Wielki sukces Lovelessa!

Dodany przez: Yanek - 2014-05-27 14:36:42 - 5331 unikalnych wyświetleń;

W związku z olbrzymią ilością zamówień na prenumeratę mangi "Loveless", mamy dla Was garść doskonałych informacji!
Premierę pierwszego tomu mangi oraz artbooka "Your Eyes Only" zaplanowaliśmy na tegoroczną edycję festiwalu Animatsuri (11-13 lipca).
Manga ukaże się w typowej dla naszych wydań formie z obwolutą, w cenie 19,90 zł. Artbook wydamy w twardej oprawie z obwolutą w formacie A4 - analogicznie do japońskiej edycji. Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu klientów, udało się nam wynegocjować z drukarnią i stroną japońską znaczną redukcję kosztu artbooka. Tym samym, cena dla klienta końcowego spadła do wyjątkowej kwoty 55 zł!

Artbook będzie dostępny w sprzedaży w sklepach Yatta.pl (zarówno stacjonarnych, jak i internetowym), będzie także dostępny w sklepach komiksowych na terenie całego kraju. Nie planujemy jego dystrybucji w Empikach i Matrasach.

A co z prenumeratorami?
Ponieważ sami jesteśmy fanami mangi i wiemy, jak ważny jest każdy grosik zdecydowaliśmy co następuje:
- cena prenumeraty artbooka została zmniejszona z 99,00 zł do 55 zł;
- cena prenumeraty Lovelessa #1-12 + artbook nie zmienia się (jako że i tak artbook był w niej dodawany za darmo);
- wszyscy prenumeratorzy, którzy zamówili artbook lub prenumeratę Loveless #1-12 + artbook przed 27 maja będą mogli zdecydować czy chcą otrzymać zwrot kwoty 44 zł na wskazane przez nich konto bankowe lub (jeśli chcą oszczędzić nam biurokratycznego chaosu) zwrot kwoty 50 zł w formie rabatu sklepowego do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie internetowym Yatta.pl.