Gorące nowości na dobry początek lata!

Dodany przez: mihoshi - 2014-06-10 16:44:26 - 5055 unikalnych wyświetleń;

Między 16-18 czerwca ukażą się: "Demon Maiden Zakuro"#6, "Girls und Panzer"#2, oraz pierwszy tomik naszego nowego tytułu "Książę Piekieł: Devils and Realist" !

· W pierwszej kolejności tomiki zostaną rozesłane do prenumeratorów - kiedy tylko otrzymamy je z drukarni, czyli właśnie w dniach 16-18.06

· Wysyłka pojedynczych tomików w sprzedaży detalicznej w sklepie internetowym Yatta.pl nastąpi po 23.06

· W Empikach i sklepach komiksowych możecie szukać naszych nowości również około 23.06

Książę Piekieł: Devils and Realist #1
Williamowi Twiningowi niczego do szczęścia nie brakuje. Jest bogaty, mieszka z wujem i lokajem w wielkim domu, chodzi do prestiżowej szkoły, a los obdarzył go niebywałą inteligencją i dobrym wyglądem. Jest przy tym człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nie wierzy w nic, co można by zakwalifikować jako zjawisko nadprzyrodzone. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy... Firma wuja Williama bankrutuje i rodzina Twiningów zostaje bez pieniędzy.
Pewnego razu szukając w magazynie wartościowych rzeczy, które można by było sprzedać, natrafia na tajemniczy pokój. Chłopak przez przypadek otwiera portal i przyzywa demona imieniem Dantalion, który informuje go, że jest jedynym, który może wybrać następnego władcę demonów! Jak potoczą się losy młodego Williama?

Girls und Panzer #2
Porażka w walce z drużyną uczennic prestiżowej szkoły Świętej Gloriany uświadamia Yukari i jej koleżankom, że na ścieżce jazdy pancernej stawiają dopiero pierwsze kroki. Jednak już wkrótce nadarza się znakomita okazja, by dziewczyny pokazały, na co je stać. Liceum Oarai nieoczekiwanie przechodzi do drugiej rundy mistrzostw kraju w pancerjeździe. Ich nowym przeciwnikiem będzie załoga Liceum Anzio, prowadzona do walki przez demoniczną Anchovie, która na dodatek ma osobiste porachunki z Miho Nishizumi...Demon Maiden Zakuro #6
Zakuro jest wstrząśnięta, gdy dowiaduje się prawdy o swoich narodzinach i sposobie, w jaki powstają inne półdemony. Omodaka wykorzystuje chwilę słabości dziewczyny i zniewala ją zaklęciem. Ogarnięty żądzą władzy, decyduje się poślubić Zakuro, aby posiąść jej niezwykłe moce. Gdy cały Pałac przygotowuje się do ceremonii, Byakuroku, kierowana uczuciem do Omodaki, postanawia pomóc Agemakiemu w uwolnieniu Zakuro. Wysłannicy Ministerstwa docierają do Pałacu, kiedy pogrążona w transie Zakuro wyzwala tajemnicze moce, o których nikt wcześniej nie miał pojęcia…
Ważne wiadomości dla miłośników Zakuro!
Wymieniamy obwoluty z Zakuro #5!
Do prenumerat tomu #6 "Demon Maiden Zakuro" zostaną dołączone poprawione obwoluty tomu #5.
Oprócz tego obwoluty będzie można otrzymać ZA DARMO:
· w sklepach stacjonarnych Yatta.pl,
· prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl,
· w siedzibie naszego wydawnictwa na Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie,
· na naszym stoisku konwentowym
lub
· przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres: Studio JG Szpitalna 6 lok. 17 00-031 Warszawa z dopiskiem "ZAKURO 5".

Akcja rozpoczyna się 23 czerwca i trwać będzie do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów obwolut. Wszystkie tomiki opuszczające nasz magazyn po 23 czerwca, będą miały założone nowe, poprawione obwoluty.

RE: Gorące nowości na dobry początek lata!
Popełnił: Yukisa (46.215.127.???); Popełniono: 2014-06-10 22:17:07
A co z Acid Town 3?
RE: RE: Gorące nowości na dobry początek lata!
Popełnił: studiojg (62.233.166.???); Popełniono: 2014-06-12 14:33:16
Postaramy się, aby wyszedł jeszcze w czerwcu (pod koniec) : )
RE: Gorące nowości na dobry początek lata!
Popełnił: pikachu8 (87.105.21.???); Popełniono: 2014-06-13 22:23:27
A co z Kokoro Connect #4 ??