„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15 (edycja standardowa) i „Beztroskie dni” 11 już są!

Dodany przez: ajaworska - 2023-08-31 15:27:37 - 203 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj dotarły do nas 2 nowości. „Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15 (edycja standardowa) i „Beztroskie dni” 11 już są!
Stęskniliście się za naszym ulubionym duchem? A może nie możecie doczekać kolejnych perypetii Natsukiego i jego przyjaciół? Czy znajdziecie w swoich kolekcjach miejsce na kolejne tomy tych serii?

Dostawy edycji specjalnej „Hanako” 15 spodziewamy się w przyszłym tygodniu, ponieważ pojawił się mały problem z pudełkami na breloki, który jednak jest już ekspresowo naprawiany!

„Blood Blockade Battlefront” 8, „Seven Deadly Sins” 24 i „Znaki naszych uczuć” 2 dotrą do nas jutro, a „Ragna Crimson” 6 i „Łowcy smoków” 11 (edycja w twardej oprawie) zaraz po weekendzie.
Dostawy „Tokyo Aliens” 2, „Długo i szcześliwie?!” 8, „Niech śmierć nas rozdzieli” 2 oraz „Sakamoto Days” 5 również spodziewamy się wkrótce, ale jeszcze czekamy na potwierdzenie terminów z drukarni.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 15
Aoi zostaje uwięziona w świecie duchów. Ale dla Hanako, który martwi się wyłącznie losem Nene, to najkorzystniejsze rozwiązanie. Bowiem dzięki ofierze kapłanki wszystko się zmieni...
Przed Wami piętnasty tom opowieści o szkolnych duchach i pożegnaniach!


„Beztroskie dni” 11
Kei’ichi, który uwielbia wszelkie aktywności fizyczne, mocno angażuje się w dzień sportu. Jednak z jakiegoś powodu czuje ucisk w piersi na widok Nozomi radośnie spędzającej czas w drużynie siatkówki. Z kolei Natsuki od powrotu ze szkolnej wycieczki ciągle mija się z Anną... W tomiku znajdziecie też dwa dodatki: epizod z życia chłopaków z drużyny koszykówki oraz historię poznania Tsuyoshiego i Yukiko!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.