Nowości wydawnicze na Magnificonie!

Dodany przez: mihoshi - 2014-05-19 16:50:58 - 4783 unikalnych wyświetleń;

Z wielką przyjemnością informujemy, że na krakowskim konwencie Magnificon XII eXpo (31.05-1.06) odbędą się aż trzy premiery mang Studia JG - będzie to: "Toradora!" #4, "Spice and Wolf" #6 oraz nasza nowość... pierwszy tom mangi "Olimpos"!

Dodatkowe informacje:
→ Oficjalna premiera wszystkich trzech wymienionych pozycji to 31.05
→ Prenumeraty zostaną rozesłane kilka dni wcześniej
→ Do Empików tomiki trafią na początku czerwca
→ 31.05 tytuły będą dostępne także w sklepie stacjonarnym Yatta.pl przy Ul.Chmielnej 10 w Warszawie
→ Do pozostałych sklepów komiksowych powinny trafić na Dzień Dziecka czyli 1.06
A teraz więcej o samych tomikach:


Spice and Wolf #6
Lawrence wpada w sidła przebiegłego właściciela kompanii Ratpearon i zaciąga olbrzymią pożyczkę. Przyparty do muru, decyduje się podjąć ryzyko i zarobić na przemycie złota. W realizacji planu pomaga mu stojąca na skraju bankructwa spółka Remerio oraz Nora, pasterka, która potrzebuje pieniędzy na otwarcie wymarzonej pracowni krawieckiej. Czy Lawrence’owi uda się spłacić dług…?
Tomik możecie już zamawiać TUTAJToradora #4
W szkole Taigi i Ryuujiego już niedługo rozpoczną się zajęcia na basenie. Minori siłą zaciąga swoją przyjaciółkę do sklepu z kostiumami, gdzie wychodzi na jaw, że wszystkie stroje kąpielowe są na Taigę za duże… w bardzo strategicznym miejscu. Gdy cała klasa korzysta z ładnej pogody i wodnych zabaw, Ryuuji dowiaduje się, że malutki biust to nie jedyny powód, dla którego Taiga unika basenów. Już wkrótce będzie jednak musiała stawić czoła swoim słabościom, bo czeka ją pojedynek na śmierć i życie z mistrzynią stylu dowolnego – Ami!
Tomik możecie już zamawiać TUTAJA także zupełnie nowy tytuł...

Olimpos #1
Ganimedes, młody książę o delikatnej urodzie, zostaje porwany i uwięziony przez Apollona w Ogrodzie Bogów – krainie, w której ciemne, rozgwieżdżone niebo i kobierce białych kwiatów ciągną się po sam horyzont. Nie mogąc znaleźć drogi ucieczki, Ganimedes zupełnie traci nadzieję na odzyskanie wolności. Wszystko zmienia się jednak wraz z nagłym przybyciem Heinza, energicznego poszukiwacza starożytnych ruin, który twierdzi, że Apollo wskazał mu wyjście z tego czarno-białego świata.
Tomik możecie już zamawiać TUTAJ
Co myślicie o tych pozycjach? Czekamy na wasze opinie, pytania i sugestie w komentarzach!