Grudniowe nowości wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2014-11-27 14:06:16 - 4511 unikalnych wyświetleń;

HO-HO-HO! Co prawda jeszcze nie ma grudnia, ale i tak wszędzie czuć już zbliżającą się atmosferę świąt. Tu i tam nieśmiało zaczyna padać śnieg, wystawy sklepowe mienią się kolorowymi światełkami, a czerwone czapki z białym futerkiem przypominają, że już niedługo mikołajki. My również daliśmy się złapać tej niezwykłej atmosferze. W grudniu zobaczymy się z Wami aż na dwóch konwentach! Mamy nadzieję, że odwiedzicie nasze świąteczne stoisko - postaramy się, aby było nas widać z daleka.


Już 6 grudnia, w mikołajki, zapraszamy wszystkich do Warszawy na Otakon.
Natomiast tydzień później (13-14.06), również w Warszawie, wypatrujcie nas na piątej edycji Mokonu.

A oto nasze nowości:

:REverSAL #1
Mieszkająca w Kioto Ayame Matsuyuki szkoli się, aby zostać gejszą. Posiada jednak niezwykle bujną wyobraźnię i ogromne pragnienie, aby kiedyś stać się superbohaterką. Z adoracją pochłania seriale o zamaskowanych wojownikach, marząc, że może kiedyś i ona zdoła stanąć na straży sprawiedliwości. Ta właśnie chęć niesienia pomocy innym sprawiła, że gdy napotkany na ulicy młody mężczyzna zostaje napadnięty przez psa, dziewczyna natychmiast spieszy na ratunek. Choć szczęśliwie ocalony dość szybko się oddalił, okazuje się, że w pośpiechu zgubił nietypową konsolę. Kierowana ciekawością Ayame włącza grę i dodaje siebie jako nowego gracza. Wkrótce wokół dziewczyny zaczynają dziać się dziwne rzeczy... Młodziutka kandydatka na gejszę trafia do niezwykłego świata. Z jednej strony jest to Kioto dokładnie takie, jakie zna, a z drugiej jego zupełne przeciwieństwo, jakby lustrzane odbicie. Z tym że po tej stronie lustra obowiązuje tylko jedna zasada - zabijaj, albo sam daj się zabić.

Zapraszamy do czytania przykładowych stron tutaj.Adventure Time #1
Dołącz do Psa Jake’a, Człowieka Finna, Królewny Balonowej i Marceliny Królowej Wampirów w krainie Ooo! Wspólnie z nimi przeżyj jedną z największych przygód... tym razem na łamach komiksu! Przerażający i zepsuty do szpiku kości Król Zły uwolnił się ze swojego magicznego więzienia i pragnie zniszczyć... Hm... Wszystko! Wciąga do worka bez dna, całą krainę Ooo wraz z naszymi bohaterami! Czy Finn i Jake zdołają uciec? Czy uda im się przywrócić porządek w magicznym świecie? Ich pełne humoru i absurdalnych zwrotów akcji przygody podbiły serca milionów widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce. Światowy hit Cartoon Network teraz w formie równie zakręconego komiksu!Emma #6
William postanawia ostatecznie zerwać swój związek z Eleanor. Jak jednak można się było spodziewać nie jest to decyzja, którą człowiek o jego pozycji może podjąć bez konsekwencji. Okazuje się, że ojciec Williama już wcześniej przewidywał, że może dojść do takiej sytuacji i w sekrecie podjął odpowiednie kroki, aby temu zaradzić. Także wicehrabia Campbell nie pozwoli, aby jego rodzina została znieważona w taki sposób. Nie zawaha się w tym celu sięgnąć po najbardziej drastyczne środki. Czy miłość Williama i Emmy przetrwa tę próbę?

Zapraszamy do czytania przykładowych stron tutaj.

Dodatkowo będziemy się starać, aby 4 tom "Gils und Panzer" i 8 tom "Zakuro" pojawiły się jeszcze w grudniu.
EDIT: Powyższa informacja dotyczy również "Acid Town".

Do zobaczenia na konwentach!

RE: Grudniowe nowości wydawnicze
Popełnił: piorko (31.175.47.???); Popełniono: 2014-11-28 22:26:46
No to czekam na Emmę, Reversal i mam nadzieję że również na Zakuro :) (znaczy i tak będę czekać, ale byłoby miło ją dorwać jeszzce w tym roku). A tak z ciekawości, czy w tym roku na Yatcie też będą pakiety świąteczne?