Dziewczyny i Książę pakują się na Japanicon!

Dodany przez: Urd - 2014-10-16 14:17:23 - 4566 unikalnych wyświetleń;

Z drukarni dotarły do nas dwa nowe tytuły - prezentują się naprawdę pięknie! W związku z tą wizytą wszyscy uwijamy się z prenumeratami i pakowaniem mang na Japanicon. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, zwłaszcza żeby przyjrzeć się naszym nowościom.

Girl Friends#1
Mariko Kumakura to cicha i nieśmiała licealistka. W jej życiu niewiele się zmienia – pół dnia spędza na lekcjach, a prosto ze szkoły wraca do domu, do książek. Ubrania kupuje jej mama, a fryzurę ma taką jak jej urośnie. Pewnego dnia zagaduje do niej Akiko, dziewczyna będąca jej zupełnym przeciwieństwem. Głośna, otwarta, wręcz krępująco bezpośrednia, mająca dobre wyczucie stylu i bardzo luźny stosunek do szkolnych reguł, których Mariko tak kurczowo się trzyma. Ich znajomość rozwija się bardzo szybko i w konsekwencji doprowadza u Mariko do niezwykłej przemiany zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Niespodziewanie dojrzewają w niej również uczucia, których nigdy wcześniej nie znała...

Książę Piekieł#3
Odkąd demony uczyniły sobie z ziemi bazę wypadową, życie Williama stało się, delikatnie mówiąc – pełne niespodzianek. ­­Coraz więcej osób w jego otoczeniu okazuje się nie być tymi, za których do tej pory ich uważał. Jakby tego było mało, pretendentów do rządzenia piekłem przybywa, a dziedzic Salomona nie kwapi się, aby kogokolwiek nominować. Powoli dociera do niego, że nie będzie mógł wstrzymywać się z decyzją w nieskończoność, a samo zaprzeczanie, że demony nie istnieją, nie sprawi, że po prostu znikną... Dodatkowo Mycroft prosi Williama, aby ten pomógł mu stawić czoła swojej rodzinie i towarzyszył mu w podróży do domu. Podczas pobytu w rezydencji rodu Swallow, na jaw wychodzi tajemnica, jaką skrywa ojciec Mycrafta. Przyjaciele staną przed wyborem, który może okazać się ponad ich siły.

Dodatkowo, w związku z Waszymi licznymi prośbami, zdecydowaliśmy się skierować mały nakład mangi "Girl Friends" do sieci salonów Empik.

A oto tradycyjna rozpiska formalna:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- sobota i niedziela - mangi będzie można zakupić na konwencie Japanicon w Poznaniu
- poniedziałek - mangi będą dostępne w sieci salonów EMPiK i sklepach komiksowych