemnie i lekko się to czyta, cena też przystępna szczególnie jak się kupi w księgarni komiksowej lub na konwencie :D Cud, miód i orzeszki po prostu
RE: Pora na... Adventure Time!
Popełnił: Lukierecja (109.241.86.???); Popełniono: 2014-12-24 22:13:23
A co ile będą ukazywać się tomy?